مهم ترین اخبار فوتبال ایران

khooshe

مدیر بازنشسته
تماشاگران ايراني در رده نخست آسيا

تماشاگران ايراني با حضور در ورزشگاه آزادي تهران در اولين ديدار تيم ملي ايران در مرحله سوم مسابقات انتخابي جام جهاني برزيل، نام خود را در رده نخست تماشاگران آسيا ثبت کردند.

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا روز يکشنبه نوشت: در هفته اول مرحله سوم مسابقات انتخابي جام جهاني 2014 برزيل بيش از 284 هزار نفر به تماشاي اين مسابقات آمدند که سهم ايراني ها بيشتر است.
در 10 ديدار برگزار شده ، 284 هزار و 710 نفر با حضور در ورزشگاهها به تماشاي مسابقات نشستند که ميانگين آنها براي هر ديدار 28 هزار و 471 نفر است.
ديدار تيم هاي ايران و اندونزي که در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد ، با 75 هزار و 800 نفر بيشترين تماشاگر را به خود اختصاص داد.
ديدار تيم هاي ژاپن و کره شمالي که در ورزشگاه سايتاما ژاپن برگزار شد نيز با 62 هزار نفر و ديدار تيم هاي کره جنوبي و لبنان که در سئول برگزار شد با 37 هزار و 655 نفر ، پس از ديدار ايران و اندونزي ، عنوان ديدارهاي پرتماشاگر هفته اول مرحله سوم مسابقات انتخابي جام جهاني 2014 برزيل را به خود اختصاص دادند.
کنفدراسيون فوتبال آسيا ، آمار تماشاگران ديدارها را به شرح زير اعلام کرد:
ايران و اندونزي در ورزشگاه آزادي تهران : 75,800 نفر تماشاگر.
ژاپن و کره شمالي در ورزشگاه سايتاما : 62,000 نفر تماشاگر.
کره جنوبي و لبنان در ورزشگاه گويانگ در گويانگ : 37,655 نفر تماشاگر.
استراليا و تايلند در ورزشگاه سنکورپ : 24,540 نفر تماشاگر.
عراق و اردن در ورزشگاه فرانسوا حريري در اربيل : 24,000 نفر تماشاگر.
چين و سنگاپور در ورزشگاه تودونگ : 17,000 نفر تماشاگر.
تاجيکستان و ازبکستان در ورزشگاه متالبورگ : 15,000 نفر تماشاگر.
عمان و عربستان سعودي در ورزشگاه سيب مسقط : 14,000 نفر تماشاگر.
امارات و کويت در ورزشگاه القطاره العين امارات : 8,715 نفر تماشاگر.
بحرين و قطر در ورزشگاه ملي منامة : 6,000 نفر تماشاگر.

اخبار

ربات
شرفی: مایلی‌کهن اسم بیاورد تا قانونی برخورد کنم!

شرفی: مایلی‌کهن اسم بیاورد تا قانونی برخورد کنم!

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه گفت: مایلی کهن اسمم را بیاورد تا من هم واکنش نشان دهم.

بيشتر...

اخبار

ربات
تمجید مایلی‌کهن از امیر قلعه‌نویی

تمجید مایلی‌کهن از امیر قلعه‌نویی

محمد مایلی کهن از رفتار سرمربی تراکتورسازی در مقابل سازمان لیگ فوتبال تمجید کرد.

بيشتر...

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشاگری بی‌سابقه مجید جلالی در نود/بازیکن مصدوم با پرداخت 5 میلیون در تیم ملی بازی کرد

افشاگری بی‌سابقه مجید جلالی در نود/بازیکن مصدوم با پرداخت 5 میلیون در تیم ملی بازی کرد

[h=2]فوتبال ملی - مجید جلالی در برنامه نود دست به افشاگری بی‌سابقه‌ای زد.[/h]به گزارش خبرآنلاین؛ مجید جلالی مربی فولاد خوزستان که از طریق سیمای خوزستان با برنامه نود ارتباط تصویری برقرار کرده، جملات قابل تاملی را به زبان آورد. او در مورد ناپاکی‌های فوتبال ایران گفت: «بعد از قهرمانی با پاس، یک روز دلال‌ها آمدند پیش من و گفتند بیا با ما همکاری کن. ما می‌توانیم کاری کنیم که سرمربی تیم ملی بشوی. برایت تبلیغات می کنیم. شما مظلوم واقع شده‌ای و می‌توانیم کارهای زیادی برایت انجام دهیم. گفتم در مقابل این کارهایی که برایم می‌کنید، از من چه می‌خواهید؟ گفتند به هر تیمی که رفتی، چه تیم ملی چه تیم باشگاهی، از هر 10 بازیکنی که می‌گیری، دو تا بازیکن ما به شما معرفی می‌کنیم. من آن‌ها را بیرون کردم ولی این چیزی است که اتفاق افتاده.»
جلالی که با صحبت‌هایش عادل فردوسی‌پور را متعجب کرده بود ادامه داد: «یک بار دیگر هم سرمربی یک تیمی بودم، یک بازیکن داشتیم که تازه عمل کرده بود و شرایط بازی کردن نداشت. آن بازیکن به من اصرار کرد که حتما چند دقیقه او را به زمین بفرستم. گفتم چرا این همه اصرار می‌کنی؟ گفت قرار است به تیم ملی دعوت شوم و اگر بازی نکنم روزنامه‌ها شلوغ می‌کنند. گفتم تو از کجا می‌دانی قرار است دعوت شوی تیم ملی ؟ گفت دعوت می‌شوم. البته آن بازیکن دعوت هم شد و در تیم ملی بازی هم کرد. آن بازیکن به من گفت سه و نیم میلیون دادم دعوت شدم، 5 میلیون هم دادم که بازی کنم.»
جلالی که با سوالات عادل فردوسی‌پور مواجه شده بود ادامه داد: «این‌ها یک شبکه هستند. داور دارند، بازیکن و مربی و مسئول و همه چیز دارند. خیلی راحت هم می‌شود آن‌ها را پیگیری کرد. حتی ده‌ها برابر این چیزی را که من می‌دانم، خود مسئولان می‌دانند. راحت می‌توانند این شبکه را شناسایی کنند اما اراده‌ای برای این کار وجود ندارد.»

نکته دیگر اما بحث برخورد با این اتفاقات بود و فردوسی پور به جلالی گفت شما این ها را الان می گویید اما مثل ماجرای دوپینگ ، عقب می کشید. حرفی که باعث شد تا جلالی بگوید:« اتفاقا خیلی بیشتر از ما ، مسئولان در این باره اطلاعات دارند. مگر دو سال قبل شروع نکردند به برخورد؟ به من گفتند بازیکن خارجی بگیر ، گفتند 500 میلیون ، نخواستم و شروع کردند به برخوردهای تند با من. تازه آخرش هم گفتند با 150 میلیون این بازیکن را بردار. این ها حقیقت دارند و همه هم از آن خبر دارند.»

http://www.khabaronline.ir/news-171627.aspx

اخبار

ربات
فشنگچی: می‌خواهیم با شكست دادن ذوب‌آهن برای دربی روحیه بگیریم

فشنگچی: می‌خواهیم با شكست دادن ذوب‌آهن برای دربی روحیه بگیریم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهیم با برد مقابل ذوب‌آهن با روحیه خوبی به این دیدار برویم.

بيشتر...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم مجید جلالی هم بقیه ی مربیا و بازیکنا گفتن کسی بیاد این ماجرارو پیگیری کنه اینا همکاری میکنن و اونا خیلی راحت و سریع میتونن به سر دسته هاشون برسن ... ولی چرا کسی پیگیرش نیست معلوم نیست ... عادل خوب کاری کرد که به سرهنگه زنگ زد و مردومو روشن کرد که این کار شدنیه ولی نمیشه...

khooshe

مدیر بازنشسته
حضور کربکندي و جانواريو در اردو پرسپوليس

رسول کربکندي و هافبک تيم فوتبال سپاهان براي ديدار با بازيکنان و کادر فني پرسپوليس در اردوي اين تيم حضور پيدا کردند.

تيم فوتبال پرسپوليس در چارچوب هفته پنجم ليگ برتر ساعت 20 فردا در اصفهان ميزبان ذوب آهن خواهد بود.

از همين رو اين تيم اردوي خود را هتل عباسي اصفهان تشکيل داده است. بعد از ظهر امروز رسول کربکندي و جانواريو هافبک تيم فوتبال سپاه دراردوي پرسپوليسي‌ها حضور پيدا کردند و با بازيکنان و کادر فني اين تيم به خوش و بش پرداختند.

khooshe

مدیر بازنشسته
افشاگري مدير برنامه‌هاي سابق علي كريمي

پرونده دلالي در فوتبال و ناپاکي‌هاي فوتبال فارسي بار ديگر توسط عادل فردوسي‌پور گشوده شد. هر چند که فردوسي‌پور با به تصوير کشيدن بسياري از مسايل، پرده از دلالي‌ها و ناپاکي‌هاي فوتبال ما برداشت ولي پرونده ناگشوده ديگري در مورد اين موضوع باقي ماند که به دلال‌هاي بين‌المللي و ترانسفر بازيکنان بي‌نام و نشان به کشورهاي عربي مربوط مي‌شود.

درست فرداي برنامه نود يکي از اهالي فوتبال و شناخته شده اين رشته در امارات که قبلا مدير برنامه علي کريمي هم بوده با سردار عزيزمحمدي تماس گرفت و پرده از نوع جديدي از دلالي با کشاندن بازيکنان برداشت.

به نوشته روزنامه گل ، دانيال که هفت، هشت سالي است در دوبي به فعاليت‌هاي مربيگري بدنسازي و مدلينگ مي‌پردازد، وقتي با چند جوان ورزشکار و درمانده ايراني روبه‌رو شد، از سر دلسوزي پاي صحبت‌هاي آنها نشست و وقتي از اصل ماجرا با خبر شد، جلالي را به عنوان يکي از اهالي فوتبالي و ايراني وارد ماجرا کرد.

دانيال در مورد اين چند جوان ورزشکار ايراني اينچنين توضيح مي‌دهد: «ناراحتي و وضعيت اسفناک اين چند جوان ورزشکار ايراني باعث شد تا پاي صحبت‌هاي آنها بنشينم. وقتي برايم از بدبختي‌ها و گرفتاري‌هايشان گفتند، فهميدم که حسابي سرشان کلاه رفته. يکي از اين بچه‌ها که اهل کرمانشاه است، حدود 11 ميليون تومان خرج کرده و بقيه هم چهار، پنج هزار دلار پول داده‌اند. من خودم با فوتباليست‌هاي مشهوري مثل محسن بنگر دوست هستم و مي‌دانم که در فوتبال امارات چه مي‌گذرد.»

صحبت‌هاي دانيال در مورد وضعيت فوتباليست‌هاي آواره ايراني در دوبي بسيار تاسف‌بار است: «چون ابوالفضل جلالي يک چهره فوتبالي شناخته شده در دوبي است، او را در جريان اين موضوع و آوارگي اين جوان‌هاي فوتباليست قرار دادم و جلالي هم کلي وقت گذاشت و براي بچه‌ها دست اين دلال‌ها را رو کرد. آنطور که اين بچه‌ها براي ما تعريف مي‌کردند، هر کدام از آنها با پرداخت مبالغي به اين آقايان به دوبي رسيده‌اند و جالب اينکه در اينجا هم آقايان از دو تا پنج هزار دلار از اين بچه‌ها پول خواسته‌اند تا آنها را براي تست معرفي کنند. حتما اگر قرار باشد اينجا مسي هم از کسي تست بگيرد، چنين پول‌هايي پرداخت نمي‌شود. پدر يکي از اين بچه‌ها سرايدار مدرسه است و وقتي اين صحبت‌ها را شنيدم جگرم سوخت»

جلالي: ماجرا را به عزيزمحمدي گفتم
ابوالفضل جلالي را همه به عنوان يک چهره فوتبالي در دوبي مي‌شناسند. جلالي که مدتي عضو کادر فني تيم ملي بود، زماني را به روزنامه‌نگاري پرداخت و البته در يک برهه خاص هم به عنوان مشاور و مدير برنامه‌هاي علي کريمي فعاليت کرد. بدون شک شنيدن صحبت‌هاي جلالي براي اين بازيکنان جوان و مالباخته آنقدر شنيدني بود که آنها متوجه اشتباهاتشان شوند. جلالي در مورد اين پرونده به گل گفت: «متاسفانه افتضاح فوتبال ايران به دوبي هم کشيده شده است. براي چندمين بار با يک مشت بچه فوتباليست فقير و مالباخته روبه‌رو شدم که گول يکسري دلال را خورده‌اند. به محض اينکه با بچه‌ها صحبت کردم، به سردار عزيزمحمدي زنگ زدم و حتي شماره ايشان را به بچه‌ها دادم تا به محض بازگشت به ايران با خود سردار در مورد اين مسايل صحبت کنند.

چند وقت پيش چند بازيکن جوان را ديدم که اهل شيراز بودند و به خاطر فوتبال به دوبي آمده بودند. پس از آن هم چند جوان شمالي با همين وضعيت به من مراجعه کردند و حالا هم که اين بچه‌ها را ديده‌ام. آقايان دلال دو، سه هزار دلار از اين بچه‌ها گرفته‌اند و به آنها اعلام کرده‌اند که بايد دو، سه هزار دلار ديگر بابت تست دادن پرداخت کنند.»

جلالي که از سر دلسوزي به اين فوتباليست‌هاي جوان رسيدگي مي‌کند، هرگز باورش نمي‌شد که دلال ايراني به هموطنانش پيشنهادهاي عجيب و غريب داده باشد:«وقتي ديدم اين بچه‌ها مشکل جا دارند، آنها را از هتلشان به يک مسافرخانه بردم و تا توانستيم نصيحتشان کردم. ولي نکته عجيب اين است که آقايان دلال بعد از سه روز الافي به بچه‌ها پيشنهاد نوشيدني‌هاي غيرمجاز را داده‌اند تا به قول خودشان شب‌ها را کيف کنند. باز خدا پدر اين بچه‌ها را بيامرزد که از روي پاکي و روح ورزشکاري چنين کارهايي نکردند چون در اينجا (دوبي) هيچ چيز ضمانتي ندارد و معلوم نيست جوان‌هاي مردم بعد از رفتن به مراکز فساد سر از کجا در بياورند.»

شنيدن يک اسم و يک شخص خاص از دلالي که بعضي‌ از اين بازيکنان جوان به او مراجعه کرده‌اند نکته کليدي اين ماجرا است.در حالي که نامي شبيه «م» به عنوان دلال اصلي برده مي‌شود،‌مي‌شنويم که جناب دلال در تهران دفتر مسافرتي دارد و حتي مسافراني را به سفر حج مي‌برد! جلالي هم که درست به همين اندازه از دلال موردنظر شناخت دارد، ادامه مي‌دهد:«به جوان‌هاي ورزشکار ايراني بگوييد که اگر امثال علي کريمي،‌ مبعلي و يا کاظميان به دوبي رسيدند، فقط به دليل شهرت و توانايي‌هاي فني‌شان بود و همه اين بازيکنان را خود باشگاه‌ها انتخاب کردند.

در دوبي و باشگاه‌هاي عربي هيچ کس از کسي تست نمي‌گيرد و لطفا گول اين صحبت‌ها را نخوريد. حتما جالب است که بدانيد يکي از اين جوان‌ها در تيم ملي دانشجويان هم بازي کرده و بعد از اين همه دويدن گول آقايان دلال را خورده است. الان که ساعت حدود 18 است، بچه‌ها به سراغ دلال موردنظر رفته‌اند و مي‌خواهند حق‌شان را بگيرند. هر چند که بعيد است آنها به پول‌شان برسند ولي اميدوارم که حداقل بتوانند پاسپورت و بليت برگشتشان را بگيرند و از اين سرابي که در آن گير کرده‌اند به کشور خودشان بازگردند.»

ملاقات مالباخته‌ها و دلال‌ها به کجا انجاميد؟
جلسه فوتباليست‌هاي جوان ايراني با دلال موردنظر ديشب برگزار شد و فوتباليست‌هاي مالباخته در شرايطي پا به اين جلسه گذاشتند که مي‌دانستند پس گرفتن پاسپورت و پولشان کار خيلي سختي است. جناب دلال که هر بار پاي واسطه‌هاي ايراني و حتي عرب را به ميان مي‌کشيد،‌همه تلاشش را کرد تا واسطه‌هاي بيشتري را براي فرار از اين قضيه به ميان بکشد.
فوتباليست‌هاي جوان ايراني ديشب به هر ترتيبي بود، توانستند قرار ملاقاتي را با دلال موردنظر بگذارند و رو در رو با او مذاکره کنند ولي از آنجايي که جلسه آنها با جناب دلال خيلي طولاني شد، ما هم مثل همين فوتباليست‌هاي جوان با علامت بزرگي در مورد وضعيت آنها و سرنوشتشان روبه‌رو مي‌شويم و اميدواريم که پروسه مبارزه با ناپاکي‌هاي فوتبال ايران و خيانت به جوانان ورزشکار ايراني هر چه زودتر به سرانجام برسد.

اخبار

ربات
پروین: دروازه‌بان قطر خیلی گنده بود!

پروین: دروازه‌بان قطر خیلی گنده بود!

سرمربی اسبق تیم ملی گفت: دروازه‌بان قطر خیلی گنده بود و انصاری‌فرد هر توپی که می‌زد به بدن او برخورد می کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
خوردبین فردا جراحی می‌شود

خوردبین فردا جراحی می‌شود

با تشخیص پزشکان، محمود خوردبین فردا تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

بيشتر...

اخبار

ربات
فجرسپاسی در دقیقه ۹۱ سپاهان را شكست داد

فجرسپاسی در دقیقه ۹۱ سپاهان را شكست داد

تیم فوتبال فجرسپاسی در دقیقه ۹۱ سپاهان را شكست داد.

بيشتر...

اخبار

ربات
راه‌آهن در تبریز بازی برده را با تساوی عوض كرد

راه‌آهن در تبریز بازی برده را با تساوی عوض كرد

دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و راه‌آهن شهرری با نیتجه ۲ بر ۲ به پایان رسید.

بيشتر...

اخبار

ربات
زهر اولین قرمز قبل از دربی بر تن آبی‌ها

زهر اولین قرمز قبل از دربی بر تن آبی‌ها

استقلال پیش دربی را باخت، پرسپولیس در آخرین دقایق از شكست گریخت.

بيشتر...

اخبار

ربات
شاگردان ویسی با برتری برابر ملوان به استقلال رسیدند

شاگردان ویسی با برتری برابر ملوان به استقلال رسیدند

دیدار تیم‌های صبای قم و ملوان با نتیجه یك بر صفر به سود شاگردان ویسی خاتمه پیدا كرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
نواقص مدارك باشگاه‌های لیگ برتری اعلام شد

نواقص مدارك باشگاه‌های لیگ برتری اعلام شد

رییس سازمان لیگ فوتبال با هشدار دوباره به مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: این دو باشگاه برای معرفی اعضای هیات مدیره و روسای مجامع‌شان تنها تا فردا شب فرصت دارند.

بيشتر...

اخبار

ربات
بلیت‌فروشی دربی در روز مسابقه انجام می‌شود

بلیت‌فروشی دربی در روز مسابقه انجام می‌شود

تماشاگران علاقه‌مند به تماشای دربی ۷۱ باید در روز بازی بلیت مسابقه را تهیه کنند.

بيشتر...

اخبار

ربات
محسن قهرمانی شهرآورد پایتخت را سوت می زند

محسن قهرمانی شهرآورد پایتخت را سوت می زند

درحالی که پیشتر اعلام شده بود داور شهرآورد تهران روز چهارشنبه مشخص خواهد شد برخی سایت های خبری امروز نام قاضی میدان را اعلام کردند

بيشتر...

اخبار

ربات
شهرآورد پایتخت خائن ندارد

شهرآورد پایتخت خائن ندارد

در طول ۴۷ سالی که دو تیم استقلال و پرسپولیس مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند، بازیکنانی بودند که برای دو تیم بازی کرده‌اند و به یاغی یا خائن معروف شده‌اند.

بيشتر...

اخبار

ربات
علی کریمی : دربی هشداری برای رقیبان آسیایی است

علی کریمی : دربی هشداری برای رقیبان آسیایی است

دیدار تیم‏های پرسپولیس و استقلال باید هشداری برای رقیبان آسیایی، بخصوص کشورهای همسایه باشد و تائید این موضوع که فوتبال ایران از نظر شخصیتی و فنی در سطح بالایی قرار دارد.

بيشتر...

اخبار

ربات
سپاهان ۱۰ نفره برابر السد قطر به پیروزی رسید

سپاهان ۱۰ نفره برابر السد قطر به پیروزی رسید

دیدار تیم‌های سپاهان ایران و السد قطر با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

بيشتر...

اخبار

ربات
تارتار: كری‌خوانی فتح‌الله‌زاده به نفع پرسپولیس است

تارتار: كری‌خوانی فتح‌الله‌زاده به نفع پرسپولیس است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کری که فتح‌الله‌زاده خوانده به نفع پرسپولیس است.

بيشتر...

khooshe

مدیر بازنشسته
قلعه‌نويي: بازيكنان تراكتورسازي مغرور بودند

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي درباره شکست اين تيم برابر نفت تهران گفت: بازيکنان تراکتور دچار غرور برتري برابر استقلال شده بودند.

امیر قلعه نویی پس از شکست دو بر یک تراکتورسازی برابر نفت تهران عنوان کرد: ما در نیمه اول خوب نبودیم. اما در نیمه دوم بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم باکیفیت‌ترین بازی لیگ را تاکنون انجام دادیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تراکتور با غروب پیروزی برابر استقلال وارد بازی شدند و نتوانستند عملکرد خوبی در نیمه اول از خود به نمایش بگذارند. در این نیمه رضایت بخش نبودیم اما اگر در نیمه دوم گل دوم را دریافت نمی‌کردیم می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

وی در مورد داور مسابقه افزود: داوری قضاوت خوبی داشت و من به آنها خسته نباشید می‌گویم. هنگامی که بازی تمام شد داخل زمین شدم و به داور گفتم هنگام اعلام آفساید کمی دقت کند که او در جواب به من گفت شما با من همیشه مشکل داری. در حالی که من به هیچ عنوان او را نمی‌شناسم و در دیدارهای گذشته ندیده بودم.

قلعه‌نویی یادآور شد: از تمام هواداران عذرخواهی می‌کنم و همیشه دوست دارم هجومی بازی کنیم. گل دوم شیرازه تیم را به هم زد و با بدشانسی نتوانستیم به بازی برگردیم. متاسفانه توپ‌های ما در این دیدار به گل تبدیل نشد. از عملکرد تمام بازیکنانم راضی هستم زیرا آنها هیچ کدام در زمین بازی راه نرفتند و تمام تلاش خود را انجام دادند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد گل دوم نفت تصریح کرد: به نظرم گل دوم بازیکنان نفت آفساید بود حتی فریدون اصفهانیان ناظر مسابقه و ابهران که یکی از باسابقه‌ترین داوران است، اعلام کردند که احتمالا این صحنه آفساید بوده است. باید فیلم بازی دیده شود و در این زمینه کارشناسان تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: ما به داور بازی نباخیتم بلکه به خودمان باختیم. تیم داوری در مجموع خوب بود اما ما بدشانس بودیم و نتوانستیم به پیروزی دست یابیم. تماشاگران در این دیدار بسیار خوب بودند و تا آخرین لحظه ما را تشویق کردند. از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم. عدالت فوتبال امروز رعایت نشد.

khooshe

مدیر بازنشسته
فركي: به بازيكنان خود اعتماد داشتم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: من به بازيکنان خود اعتماد داشتم و به آنها گفته بودم اگر خواسته‌هايم را برآورده کنند تراکتور را شکست مي دهيم.

حسین فرکی پس از پیروزی دو بر یک نفت تهران برابر تراکتورسازی عنوان کرد: خوشحالم که به این پیروزی دست یافتیم و به تمام مجموعه تیم تبریک می‌گویم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و سعی کردیم که در این دیدار اشتباهی مرتکب نشویم. من از بازیکنان خود مطمئن بودم و به آنها گفته بودم که اگر خواسته‌های ما را برآورده کنند می‌توانیم پیروز شویم.

وی ادامه داد: تراکتور ‌کادر فنی، تماشاگران و بازیکنان بزرگی دارد و این نشان می‌دهد که ما کار بزرگی انجام داده‌ایم زیرا برابر تیم بزرگی آن هم در خانه خودش به پیروزی دست یافتیم.

سرمربی نفت خاطرنشان کرد: می‌دانستیم که تراکتور از راه ارسال توپ‌های بلند روی دروازه فشار خواهد آورد و این نکته را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم تا راه‌های ممکن را روی حریف ببندند. تراکتور حریف قدرتمندی است و سعی داشتیم با حفظ توپ و آرامش بازی را در اختیار بگیریم. ما در این دیدار 6 موقعیت به وجود آوردیم که تنها توانستیم به دو گل دست یابیم.

وی در مورد داور این مسابقه افزود: تیم داوری بازی سختی داشت من راجع به قضاوت آنها صحبت نمی‌کنم و به تیمم آموزش دادم که در مورد تصمیم‌های داور اعتراض نکنند.
فرکی افزود: تیم ما جوان است و میانگین 24 سال سن دارد. بازیکنان با انگیزه‌ خوبی داریم و در آینده مطمئن باشید تیم بهتری هم تشکیل خواهیم داد. هدف‌مان کسب عنوان تک رقمی در پایان فصل است. تیم ما سال دوم خود را در لیگ تجربه می‌کند و امیدوارم به هدف خود دست یابیم.

سرمربی نفت درباره علت عدم حضورش در کنفرانس خبری روز گذشته تصریح کرد: ساعت جلسه را به ما اعلام نکرده بودند ما در این ساعت برنامه تیمی داشتیم و اگر از گذشته برنامه ریزی و هماهنگی صورت می‌گرفت حتما در این نشست شرکت می‌کردیم. ساعت نشست را در زمانی انتخاب می‌کنند که تیم ما جلسه دارد و با تمام احترامی که برای مسئولان قائل هستم، اما اولویت ما تیم خودم است.

فرکی که سنگی را با خود به نشست مطبوعاتی آورده بود، با اشاره به این سنگ گفت: نمی‌دانم چرا این سنگ به طرف ما پرتاب شد. بازیکنان ما در حال گرم کردن بودند که ناگهان این سنگ به طرفشان پرتاب شد. دوست دارم بازی را واگذار کنیم اما سنگی به طرف‌مان پرتاب نشود.

khooshe

مدیر بازنشسته
پشت پرده حذف محسن قهرماني از داربي

محسن ترکي يکبار ديگر قاضي مسابقه‌اي خواهد بود که سوت زدن در آن به نوعي بالاترين سقف قضاوت در ايران بشمار مي‌آيد.

اولين‌بار روزنامه پرسپوليس ارگان اين باشگاه پرطرفدار بود که عليه محسن قهرماني مقاله‌اي نوشت و او را به استقلالي بودن متهم کرد.

روزنامه پرسپوليس در اين مطلب با استناد به برخي قضاوت‌هاي قبلي اين داور، وي را داوري با گرايش‌هاي رنگي خواند. يکي از موارد استناد پرسپوليسي‌ها رفاقت نزديک قهرماني با مولايي بدنساز مشهدي استقلال است که البته چندان وارد به نظر نمي‌رسيد اما در نهايت اتفاقي که نبايد مي‌افتاد افتاد و اين داور جاي خود را به محسن ترکي داد.

در اين زمينه نقل قول‌هاي مختلفي گفته شده است از جمله اينکه قهرماني به اندازه کافي براي سوت زدن در داربي متعادل نيست و ممکن بود با تصميمات عجيبش قبلا هم از او ديده‌ايم اين بازي را به تشنج بکشاند. اين جمله يک دليل مهم براي حذف محسن قهرماني بوده که البته اگر طرفداري جدي در جمع انتخاب‌کنندگان داشت در اين بازي سوت مي‌زد. اگر به خاطر داشته باشيد در گذشته نيز پرسپوليسي‌ها نيز روي مسعود مرادي ديگر داور ايراني داربي اعتراض‌هايي داشتند اما سروصداي رسانه‌اي آنها به نتيجه نرسيد.

يک منبع خبري سايت گل با اشاره به مصاحبه رضا غياثي عضو کميته داوران در روزي که رسانه‌ها نام قهرماني را به عنوان داور اعلام کردند، گفت: روزي که آقاي غياثي اعلام کرد داور دربي قهرماني نيست هيچ کس حرف او را جدي نگرفت اما امروز همه از اين تصميم شوکه شده‌اند در حالي که مشخص بود با توجه به عقايد آقاي غياثي قهرماني نمي‌تواند روي قول قبلي رئيس کميته داوران حساب کند.
به اين ترتيب محسن ترکي يکبار ديگر قاضي مسابقه‌اي خواهد بود که سوت زدن در آن به نوعي بالاترين سقف قضاوت در ايران بشمار مي‌آيد. نکته اين است که ترکي هفته گذشته بازي استقلال ـ تراکتورسازي را سوت زده که به سود تيم تبريزي به پايان رسيد و اولين شکست استقلال را رقم زد.

khooshe

مدیر بازنشسته
ممدوتال از ليست 18 نفره پرسپوليس خط خورد

با تصميم حميد استيلي نام مدافع بورکينافاسويي پرسپوليس براي دربي هفتاد و يکم از ليست اين تيم خط خورد.

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس با تصیمم حمید استیلی سرمربی این تیم، نام مهرداد اولادی و محمد منصوری به دلیل مصدومیت از لیست این تیم خط خورد.

اما سومین نفری که امشب با تصمیم کادر فنی از لیست پرسپولیس خط خورد ممدوتال مدافع بورکینافاسویی پرسپولیس است.

این بازیکن به دلیل اینکه تیم ملی کشورش را همراهی می کرد مدتی در تمرین پرسپولیس حضور نداشت به همین دلیل استیلی جایی برای این بازیکن در لیست 18 نفره خود برای دربی هفتاد و یک نگذاشت.

با این تصمیم استیلی نام محمد منصوری، اولادی و ممدوتال برای دیدار مقابل استقلال از لیست 18 نفره پرسپولیس کنار گذاشته شد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی حیف

بازم یه اشتباه دیگه
متاسفانه رحمان احمدی دو اخطاره بود و دیشب بازی کرده بود ...................
فدراسیون قطر هم بلافاصله بعد بازی شکایت میکنه به ای اف سی

خیلی برام جالبه که چطور قطریها یادشون بوده و بلافاصله اقدام کردن

یعنی میتونه یه واسطه ایرانی تو این زمینه دخالت داشته باشه ؟
به هر حال امیدواریم با توجه به حرفهای آقای رحیمی نتیجه عوض نشه

اخبار

ربات
پیروانی: به بازیكنانم گفتم كه با تعویض های خوب ملوان را شكست می دهیم

پیروانی: به بازیكنانم گفتم كه با تعویض های خوب ملوان را شكست می دهیم

سرمربی نفت آبادان گفت:در روزی که ملوان روز خوبی داشت، بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم اگر گل دوم را نخوریم می توانیم با تعویض‌هایی که انجام می دهم نتیجه بازی را تغییر دهیم.

بيشتر...

اخبار

ربات
دایی تشویق نشد؛ استیلی مورد حمایت هواداران قرار گرفت

دایی تشویق نشد؛ استیلی مورد حمایت هواداران قرار گرفت

هواداران راه آهن در دیدار خانگی این تیم، سرمربی پرسپولیس را به جای دایی مورد تشویق قرار دادند.

بيشتر...

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضرب و شتم کمک داور تراکتور - نفت

ضرب و شتم کمک داور تراکتور - نفت

کمک داور بازي تراکتورسازي - نفت در سطح شهر تبريز مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
به گزارش گل ٰ این کمک داور که در حین بازی مورد اعتراض سرمربی تراکتورقرار گرفته بود در پایان مسابقه در حالیکه با خودروی شخصی عازم شهرستان بود در پمپ بنزین مورد حمله قرار گرفت و به شدت کتک خورد.

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=54061&title=ضرب_و_شتم_کمک_داور_تراکتور_-_نفت

Schneider

مدیر بازنشسته
آخه این چه حرکت زشتیه........
کل فوتبال ایران هم از وسط بترکه منفجر شه نمی ارزه به یه قطره خونی که با ظلم از ینفر بیاد...