استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان از چیزی که ازش می تر سیدم سرم اومد اینا مسئله حک رو نفی میکنند خووووو درضمن گفتند نتایج نیمه دوم تیر به بعد
02166412204آقا جان من زنگ 02166412204 زنه میگه سبیت مشکلی نداره هنوز نتایجو نزدیم خوووووو بابا اینا خیلی رودارند خووووووو

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان از چیزی که ازش می تر سیدم سرم اومد اینا مسئله حک رو نفی میکنند خووووو درضمن گفتند نتایج نیمه دوم تیر به بعد
02166412204آقا جان من زنگ 02166412204 زنه میگه سبیت مشکلی نداره هنوز نتایجو نزدیم خوووووو بابا اینا خیلی رودارند خووووووو

داداش تو سایت گفته 4 تیر میاد دیگه . اینا لجبازن , زیاد زنگ بزنید میفرستن جوابارو شهریور بیادا . حالا از من گفتن بود :biggrin::)

abdol1987

عضو جدید
من مجددا ترجمه حرفهای علی کنکوری ملقب به علی استرس رو اینجا میزارم

از چیزی که ازش می تر سیدم سرم اومد. اینا مسئله هک رو انکار میکنند. خووووو درضمن گفتند نتایج نیمه دوم تیر به بعد. به این شماره زنگ زدم
02166412204 اینو به من گفتند.
آقا جان بعد دوباره من زنگ زدم به این شماره 02166412204(همون شماره قبلی) . زنه میگه سایت مشکلی نداره هنوز نتایجو نزدیم خوووووو . بابا اینا خیلی رودارند خووووووو.
نتیجه : اواخر خرداد معنیش معلوم نیست. حقیقت اینه که ما (شرکت نفت ) نیرو نمی خواستیم و کلا میخایم لفتش بدیم تا اینکه بیخیال شید.و واقعا هم درست نیست که نیرو بگیرند در حالی که استخدامی های قبلیشون هنوز رو هوا تشریف دارن. و کلا اضافه کردن به پیکر دولت واسه بالا بردن امار اشتغال یه چیز عبث و بیهوده است.

آخرین ویرایش:

baaroon

عضو جدید
تقریبا 4-5 ماه سرکاریم
تاريخ هاي مهم
1391/11/19
تا
1391/11/30
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری و اصلاحات احتمالی
1391/12/14
تا
1391/12/15
مراجعه به سايت و دريافت كارت ورود به جلسه و برگه راهنماي آزمون
1391/12/16
مراجعه جهت رفع نقص
1391/12/17 برگزاری آزمون کتبی
1392/02/15
تا
1392/02/16
مراجعه به همین سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون روانشناختی
1392/02/19 برگزاری آزمون روانشناختی
1392/02/22 آغاز جلسات مصاحبه فنی و تخصصی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

naser.66

عضو جدید
تقریبا 4-5 ماه سرکاریم
تاريخ هاي مهم
1391/11/19
تا
1391/11/30
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری و اصلاحات احتمالی
1391/12/14
تا
1391/12/15
مراجعه به سايت و دريافت كارت ورود به جلسه و برگه راهنماي آزمون
1391/12/16
مراجعه جهت رفع نقص
1391/12/17
برگزاری آزمون کتبی
1392/02/15
تا
1392/02/16
مراجعه به همین سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون روانشناختی
1392/02/19
برگزاری آزمون روانشناختی
1392/02/22
آغاز جلسات مصاحبه فنی و تخصصی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد
هنوز تا یکی دو سال جا داره:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مجددا ترجمه حرفهای علی کنکوری ملقب به علی استرس رو اینجا میزارم

از چیزی که ازش می تر سیدم سرم اومد. اینا مسئله هک رو انکار میکنند. خووووو درضمن گفتند نتایج نیمه دوم تیر به بعد. به این شماره زنگ زدم
02166412204 اینو به من گفتند.
آقا جان بعد دوباره من زنگ زدم به این شماره 02166412204(همون شماره قبلی) . زنه میگه سایت مشکلی نداره هنوز نتایجو نزدیم خوووووو . بابا اینا خیلی رودارند خووووووو.
نتیجه : اواخر خرداد معنیش معلوم نیست. حقیقت اینه که ما (شرکت نفت ) نیرو نمی خواستیم و کلا میخایم لفتش بدیم تا اینکه بیخیال شید.و واقعا هم درست نیست که نیرو بگیرند در حالی که استخدامی های قبلیشون هنوز رو هوا تشریف دارن. و کلا اضافه کردن به پیکر دولت واسه بالا بردن امار اشتغال یه چیز عبث و بیهوده است.
ایول باحال بود

baaroon

عضو جدید
کد خبر: 2081500
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۱ - ۱۱:۳۵

حمله جدید سایبری به سایت‌های وزارت نفت / هکرها مجددا ناکام ماندند
همزمان با آغاز موج جدید حملات سایبری به سایت‌های اصلی و اینترنت وزارت نفت، به دلیل افزایش ضریب ایمنی شبکه اینترنتی و اینترانتیريال این حمله گسترده سایبری ناکام مانده است و هکرها موفق به دریافت اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده صنعت نفت نشدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، ساعت 12 روز گذشته جمعه 31 خرداد ماه یک گروه ناشناس یکسری حملات سایبری را به سایتهای اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران را طرح ریزی کرده اند که این حملات سایبری منجر به قطع شدن فعالیتهای مجازی سایت اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و چندین سایت زیرمجموعه این شرکتها شده است.
بر این اساس از ظهر روز گذشته تاکنون شبکه اینترنت کارکنان و مدیران بخشهای از ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران قطع شده است اما به دلیل افزایش ضریب ایمنی هکرها موفق به دستیابی اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده وزارت نفت نشده اند.
این حمله سایبری از طریق تعدادی از سرورهای اصلی شرکت ملی نفت ایران و توسط یک بدافزار انجام شده که با حضور و فعالیت کارشناسان فناوری اطلاعات وزارت نفت هم اکنون این هجوم رایانه ای به طور کامل مهار و کنترل شده است.
به گزارش مهرريال اردیبهشت ماه سال گذشته هم یک ویروس به نام «وایپر» به برخی از سایتهای شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت حمله سایبری کرده بود که با اقدامات به موقع مسئولان فناوری و اطلاعات این حمله هم ناکام مانده بود.
در دوسال گذشته حملات گسترده اینترنتی و سایبری به سایتهای شرکتهای بزرگ نفت در منطقه خاورمیانه انجام گرفته است به طوری که در چندین مرحله یک سری حملات دامن دار سایبری به سایتهای شرکت ملی نفت ایران، آرامکو عربستان سعودی و چندین شرکت نفتی قطر انجام شده بود.
احمد قره بانی مدیرعامل شرکت نفت ایران هم اخیرا در گفت و گویی از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حملات سایبری خبر داده بود.

Korosh_Sepehri

عضو جدید

همزمان با آغاز موج جدید حملات سایبری به سایت‌های اصلی و اینترنت وزارت نفت، به دلیل افزایش ضریب ایمنی شبکه اینترنتی و اینترانتیريال این حمله گسترده سایبری ناکام مانده است و هکرها موفق به دریافت اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده صنعت نفت نشدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، ساعت 12 روز گذشته جمعه 31 خرداد ماه یک گروه ناشناس یکسری حملات سایبری .... .
عجیبه که این حمله سایبری باید دقیقا روزی اتفاق بیفته که جوابا قراره بیاد و عجیب تر از اون اینه که یک هفته قبل وزارت نفت یکسری هکر برای جلو گیری از حملات سایبری استخدام میکنه ... !! :huh:

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمونجزئیات حمله سایبری به سایت‌های وزارت نفت/ هکرها ناکام ماندند 11:43 [جزئیات حمله سایبری به سایت‌های وزارت ن

اعلام نتایج نهایی آزمونجزئیات حمله سایبری به سایت‌های وزارت نفت/ هکرها ناکام ماندند 11:43 [جزئیات حمله سایبری به سایت‌های وزارت ن

به گزارش خبرنگار مهر ، ساعت 12 روز گذشته جمعه 31 خرداد ماه یک گروه ناشناس یکسری حملات سایبری را به سایتهای اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران را طرح ریزی کرده اند که این حملات سایبری منجر به قطع شدن فعالیتهای مجازی سایت اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و چندین سایت زیرمجموعه این شرکتها شده است.
بر این اساس از ظهر روز گذشته تاکنون شبکه اینترنت کارکنان و مدیران بخشهای از ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران قطع شده است اما به دلیل افزایش ضریب ایمنی هکرها موفق به دستیابی اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده وزارت نفت نشده اند.
این حمله سایبری از طریق تعدادی از سرورهای اصلی شرکت ملی نفت ایران و توسط یک بدافزار انجام شده که با حضور و فعالیت کارشناسان فناوری اطلاعات وزارت نفت هم اکنون این هجوم رایانه ای به طور کامل مهار و کنترل شده است.
به گزارش مهرريال اردیبهشت ماه سال گذشته هم یک ویروس به نام «وایپر» به برخی از سایتهای شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت حمله سایبری کرده بود که با اقدامات به موقع مسئولان فناوری و اطلاعات این حمله هم ناکام مانده بود.
در دوسال گذشته حملات گسترده اینترنتی و سایبری به سایتهای شرکتهای بزرگ نفت در منطقه خاورمیانه انجام گرفته است به طوری که در چندین مرحله یک سری حملات دامن دار سایبری به سایتهای شرکت ملی نفت ایران، آرامکو عربستان سعودی و چندین شرکت نفتی قطر انجام شده بود.
احمد قره بانی مدیرعامل شرکت نفت ایران هم اخیرا در گفت و گویی از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حملات سایبری خبر داده بود.
جزئیات حمله سایبری به سایت‌های وزارت نفت/ هکرها ناکام ماندند 11:43

حمله سایبری ظهر روز گذشته یک گروه ناشناس به سایت‌های اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران موجب شده است که تعدادی از سایت های اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت و تعدادی از سایت های زیر مجموعه به طور کامل قطع شود.

به گزارش پانا نیوز، حمله سایبری ظهر روز گذشته یک گروه ناشناس به سایت‌های اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران موجب شده است که تعدادی از سایت های اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت و تعدادی از سایت های زیر مجموعه به طور کامل قطع شود.

بر این اساس هم اکنون سایت اصلی شرکت ملی نفت ایران، وزارت نفت، پورتال جوانان وزارت نفت، سایت مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و چندین سایت دیگر نفتی دولتی قطع شده است.

مهر هم با انتشار گزارشی، اعلام کرده است: همزمان با آغاز موج جدید حملات سایبری به سایت های اصلی و اینترنت وزارت نفت به دلیل افزایش ضریب ایمنی شبکه اینترنتی و اینترانتی این حمله گسترده سایبری ناکام مانده است و هکر ها موفق به دریافت اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده صنعت نفت نشدند.

ساعت 12 روز گذشته جمعه 31 خرداد ماه یک گروه ناشناس یک سری حملات سایبری را به سایت های اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران را طرح ریزی کرده اند که این حملات سایبری منجر به قطع شدن فعالیت های مجازی سایت اصلی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و چندین سایت زیرمجموعه این شرکت ها شده است.

بر این اساس از ظهر روز گذشته تاکنون شبکه اینترنت کارکنان و مدیران بخش های از ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران قطع شده است اما به دلیل افزایش ضریب ایمنی هکرها موفق به دستیابی اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده وزارت نفت نشده اند.

بر این اساس این حمله سایبری از طریق تعدادی از سرورهای اصلی شرکت ملی نفت ایران و توسط یک بدافزار انجام شده است که با حضور و فعالیت کارشناسان فناوری اطلاعات وزارت نفت هم اکنون این هجوم رایانه ای به طور کامل مهار و کنترل شده است.

به گزارش مهر اردیبشهت ماه سال گذشته هم یک ویروس به نام «وایپر» به برخی از سایت ها شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت حمله سایبری کرده بود که با اقدامات به موقع مسئولان فناوری و اطلاعات این حمله هم ناکام مانده بود.

در دوسال گذشته حملات گسترده اینترنتی و سایبری به سایت های شرکت های بزرگ نفت در منطقه خاورمیانه انجام گرفته است به طوری که در چندین مرحله یک سری حملات دامن دار سایبری به سایت های شرکت ملی نفت ایران، آرامکو عربستان سعودی و چندین شرکت نفتی قطر انجام شده بود.

احمد قلعه بانی مدیرعامل شرکت نفت ایران هم اخیرا در گفتگویی از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حملات سایبری خبر داده بود.

وزارت نفت: حمله سایبری نیست فیبرنوری قطع شد

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران هر گونه حمله سایبری به سایت های وزارت نفت را تکذیب کرد.

به گزارش پانا نیوز، احمد تولایی در گفت و گو با سایت خبری وزارت نفت با اعلام این خبر گفت: هیچ حمله ای به سیستم های اینترنتی و ارتباطی وزارت نفت انجام نشده و این خبر کذب محض است.

وی تصریح کرد: سایت شرکت ملی نفت ایران (NIOC) و پورتال رسمی وزارت نفت (MOP) به دلیل مشکل در خط ارتباطی فیبر نوری مخابرات، دچار قطعی موقت شده که هم اکنون در حال رفع است و در صورت نیاز تا رفع کامل مشکل مخابراتی، این دو سایت به اینترنت دوم و بک آپ وزارت نفت وصل می شوند.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران گفت: امنیت اطلاعات داخلی سایت ها وزارت نفت بسیار بالاست و حتی در صورت بروز حمله های اینترنتی مشکلی برای این اطلاعات ایجاد نخواهد شد.

وی از انتشار اخباری مبنی بر " حمله جدید سایبری به سایت‌های وزارت نفت" بدون هیچ گونه منبع موثقی انتقاد کرد و گفت: انتشار این اخبار سبب آشفتگی فضای روانی جامعه می شود که به نفع مصالح کشور نیست.
آقا چرا ملتو محرم نمی دونیم من زنگ زدم میگند مشکلی نیست ونتایج هفته دیگه اعلام میشه خوووووووووووووووووووووووو

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون استخدامی گاز تا 4 تیر

اعلام نتایج آزمون استخدامی گاز تا 4 تیر 11:02

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران چهارم تیر ماه سالجاری اعلام شد و متقاضیان به نشانی الکترونیکی http://tamin.nigc.ir مراجعه کنند.

به گزارش پانا نیوز به نقل از شرکت گاز، پذیرفته شدگان در مرحله اول آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران، جهت کسب اطلاع از نتیجه نهایی خود از تاریخ چهارم تیرماه 1392 به بعد به آدرس http://tamin.nigc.ir مراجعه کنند.

در صورت وجود سوال، کارشناسان اداره تامین نیروی انسانی در ستاد جذب شرکت ملی گاز ایران با شماره های 81315781، 88344695 و 88328364 (021) از ساعت 9 تا 16 پاسخگوی شما خواهند بود.

شرکت ملی گاز درخواست کرده که سایر شماره های این مجموعه را متقاضیان اشغال نفرمایید.

bad..boy

عضو جدید
خبر جدید در سایت وزارت نفت ......................................http://azmoon.nioc.ir/

1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد.2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در اواسط تیر ماه 92 اعلام مي گردد.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا خفشون کنه انشالا !!
مردم رو مسخره کردن و علاف !! نیمه اول خرداد شد اواخره خرداد ! اواخره خرداد شد اواسط تیر ! اواسط تیر به چی تبدیل بشه خدا میدونه !! مگه یه اعلام نتیجه چقدر زمااااااااااااان میخواد نامردا !!!

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

آقا جان فقط خدا کنه سایت شرکت گازو هک نکن خوووووو حوصله معطلی نداریم خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو:mad:

abdol1987

عضو جدید
این هم چیزی که شرکت نفت در اواسط تیرماه 92 در سایتش میزاره ;)
وقتی قیافه بچه ها رو موقع دیدن این علامت ببینن اینجوری میشند:redface::D

Yadavaran

عضو جدید

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد. 2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در اواسط تیر ماه 92 اعلام مي گردد.
آقا جان اینا دیگه مسخرشه در آوردند خداکنه دیگه نتایج شرکت گاز حداقل تغییر نکنه خووووو:cry:

delpier0

کاربر بیش فعال
دوستان الان که فکر میکنم میبینم ای کاش کمتر چرت و پرت مینوشتم که دوستانی که سالهای بعد میان تو این فروم سر در بیارن که چی به چی هست . الان که فکر میکنم مبینم این فروم درباره سولات ازمون استخدامی شرکت گاز بود و ما ازماهی پیرانیا تا جام جهانی رو اینجا صحبت کردیم . متاسفم واسه خودم :cool:

همچنین متاسفم برای تو دوست عزیز . بله خود شما .

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
15:40
1392/4/1

از سوي مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت ملي نفت ايران؛[h=5]حمله جديد سايبري به سايت هاي وزارت نفت تكذيب شد/ اختلال در سامانه اينترنتي نفت به دليل قطع فيبر نوري است[/h]
مديرفناوري اطلاعات و ارتباطات شركت ملي نفت ايران خبرحمله جديد سايبري به سايت هاي وزارت نفت را كه امروز(شنبه؛ يكم تيرماه) از سوي خبرگزاري مهر منتشر شده است، تكذيب و اعلام كرد: اين خبر از اساس صحت ندارد.

احمد تولايي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران با تكذيب خبر"حمله جديد سايبري به سايت هاي وزارت نفت " گفت: خوشبختانه هيچ گونه حمله سايبري به سايت هاي وزارت نفت صورت نگرفته است و دليل اصلي مشكل پرتال پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران (www.nioc.ir) و وزارت نفت(www.mop.ir) قطع شدن فيبر نوري از سوي شركت مخابرات است.
وي با بيان اينكه با رايزني هاي انجام شده اين مشكل به زودي رفع خواهد شد، تاكيد كرد: پس از رفع اين مشكل از سوي مخابرات، مشكل مقطعي بوجود آمده در سايت هاي وزارت نفت نيز برطرف مي شود.
مديرفناوري اطلاعات و ارتباطات شركت ملي نفت ايران همچنين در مورد اصلاح خبر" استخدام هكر در شركت ملي نفت ايران" كه پيشتر از سوي برخي از خبرگزاري ها منتشرشده بود، گفت: قرار نيست شركت نفت هكر استخدام كند، بلكه با برنامه ريزهاي انجام شده براي كساني كه قادر به هك كردن سايت هاي مرتبط هستند، جوايزي پيش بيني خواهد شد كه بدين وسيله ضمن سنجش امنيت اطلاعات، اقدامات لازم در جهت دفاع در مقابل حملات سايبري صورت گيرد.

وي خاطرنشان كرد: اين اقدام در راستاي ارتقاي امنيت شبكه و شناسايي نقاط ضعف سايت هاي زير مجموعه شركت ملي نفت ايران انجام خواهد شد.

Yadavaran

عضو جدید
خدا خفشون کنه انشالا !!
مردم رو مسخره کردن و علاف !! نیمه اول خرداد شد اواخره خرداد ! اواخره خرداد شد اواسط تیر ! اواسط تیر به چی تبدیل بشه خدا میدونه !! مگه یه اعلام نتیجه چقدر زمااااااااااااان میخواد نامردا !!!
آقاجان فقط شرکت گاز خو راستی من زنگ زدم پالایشگاه بیدبلند برای نتایج گفتم نتیجه چی شد طفره رفت بعد یک مدتی مکث کرد گفت اسمت چی بود من گفتم محسن علی بیگی بنی خو گفت لیست نگاه کنم بعد گفت انشالله خیره ولی نمی تونم بگم تا روز اعلام نتایج باید صبرکنی ممکنه امتیازا تغییرکنه منم گفتم نمرم چطور بوده گفت خوب بوده همین ولی نگفت قبولم یا نه خووووو.:smile::w22::evil::crying::crying2::twisted::wallbash::wallbash:

وحیدوحید

عضو جدید
با این اوضاعی که پیش اومده من احساس میکنم تا زمانی که جواب گاز نیاد، شرکت نفت نتایج رو اعلام نمیکنه. در غیر اینصورت کارشون چند برابر میشه چون این وسط خیلی ها که کتبی گاز رو قبول شدن احتمالا کتبی نفت رو هم قبولن؛ واسه همین شرکت نفت منتظره تا نتایج گاز بیاد تا اونایی که واسه مصاحبه گاز قبول شدن دوباره نیان واسه نفت مصاحبه بدن.
توی تاپیک های سالهای پیش که میگشتم یه بار دیگه این اتفاق افتاده بود. یه نفر بود که هم کتبی گاز قبول شده بود هم نفت. بعد مصاحبه گاز رو هم قبول شده بود و نزدیکای دوره آموزشی بود که تازه نوبت به مصاحبه نفت رسیده بود اما همون اول دوره آموزشی بهشون کد پرسنلی داده بودن و وقتی که واسه مصاحبه نفت رفته بود بهش گفته بودن تو استخدام وزارت نفتی و ازش مصاحبه نگرفته بودن. حالا من احساس میکنم که امسال هم همین سیاست رو پیش گرفته باشن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان الان که فکر میکنم میبینم ای کاش کمتر چرت و پرت مینوشتم که دوستانی که سالهای بعد میان تو این فروم سر در بیارن که چی به چی هست . الان که فکر میکنم مبینم این فروم درباره سولات ازمون استخدامی شرکت گاز بود و ما ازماهی پیرانیا تا جام جهانی رو اینجا صحبت کردیم . متاسفم واسه خودم :cool:

همچنین متاسفم برای تو دوست عزیز . بله خود شما .
علی کنکوری با تو بودااا

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماره پارس جنوبی

شماره پارس جنوبی

شماره پارس جنوبی کی داره؟

delpier0

کاربر بیش فعال
با این اوضاعی که پیش اومده من احساس میکنم تا زمانی که جواب گاز نیاد، شرکت نفت نتایج رو اعلام نمیکنه. در غیر اینصورت کارشون چند برابر میشه چون این وسط خیلی ها که کتبی گاز رو قبول شدن احتمالا کتبی نفت رو هم قبولن؛ واسه همین شرکت نفت منتظره تا نتایج گاز بیاد تا اونایی که واسه مصاحبه گاز قبول شدن دوباره نیان واسه نفت مصاحبه بدن.
توی تاپیک های سالهای پیش که میگشتم یه بار دیگه این اتفاق افتاده بود. یه نفر بود که هم کتبی گاز قبول شده بود هم نفت. بعد مصاحبه گاز رو هم قبول شده بود و نزدیکای دوره آموزشی بود که تازه نوبت به مصاحبه نفت رسیده بود اما همون اول دوره آموزشی بهشون کد پرسنلی داده بودن و وقتی که واسه مصاحبه نفت رفته بود بهش گفته بودن تو استخدام وزارت نفتی و ازش مصاحبه نگرفته بودن. حالا من احساس میکنم که امسال هم همین سیاست رو پیش گرفته باشن

اقا بالاخره شرکت گاز بهتره یا نفت ؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کنکوری تو به کدوم قسمت زنگ زدی برات اسمت رو دید؟ روابط عمومی بیدبلند؟ واسه پارس جنوبی شماره داری ؟

بالا