تصـاویری که نشـان میدهد انسـانیت هنـوز وجـود دارد ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fa_arch

عضو جدید
با دیدن این ایمیل ناخودآگاه بغض کردم و سپس از خدا بابت خلق حسی به نام عشق بارها و بارها تشکر کردم.
مگان ووگل 17 ساله در راند آخر مسابقه قهرمانی دوی 3200 متر بود که به آردن مک مت 17 ساله ای رسید که توان خود را از دست داده بود. مگان بجای رد شدن از کنار آردن، ایستاد، بازوی آردن را به دور گردن خود انداخت و 30 متر پایانی را با او قدم زد تا به خط پایان رسید.
لحظه ای که به خط پایان رسیدند مگان، آردن بی رمق را به روی خط پایان هل داد و به این ترتیب خود بجای آردن آخرین نفر مسابقه شد.

یک روستایی هندی که با بخطر انداختن خود، جان تعدادی بچه گربه را خطر مرگ حتمی در سیل شهر کوتاک نجات میدهد

تابلویی که در ورودی یک مغازه کتاب فروشی در آمریکا نصب شده است.

در ساعات شلوغی هر یک کتاب 50 سنت و هر 5 کتاب فقط 2 دلار.
اگر مغازه بسته بود با خیال راحت کتاب مورد علاقه خود را بردارید و بعدا مبلغ آنرا با من حساب کنید.

همیشه و هرلحظه: اگر احساس کردید که به کتابی نیاز دارید و نمیتوانید هزینه آنرا پرداخت کنید هیچ اشکالی ندارد. کتاب را بعنوان هدیه بر دارید.

کمک های نقدی نیز پذیرفته میشود.

دو جوان نروژی که یک گوسفند را غرق شدن در اقیانوس نجات میدهند.

نوشته روی تابلو:
"اگر جایی استخدام نشده اید و در حال پیدا کردن کار هستید و نیاز به یک دست لباس تر و تمیز برای مصاحبه شغلی دارید، ما در خشکشویی پلازا این کار را برای شما به رایگان انجام میدهیم."
این خشکشویی آمریکایی به بیش از 2000 نفر کارمند بدون شغلی که در جستجوی کار بودند و نمیتوانستند هزینه خشک شویی لباس رسمی شان برای مصاحبه را پرداخت کنند کمک کرد. مدیر مغازه برآورد کرد که این خشکشویی رایگان چیزی بالغ بر 32 هزار دلار برای وی هزینه در بر داشته است.

آتشنشان هایی که ماسک های اکسیژن خود را در اختیار گربه هایی قرار میدهند که از آتش سوزی جان سالم به در برده اند.

دو کودک که با همکاری یکدیگر سگی را که در بستر رودخانه گرفتار شده است را نجات میدهند.

یک جوان استرالیایی با بخطر انداختن جان خود و شیرجه در آب رودخانه ملبورن سگ خانم مسنی را از مرگ نجات میدهد و امید را به زندگی این زن تنها باز میگرداند.

reza.mech2012

عضو جدید

مگان ووگل 17 ساله در راند آخر مسابقه قهرمانی دوی 3200 متر بود که به آردن مک مت 17 ساله ای رسید که توان خود را از دست داده بود. مگان بجای رد شدن از کنار آردن، ایستاد، بازوی آردن را به دور گردن خود انداخت و 30 متر پایانی را با او قدم زد تا به خط پایان رسید.
لحظه ای که به خط پایان رسیدند مگان، آردن بی رمق را به روی خط پایان هل داد و به این ترتیب خود بجای آردن آخرین نفر مسابقه شد.

ممنون جالب بودن ولی حرکت این ورزشکار بی معنی بود.
چون مسابقه دو توی پیست برگزار میشه و اونجا پر از پزشک و ماشین رسیدگی هست، وسط بیابون نیست که کمک بخواد !!!

تازه به جای اینکه بذاره بنده خدا استراحت کنه تا دکتر استادیوم بیاد بالای سرش، بلندش کرده و دردش رو بیشتر کرده.
من این حرکت رو درک نمیکنم.

fa_arch

عضو جدید

وعده غذایی رایگان برای افراد بی خانمان هر جمعه ساعت 3 الی 5 بعد از ظهر;

توریست عکاسی که کفش خود را به یک بی خانمان برزیلی هدیه میکند

یکبار من و همسرم و کودک یکساله ام برای ناهار بیرون رفته بودیم و این چیزی بود که بر روی صورت حسابمون دیدیم

"یک نفر یکبار ناهار ما را در هنگامی که زوج جوانی بودیم حساب کرد، این کار او اثر شگفتی بر روی ما گذاشت، بنیانگذار این رفتار خوب یک پدر و مادر خوب بودند
تو هم این کار را ادامه بده، فرصت ها به زودی از دست می روند"

آیا میتوان شرحی برای این تصویر نوشت؟

در جریان یک تظاهرات در برزیل یک ژنرال دستور داد : لطفا نجنگید! نه در روز تولد من.
سپس یک گروه از معترضان او را این گونه سورپرایز کردند .

یک آتشنشان در جریان آتش سوزی جنگل های استرالیا به یک کوالای تشنه آب میدهد

fa_arch

عضو جدید

این یک مهربانی تصادفی و رندوم است، اسنکت را من حساب کرده ام! از امرزت لذت ببر

یک مادر 97 ساله در چین ، به مدت نوزده سال است که هر روز پسر فلج 60 ساله خودش را مراقبت می کند و غذا می دهد. بی دلیل نیست که بهشت زیر پای این فرشتگان است

من یک مامور پست هستم و هرازگاهی این متن های کوچیک را به صورت تصادفی در صندوق مردم می اندازم. " سلام، لطفا یادت باشه که تو یک انسان زیبا هستی و می تونی به هرچی که دوست داری برسی! آرزو می کنم که یک روز خوب و بی نظیری داشته باشی!"

A father and mother kissing their dying little girl goodbye. If you are wondering why all the medic people are bowing: in less than an hour, two small children in the next room are able to live thanks to the little girl's kidney and liver

یک پدر و مادر در حال بوسیدن و خداحافظی از دخترک مرده شان هستند، شما متعجب خواهید شد اگر بدانید چرا تمام کادر پزشکی مشغول تعظیم
و احترام به این پدر و مادر هستند،چون در کمتر از یک ساعت در اتاق کناری دو تا کودک توانایی زندگی دوباره یافتند که علتش کلیه و کبد اهدا شده این دختر کوچک بود

برای محبت و کمک کردن به بقیه خیلی لازم نیست آنها را بشناسیم و یا اینکه امکانات و پول و وقت زیادی داشته باشیم. فقط خواستن کافی است ...

fa_arch

عضو جدید
چون مسابقه دو توی پیست برگزار میشه و اونجا پر از پزشک و ماشین رسیدگی هست، وسط بیابون نیست که کمک بخواد !!!

تازه به جای اینکه بذاره بنده خدا استراحت کنه تا دکتر استادیوم بیاد بالای سرش، بلندش کرده و دردش رو بیشتر کرده.
خواهش میکنم.حرف شما کاملا درست ,ولی به نظر من هر کسی ک در هر مسابقه ای شرکت می کنه دوست داره اگه برنده نشده حداقل بازی رو تموم کنه:smile: و این خانومم همین فکرو کرده و به دوستش کمک کرده .

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز

این برای دو‌های استقامت هست, معمولا نفرات آخر به قدری خسته میشن که نمیتونن دیگه حتا راه برن ولی‌ چون میخوان بگن که هنوز هستن و ادامه میدن خودشون رو به زور میکشن ، حتما یکی‌ از ورزشکار‌ها که به خط پایان رسیده می‌خواد به اون کمک کنه تا مسیر رو تا آخر بره
همیشه توی این مسابقه‌ها دیدن کسایی که آخر میشن و به هر زحمتی خودشون رو به پایان خط میرسونن خیلی‌ تماشایی تر از کل مسابقه است...

fa_arch

عضو جدید
وضعیت
موضوع بسته شده است.