دانشگاه شهید باهنر کرمان

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.منم برق میخونم یعنی میخوندم.تازه فارغ التحصیل شدم.از اونجایی که طبق اصطلاح"وولش کن" شاید کسی حال نداشته باشه خوش آمد بگه،خودم به خودم خوش آمد میگم
خوشآمد میگم. ورودی 85 بودی دیگه؟

Alimate

عضو جدید
خاطرات

خاطرات

بعضی وقتا بچه های فنی می زد به سرشونا !
آثار تاریخی جالبی از بروبچ فنی ( ترجیا هنر :smile: ) دیده می شد.
SNC00079001.jpg
اینجا رو ببین آدم ندونه فک می کنه رستوران زنجیره ای بوف اینجاس!! :biggrin:

بچها شما هم عکسای خاطره انگیزتونو اینجا بزارید
SNC00513.jpg

آخرین ویرایش:

شیماخانم

عضو جدید
سلام میشه از مسئولین دانشگاتون بپرسین واسه تکمیل ظرفیت رشته اقتصاد کشاورزی ارشد کی رو گرفتند که منو با رتبه 234 نگرفتن؟:redface: آخه این انصافه این چه وضع ظرفیت هاست.با این رتبه هیچ جا قبول نشی:cry:

sharif_r

عضو جدید
سلام به همه ی بچه کرمانی ها ،منم کرمانیم شریف درس می خونم ولی خیلی از دوستام شهید باهنرن

shifter

عضو جدید
سلام به همه بکس باهنری...:D
اولین پستمو تو تاپیک دانشگام میدم...:smile:
من ورودی 89 مهندسی کامپیوتر شبانه باهنرم...فردا هم اولین روز کلاسا هست!(از گوشه و کنار شنیدم کرمان تا یک هفته اول کلاسا لق و تگه ..راست میگن؟!:D)
دیگه اینکه کسی اینجا کامپیوتری هست؟
و دوم اینکه من وقتی مهندسی کامپیوتر قبول شدم خرکیف شده بودم که میرم دانشکده فنی که تو جمهوریه...اما موقع ثبتنام فهمیدم که بخش کامپیوتر کلا رفته تو محل اصلی دانشگاه (همون علوم:D)...خلاصه ضدحال خفنی خوردیم..حالا کسی دلیل این انتقالو میدونه؟!

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ورودی 89 مهندسی کامپیوتر شبانه باهنرم...فردا هم اولین روز کلاسا هست!(از گوشه و کنار شنیدم کرمان تا یک هفته اول کلاسا لق و تگه ..راست میگن؟!:D)
و دوم اینکه من وقتی مهندسی کامپیوتر قبول شدم خرکیف شده بودم که میرم دانشکده فنی که تو جمهوریه...اما موقع ثبتنام فهمیدم که بخش کامپیوتر کلا رفته تو محل اصلی دانشگاه (همون علوم:D)...خلاصه ضدحال خفنی خوردیم..حالا کسی دلیل این انتقالو میدونه؟!

سلام...
بخش کامپیوتر از همون اولش تو علوم و ساختمون S بوده و خواهد بود.... تازه شنیدم ظرف سالای آینده رشته های دانکشده فنی هم میان تو علوم...
اگه میخواستی حس دانشجویی بهت دست بده همون علوم خوبه.... ولی اگه دنبال جو صمیمانه و یه فضای شاعرانه و لطیف!! واسه دروران دانشجوییت بودی ، خداییش فنی با اون فضای سبز و ساختمونای قدیمیش یه چیزه دیگست...

يك دنيا ارامش

عضو جدید
اما رضا جون فني از هر نظر بهتره:razz:اصلا ميدوني يه حال ديكست -----------------خوش شانسيم كه فني درس ميخؤنيم:)

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:منم نرم افزار شبانه 88 هستم:gol:
شما کرمانی هستی؟ نرم افزار یا سخت؟
یاد پارسال همین روزا بخیر
شیرین ترین روزای زندگیم بود
ورودی ما به قول بچه های انجمن علمی بهترین ورودی چند سال اخیر کامپیوتر بود:smile:
راستی امسال کلاسای ریاضی 1 و اندیشه1 ظاهرا از مختلط بودن دراومدن..ولی ما پارسال همه کلاسامون با بچه های خودمون بود:heart:
مثلا فکر کن آمفی تاتر یا تالار دانشجو با 80 تا دانشجوی پسر یا 80 تا دختر:confused:
نکته جالب عمومی هامون ظهرا توی فنی بود
و شب هم توی دانشگاه علوم آمفی تاتر ماهانی کلاس ریاضی داشتیم
واقعا روزای فراموش نشدنی بود
پارسال همین روزها هم بود با تمام بچه های سخت و نرم رفتیم اردو:gol:
یادش بخیر:cry:

shifter

عضو جدید
سلام:gol:منم نرم افزار شبانه 88 هستم:gol:
شما کرمانی هستی؟ نرم افزار یا سخت؟
یاد پارسال همین روزا بخیر
شیرین ترین روزای زندگیم بود
ورودی ما به قول بچه های انجمن علمی بهترین ورودی چند سال اخیر کامپیوتر بود:smile:
راستی امسال کلاسای ریاضی 1 و اندیشه1 ظاهرا از مختلط بودن دراومدن..ولی ما پارسال همه کلاسامون با بچه های خودمون بود:heart:
مثلا فکر کن آمفی تاتر یا تالار دانشجو با 80 تا دانشجوی پسر یا 80 تا دختر:confused:
نکته جالب عمومی هامون ظهرا توی فنی بود
و شب هم توی دانشگاه علوم آمفی تاتر ماهانی کلاس ریاضی داشتیم
واقعا روزای فراموش نشدنی بود
پارسال همین روزها هم بود با تمام بچه های سخت و نرم رفتیم اردو:gol:
یادش بخیر:cry:
سلام...حال شما ؟
من سخت افزارم..البته کرمانی نیستم:smile:
موافقم...برای من واقعا خیلی روزای خوبی بود این 1 ماه دانشگاه...حیف که الان تعطیل میشیم تا 13 فروردین:cry:
اره امسال متاسفانه ما ضدحال خفنی خوردیم...کلاسای ریاضی و اندیشه مون که تو فنی هستن مختلط نیستن:mad: حالا من یه چیز جالب براتون بگم که کلاس آز کامپیوتر هم اولش مختلط نبود!!!!!:surprised:
من و رفیقام زرنگی کردیم و کلاسمون رو انداختیم یه روز دیگه که مختلط باشه:biggrin:
ما رو هم هفته پیش بردن اردو...اونم 3 کنج:smile:البته همه نیومده بودن اما خوش گذشت...
چند تا عکس هم میزارم تا تاپیک از رخوت در بیاد...:smile:

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به چه عکسای قشنگی

سلام به همه

من پزشکی میخونم
ولی خب دانشکده مون کنار شماست!
به قول شما تو علوم!

fsbz

عضو جدید
سلام
ایول به بچه های گل دانشگاه باهنر
منم از بچه های مواد همین دانشگاه هستم.

hassan qomi

عضو جدید
سلام من حسن بافرانی ورودی 86 باهنر هستم ولی واحد سیرجان که الان شده دانشگاه صنعتی سیرجان. من تو زمینه نرم افزار solidworks وcatia خیلی
کار کردم. خوش حال میشم اگر مشکلی دارید کمکتون کنم. این میل من هستhab.qomi@yahoo.com

*BLADE*

عضو جدید
سلام به همه باهنریای گل !!!

من عمران 89 شب باهنرم .

خوش اومدم !!! نه !

شفتالو

عضو جدید
سلام
من فاطمه فارغ التحصيل استخراجم
باشگاه اينقد تالار و قسمت هاي مختلف داره كه آدم فرصت نميكنه به همه جا سر بزنه و پست بذاره
با اين حال چشم
سعي ميكنم منم باشم
شاد و سبز باشين
;)

civilica2008

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبید؟؟؟
من کارشناسی ارشد عمران-زلزله دانشگاه شریف میخونم.
کسی اینجا تز یا پروژش در مورد ارتعاشات تصادفی، کنترل ارتعاشات محیطی، کنترل ارتعاشات با دامنه بسیار کم(microvibration active control) و یا کنترل فعال هست؟؟؟
اگه بشه باهم همکاری کنیم به نظرم خیلی خوب میشه.
اگه کسی جوابما بده ممنون میشم.

noosh ab

عضو جدید
سلام گل بانو خانم برام از کرمان بگو سخت نیست اخه من تازه ارشد سازه های ابی قبول شدم چطور شهری هست کرمان؟
سلام .من امسال ارشد سازه های آبی دانشگاه باهنرکرمان قبول شدم .میشه اسم چند تا از استادای سازه های آبی دانشکده کشاورزی رو بهم بگید؟:)

oOoOps!!!

عضو جدید
سلام...
بخش کامپیوتر از همون اولش تو علوم و ساختمون S بوده و خواهد بود.... تازه شنیدم ظرف سالای آینده رشته های دانکشده فنی هم میان تو علوم...
اگه میخواستی حس دانشجویی بهت دست بده همون علوم خوبه.... ولی اگه دنبال جو صمیمانه و یه فضای شاعرانه و لطیف!! واسه دروران دانشجوییت بودی ، خداییش فنی با اون فضای سبز و ساختمونای قدیمیش یه چیزه دیگست...

سلامُ علیکم دوستان !!!!!
کی گفته ؟؟؟؟
تو علوم هرکی هر کیه.از علوم پایه گرفته تا مهندس و آب حوض کش و... (حتی استادای ریاضی 1.2 فیزیک 1.2 ):Dعمرا فنیا پاشونو علوم نمیزارن ...شما هم که نمیتونید بیاید...حالا چیکار کنیم؟

راستی هیشکی فرهاد میشناسه تو کامپوتر ؟:razz:فامیلشو نمیدونم!!! :biggrin: مار حیرون نکنن زود بگن کیه؟هسته یا نه؟89ه شبه!

ghandrz

عضو جدید
سلام من دانشجوی شبانه نرم افزار کامپیوترباهنرم (کارشناسی ناپیوسته وردی بهمن 90) تو قسمت ثبتنام اینترنتی یکی از مدارک تاییدیه تحصیلی بود میخوام بدونم این تاییدیه رو باید منم بگیرم یا فقط مربوط به بچه های کارشناسی پیوستس؟ لطفا جوابمو بدین

mina-mohammadraf

عضو جدید
salam

salam

اما رضا جون فني از هر نظر بهتره:razz:اصلا ميدوني يه حال ديكست -----------------خوش شانسيم كه فني درس ميخؤنيم:)
واقعاً اینو خوب اومدی.اصلاً فنی یه جور دیگس.مال ماکه تموم شد.هروقت رفتی فنی به جای من بهشتم برو.دلم خیلی براش تنگ شده.:(

mina-mohammadraf

عضو جدید
salam be hameye dostane bahonari.man vorodi 86mim shimiyam. taze farghotahsil shodam.delam bara daneshgah kheyli tang shode. hija fani nemishe.mikhastam baraton chanta ax az fani bezaram ama harkar kardam nashod.age khastin ye khabar bedin baraton befrestam

hpt1988

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان گل دانشگاه باهنر.
من مکانیک 85 باهنر بودم.
خیلی خوشحال شدم این تاپیک رو اینجا دیدم.
کلی خاطراتم از اون دوران زنده شد.

هر کاری بتونم تو این تاپیک دریغ نمیکنم.
یا علی

Moj32

عضو جدید
سلام بچه ها
من دانشکده فنی دانشگاه شهید باهنر درس خوندم. سال 86 یادمه رتبه 500 تا 600 ارشد مکانیک سیالات روزانه قبول میشد.
دانشکده فنی دانشگاه کرمان از همه نظر عالیه. البته بجز از لحاظ امکانات پژوهشی. بخش مکانیک از لحاظ امکانات آزمایشگاهی ضعیف است.

mehdi b68

عضو جدید
سلام
من فارق التحصیل مهندسی شیمی از شهید باهنر کرمونم:smile:
یه جک حاشیه ای میگم به این امید که بچه ها فعالیتشون رو بیشتر کنن :
به یه زنبوره میگن می تونی 3 تا گل بخوری ؟
میگه مگه من استقلالم!!!

نسرین خانم

کاربر فعال
سلام
به دوستان خوب هم دانشگاهی
منم فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشکده فنی هستم. قدر این 4 سال رو ندونستم. امسال ارشد امتحان دادم امیدوارم دوباره بتونم روی ماه فنی و تمام دوستام رو ببینم.

نسرین خانم

کاربر فعال
باحال ترین لحظه ای که داشتین....

باحال ترین لحظه ای که داشتین....

سلام
برای این که خاطرات دوران دانشجویی رو با هم تقسیم کنیم، چه تلخ...چه شیرین...
هرکسی که سر زد یه خاطره بگه
ممنون