قسمت دوم مستند زندگی در سال 1400 شمسی...

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق معمول سلام به همه بازدید کننده های عزیز

با توجه به درخواست دوستان ، قسمت دوم مستند زندگی در سال 1400 شمسی رو براتون گذاشتم

امیدوام که خوب باشه

کسانی که قسمت اول رو نخوندن
اینجا
کلیک کنن

.................................................................................................................................................................
بوگاتی و هویج زاده به خانه میرسند.

هویج زاده : اه !!!!!!!:eek: چه خبره تو خونه ات ، عروسی بوده ؟؟؟؟
بوگاتی : نه ، دیروز 1 لیتر بنزین زدم تو ماشین ، یکی از دوستام منو دید ، مجبور شدم به همه شون سور بدم :(
هویج زاده : پس من چی ؟؟؟؟
بوگاتی : خو تو امروز اومدی دیگه
هویج زاده : این قبول نیست ، 1 لیتر بنزین زدی تو ماشین حکم قبولی تو آکسفورد رو داره !!!!!!!!!!!!:biggrin:
بوگاتی : تو هنوز آّب میریزی تو ماشینت !!!!؟؟؟؟؟:eek:
هویج زاده : آره دیگه ، تو صف گاز بخوای وایسی که 2 هفته ای منتظری !!!!!! کارت سوختمم که سال 1391 گم شد درخواست دادم سوزوندنش هنوز جدیدشو صادر نکردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:
بوگاتی : دیروز بعد 2 ماه اسمم تو صف مرغ در اومد ، می تونم برم 2 تا مرغ بگیرم ، دیگه لازم نیس برم شهرستان:w42:
هویج زاده : هنوز مرحله دوم ( بووووووووووق) شروع نشده
بوگاتی : نه هنوز که چیزی نگفتن !!!!!!!!!!!!!!!!
هویج زاده :باشگاه مهندسان میری هنوز
بوگاتی : کم
هویج زاده : چرا
بوگاتی : آخه فیل ترش کردن:eek:
هویج زاده : نه بابا !!!! اون که مشکلی نداشت
بوگاتی : بنده خدا کجای کاری ، google هم ***** کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash:
هویج زاده : میگم تو مرحله مقدماتی جام جهانی سرگروه شدیم ، این سری انشاالله میریم جام جهانی
بوگاتی : دلتو خوش نکن ، تو مرحله حذفی مثل 2 سری پیش می خوریم به پست این تیم های عربی ، میبازیم بعد میگیم ناداوری بوده ، نهایت مربی رو عوض می کنیم !!!!!!
هویج زاده : دیروز فهمیدن چه کار کنن که ریزگردها دیگه تو کشور نیاد
بوگاتی : چه کار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هویج زاده : 1 بنکه گنده بذارن سر مرز صورتشم بکنن طرف بیرون کشور تا جلوی بادو بگیره :biggrin:
بوگاتی : خسته نباشن ، میگم ولش کن این حرفا رو ، آخر عاقبت نداره ، خیلی دلم برات تنگ شده بود
هویج زاده : قربونت ، یه دونه ای ، همه جا گفتم خیلی دوست دارم
بوگاتی : نوکرتم ، بین تمام دوستایی که دارم تو سالاری
هویج زاه : فدای تو ، میگم بوی سوختنی نمیاد
بوگاتی : نکنه ............. ( به آشپزخانه میرود و چند لحظه بد صدای داد و بیدادش بلند میشود ) کصافط لجن ، انقدر زر زدی که غذا سوخت
هویج زاده : تو هم داشتی زر میزیدی
بوگاتی : میکشمت فلان فلانه ، فلان جوری
هویج زاده : با منی ، فلانی ، فلان جوری خودتی
بوگاتی با چاقوی آشپزخانه به سمت هویج زاده حمله می کند
هویج زاده : بابا غلط کردم ، فلان جوری خودمم
بوگاتی : فلان جوریم بشی باس یمیری ، غذام سوخته
...... ...... .......
. .
عذر خواهی می کنم از همه دوستان به خاطر پایان غمگین چون اینهمه حرف بد زدن باید یه طوری میشد
:biggrin:

آخرین ویرایش:

FAEZEH_EE

عضو جدید

.................................................................................................................................................................

بوگاتی : دیروز بعد 2 ماه اسمم تو صف مرغ در اومد ، می تونم برم 2 تا مرغ بگیرم ، دیگه لازم نیس برم شهرستان:w42:

:biggrin:

:biggrin: بوگاتی جان شما مگه خبر نداری؟!!!!مشکل مرغ هم به حمد الله حل شده و با نرخ 5500 داره به فروش میرسه تا کسی صف نمونه؛ که احیانا دچار برق گرفتگی روحی و جسمی بشه:biggrin:

ایرانی ها همیشه بعد از اینکه کلی تلفات میدن به نتیجه(مطلوب ) میرسن
;)

unstoppable

کاربر بیش فعال
?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قشنگـــــــــــــــــــــــــــــــــــ بود...:gol:

bahar-64

عضو جدید
:biggrin: بوگاتی جان شما مگه خبر نداری؟!!!!مشکل مرغ هم به حمد الله حل شده و با نرخ 5500 داره به فروش میرسه تا کسی صف نمونه؛ که احیانا دچار برق گرفتگی روحی و جسمی بشه:biggrin:

ایرانی ها همیشه بعد از اینکه کلی تلفات میدن به نتیجه(مطلوب ) میرسن
;)

5500 نتیجه ی مطلوبه !؟؟!!!

malmal_r

عضو جدید
خیلی جالب بود!میخامت بوگاتی!!!
لااقل از خودت(بوگاتی)یه حرفی به میون میاوردی خالی از لطف نبودا!

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این قبول نیست ، 1 لیتر بنزین زدی تو ماشین حکم قبولی تو آکسفورد رو داره !!!!!!!!!!!!:biggrin:
بوگاتی : تو هنوز آّب میریزی تو ماشینت !!!!؟؟؟؟؟:eek:

:biggrin:;)

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پایه ام ، آدرسشونو بده اگه بلدی یه زنگ می زنم به بچه ها همخین امشب شبونه پخه پخشون کنیم:D

خوبه ..فقط قبلش روشنم کن ببینم دقیقا چیکار کنیم ؟؟؟
با ماشین از روشون رد شیم ؟؟
با بنزین خفه هشون کنیم ؟؟
وعده مرغ و تخم مرغ بدیم ؟؟؟
نوبت صف گازمون رو بدیم بهشون ؟؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه ..فقط قبلش روشنم کن ببینم دقیقا چیکار کنیم ؟؟؟
با ماشین از روشون رد شیم ؟؟
با بنزین خفه هشون کنیم ؟؟
وعده مرغ و تخم مرغ بدیم ؟؟؟
نوبت صف گازمون رو بدیم بهشون ؟؟

اونا رو که یه حرکتی میگم روشون انجام بدن ، زیاد لازم نیس ما فک کنیم
اما واسه بچه لازم نیس هیچی بدیم ، انقد براشون کار کردم و به گردنشون حق دارم که حالا حالاها جا داره واسم کار کنن ، جدا از اون بحث رفاقت دیگه ، رفیق باس به درد همین جاها بخوره:D

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
5500 نتیجه ی مطلوبه !؟؟!!!

2000,3000 تومنو رسوندن به 7500
حالا که میگن 5500 ملت دعاشونم میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash:
واقعن چی میشه گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟