از خودم می ترسم .. اگر فردا صبح بیدار شم .. دوباره باید تا شب هرلحظه مرگم را آرزو کنم .

Next

عضو جدید
اخر به این دنیای کثیف چه امیدی و دلخوشی می توان داشت . تا سرت را می چرخانی بوی گند از هر سو می آید .. خسته شدم از این همه بدی می خوام بخوابم ... یا برم .. کثافت در اطراف من موج میزنه ...

برادر جان نمی دونی چه دل تنگم نمی دونی چه غمگینم .. نمی دونی برادر جا ن گرفتار کدوم طلسم ونفرینم... نمی دونی چه سخته در به در بودن ...

نمی دونی چه تلخه وارث درد پدر بودن .. دلم تنگه برادر جان ....

باز هم شعر و ترانه های تکراری .. باز هم ناراحتی های همیشگی .. دلم خوش نیست غمگینم برادر جان ....

می خوام گریه کنم . دیگه تحملش رو ندارم می خوام وقتی خوابیدم ..دیگه واسه همیشه بخوابم ....

می خوام قبل از خواب گریه کنم ... گریه ایی کوتاه برای خوابی بلند ... شب آغاز هجرت من .

ببین چه مومنانه از خود و زندگی ام می گذرم ... به دادم برس ای فرشته نجات و مرگ من ..

از خودم می ترسم .. اگر فردا صبح بیدار شم .. دوباره باید تا شب هرلحظه مرگم را آرزو کنم .

ای کاش همیشه تنها می بودم .

سماته

عضو جدید
مگه چی شده؟ دنیا همیشه همین بوده که هست. فقط خدا انگار آدمارو به حال خودشون. وای که چه بد شدیم! اما رفتن راهش نیست. باید موند و درست کرد.

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادداشتي از طرف خدا
به: شما
تاريخ : امروز
از: خالق
موضوع : خودت
عطف به : زندگي

من خدا هستم. امروز من همه مشكلاتت را اداره ميكنم .

لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم. اگر در زندگي وضعيتي برايت پيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي، براي رفع كردن آن تلاش نكن .

آنرا در صندوق( براي خدا تا انجام دهد) بگذار . همه چيز انجام خواهد شد ولي در زمان مورد نظر من ، نه تو . وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي ، همواره با اضطراب دنبال(پيگيري) نكن .

در عوض روي تمام چيزهاي عالي و شگفت انگيزي كه الان در زندگي ات وجود دارد تمركز کن .

نااميد نشو ،

شايد يك روز بد در محل كارت داشته باشي : به مردي فكر كن كه سالهاست بيکار است و شغلي ندارد

ممكنه غصه زودگذر بودن تعطيلات آخر هفته را بخوري :
به زني فكر كن كه با تنگدستي وحشتناكي روزي دوازده ساعت ، هفت روز هفته را كار ميكند تا فقط شكم فرزندانش را سير كند

وقتي كه روابط تو رو به تيرگي و بدي ميگذارد و دچار ياس ميشوي :
به انساني فكر كن كه هرگز طعم دوست داشتن و مورد محبت واقع شدن را نچشيده

وقتي ماشينت خراب ميشود و تو مجبوري براي يافتن كمك مايلها پياده بروي :
به معلولي فكر كن كه دوست دارد يكبار فرصت راه رفتن داشته باشد

ممكنه احساس بيهودگي كني و فكر كني كه اصلا براي چي زندگي ميكني و بپرسي هدف من چيه ؟ شكر گذار باش .
در اينجا كساني هستند كه عمرشان آنقدر كوتاه بوده كه فرصت كافي براي زندگي كردن نداشتند

وقتي متوجه موهات كه تازه خاكستري شده در آينه ميشي :
به بيمار سرطاني فكر كن كه آرزو دارد كاش مويي داشت تا به آن رسيدگي كند

موفق باشي دوست عزيز :gol::gol:

reyhoon

عضو جدید
هيچ گاه از مشكلات زندگي گلايه نكن!!!
يادت باشه هميشه كارگردانها نقس هاي مهم , حساس و سخت رو به بازيگران قابل مي سپارند.

fandak

عضو جدید
چه حالی می ده موقع مرگ
عزراییل رو می بینی و می ری اون دنیا
روحت بالاسرت و جونت رو به قبله

Eliyad

عضو جدید
من هم مرگ رو دوست دارم،ولي بيشتر از اون دوست دارم تا زنده ام از زندگيم لذت ببرم.

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیابرویم از این ولایت من و تو
از چه ناراحتی
شاعر می گه: بخند بروی دنیا دنیا بروت بخنده