[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

frajiasadabadi

عضو جدید
سلام من فاطمه راجی هستم کارشناس تغذیه دام و طیور 6سال هست که در این زمینه فعال هستم دستگاه استیم فلیک خوراک دام و طیور در ایران اختراع کردم در حال حاضر در حال تحصیل در کارشناسی پرورش گاو و گاومیش هستم و هر کمکی که از دستم بربیاد دریغ نمیکنم در ضمن دبیر انجمن علمی دانشگاه پردیس علی آباد کمین استان فارس هستم.
البته اینها واسه تعریف از خود نبود واسه آشنایی دوستان بود و اینکه اگه کمکی از دستم بر بیاد. در ضمن من همیشه محتاج کمک های علمی همه افراد هستم.

ALIABO

عضو جدید
سلام من علي هستم

سلام من علي هستم

سلام من علي هستم
كارشناس علوم دامي
كارشناس فني شركت خودم
كارشناس تغذيه نشخواركنندگان
ناظر كيفي كارخانه خوراك دام
عضو بخش R&D
مسئول فني سايت allinshop.irدر بخش دام
و......................
اگه كاري از دستم بر مياد بگيد
تخصصي روي گوسفند و شتر كار ميكنم
گاو،شتر مرغ و.... كار كردم

ALIABO

عضو جدید
salam
man ali hasam mikhasam bedonam mitonam ba shoma hamkari konam
in email mane
ali_ansari_pri@yahoo

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام من علي هستم
كارشناس علوم دامي
كارشناس فني شركت خودم
كارشناس تغذيه نشخواركنندگان
ناظر كيفي كارخانه خوراك دام
عضو بخش R&D
مسئول فني سايت allinshop.irدر بخش دام
و......................
اگه كاري از دستم بر مياد بگيد
تخصصي روي گوسفند و شتر كار ميكنم
گاو،شتر مرغ و.... كار كردم

خیلی بسیار خوش اومدی علی آقا، امیدواریم پیش ما بمونی و از دانش و تجربه خودت ما رو بی بهره نذاری...

karbaschi111

عضو جدید
سلام

سلام

من حسن از قم فارغ التحصیل دانشکاه ازاد کرج

کار پیدا نمیکنی

خودت باید یه کار راه بندازی

mehdi_sr488

عضو جدید
سلام اقای خسرو فر من مهدی ایران پور هستم و امسال تو رشته علوم دامی کارشناسی . فارغاتحصیل میشم.و شیراز سکونت دارم. معدلم 17 به بالا میشه . لطفا اگه کاری برام سراغ دارین خبرم بدین. خیلی ممنون

rahpouyan

عضو جدید
سلام رضایی هستم از تهران
کارشناس علوم دامی ، دارای تخصص در پرورش گاومیش ، گوسفند و بز

hanifh

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.

*** hanifh*** هستم. از کردستان. بنده دو سالی هست که از رشته ی کارشناسی مهندسی علوم دامی (دانشگاه رازی کرمانشاه- دانشکده کشاورزی) فارغ التحصیل شدم و سابقه هم ندارم، دیپلم رشته ی ریاضی فیزیک هم دارم شديدا دنبال كارم.
البته در ارتباط با کارهای خدمات دامپروری یک بار رفتم ولی به دلیل شرایط نامناسب کار در روستا و سخته بودن آن برای یک خانوم دیگه نرفتم. درسته که این رشته فقط به روستاها مرتبط هست... بنده دوست دارم اگه کاری برای رشته ام در شهر خودم باشه فعالیت نمایم لطفاً اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم. ;) :gol::gol:
***در ضمن از مديران سايت براي راه اندازي زيبای آن نهایت سپاس و تشکر رو دارم. :w27::w27:
***البته بنده بعنوان کارشناس علوم دامی در ارتباط با تخصص ام هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتم و خوشحال میشم.
.... با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان:gol::gol::gol:

hanifh

عضو جدید
باسلام

باسلام

مر30. ممنون. :gol:بله، عضو نظام مهندسی هستم و تا بحال از کارتم استفاده نکرده ام.

Phyto

مدیر تالار
مر30. ممنون. :gol:بله، عضو نظام مهندسی هستم و تا بحال از کارتم استفاده نکرده ام.

خب پس از همون نظام مهندسی میتونی آدرس شرکتهای مرتبط که تو شهرتون فعالیت میکنن پیدا کنی و باهاشون همکاری کنی...
یکی از وظایف سازمان نظام مهندسی کاریابی برای اعضاست!

hanifh

عضو جدید
سلام

سلام

توی شهرمون 7 شرکت وجود داره پیشه همه شون رفتم ولی هیچ کدام نیرو نمیخواستند بجز 2 تا از اونها. این دوتا شرکت فقط کار خدمات دامپروری در روستا که قبلا راجع به آن گفتم به من محول میکردند.

Phyto

مدیر تالار
خب به هر حال مهندسی کشاورزی همینه دیگه... بخصوص دامپروری که امکان حضورش تو شهر اصلا ممکن نیست! اگه نمیخوای با این شرایط وارد محیط کاری بشی پیشنهاد میدم یا تغییر رشته بدی یا اساسی بخونی و بعد از گرفتن دکترا تدریس کنی

hanifh

عضو جدید
باسلام

باسلام

از اینکه به سوالاتم پاسخ دادید نهایتاً سپاسگزارم.:gol::gol::gol::w27:

saghi1370

عضو جدید
سلام.

من تازه امسال علوم دامی قبول شدم.به خاطر همین خیلی با این رشته اشنایی ندارم.
ولی از اینکه جایی هست که میتونم با هم رشته های خودم حرف بزنم خوشحالم;)

علي لك

عضو جدید
باسلام عرض ادب علي هستم ازديار لرستان فارغ التحصيل علوم دامي 8سال است تو كار توليد و پرورش مرغ هستم ومطيع امر دوستان.

mohamad reza2

عضو جدید
سلام محمدرضاباقري اهل قم علوم دام دانشگاه اراك ميخونم خوشحال ميشم بتونم كاري انجام بدم.

tabasom.zand

عضو جدید
سلام
من تبسم زند هستم دانشجوي ترم 3 علوم دامي مقطع كارشناسي دانشجوي دانشگاه ملاير
سميناري درباره ي اكولو‍‍‍ژي شكمبه دارم ميتونيد كمكم كنيد:razz:
درضمن كارتون خيلي باحاله ;)

tititoti

عضو جدید
سلام مجدد خدمت دوستان گلم.
من قبلاً خودم رو معرفی کردم و تنها در اینجا اطلاعات قبل رو به روز رسانی می کنم.
دوستان نیاز به کمکی در زمینۀ تخصصی من داشتند، خوشحال می شم کمکی براشون باشم.

مصطفی هستم
فارق التحصیل کارشناسی ارشد تغذیه و پرورش دام از دانشگاه Es***
در حال حاضر هم در ایران هستم

بی نهایت هم از بودن با شما دوستان خوشحالم
ورود دوستان جدید رو هم به تالار خوشامد می گم

شاد باشید

8743382

عضو جدید
حمید جان سلام.طرحت خوبه.من دانشجوی رشته ی علوم دام.دانشگاه ساری هستم.اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.البته بیشتر ب کمک نیاز دارم.ب رشته خودم خیلی علاقه دارم.ولی ایندش چی؟:cry:کار پیدا میشه؟

alivaaryaani

عضو جدید
سلام به همگی دوستان ...علی هستم (کاردانی:تکنولوژی تولیدات دامی از اراک-کارشناسی ناپیوسته:مهندسی تولیدات دامی از کرج-کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد دام در میانه مشغول به تحصیل ام)-کارمند دولت و مخلص همه دوستان تالار...یا علی.

نقره بارون

عضو جدید
حمید جان سلام.طرحت خوبه.من دانشجوی رشته ی علوم دام.دانشگاه ساری هستم.اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.البته بیشتر ب کمک نیاز دارم.ب رشته خودم خیلی علاقه دارم.ولی ایندش چی؟:cry:کار پیدا میشه؟

گریه نکن الان توی همه رشته ها بیکاریه

amerttlo

عضو جدید
سلام حق شناس هستم

منم در حال تحصیل هستم
سال اخرم
دانشگاه شیراز

از گذاشتن اطلا عات خوبتون در سایت ممنونم

در ضمن اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم

راستی قصد دارم کنکور ارشد بدم اگه میشه کمکم کنید:)

ali_131025

عضو جدید
علی
فارغ التحصیل علوم دامی گرایش طیور از دانشگاه ارومیه در سال 86 در جهاد کشاورزی مشغولم و تو شرکت دامپروری

900741665

عضو جدید
salam.aida hastam.daneshjouye arshade modiriate damparvary...gerayeshye k y chand sali mishe bara karshenasaye olum dami alave bar gerayashaye ghabli umade...chon gerayesh nopaiye va edeye kami ham tush tajr0o0be daran...hame jure help plz....help...thx...:)

manshuor

عضو جدید
سلام .کتاب پرورش زنبور عسل تالیف رحیم عبادی و احمدی کتاب خوبیه.

manshuor

عضو جدید
سلام به همه دوستان.معصومه هستم .فارغ التحصیل رشته علوم دامی از دانشگاه تهران-پردیس ابوریحان و الان ترم اول ارشد،رشته مدیریت دامپروری.مطالعاتم بد نیست.ولی جز دوره کاراموزی که دوره ی خوبی هم بود،عملی کار نکردم.اتفاقا خیلی مایلم تجربیاتم رو زیاد کنم.ممنون می شم راهنماییم کنید.من ساکن تهران هستم. اگه کمکی هم از دستم بربیاد خوشحال می شم .موفق باشید.:gol:

Phyto

مدیر تالار
سلام به همه دوستان.معصومه هستم .فارغ التحصیل رشته علوم دامی از دانشگاه تهران-پردیس ابوریحان و الان ترم اول ارشد،رشته مدیریت دامپروری.مطالعاتم بد نیست.ولی جز دوره کاراموزی که دوره ی خوبی هم بود،عملی کار نکردم.اتفاقا خیلی مایلم تجربیاتم رو زیاد کنم.ممنون می شم راهنماییم کنید.من ساکن تهران هستم. اگه کمکی هم از دستم بربیاد خوشحال می شم .موفق باشید.:gol:
علیک سلام (به نیابت از همه دوستان) :)
خیلی خوش اومدی معصومه خانم، امیدوارم بتونیم از اطلاعات شما استفاده کنیم