ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.r.devil

عضو جدید
دوستان من هم دقيقا گيج شدم
من ترم 6 هستم و ميخام امسال آزمايشي امتحان بدم pdfدفترچه رو خوندم اما نفهميدم كه دقيقا چيكار بايد بكنم. بالاخره اون شماره 28 رو بايد پر كنم يا نه؟ميشه هم كنكور رو بديم و هم تو المپياد شركت كنيم؟ اگه ميشه اونوقت با دامنه كنكوريها هم سنجيده ميشيم يا فقط المپياد؟
بعدش در مورد معدل نفهميدم كه من هم لازمه فرم معدل رو پر كنم يا نه؟
اخرين سوالم هم در مورد اين رشته شناوره كه ايا برا كسايي كه آزمايشي شركت ميكنن ميشه انتخاب كرد يا نه؟
خداييش دفترجه خيلي گنگ گفته:surprised::surprised::confused::confused:

ea_mecs

عضو جدید
برای ثبت نام کارشناسی ارشد کدوم کارت رو باید بخریم؟ پیام نور و غیر انتفاعی و ... هم نمیخوام. فقط روزانه و شبانه. یکی کمککککک کنه لطفا. من گیج شدم/.

بسیار ساده ، شما فقط یه کارت میخری و تو مرحله ثبت نام ازت شماره پرونده و رمز کارت رو می خواد. اگه علاقمند باشی که رشته شناور هم امتحان بدی 2 تا کارت میخری که در مرحله آخر ثبت نام ازت شماره پرونده و رمز اون کارت دوم رو هم می خواد. کارت علاقمندی به پیام نور و ... جداست که هزینه اش هم با کارت معمولی فرق داره.
پس در کل با داشتن شماره پرونده و رمز 1 کارت وارد مرحله ثبت نام می شین و در صورت علاقمندی به شرکت در رشته شناور علاوه بر رشته اصلی یا رشته های پیام نور و ... در مرحله ثبت نام مشخصات کارت یا کارتهای جداگانه رو وارد میکنید.

ea_mecs

عضو جدید
دوستان من هم دقيقا گيج شدم
من ترم 6 هستم و ميخام امسال آزمايشي امتحان بدم pdfدفترچه رو خوندم اما نفهميدم كه دقيقا چيكار بايد بكنم. بالاخره اون شماره 28 رو بايد پر كنم يا نه؟ميشه هم كنكور رو بديم و هم تو المپياد شركت كنيم؟ اگه ميشه اونوقت با دامنه كنكوريها هم سنجيده ميشيم يا فقط المپياد؟
بعدش در مورد معدل نفهميدم كه من هم لازمه فرم معدل رو پر كنم يا نه؟
اخرين سوالم هم در مورد اين رشته شناوره كه ايا برا كسايي كه آزمايشي شركت ميكنن ميشه انتخاب كرد يا نه؟
خداييش دفترجه خيلي گنگ گفته:surprised::surprised::confused::confused:

طبق گفته دوستمون ، اگه تا 6.31 فارغ التحصیل می شی  و ممکنه رتبت خوب بیاد و ثبت نام کنی ، نباید بزنی . اگه فقط آزمایشی شرکت می کنی ، بستگی به خودت داره که علامت بزنی یا نزنی. در هر صورت رتبه و تراز شما در بین کل داوطلبان محاسبه و ارائه خواهد شد. اگه علامت بزنی یعنی اینکه فقط علاقمند به شرکت در مرحله اول المپیاد دانشجویی هستی. اما گفتم رتبه و تراز شما بین همه حساب می شه. 

farzadyar

عضو جدید
داره آقا.یا به نظر میرسه که داره.توی رشته هایی که زده میتونن پیام نور میتونن شرکت کنن صفحه ی5 دفترچه نگاه کن میبینی.در ضمن چند سال خودشونو کشتن فراگیر گذاشتن.مکانیک که هیچ برق هم پیام نور داره

احتمالا غيره انتفايي داره
هر چند سگ هم برادر شغاله اما باز از پيام نور بهتره.

koohe energy

عضو جدید
احتمالا غيره انتفايي داره
هر چند سگ هم برادر شغاله اما باز از پيام نور بهتره.
اگه میخواید بدونید کجا غیرانتفاعی داره باید بگم در گرایش مدیریت صنایع چاپ!!!موسسه امام رضا مشهد.مرد و زن هم کاملا جداست و 2 تا کد مجزا برا انتخاب رشته داره.

mec_eng_2010

عضو جدید
دوستان در بند13و14فرم ثبت نام ارشد کد استان باید وارد بشه یا شهرستان؟تو دفترچه که معلوم نیست منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan-inventor

عضو جدید
اگه میخواید بدونید کجا غیرانتفاعی داره باید بگم در گرایش مدیریت صنایع چاپ!!!موسسه امام رضا مشهد.مرد و زن هم کاملا جداست و 2 تا کد مجزا برا انتخاب رشته داره.

یعنی اگه کارت پیام نور و غیر انتفاعی رو بخرم آیا برای گرایش طراحی کاربردی و تبدیل دانشگاهی پذیرش داره؟؟

آخرین ویرایش:

koohe energy

عضو جدید
یعنی اگه کارت پیام نور و غیر انتفاعی رو بخرم آیا برای گرایش طراحی کاربردی و تبدیل دانشگاهی پذیرش داره؟؟
دوست عزیز در راهنمای انتخاب رشته پارسال،فقط همین یه غیرانتفاعی بود.برای تبدیل و طراحی نداشت ولی امکانش هست که امسال اضافه کنند.تصمیم با خودته.

tanha60

عضو جدید
من که گرفتم.این همه پول کتاب و آزمون و شلغمو شنبلیله دیگه به خاطر 4300 ورشکشت نمی شم که.به نظر من شما هم بگیرید.

حجرالاسود

عضو جدید
حوزه امتحانی

حوزه امتحانی

سلام بچه ها-از کجا بفهمیم که جایی که برای حوزه ی امتحانی انتخاب می کنیم حتما کنکور اونجا برگزار میشه؟مثلا اگر یه شهرستان حوزه ی امتحانی برای کنکور نداشته باشه داوطلب حوزه ی امتحانی اش مرکز استان آن شهرستان میشه-

cyrus the great

عضو جدید
سلام دوستان.میشه لطفا یه توضیحی در مورد ثبت نام بگین که مثلا رشته شناور چیه و اگه من رشته اصلیمو مکانیک بزنم بازم میتونم واسه انتخاب دانشگاه پیام نور غیرانتفاعی یا رشته شناور مکانیک انتخاب کنم یا نه؟!ممنون میشم راهنماییم کنین.

UmadaM

عضو جدید
دوستان کسی کتاب ساخت و تولید پارسه واسه امسال رو داره؟ من خریدارم هر کس میفروشه یا میدونه کجا میفروشن لطفا پیام خصوصی بده

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام بچه ها-از کجا بفهمیم که جایی که برای حوزه ی امتحانی انتخاب می کنیم حتما کنکور اونجا برگزار میشه؟مثلا اگر یه شهرستان حوزه ی امتحانی برای کنکور نداشته باشه داوطلب حوزه ی امتحانی اش مرکز استان آن شهرستان میشه-

اگه یکی از شهرهایی که به عنوان شهرستان محل اقامت توی دفترچه مشخص شده رو انتخاب کنید یعنی حتما اونجا حوزه هست! خارج از اون لیست شهرها حوزه نیست و باید نزدیکترین شهر رو به یکی از این شهرها انتخاب کنین یا اصلا یه شهر دیگه که آشنا دارین و دو روز مونده به کنکور بتونین برین پیششون و کنگر بخورین و لنگر بندازین!:)

مکاترونیک8282

عضو جدید
ای دل غااااااااافل آذر هم داره میااااااااد!:confused:

من اظطرب و استراس فراوونی دارم همه درسها مووووونده!

آخرش هم یکی نگفت به ما که بودجه بندی مقاومت از رو کتاب دکتر نایی و کنترل چجوریه!:cry:

maha_farhad

عضو جدید
شر سوالات آزمونهای آزمایشی

شر سوالات آزمونهای آزمایشی

دوستانی که آزمونهای پارسه و ماهان و سنجشو میدن اگه ممکنه از برگه سوالا با گوشی عکس بگیرن ( خداییش زیاد وقت نمیگیره :twisted: ) و تو تاپیک بزارن که همگی استفاده کنن و بحث در مورد سوالا که میتونه برای همگی مفید باشه

به امید همکاری دوستان:w36:

uoro

عضو جدید
دوستان بند 27 تو موقع ثبت نام باید معدل 0 تا 4 رو علامت بزنیم.
یکی جواب بده ممنون

gigili206

عضو جدید
دوستان بند 27 تو موقع ثبت نام باید معدل 0 تا 4 رو علامت بزنیم.
یکی جواب بده ممنون

نه عزیز نمیخواد علامت بزنی. همون معدلی که تو مدرکت نوشته یا اگه دانشجویی معدلت تا 31 شهریور 90 رو باید تو بند بیست و پنج بنویسی. معدلت هم از بیست محاسبه میشه. اون بند مربوط به کسانی هست که معدلشون از چهار محاسبه شده و مربوط به ما نمیشه. شما همون معدلت از بیست رو تو بند بیست و پنج بنویس و بند 27 هم علامت نزن.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
تاثیر ثبت نام

تاثیر ثبت نام

اینجا خیلی سوت و کور شده،مث اینکه همه ثبت نام کردن بیشتر انگیزه پیدا کردن که بخونن ولی نمیدونم چرا من بعد ثبت نام....نمیگم استرس میگیرین!
همگی موفق باشیم.

آخرین ویرایش:

mashti

عضو جدید
اینجا خیلی سوت و کور شده،مث اینکه همه ثبت نام کردن بیشتر انگیزه پیدا کردن که بخونن ولی نمیدونم چرا من بعد ثبت نام....نمیگم استرس میگیرین!
همگی موفق باشیم.
جزوات پارسه بجز ساخت فروشی دارم

farzadyar

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشین .
من هم چند روزی نیومدم باشگاه الان که کانکت شدم دیدم بچه ها هم هفته سختی رو پشت سر گزاشتن ( یه عده که داشتن سخت می خوندن و بقیه هم که داشتن ثبت نام می کردن مخصوصا اونایی که داشتن ثبت نام می کردن. )
راستی احساس می کنم اگه ای کیو بچه ها اینجوری باشه سنجش از سال دیگه 20 تا هم سوال تست هوش به سوالات ارشد اضافه می کنه.
این چه سوالایی که در باره یه ثبت نام میپرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیروز و سربلند باشیم همگی

ali-10

عضو جدید
سلام
خواشن کمکم کنین
من میخوام واسه آزاد بخونم و از اول آذر (دو روز دیگه) شروع کنم ، ولی چند تا سوال داشتم ؟

1- به نظر شما آیا آزاد ارزش داره که تا اردیبهشت وقت بزارم و بخونم ؟
2- تو شرایط خونوادگی خوبی نیستم(فرزند اول - بیکار - آویزون خونواده-واسه دولتی هم از مهر خوندم ولی چون نتونستم طبق برنامه برم جلو بشدت نامید شدم - با هیشکی هم ارتباطی ندارم تنهای تنها ) بین کار و ادامه تحصلیل مرددم ، بعضی موقعه ها میزنه به کلم که بزارم واسه سال بعد دولتی ولی باز پشیمون میشم که اگه برم تو کار دیگه درس نمیخونم و الان تو این دوره زمونه با لیسانس کار خاصی نمیشه کرد جز یه زندگی معمولی ، کمکم کنین

خواهشن کمکم کنین حالم اصلا خوب نیست ..... اگه واسه آزادم نتونم بخونم 100% رفتنی هستم.......... >> روح بزرگوار من دلگیرم........

آخرین ویرایش:

masoud_gh64

عضو جدید
سلام..دوستان من بهمن 91 فارغ التحصیل میشم میخواستم ببینم اگه تو المپیاد شرکت کنم و رتبه خوبی بیارم چه اتفاقی میوفته؟؟؟
یعنی میتونم جایی قبول بشم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ali125

عضو جدید
سلام..دوستان من بهمن 91 فارغ التحصیل میشم میخواستم ببینم اگه تو المپیاد شرکت کنم و رتبه خوبی بیارم چه اتفاقی میوفته؟؟؟
یعنی میتونم جایی قبول بشم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

چون شما در المپیاد شرکت می کنید شما باید جزو 15 نفر اول کنکور بشوید تا بتونید قبولیتون در ارشد حتمی بشه

mec_eng_2010

عضو جدید
{شما الان از 0 که نمیخوای شروع کنی- به قول خودتون از مهر درس خوندین اما به برنامتون کامل نرسیدین( 99% نمیرسن به برنامشون مثل خود من) پس تاحالا تا یه جایی کارو پیش بردین و به نظر من ادامه بدین و اصلا نا امید نباشین در ضمن زمان هم کم نیست 3 ماه تا دولتی و تا آزاد هم که وقت کافیه! پس ذهنتو آزاد بذار و برنامتو پیش ببر و فکر و خیال نکن که آرامشتو ازت میگیره - موفق باشی-:D}

reza2495

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال بنده که الان ترم 5 هستم نمیتونم واس ارشد شرکت کنم؟ یعنی من نمیتونم آزمایشی شرکت کنم؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خواشن کمکم کنین
من میخوام واسه آزاد بخونم و از اول آذر (دو روز دیگه) شروع کنم ، ولی چند تا سوال داشتم ؟

1- به نظر شما آیا آزاد ارزش داره که تا اردیبهشت وقت بزارم و بخونم ؟
2- تو شرایط خونوادگی خوبی نیستم(فرزند اول - بیکار - آویزون خونواده-واسه دولتی هم از مهر خوندم ولی چون نتونستم طبق برنامه برم جلو بشدت نامید شدم - با هیشکی هم ارتباطی ندارم تنهای تنها ) بین کار و ادامه تحصلیل مرددم ، بعضی موقعه ها میزنه به کلم که بزارم واسه سال بعد دولتی ولی باز پشیمون میشم که اگه برم تو کار دیگه درس نمیخونم و الان تو این دوره زمونه با لیسانس کار خاصی نمیشه کرد جز یه زندگی معمولی ، کمکم کنین

خواهشن کمکم کنین حالم اصلا خوب نیست ..... اگه واسه آزادم نتونم بخونم 100% رفتنی هستم.......... >> روح بزرگوار من دلگیرم........
سلام.من ارشد آزاد میخونم.هیچ تعصبی هم روی دانشگاه آزاد ندارم.مثل روز روشنه که سراسری از آزاد بهتره.ولی اینم کاملا مشخصه که ارشد آزاد گرفتن از لیسانس موندن خیلی بهتره.به نظر من از همین امروز شروع کن برای آزاد بخون 5 ماه حدودا فرصت داری احتمال قبولیت زیاده.;)

amin-mir

عضو جدید
سلام ، ساخت و تولیدی ام ، گفتم این سوال رو اینجا هم بپرسم
من وضعیت ریاضی م واقعا خرابه ، ریاضی 1 رو از کتاب معتقدی پارسه خوندم و تقریبا 90 % سوال هاشو نتونستم حل کنم ، با این حال به نظرتون ریاضی 2 و مهندسی رو بخونم ؟ یا برم سراغ معادلاتی که از بقیه ساده تره ؟ و برای معادلات چه کتابی خوبه ؟ که هم تست خوب داشته باشه و هم خوب درس داده باشه ؟
خیلی دلم می خواست ریاضیاتم خیلی خوب بود ولی نیست ، و خیلی دلسرم می کنه ریاضی ، پیشنهاد خاصی اگر برام دارید ممنون میشم بدونم :redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا