ایا کسی را میشناسید که بیکار باشه؟؟؟؟؟؟؟

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
رحیمی:قول داده بودیم امسال1/1میلیون شغل ایجادکنیم،یک ونیم میلیون ایجادکردیم

باشگاه خبرنگاران:محمدرضا رحیمی تصریح کرد تا دو سال دیگر جشن مسکن دار شدن مردم در سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران،محمدرضا رحیمی تصریح کرد که با توجه به برنامه ریزی های دولت تا دو سال دیگر جشن مس کن دار شدن مردم در سراسر کشور برگزار می شود.
وی با بیان این که دولت تعهد کرده که هیچ ایرانی بدون مسکن نباشد اظهار داشت که تلاش می کنیم ظرف دو سال آینده این هدف تحقق یابد.
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که در استان هایی مانند سمنان و قم بیش از حد درخواست ، مسکن ساخته شده است گفت : مردم در این استان ها به راحتی با پنج یا شش میلیون تومان می توانند صاحب مسکن شوند.
وی تصریح کرد: تا سال آینده جشن مسکن‌دار شدن همه متقاضیان مسکن در برخی از استان ها برگزار می شود و قرار است تا پایان دولت دهم جشن مسکن دار شدن همه متقاضیان مسکن در سراسر کشور برگزار شود.
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه دولت تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا نرخ بیکاری بسیار کاهش یابد، گفت:امسال ایجاد یک میلیون و 100 هزار شغل را تعهد کرده بودیم که تا امروز توانسته ایم یک میلیون و 500 هزار شغل ایجاد کنیم.
وی تصریح کرد دولت تلاش دارد که برای سال آینده دو میلیون شغل ایجاد کند و مطمئنا می توانیم بیشتر از این نیز شغل ایجاد کنیم.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
منم که اصلا بیکار نیستم.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز رادیو میگفت که در طول 5 سال اینده به ازای هر 3 نفری که بازنشسته میشه دولت در نظر داره 1 نفر رو جایگزین کنه یارو با چنان اعتماد به نفسی حرف میزد که من فکر کردم بر عکس شنیدم!!!!!!

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز رادیو میگفت که در طول 5 سال اینده به ازای هر 3 نفری که بازنشسته میشه دولت در نظر داره 1 نفر رو جایگزین کنه یارو با چنان اعتماد به نفسی حرف میزد که من فکر کردم بر عکس شنیدم!!!!!!

خوبه دیگه برو خدا رو شکر کن وگرنه همون یک نفر هم جایگزین نمیشد

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
چند روز پیش رییس جمهور میگفت "اینقد تو کشور کارخونه ساخته شده اونم کارخونه های بزرگا نه کوچیک که هیئت دولت وقت نمیکنه بره واسه افتتاح"..

آخرین ویرایش:
بالا