قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زودتر از 2وم هیچ خبری نمیاد باید این چند شبو هم این خواب شیرینو ببینیم:D
باور كن بعد از كنكور 50% خوابام كه كلا دري وري و نا مفهومه!!! :Dبقيش درباره كنكوره!!! حسرت يه خواب قشنگ تو دلم مونده!!!!:cry:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاي مازيار، ظاهرا شما اطلاعات بيشتري داريد،ممكنه راهنماييم كنيد؟؟؟
من واسه يه رتبه خوب درس خوندم، همه تلاشمم كردم..حالا با اين درصدا (البته تقريبي) ميتونم اميدوار باشم؟؟؟؟؟
معارف:65
ادبيات:41
رياضي:45
فن:30
تاريخ و مباني:54
(راستي زبانمم سفيد گذاشتم)

بابا ایول معارف 65 درصد؟!!!!!!!
بقیه ی درصدات هم خوبن انشاالله هر جا میخوای قبولی

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam

salam

اقا مازیار سبلان غیرانافی اردبیل با درصدهای که دیروز گفتم نضرت جیه ؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا مازیار سبلان غیرانافی اردبیل با درصدهای که دیروز گفتم نضرت جیه ؟
من نمي دونم دانشگاه ها تا چه رتبه اي رو مي گيرن! فقط مي دونم جابربن حيان رشت تا 3000 ميگيره. اميدوارم قبول شي.

بهونه

عضو جدید
ببخشید دوستان من متوجه نشدم جوابها2شهریور میاد یا پاسخنامه آموزشگاهها؟؟؟؟؟:redface::que:

faegheh_ar

عضو جدید
مرسی از لطفتون . من همیشه تو آزمونای پارسه رتبه های خیلی خوب می آوردم!!! اما اصلا روی اونا حساب نمیکنم.. چون جامعه آماریشون خیلی کمه...

اااا......... خواسم نبود پاسخ با نقل قول بزنم!!! ممنون آقای مازیار

آخرین ویرایش:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از لطفتون . من همیشه تو آزمونای پارسه رتبه های خیلی خوب می آوردم!!! اما اصلا روی اونا حساب نمیکنم.. چون جامعه آماریشون خیلی کمه...

اااا......... خواسم نبود پاسخ با نقل قول بزنم!!! ممنون
قطعا همينطوره!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم با ماشین حساب چیزی رو نزدم ام بچه هایی که زده بودن میگفتن،خیلی نمیشد بهش اعتماد کرد!!!!!!!!!!!!!!!
مي خواستم اينو بگم كه شما گفتيد (خصوصا سوال هاي خطي سازي كه حل اونا با ماشين حساب يك ريسك بزرگه. چون اونا توام با خطان)

faegheh_ar

عضو جدید
مي خواستم اينو بگم كه شما گفتيد (خصوصا سوال هاي خطي سازي كه حل اونا با ماشين حساب يك ريسك بزرگه. چون اونا توام با خطان)
یه مدت تب کار با ماشین حساب تو آموزشگاهم خیلی داغ بود!!!!!!!!!!!! حتی یه آقایی اومد و کلاس کار با ماشین حساب گذاشت واسه بچه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميشه مگه!!! ماشيم حساب هايي هستن كه اونا رو حل كنه!!! اما بردنشون سر جلسه ممنوع بود!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته هر چي بوده تموم شده!!!!!!!!!! اميدوارم هر چي كه زديم درست باشن!!! چون اگه يه چيز خونده باشي و از سر بي دقتي سوتي بدي، خيلي حال گيريه!!!!

faegheh_ar

عضو جدید
آره مدلای مجاز ماشین حساب رو اعلام کرده بودن تو سایت!!!اما سر جلسه اصلا نگا نکردن که کی چی برده!!!حوزه ما که اینطوری بود حداقل!!!!!!!!!!!!البته متاسفانه

faegheh_ar

عضو جدید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته هر چي بوده تموم شده!!!!!!!!!! اميدوارم هر چي كه زديم درست باشن!!! چون اگه يه چيز خونده باشي و از سر بي دقتي سوتي بدي، خيلي حال گيريه!!!!
بله بدتر از اون اینه که بلد باشی و وقت کم بیاری!!!

nafise001

عضو جدید
کمبود وقت که واسه من فاجعه بود چون ریاضی رو واسه 90 درصد خوندم ولی فقط وقت کردم 3تا بزنم.:mad::(
من که نا امید شدم.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله بدتر از اون اینه که بلد باشی و وقت کم بیاری!!!
واي داغ دله منو تازه نكنيد، من تو رياضي تمام مباحث رو خونده بودم!!! (حتي آناليز تركيبي!!!) اما چون فك مي كردم 220 min وقت داريم (البته سر جلسه فهميدم از اين خبرا نيست و كلي استرسي شدم!!!)، اداشتم رياضي حل مي كردم،‌يهو ديدم بقيه رو نزدم، وقتم داره تموم ميشه!!! ديگه بي خيال رياضي شدم، رفتم سر بقيه........ البته اشتباه كردم سر عمومي ها 1 ساعت وقت گذاشتم!!! كاش يه مشاور قبل كنكور منو راهنمايي مي كرد!!! روزاي قبل امتحان چندين بار به مدرسان تهران و رشت زنگ زدم، تهران كه خانومه انگار باهام دعوا داشت، رشتم تو باغ نبودن!!!!!!!!!! حيف شد......................

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمبود وقت که واسه من فاجعه بود چون ریاضی رو واسه 90 درصد خوندم ولی فقط وقت کردم 3تا بزنم.:mad::(
من که نا امید شدم.
قصه نخور....... اميدوارم هر جا مي خواي قبول شي، رفتي دانشگاه به محض ورودت واسه ارشد برنامه ريزي كن.

faegheh_ar

عضو جدید
واي داغ دله منو تازه نكنيد، من تو رياضي تمام مباحث رو خونده بودم!!! (حتي آناليز تركيبي!!!) اما چون فك مي كردم 220 min وقت داريم (البته سر جلسه فهميدم از اين خبرا نيست و كلي استرسي شدم!!!)، اداشتم رياضي حل مي كردم،‌يهو ديدم بقيه رو نزدم، وقتم داره تموم ميشه!!! ديگه بي خيال رياضي شدم، رفتم سر بقيه........ البته اشتباه كردم سر عمومي ها 1 ساعت وقت گذاشتم!!! كاش يه مشاور قبل كنكور منو راهنمايي مي كرد!!! روزاي قبل امتحان چندين بار به مدرسان تهران و رشت زنگ زدم، تهران كه خانومه انگار باهام دعوا داشت، رشتم تو باغ نبودن!!!!!!!!!! حيف شد......................
من بیشتر وقتم رو سر سوالات مزخرف معارف گذاشتم!!!!! که فقط بفهممشون!!!! یه سری از سوالای فنو اصلا نرسیدم نگا کنم!!!!
اما حالا میگم بگذریم از این حرفا همه چی تموم شده..تا دو سه روز دیگه همه چی معلوم میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.