کل کل های ازلی دخترا و پسرا! (3)

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
- دیشب به خانمم می گم از پای سیستم پاشو، می خوام ایمیل هام رو چک کنم. می گه صدات رو بیار پایین، دیگه از روح الله داداشی که گنده تر نیستی!!!

- مرد یعنی کار و کار و کار و کار
یکسره در شیفت های بیشمار
مثل یک چیزی میان منگنه
روز و شب از هر طرف تحت فشار
مرد یعنی سکته، یعنی سی سی یو
خلقتش اصلا به این درد بود
ختم مطلب، مرد یعنی جان نثار
تا درآرد روزگار از وی دمار

- می گن مردهای مجرد کمتر از مردهای متاهل عمر می کنند اما مردهای متاهل بسیار بیشتر از مردهای مجرد آرزوی مرگ می کنند.

- شکر خدا که زنده گریختم ز دست زن
گر نام زن برم تو بیا گردنم بزن

- توی دانشگاه یکی از همکلاسی ها از یه دختره خوشش اومده بود، رفت کشیدش کنار با اعتماد
به نفس کامل بهش گفت: «دیگه وقتشه که سایه یه مرد بالاسرت باشه!»

- بهترین راه برای به خاطر سپردن روز تولد زنت اینه که فقط یه بار اون روزو فراموش کنی!

- زندانبان: بلندشو ملاقاتی داری
زندانی: کی اومده ملاقاتمم؟
زندانبان: مادر زنت.
زندانی: ببین، لطفا بگین دیروز منو اعدام کردین!

- مرد بودن سخته... باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان، مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی

- بی زحمت یکی این آرایشگرا رو توجیه کنه لطفا! درسته گفتن عروس باید با بقیه آرایشش فرق کنه ولی منظور این بوده که خوشگل تر بشه، نه عجیب غریب تر...

- شنیدم لپ تاپ گرفتی. مشخصاتش چیه؟
یک پسر: 8 گیگ رم – 1 ترا هارد...
یک دختر: صورتیه (ذوق مرگ)

- آیا می دونستید حداقل یک مرد به اسم آدم داشته ایم ولی همان یک زنِ آدم را هم نداشتیم!

- کشتی در حال غرق شدن بود که ناخدا فرمان داد. مردها حمله کردن که برن، ناخدا گفت خجالت بکشید، خانم ها مقدمند! زن ها ضمن تشکر از ناخدا یکی یکی پیاده شدن. بعد ناخدا گفت آقایون حالا میتونید پیاده شید، کوسه ها به اندازه کافی سیر شدن!

- یکی از فک و فامیلا می گفت: فیلم عروسی ام رو برعکس که می بینم خیلی حال میده، زنم حلقه اش رو در میاره، میده بهم و میره خونه باباش!

- مرد به زن: عزیزم ممنونم ازت! تو اعتقاد به دین رو به زندگی آوردی چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلا وجود نداره!

- دختره تا دیروز که خونه باباش بود از شیلنگ حیاط آب می خورد، الان که ازدواج کرده می گه آب معدنی دماوند استاندارد نیست!

- دنیا بدون خانم ها: بازار خلوت، پول ها اضافه، خبابون ها خلوت و روان، مخابرات ورشکسته، شیطون بیکار!

- زن لال هرگز از شوهرش کتک نخورده است. (ضرب المثل فرانسوی)

- سازمان امنیت ملی خبر داد: جوراب و بوی عرق مردها جزو سلاح های کشتار جمعی قرار گرفت

- یک خانم 35 ساله به بچه دار شدن فکر می کند، یک مرد 35 ساله به چه چیزی فکر می کند؟
به قرار گذاشتن با بچه ها.

- تنها یک مرد می تواند یک ماشین ارزان قیمت 2 میلیون تومانی بخرد و یک سیستم صوتی 4 میلیون تومانی روی آن نصب کند.

- آقایون لباس هایشان را چگونه دسته بندی می کنند؟
«کثیف» و «کثیف اما قابل پوشیدن»

- اگر یک مرد و یک زن با هم از یک ساختمان 10 طبقه به پایین بیفتند کدامیک زودتر به زمین می رسد؟
جواب: خانم، چرا که آقا راه را گم می کند...

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- دیشب به خانمم می گم از پای سیستم پاشو، می خوام ایمیل هام رو چک کنم. می گه صدات رو بیار پایین، دیگه از روح الله داداشی که گنده تر نیستی!!!
دمش گرم........

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دختره تا دیروز که خونه باباش بود از شیلنگ حیاط آب می خورد، الان که ازدواج کرده می گه آب معدنی دماوند استاندارد نیست!

بازم خوبه تو شيلنگ نگفتي تو پوست هندونه :biggrin:

مرسي داداش خيلي باحال بود

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- یک خانم 35 ساله به بچه دار شدن فکر می کند، یک مرد 35 ساله به چه چیزی فکر می کند؟
به قرار گذاشتن با بچه ها.

تو رو خدا اینجور چیزا نگید خواهش میکنم ادم از مردا متنفر میشه اینجوریام نیست

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- سازمان امنیت ملی خبر داد: جوراب و بوی عرق مردها جزو سلاح های کشتار جمعی قرار گرفت:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- آقایون لباس هایشان را چگونه دسته بندی می کنند؟
«کثیف» و «کثیف اما قابل پوشیدن»:biggrin::biggrin::biggrin:

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمش گرم........
بقیه اش سانسور شده مرده میزنه زنه رو شلو پل میکنه:biggrin:

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختره تا دیروز که خونه باباش بود از شیلنگ حیاط آب می خورد، الان که ازدواج کرده می گه آب معدنی دماوند استاندارد نیست!

بازم خوبه تو شيلنگ نگفتي تو پوست هندونه :biggrin:

مرسي داداش خيلي باحال بود
گفتم اینو بگم گیسو گیس کشی را میوفته اینجا حالا خر بیار باقالی بار کن:biggrin:

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
- سازمان امنیت ملی خبر داد: جوراب و بوی عرق مردها جزو سلاح های کشتار جمعی قرار گرفت:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
دنیا بدون خانم ها: بازار خلوت، پول ها اضافه، خبابون ها خلوت و روان، مخابرات ورشکسته، شیطون بیکار!:biggrin:

آبیدر751

اخراجی موقت
همش جالب بود......
دنیا بدون خانم ها: بازار خلوت، پول ها اضافه، خبابون ها خلوت و روان، مخابرات ورشکسته، شیطون بیکار!:biggrin:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- توی دانشگاه یکی از همکلاسی ها از یه دختره خوشش اومده بود، رفت کشیدش کنار با اعتماد
پپررررررررررررررررروووووووووووووووووووووو
:eek:

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
پپررررررررررررررررروووووووووووووووووووووو
:eek:
یکم تند رفته دیگه بیچاره دست و پاشو گم کرده

sara-z-a

عضو جدید
سلام
خیلی جالبه
اما نظرتون چیه تو این کل کل کردن حداقل به یه نتیجه هم برسیم؟؟؟؟!!!!!!!
تفاوت زنان با مردان و نحوه ی عکس العملشون تویه هر شرایطی.
مثله همون کاری که چند ساعت پیشkingworld و mina1234
کردند.
خب خودم شروع میکنم.

ice-boat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی جالبه
اما نظرتون چیه تو این کل کل کردن حداقل به یه نتیجه هم برسیم؟؟؟؟!!!!!!!
تفاوت زنان با مردان و نحوه ی عکس العملشون تویه هر شرایطی.
مثله همون کاری که چند ساعت پیشkingworld و mina1234
کردند.
خب خودم شروع میکنم.

سلامممممممممم.
خوب میخوایین بحث کنین؟
باشه شروع کنین.ببینیم حرفتون چیه؟;)