معرفی کتاب برای نرم افزارهای کنترل پروژه

omid.pari

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام برای آموزش نرم افزارهای MSP و پریماورا از نمایشگاه کتاب تهران کتاب بخرم.
به نظرتون بهترین کتابها در این زمینه که آپدیت هم باشند چی هست؟
با تشکر

Boruziniyat

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام برای آموزش نرم افزارهای MSP و پریماورا از نمایشگاه کتاب تهران کتاب بخرم.
با تشکر

در تاپیک زیر دوستان موارد خوبی را برای یادگیری این نرم افزار معرفی کرده اند.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/241622-پروژه-msp-و-efqm

fm.kamkar

عضو جدید
سلام دوستان
با تشکر
با احترام
در مورد کتاب های آموزشی نرم افزار های کنترل پروژه کتاب های آقایان یعسوبی و عوض خواه را بیشتر توصیه می کنند،واقعا کتاب های خوبی هستند در مورد MSP کتاب آقای یعسوبی و پریماورا آقای عوض خواه ،انتشارات پندار پارس
موفق باشید

fm.kamkar

عضو جدید
سلام دوستان
با تشکر

با سلام
البته سعی کنید همراه آموزش نرم افزار ،کتاب مدیریت پروژه ارزش کسب شده (EVMS) نوشته آقای علی واحدی دیز ،انتشارات آسیا که مربوط به موسسه مدیریت پروژه آریانا است را مطالعه کنید چون در فهم گزینه های مربوط به مسائل اقتصادی پروژه که در نرم افزار با آن سر و کار دارید به شما کمک می کند

Boruziniyat

عضو جدید
من هم دو کتاب برای دوستان علاقه مند معرفی می کنم:

1) مدیریت و کنترل پروژه ـ کاربرد روشهای سی پی ام ـ پرت ـ گرت ـ پی ان تألیف: علی حاج شیرمحمدی ناشر: جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان
2) فرآیند کاربردی مدیریت ریسک پروژه ـ خودآموز نرم افزار PertMaster ترجمه و تألیف: رسول عبدالمحمدی ناشر: مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

بالا