دوست داشتین مهریه تون چقدر باشه؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
عزیزم رو دل نکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

artinbala999

عضو جدید
منظورم شان طرف نبود منظورم اینه که انقد تو گوش طرف می خونین که وقتی دل از کف داد اونوقت به یه سکه ام راضی میشه تا همیشه کنارتون باشه،افسوس
ای وای شما هم که دل رحم سریغ خوم میشین میدونم!!!

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خوب خوبم هست دیگه
اگه زیاد باشه جرئت ندارن به دختر مردم بگن بالا چشت ابروه

ehsan_l

عضو جدید
برای بار دوم سوال میکنم عروس خانم آیا وکیلم؟ با مهریه یک جلد کلام الله مجید یک دست آیینه و شمعدان و یک سفر مکه مکرمه عروس خانم وکیلم؟

ghazaliii

عضو جدید
اگر اوني كه دوستش دارم و هيچوقت بهش نميرسم را بهش ميرسيدم مهرم را چشماي خودم ميذاشتم كه هر وقت ديگه هيچ چيز وهيچكس را نبينم

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهریم باید 114 به نیت تعداد سوره های قران و 1حج تمتع 2نفره با خودش باشه

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال

خوش به حال خواستگار شما معلومه که ساده زیست هستین توی این زمونه کم گیر میاد والا:smile:
ساده زیست آره! اما بیشتر بیخیالم.همین الان هدفون تو گوشمه دارم آهنگ گوش میکنم و حال میکنم بدون اینکه روی دستهام طلایی باشه. پول و مال چه ارزشی داره؟!! برای من اصلا مهم نیست.به معنای واقعی
حاضر هم نیستم کسی بخاطرم بیوفته به زحمت.
آخي!!! چه كم توقع!
آدم اگه بخواد حرص بزنه زندگی براش میشه زهر مار! خداروشکر میکنم بخاطر همه چیزایی که دارم و ندارم. کم توقعی رو ترجیح میدم.

ali.fatemi4

عضو جدید

ساده زیست آره! اما بیشتر بیخیالم.همین الان هدفون تو گوشمه دارم آهنگ گوش میکنم و حال میکنم بدون اینکه روی دستهام طلایی باشه. پول و مال چه ارزشی داره؟!! برای من اصلا مهم نیست.به معنای واقعی
حاضر هم نیستم کسی بخاطرم بیوفته به زحمت.

آدم اگه بخواد حرص بزنه زندگی براش میشه زهر مار! خداروشکر میکنم بخاطر همه چیزایی که دارم و ندارم. کم توقعی رو ترجیح میدم.
حال اگه طرفش آدم سوجويي باشه كه يه عمر ازش حرص ببره كه بدتره!!!
به نظر من اين قدرا هم آدم نبايد ريسك كنه!!!