بچه هاي موسيقي بيان تو

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنتور واقعا ساز دلنشینیه.من استاد خودم هم سنتور کارمیکنه.:)
چه خوب.:smile:من از دست همسایه ها نمیتونم بگیرم.واقعا بده اینجوری:(

چه بد..من کلاس که نمیرم اگه بگیرم خودم از خودم آهنگ اختراع میکنم..:D

Pr0fessi0nal

عضو جدید
من بودم یاد میگرفتم.
سه تارم دوست دارم
آره اگه من هم وقت کافی داشتم هفت هشت تا ساز رو دوست دارم و یادشون می گرفتم. من جمله ویولن، چنگ، تار، پیانو، نی و ...

ولی خوب من کامپیوتر و طراحی رو بیشتر دوست دارم. و گیتار کلاسیک آرامش خاصی بهم میده.

H@NII

عضو جدید
نخیرم خیلی هستن که خودشون موسیقی یاد میگیرن.

من هم خودم گیتار رو یاد گرفتم از رو کتاب و کلیپ.

من استادم نمیزاره واسش از خودم بزنم ولی خب خودم گاهی شیطنتم گل میکنه و میزنم واسه خودم.:smile:

1408

عضو جدید
سلام به همه .

من تازه تصمیم گرفتم برم ویولن کار کنم .

در مورد خرید ویولن سئوال داشتم .

چه مارکی بخرم و از کجا ؟ چون میگن جمهوری خوب نیست .

لطفا راهنماییم کنید . :redface:

alireza-pop

عضو جدید
سلام.
اساتید لطفا من رو راهنمایی کنید.
خیلی سال آرزوی یادگرفتن نوازندگی آلت های موسیقی رو دارم. واقعا به موسیقی علاقمندم ولی علت اینکه تا الان به سمتش نرفتم تعرق شدید دستامه!
به پیانو،تار و سه تار، سنتور، کمانچه ،ویولن و عود و حتی نی انبان علاقه ی وافری دارم. اما احساسم اینکه تعرق دستام جلوی کارمو میگیره و امکان داره بعد یه مدت کوتاهی کلافم کنه.
به نظر شما، من درست فکر می کنم؟ یا اینکه راهی وجود داره که منم به علایقم برسم؟

البته سوال کابر 1408 سوال منم هست.
پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون.

tarane.barani

عضو جدید
سلام
منم عاشق موسیقس هستم
کمتر از یه ساله که میرم کلاس 3تار
خیلی دوسش دارم...اما حس میکنم سخته ...احتمالا به خاطر اماتور بودنمه
از اشنایی با همتون خوشحالم

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من حدود 31 ساله که می خونم از سال 64 به طور جدی

در کلاس های آواز سنتی آموزش دیدم.

الآن هم کلاس تخصصی آموزش خوانندگی دارم که

ردیف آوازی موسیقی سنتی ایران رو از دوره ی ابتدایی تا عالی

برای هنر جویان تدریس می کنم.

همچنین صداسازی به صورت حرفه ای انجام میدم.

اگه دوستان علاقه به کار کردن با من داشته باشن

می تونن برام پیغام خصوصی بذارن

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام.
خیلی سال آرزوی یادگرفتن نوازندگی آلت های موسیقی رو دارم. واقعا به موسیقی علاقمندم ولی علت اینکه تا الان به سمتش نرفتم تعرق شدید دستامه!
به پیانو،تار و سه تار، سنتور، کمانچه ،ویولن و عود و حتی نی انبان علاقه ی وافری دارم. اما احساسم اینکه تعرق دستام جلوی کارمو میگیره و امکان داره بعد یه مدت کوتاهی کلافم کنه.

سلام خوب خیلی از دستگاههای که گفتی با وجود تعریق شدیدت زیاد هم تاثیر نداره مگر اینکه خودت بدت بیاد . اگر اشتباه نکنم عصاره چندتا از گل ها که فکر کنم مریم گلی و بابونه شیرازی و ... تعریق در بدن رو کم میکنه . به نظرم با یکی از الت ها شروع کن بعد اگر نتیجه نداد. که دیگه باید یک راه دیگه رو امتحان کنی:D

بامداد 2

عضو جدید
سلام.

سلام مهندس ه عزيز
وقت ه نوازندگي تمام تن ه ادم عرق مي كنه :)
ب نظر بنده سنتور رو شروع كنين
كلافه نمي شين ... :)
بازم در خدمتم

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام مهندس ه عزيز
وقت ه نوازندگي تمام تن ه ادم عرق مي كنه :)
ب نظر بنده سنتور رو شروع كنين
كلافه نمي شين ... :)
بازم در خدمتم

اره با نظرت موافقم مهندس سنتوری واسه شروع عالی

بامداد 2

عضو جدید
آره اگه من هم وقت کافی داشتم هفت هشت تا ساز رو دوست دارم و یادشون می گرفتم. من جمله ویولن، چنگ، تار، پیانو، نی و ...

ولی خوب من کامپیوتر و طراحی رو بیشتر دوست دارم. و گیتار کلاسیک آرامش خاصی بهم میده.

سلام پيشنهاد مي كنم نرم افزار هاي آهنگ سازي مثه : fl studio رو اامتحان كنين

بامداد 2

عضو جدید
دوست عزیز شما من باب مباحث خوندن ، میخواستم بپرسم در مورد تکنیک های وکال(آوازی) سبک بلوز میتونید توضیحی بهم بدین؟

مثه نوازندگي با سازه . وكال ه بلوز .
تكنيكهاي بند و اينها رو هم داره . مثلا بندهای نیم پرده ای رو داره . با حنجره اجرا می شه ...
معمولاً در ابتدا تمرین ها مشترک ه و بعد از دوسه سال تفکیک می شه که طرف می خاد کلاسیک بخونه کانتری بخونه سنتی ه ایران بخونه .. تمرین ها در ابتدا عمومی ه
براي گرفتن پاسخ به سايت "مرجع موسيقي ايران" مراجعه كنين . حتي لينكهاي آموزش وكال هم دارن اونجا ....

آخرین ویرایش:

javad_3tar

عضو جدید
درود بر همه دوستان

من جواد هستم 22 سالمه موسیقی یاد نمیاد کی شروع کردم ولی آخرین بار 3 سال پیش بود! تارو سه تار میزنم گیتار کمی کار کردم ولش کردم و عاشق موسیقی سنتی و کلاسیک هستم موسیقی شوپن و بتهوون دیوونم میکنه ،استاد شجریان و استاد جسین علیزاده دنیای منو تغییر دادن! کلا عاشق موسیقی هستم
همین دیگه!:)

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه من پارسال یک سه تار از یکی از صمیمی ترین دوستام هدیه گرفتم

یک ماهی رفتم کلاس و خوب بود اما کم کم به علت مشغله کاری و عشق به موتور دیگه وقت نشد ادامه بدم

تا اینکه پسر خاله عزیزم 6 سالشونه زحمت کشیدن هم تارهاشو کنده و هم زده شکستش یک ترک روی کفش افتاده خیلی دوست دارم برم بدم درستش کنن و دوباره ادامه بدم توی اون یکماه خیلی برام آرامش بخش بود