خوهش میکنم کمک کنید.

تبسم.kh

عضو جدید
سلام بچه ها همه ی ما به این تالار می آیم پس خداوند وکلامش که قرآن باشه برامون مهمه.
خواهش میکنم بیاید با کمک همدیگه وریختن یه برنامه جالب و جذاب جوون های بیشتری رو به سمت قرآن وفرامین قرآن جذب کنیم،اکثر جوون های امروز جامعه ی ما بر اثر ناآگاهیه که اینقدر دور شدن از خدا
بخدا همه ما مسئولیم وباید او.ن دنیا جواب پس بدیم.

نظر طرح ایده اگه دارید بدید اشکال نداره ناقص باشه خودمون کاملش می کنیم.

لطفا کمک کنید

اگر در جهت اهداف الهی گام بردارید وهم قطب با همه ی هستی شوید بالطبع شما آینده را رقم خواهید زد

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فکرتون رو قبول دارم .به زودی انشا الله من یه طرح برا بچه های حزب اللهی میزارم اول خودمون رو یه جا جمع کنیم که غریبه نباشه بعد با هم همه کارای باشگاه از بحثا تا این جور کارا رو برنا مه ریزی میکنیم ..مطمعنا قران ونهج البلاغه یکی از موضوعات مورد علاقه همه ماست والبته جای کار هم زیاد داره .خدا توفیقتون بده... یا علی ...والحمدلله رب العالمین.

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرتون رو قبول دارم .به زودی انشا الله من یه طرح برا بچه های حزب اللهی میزارم اول خودمون رو یه جا جمع کنیم که غریبه نباشه بعد با هم همه کارای باشگاه از بحثا تا این جور کارا رو برنا مه ریزی میکنیم ..مطمعنا قران ونهج البلاغه یکی از موضوعات مورد علاقه همه ماست والبته جای کار هم زیاد داره .خدا توفیقتون بده... یا علی ...والحمدلله رب العالمین.

مهندس ایشون برای بچه های میخوادبرنامهای بزاره که از خدا دور شدن................:cool:

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهندس ایشون برای بچه های میخوادبرنامهای بزاره که از خدا دور شدن................:cool:
میدونم ولی این جور کارها برنامه ریزی میخواد اول باید ببینیم تو باشگاه کی تو مباحث قرانی قویه ...بعد ازش کمک بخوایم ..شاید ناچار بشیم اگه ادمی از بیرون میشناسیم بیاریم تو باشگاه عضو کنیم .. یا شاید یه اخوند قوی وارد باشگاه کنیم تا به سوالات و مشکلات وشبهه هات قرانی وحتی نهج البلاغه ای بچه ها جواب بده ...خلاصه قران شوخی بردار نیست باید حرکت کاملا علمی و فکر شده باشه ..کمکم هم همه بچه ها وقتی ببینن تو باشگاه سوالات اونا درست جواب داده میشه اونم از قران مانوس میشن با کلام وحی .. ولی علی الحساب میگم بحثای تفسیری رو روزانه از المیزان روزی یه ایه بزاریم برا بچه ها ولینکش رو پخش کنیم واز همه بچه ها دعوت کنیم بیان وببینن ... البته من شدیدا اعتقاد دارم نیاز به چند تا حوزوی قوی برا این جور بحثا داریم ..

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
این درست کار خوبی هستش .
به نظر من یه سوالای طرح کنیم واز بچه ها دعوت کنیم که جواب بدن .مثل:چرا نماز نمی خونن؟

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این درست کار خوبی هستش .
به نظر من یه سوالای طرح کنیم واز بچه ها دعوت کنیم که جواب بدن .مثل:چرا نماز نمی خونن؟
اینم میشه ..ولی باید بحث رو علمی و روانشناسی با نگاه به ایات وروایات پیش ببریم .. والبته باید نزاریم سیاسی بشه چون بعضیا فرار میکنن واز سیاست خوششون نمیاد ..بحث علمی رو باید از سیاست جدا کرد تا اون نتیجه ای رو که میخوایم بتونیم بگیریم ..بچه ها باید از دین گریزی در بیان این تو کل زندگیشون تاثیر داره ..

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم میشه ..ولی باید بحث رو علمی و روانشناسی با نگاه به ایات وروایات پیش ببریم .. والبته باید نزاریم سیاسی بشه چون بعضیا فرار میکنن واز سیاست خوششون نمیاد ..بحث علمی رو باید از سیاست جدا کرد تا اون نتیجه ای رو که میخوایم بتونیم بگیریم ..بچه ها باید از دین گریزی در بیان این تو کل زندگیشون تاثیر داره ..

اینم بگم بعضی ها برای فرار از دین به سیاست گیر میدن .:cool:

انصارالمهدی

عضو جدید
آقا منم هستم. فکر می کنم بتونم تا یه حدی کمکتون کنم. در واقع کمک به خودم از اینکه فردا در مقابل مسئولیت هایی که در مقابل دیگران دارم بتونم جوابگو باشم. منتظر فعالیت بعدی هستم ;)

ever green 1

کاربر فعال
اگه اجازه بدین من هم یه نظری بدم

اول اینکه اینجا بیشتر دوستان به تاپیکهایی سر می زنن که حال و هوای صمیمی و دوستانه داره و میتونن در موردش اظهار نظر کنن.
به نظر من بحثهایی مثل تفسیر المیزان و امثال آن برای کسانی که خیلی از نظر اعتقادی قوی نیستن جذاب نیست.
من فکر میکنم اگه مباحثی مطرح بشه که چنین افرادی رو به تفکر وادار کنه خیلی موفق تر خواهد بود.

یه مثال از خودم میزنم. من مثل بعضی عزیزان حزب اللهی نیستم. اما آدم بی اعتقادی هم نیستم.اهل نماز اول وقت و قرآن هم هستم .اما اعتراف می کنم تا حالا وقت نگذاشتم نهج البلاغه و امثال این کتاب را بخوانم. ولی خوب تا جایی که بتونم به مباحثی که اعتقاد من رو قوی تر و وجود خدا رو برام آشکارتر کنه و همین طور مباحث اخلاق علاقه دارم.

فکر می کنم اگه فلسفه و مباحث عقلی قاطی ماجرا بشه بهتره .چون جوونهای ما اهل تفکر هستن و این میتونه براشون جالب باشه. یه علت دین گریزی اینه که دلیل محکمی برای دین داری نمی بینن.

راستی توصیه می کنم بین آدم های معتقد حصار حزب اللهی و غیر حزب اللهی نکشین .این جوری فقط تفرقه ایجاد میشه. همه ما معتقد به خداییم .فقط تو ایمانموم شدت و ضعف داریم.

oil girl

عضو جدید
منم درجمعتون قبول میکنید؟فقط راهنماییم کنید کی وچه جوری شروع کنیم؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
فکر می کنم اگه فلسفه و مباحث عقلی قاطی ماجرا بشه بهتره .چون جوونهای ما اهل تفکر هستن و این میتونه براشون جالب باشه.
شدیدا با این قسمت حرفاتون موافقم.اگه من یه کاره ای تو آموزش و پرورش بودم مطمئنا فلسفه رو هم جزو دروس میاوردم

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
شدیدا با این قسمت حرفاتون موافقم.اگه من یه کاره ای تو آموزش و پرورش بودم مطمئنا فلسفه رو هم جزو دروس میاوردم

اخوی مشکل اینه که هیشکی دنبال جواب نیس
دانشگاه و ببین همه مغلطه میکنند
بحث علمی معنی نداره
باید فرهنگ حقیقت جویی ایجاد کرد

بالا