مقاله انگلیسی برای مواد نیاز دارم...در مورد هرچی

سلام
برای تقویت زبان تخصصی مقاله میخوام از مواد...اگه کسی داره لطف کنه اینجا بزاره...

در ضمن توی ساینس دایرکت هم من دسترسی دارم...اما نمیدونم چی سرچ کنم که مقالات مواد رو بگیرم؟؟؟ HOW

ممنون

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای تقویت زبان تخصصی مقاله میخوام از مواد...اگه کسی داره لطف کنه اینجا بزاره...

در ضمن توی ساینس دایرکت هم من دسترسی دارم...اما نمیدونم چی سرچ کنم که مقالات مواد رو بگیرم؟؟؟ HOW

ممنون

مقالات مواد؟
موضوعی که دوست داریو بهش علاقه داریو در نظر بگیرو سرچ بزن....
اگه موضوع خاصی مد نظرت نیست، برو تو تاپیک مقالات درخواستی در تالار مواد، از لینک دانلود مقالاتی که گذاشته شده، استفاده کن.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام

ممنون

به چه موضوعی علاقه داری؟ سرامیکها - فولادها - غیر آهنی - کامپوزیتها - سوپرآلیاژها - دیرگدازها -

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال
چطور ميشه به ساينس دايركت دسترسي داشت؟
چطور ميشه به سيويكا دسترسشي داشت از منزل؟؟؟

magnet

عضو جدید
يه سوال
چطور ميشه به ساينس دايركت دسترسي داشت؟
چطور ميشه به سيويكا دسترسشي داشت از منزل؟؟؟

سلام .
مهندس ، دوتا حالت هست .
یکی استفاده از شبکه علمی دانشگاه ها هست . چیزی مثل سایت ... که باید از طریق ای میل دانشگاهتون وارد شین ، البته ساینس دایرکت فعلاً رو این شبکه نیست ولی بقیه هستند .
دومی استفاه از یوزر و پس های دیتابیس های خارجی هست . من که معمولاً استفاده می کنم و خوبه . فقط یه کم سرعت پایین میاد.

آخرین ویرایش:

nahal_e77

عضو جدید
این یه مقاله در مورد استفاده ار باکتری ها در استحراج فلزات سنگینه

پیوست ها

• Ubaldini_Luptakova_2010_NB1.pdf
    71.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
به چه موضوعی علاقه داری؟ سرامیکها - فولادها - غیر آهنی - کامپوزیتها - سوپرآلیاژها - دیرگدازها -

مقاله کلی میخوام برای تقویت زبان تخصصی...مثلا یه تریپی تو مایه های متن های ارشد....ترجیحا مقالات پایه ای باشه...یه طوری که با اصطلاحات خوب و کاربردی مواد آشنا شم...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
مقاله کلی میخوام برای تقویت زبان تخصصی...مثلا یه تریپی تو مایه های متن های ارشد....ترجیحا مقالات پایه ای باشه...یه طوری که با اصطلاحات خوب و کاربردی مواد آشنا شم...

شما که به کامپوزیت علاقه دارید اینهارو ببنید چطوره؟ درسته یه کم قدیمی هست اما خب کار راه اندازه!!!

پیوست ها

• 22 (2001)1311.pdf
    1 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 31 (2000) 57-67.pdf
    616 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
البته من علاقه اصلیم کامپوزیت و مواد ترکیبیه...blend...composite

به نظرم شما Hand Book های مارو پیدا کنی و مقدمه های هر کدومشو بخونی بهتر جواب میگیری...
شما وقتی مقاله میخونی، صرفاً داری یافته های خاصی از اون مبحث رو مطالعه میکنی...
بهترین حالت فکر کنم خوندن این کتاب هاست (البته خوندن همش ۱ عمر طول میکشه...!!!!!!)

به نظرم شما Hand Book های مارو پیدا کنی و مقدمه های هر کدومشو بخونی بهتر جواب میگیری...
شما وقتی مقاله میخونی، صرفاً داری یافته های خاصی از اون مبحث رو مطالعه میکنی...
بهترین حالت فکر کنم خوندن این کتاب هاست (البته خوندن همش ۱ عمر طول میکشه...!!!!!!)

اسم چند تا از این هند بوک ها رو معرفی کن یا اگر داری بزار اینجا ممنون

راستی از امضات هم واقعا خوشم اومد..کاملا قبولش دارم و 100% درسته

magnet

عضو جدید

سلام.
قسمت دانلودگاه چند کتاب هندبوک هست ، هرچند فایده شو براتون نمی دونم. چون خوندن هندبوک حداقل برای من ! ملال آوره .
شما خود بخود راه میفتین وقتی پروژه ای سمیناری رو کار می کنید.
حالا هم اگر وقت می خواین بزارین ، این وقت برای درس زبان تخصصی فایده آنچنانی نداره . برای زبان تخصصی مواد ، هرچی زبان عمومی تون قوی تر بهتر + اینکه کتاب زبان تخصصی سمت رو بگیرن بخونین یا بشینین متن های زبان تخصصی کنکور آزاد و سراسری رو بخونین و با لغات آشنا بشین .
اگر هدف زبان تخصصی در کنکور هست ، پیشنهاد من خوندن فصل هایی از کتابایی مثل ریدهیل و أونر و . . . هست که به موضوعش تسلط دارین و فقط با لغات مهجور ! تخصصی آشنا میشین . (مث عملیات حرارتی و . . ) .
درهرصورت نظر من اینه که خوندن هندبوک و هرکتابی بدون داشتن هدف مشخص و . . فایده ای نداره و یه جور گذروندن وقت محسوب میشه .
با این وجود اگه هندبوک خواستی و پیدا نکردی ، موضوعشو یگو تا لینک معرفی کنم .

nahal_e77

عضو جدید
تو مجموعه مقالاتی که داشتم این یکی در مورد کامپوزیت ها بود نمی دونم یه درد تون بخوره یا نه

پیوست ها

• VanPaepegem_2010_Measurement_Science_and_Technology.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز

راستی از امضات هم واقعا خوشم اومد..کاملا قبولش دارم و 100% درسته

به نظرم هندبوک Materials Charecterization و Metallography براتون دلچسب باشه...
ولی نه اینکه بخوای همشونو بخونیا!!!! خلاصه بخون...

امضاء هم قابل شمارو نداره!!! ممنون!!!

سلام
هر كدوم از اصطلاحاتي را كه توي تالار مهندسي مواد ميبيني ميتوني به انگليسي برگردوني و در مورد اون سرچ كني مثلا
جوش=weld