بایگانی درخواستهای تاپیک جامع دیتیل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها کسی دیتیل پله بتنی داره؟خیلییی مهمه هر چی گشتم تو دیتیل هایی که گذاشته بودین نبود

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی دیتیل پله بتنی داره؟خیلییی مهمه هر چی گشتم تو دیتیل هایی که گذاشته بودین نبود

ای وای ... کوزه گر تو کوزه افتاده:D
من داشتم پله ی بتنی.ولی مال دوره ی کاردانیم بود.باید هاردمو بگردم .پیداش کنم حتما میزارم واست;)

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست جون هر چی گشتم فایل پروژمو پیدا نکردم.ولی این تو عکسام بود.ببین به دردت میخوره؟

zoomin

عضو جدید
دتایل مناسب خرپایی؟

دتایل مناسب خرپایی؟

با سلام
لطف کنید دتایل های مختلف سازه های خرپایی رو و اینکه کدوم بهتر هستند بگذارین:redface:

8811153061

عضو جدید
نیاز فوری

نیاز فوری

کسی پلان معماری یا تحلیله یکی از دانشگاه های تهران یا شهرایه دیگه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8811153061

عضو جدید
سلام سحر جون میخواستم ببینم تونستی چیزی گیر بیاری ؟ اگه پیدا کردی خواهش میکنم اینجا بذار

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسی پلان معماری یا تحلیله یکی از دانشگاه های تهران یا شهرایه دیگه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
ميگم شما كه اهل تهرانيد چرا از طريق دفتر فني دانشگاه اقدام نميكنيد؟
به نظرم خيلي راحت نقشه ها رو ميدن

8811153061

عضو جدید
آخه مشکلم اینه که معرفی نامه از دانشگاه ندارم و پروژه پایان نامه نیست و وقت زیادی بره دوندگی ندارم
سلام
ميگم شما كه اهل تهرانيد چرا از طريق دفتر فني دانشگاه اقدام نميكنيد؟
به نظرم خيلي راحت نقشه ها رو ميدن

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من جزئیات تیپ بندی در و پنجره رو میخوام :redface:!
ممنون میشم کمکم کنید:gol:

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
پلان یه فونداسیون میخوام که همه جزئیات توش باشه مثل خط گمانه زنی و کدارتفاعی ووو:cry:
یکی جواب بده خواهشا!!!:(

آخرین ویرایش:

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی جزییات نورگیر وسایه بان وحصار رو داره .ممنون میشم اگه کمک کنید

.elham.

عضو جدید
درخواست کمک:دیتیل شومینه و سایبون

درخواست کمک:دیتیل شومینه و سایبون

سلام. :(بچه ها دیتیل سایبون و شومینه میخوام. طرح جدید و به روزی باشه. خیلی هم دیرم شده.:cry:

arc majid

عضو جدید
سلام بچه ها من دتایل های انواع درو پنجره با نمای ترسیمی فنی شونو میخوام اگه کسی داره بزاره و مارو شرمنده خودش کنه واسه طراحی فنی میخوام.
راسی اگه وال سکشنم دارید ممنون میشم اگه بزارین

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:بچه ها کسی دتایل کدی دیوار دو جداره رو داره>

حس کشیدنش رو ندارم

ممنون میشم کسی برام فایلش رو بزاره

ena90

عضو جدید
سلام.
من دیتایل پنجره چوبی لولایی کتیبه دار سه لنگه و دیتایل اجرایی کف پنجره آلومینیومی ، رو می خوام ،کسی می تونه کمکم کنه؟
تا حالا تموم دیتایل های این سایت و کل اینترنت و یه سری کتابا رو گشتم اینا توشون نبود!!!

FJ600

عضو جدید
با سلام. من دارم پروژه پایانی کارشناسیم رو میبندم احتیاج به والسکشن دارم. اگه تا قبل از پایان آذر 90 بهم برسونین ممنون میشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.