آشنایی دانشجویان واحد نجف آباد

befar

عضو جدید
چرا دیگه اگه من بودم تو واسم شاخ نمیشدی محمد جان انگارسر زبون هم پیدا کردی

befar

عضو جدید
این منصوره ازیه جایی دیگه میسوزه توخود شیرینی نکن محمدجان

mammad.mechanic

عضو جدید

yadegar2

عضو جدید
مشورت

مشورت

سلام ، دوستان من ارشد برق قبول شدم.لیسانسم دانشگاه دولتی بوده به نظرتون ارزش داره بیام؟ الان هم سربازم. درباره ی شهریه ارشد برق  وکلا هزینه هاش با خوابگاه و ... و وام های دانشگاهتون و همینطور سطح اساتیدش هم اگر اطلاعاتی دارید بنویسید.مرسی

mammad.mechanic

عضو جدید
سلام ، دوستان من ارشد برق قبول شدم.لیسانسم دانشگاه دولتی بوده به نظرتون ارزش داره بیام؟ الان هم سربازم. درباره ی شهریه ارشد برق وکلا هزینه هاش با خوابگاه و ... و وام های دانشگاهتون و همینطور سطح اساتیدش هم اگر اطلاعاتی دارید بنویسید.مرسی
سلام اگه مشکل مالی نداری ارزش اومدن داره...مطمئن باش...
هم وام کوتاه مدت میدن هم وام بلند مدت.....
در مورد خوابگاهاش خبری ندارم....
رشته ام چون برق نیست....از اساتیدش خبری ندارم....
ولی این دانشگاه از خیلی دانشگاههای سراسری سرتره...
هر تصمیمی که گرفتی برات آرزوی موفقیت میکنم....

naribazi

عضو جدید
سلام ، دوستان من ارشد برق قبول شدم.لیسانسم دانشگاه دولتی بوده به نظرتون ارزش داره بیام؟ الان هم سربازم. درباره ی شهریه ارشد برق وکلا هزینه هاش با خوابگاه و ... و وام های دانشگاهتون و همینطور سطح اساتیدش هم اگر اطلاعاتی دارید بنویسید.مرسی

سلام

کدوم دانشگاه دولتی بودی ؟
اگه حوصله نداری دوباره واسه ارشد بخونی برو نجف آباد ولی اگه میدونی میتونی یک سال دیگه بخونی و قبول شی سراسری امسال نرو آزاد

1992.sarina

عضو جدید
سلام.ارزش داره بياي،از شهريه ي ارشد خبري ندارم ولي ميدونم كه دانشگاه وام ميدهسطح اساتيد هم خيلي بالا نيست،مدير گروه ها هم خيلي تعريفي نيستن و درست جواب دانشجو رو نميدن ولي رياست دانشكده(آقاي فاضل) خيلي هواي بچه ها رو داره وكمك ميكنه;)

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
سلام بر بک دانشگاه خوددمون

MHRD

عضو جدید
1- درب وردی جدید دانشگاه(حیف پولای ما خوب ازیه در میریم و میاییم:razz:)
2-حصار دور چمنا(دلم برا پسرای فنی سوخت بی منزل شدن رفت:cry:
3-اآرم دانشگاه روی چمنای روبه روی کتابخونه مرکزی(به بیکاری کارمندای دانشگاه پی بردم)
1 فرق دیگه هم کرده من تا دیدم کلی خندیدم
دیگه وسط کتابخونه نماز نمی خونن ظهر اتوبوس میاد همه کارمندا سوار میشن میرن مسجد نماز میخونن
صحنه ای که کارمندا همه میان بیرون خیلی جالب مثل مهد کودک که تعطیل میشه
البته اینا مهد غولکن:دی
:biggrin:

MHRD

عضو جدید
سارا خانوم وبلاگتون رو دیدم خیلی عکسای جالبی بود
به خصوص اون نقاشی های روی دست:smile:

MHRD

عضو جدید
کامپیوتر رو نمیدونم ولی فکر نمیکنم ضرر کرده باشی
کدوم دانشگاه رو بیشتر دوس داری؟
شنیدم مبارکه چند قسمتیه دانشگاهش آره؟