دانشگاه=؟؟؟؟؟

???zendegi

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
خدایی کدوماتون درس خوندن ودانشگاه رفتن و سرگرمی میدونید؟به نظر من کم نیستن کسایی که یا از روی اجبار به خاطر شرایط خانواده یا فرار از بیکاری دارند درس میخونید.
شما نظرتون چیه؟جز این دسته ها هستید؟دانشگاه=؟؟؟؟؟:)

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم یه نفر رو میشناسم که پدرش الان 53 سال سن داره .میخواد تا پدرش به سن 60 برسه کارشناسیش رو لفت بده که از سربازی معاف شه . الان هم سال سومش هست .

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من خودم یه نفر رو میشناسم که پدرش الان 53 سال سن داره .میخواد تا پدرش به سن 60 برسه کارشناسیش رو لفت بده که از سربازی معاف شه . الان هم سال سومش هست .
این که خودش میشه پدر بزرگ تا اون موقع

این است ایرانی
این است ابتکار

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز
خدایی کدوماتون درس خوندن ودانشگاه رفتن و سرگرمی میدونید؟به نظر من کم نیستن کسایی که یا از روی اجبار به خاطر شرایط خانواده یا فرار از بیکاری دارند درس میخونید.

اگه نری دانشگاه خیلی چیزا رو از دست میدی
همین کار ....

ali.fatemi4

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
آبجی یه سر به این بزن ببین نظرمو دادم!!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...)-زنده-کردم-بدین-پارسی!?p=3993910#post3993910

عدالت_1111

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
ما كه درس خونديم واسه اينكه تو سرباز خونه به چپ چپ نرم ما رو به زور بردن سر كنكور

alborz_3000

اخراجی موقت
منم از اونایی هستم که رو اجبار خانواده درس خوندم. علاقه انچنانی به درس و دانشگاه ندارم. و گرنه میرفتم ارتش.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من با کمال میل رفتم دانشگاه
اما میرفتم یا نه میتونستم شرایط زندگیمو طوری بسازم که میخوام،الان هم که آخرای راهم از رفتن به دانشگاه پشیمون نیستم:)

عسل1

عضو جدید
من خودم خواستم برم دانشگاه الانم پشيمون نيستم و ميخوام برم واسه فوق

hirt

عضو جدید
اول تعجب می کنم که تا این حد ما ایرانی ها به زور و اجبار وارد دانشگاه شدیم!! دومش هم من تو خودم احساس عجیبی به دونستن دارم، یه نوع حس ارضا شدن موقع بیشتر فهمیدن دلیل اصلی وارد دانشگاه شدنم همینه.

بالا