چه کسانی باخواستگاری دخترا ن از پسران موافقند و یامخالفند؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم هیچ کدوممون هممون مخالفیم ولی می خواهیم با زبان بدن به اونا حالیشون کنیم که ازشون خوشمون میاد
من که عمرا زبانه بدنمو الکی خسته کنم :دی
خودش باید انقد آی کیوش برسه :D نرسیدم خودش ضرر میکنه :دی

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تابحال چن نفرازشماخاسگاری کردن؟سرنوشتشون چی شد؟

این خواستگاری نیست اطمینان دادن به پسره برای اینکه بدونه شما ازش خوشتون میاد

آمارش از دستم در رفته:D ولی کلن فقط طرف یکی رفتم که اونم فهمیدم دوست پسر داره ولش کردم...

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که عمرا زبانه بدنمو الکی خسته کنم :دی
خودش باید انقد آی کیوش برسه :D نرسیدم خودش ضرر میکنه :دی

خوب از کجا باید بفهمه مگه مثل حشره ها شاخک داره که بتونه حس کنه ........نمیشه.....دی

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خواستگاری نیست اطمینان دادن به پسره برای اینکه بدونه شما ازش خوشتون میاد

آمارش از دستم در رفته:D ولی کلن فقط طرف یکی رفتم که اونم فهمیدم دوست پسر داره ولش کردم...
خب اومدیم اون نخاست اونوق تکلیف این همه نخ وکلاف وچشمک چی میشه؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزان هنرآموزیه وقت میدم بتون بیاین وبتون هنرتله پاتیویادمیدم درپایان هزینه رامتقبل شوید.باتشکردکترالمیرا:cool:

باشه..میزارم 30 ثانیه تو هامر بشینی...
حالا بگو.دکــــــــــــــتر المیرا اافشار!!
:D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اومدیم اون نخاست اونوق تکلیف این همه نخ وکلاف وچشمک چی میشه؟

اتفاقن الان یه دختره که تو ساختمون محل کارمونه بهم نخ میده ولی الان چند وقته دیگه پیداش نیست احتمالن مثل شما فکر میکنه یعنی فکر میکنه خودش رو کوچیک کرده ولی من اصلن فکر نمیکنم که اون خودش رو کوچیک کرده ... به خاطر این تا حالا طرفش نرفتم که نمیخوام بیخودی سر کارش بزارم میخوام فکرامو بکنم تا مطمئن باشم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقن الان یه دختره که تو ساختمون محل کارمونه بهم نخ میده ولی الان چند وقته دیگه پیداش نیست احتمالن مثل شما فکر میکنه یعنی فکر میکنه خودش رو کوچیک کرده ولی من اصلن فکر نمیکنم که اون خودش رو کوچیک کرده ... به خاطر این تا حالا طرفش نرفتم که نمیخوام بیخودی سر کارش بزارم میخوام فکرامو بکنم تا مطمئن باشم

اوه چه کارایی میکنن دخترای ولایت شما:eek:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا که خیلی خیلی تابلو بازی در میارن:surprised: یعنی شما متوجه نمیشین گیرنده دخترا خیلی بالاست
آهان ازاون لحاظ میگی آره زیادی تابلوئن ولی خودشون فک میکنن زیرپوستی بازی میکنن اصن مشخص نیس میدونم میدونم :biggrin:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه چه کارایی میکنن دخترای ولایت شما:eek:

یه چیز طبیعیه اولین بار پارسال تو زمستون تازه اومده بود تو ساختمون ما آمار میداد ولی من ازش خوشم نمیومد بعد دو ماه پیش عکس جولیا سانر رو نگاه کردم دیدم خیلی شبیه اونه بعد تصمیم گرفتم برم طرفش ... یه بار که از آسانسور اومد بیرون زیاد نگاهش کردم اونم گرفت ... بعدش چند بار اون زیاد نگاه کرد ولی حالا دیگه کمتر آفتابی میشه :D شنبه میخوام صبح برم دم در منتظرش که بیاد باهاش صحبت کنم...

• Like
واکنش ها: etnn

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز طبیعیه اولین بار پارسال تو زمستون تازه اومده بود تو ساختمون ما آمار میداد ولی من ازش خوشم نمیومد بعد دو ماه پیش عکس جولیا سانر رو نگاه کردم دیدم خیلی شبیه اونه بعد تصمیم گرفتم برم طرفش ... یه بار که از آسانسور اومد بیرون زیاد نگاهش کردم اونم گرفت ... بعدش چند بار اون زیاد نگاه کرد ولی حالا دیگه کمتر آفتابی میشه :D شنبه میخوام صبح برم دم در منتظرش که بیاد باهاش صحبت کنم...
واا ینی چون شبیه اون اجوزه کیه جولیا...بودبهش نگاکردین؟؟؟؟؟:surprised::eek:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

این جولی که میگید کی هس اصن:دی

بالا