پریدن شیطان از روی نوزادان در روستایی در اسپانیا

شادی_1

عضو جدید
پریدن شیطان از روی نوزادان در روستایی در اسپانیا

برگزاری آیین سنتی "ال كولاچو " پریدن شیطان از روی نوزادان در روستایی در اسپانیا. بر اساس باور مسیحیان كاتولیك این منطقه پریدن فردی با نماد لباس زرد و قرمز كه نشانی از شیطان است به این معنا است كه شیطان دیگر از آن كودكان دست برخواهد داشت

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطان وجود خارجی نداره...
شیطان همون افکارو اعمال خودمونه که از نظر خودمون و جامعه ناپسنده...
پس بهتره خودمون رو گول نزنیم و کارای ناشایستمون رو گردن موجودی خیالی بنام شیطان نکنیم..

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بهتره خودمون رو گول نزنیم و کارای ناشایستمون رو گردن موجودی خیالی بنام شیطان نکنیم..

اینم حرفیه
خیلی چیزا رو نه با علم میشه ثابت کرد نه میشه رد کرد . . . مثل خدا و شیطان و . . .

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز

شیطان وجووود داره ...اونی که شما میگی نفس اماره است که از شیطان پیروی میکنه مارو گوووول میزنه......
اگه حتی به کتاب دین و زندگی سالهای دبیرستانتم سربزنی وجود شیطان رو باور میکنی

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبه..........
خب میگفتین بیاد از روی ما هم بپره!!!!!!!!

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز

:D منم یه زمانی اینطوری فکر می کردم اما روایت داریم که شیطان دوست داره که آدم اینطور باور کنه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مثه اینکه اصولا هیچی رو قبول ندارین......تو قرآن به وجود جن و انس اشاره شده بعد شما میگی قبول ندارم؟

خیلی داغونی بابا ... اه نمیشه باهات بحث کرد
بابا فرض کن یکی که مسلمون نیست . . . اگر فهمیدی ...:w39:

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
چته خو شما بگو من مسلمان نیستم.....من یه جور دیگه باهات برخورد کنم...دییی....

آخه تا بحث میشه میگید قرآن و . . . شما فکر کردید دنیا اینقدر کوچیکه ؟؟؟؟
فکر کن رفتی فرانسه داری با یک فرانسوی بحث میکنی به اونم میگی تو قرآن اومده .... خب میگه من قرآن رو قبول ندارم و همه رشته های شما پنبه میشه . . .

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تا بحث میشه میگید قرآن و . . . شما فکر کردید دنیا اینقدر کوچیکه ؟؟؟؟
فکر کن رفتی فرانسه داری با یک فرانسوی بحث میکنی به اونم میگی تو قرآن اومده .... خب میگه من قرآن رو قبول ندارم و همه رشته های شما پنبه میشه . . .

خو بیخود میکنه همه باید قرآن رو قبول داشت باشن...اونا که قرآنو قبول ندارن میخوان جن و شیطان رو قبول داشته باشن؟

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا نه ولی جن رو که باید بتونیم ببینیم

جن رو هم یا باید به یه درجه ای برسیم که چشم سوممون ببینه یا باید از راههای دیگه ببینم که من نمیدونم .چون چشم ما نمیتونه بعدهای زوج رو ببینه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
جن رو هم یا باید به یه درجه ای برسیم که چشم سوممون ببینه یا باید از راههای دیگه ببینم که من نمیدونم .چون چشم ما نمیتونه بعدهای زوج رو ببینه
:surprised::surprised::surprised::surprised:

اینم از اون حرف هاست که میگن صلاح خدا این بود و فلان بود . . .

ilia.azimi

کاربر فعال
اگر وجود جن به من ثابت بشه شیطان رو هم قبول میکنم که وجود داره . . .
سلام
شما اگه به قران اعتقاد داشته باشی وجود شیطان هم باور میکنی
محض اطلاع شما بگم که اگه کتابای فلسفی ملا صدرا درکشون واست مشکل نباشه میتونی بخونی تا اثبات خدا رو هم یاد بگیری و در مورد اینکه خیلی چیزا رو عقل نمیتونه ثابت کنه یا رد این دیدگاه 1دیدگاه سکولاریسمه که اعتقاد دارن میتونن با عقل تجربی به همه ی امور روزمره خودشون رسیدگی کنن یعنی پرداختن به علومی که صرفا جنبه تجربی داره(قابل ازمایش باشه) و چون خدا و شیطان قابل ازمایش نیستن پس وجود ندارن

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نه ولی جن رو که باید بتونیم ببینیم

تو می تونی میکروبو ببینی ؟ نه با چشم غیر مصلح نمی تونی .

وقتی تونستی به بعد بیشتر از 3 تا احاطه پیدا کنی حتما چیزایه جالبی خواهی دید . نظرتو جلب می کنم به مطالعه نظریه جهان های موازی

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وقتی تونستی به بعد بیشتر از 3 تا احاطه پیدا کنی حتما چیزایه جالبی خواهی دید . نظرتو جلب می کنم به مطالعه نظریه جهان های موازی

مگه جن دو بعدی نیست؟

mpanter2001

عضو جدید

من چشم سوم و چارم ندارم ولی جن رو دیدم. :cry:
در مورد بقیه مطالب با 3D Art موافقم. شماها هم دیگه درسهای دبیرستان رو مرور نکنید. هرکس نظری داره. کسی نمیگه حتما نظر منو قبول کن جز تو دین مبین ...

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوا ببخشید
فکر کردم اینجا تالار عکسه
مثل اینکه اشتباهی اومدم تالار دین و مذهب و ...

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چشم سوم و چارم ندارم ولی جن رو دیدم. :cry:
در مورد بقیه مطالب با 3D Art موافقم. شماها هم دیگه درسهای دبیرستان رو مرور نکنید. هرکس نظری داره. کسی نمیگه حتما نظر منو قبول کن جز تو دین مبین ...

خوب باید درست تعریف کنی کجا دیدی ... چند سالگی .... چه ساعتی از روز ....حالت طبیعی داشتی ؟ . .. تو مسافرت بودی ؟ . . . آدم غریبه بینتون بود؟ .... تنها بودی ؟ فعلا نمیخوام ظاهرش رو توصیف کنی . . .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی مطالب جالبیه ولی همچنان خودتون هم میدونید نظریه هست . . .