لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان لطفا هم خانما هم آقایون نظر بدن......
اگه قصد ازدواج با پسری داشته باشی و از نظر خودت همه جوره اوکی باشه و اون تموم تلاششو برای اوکی گرفتن از خونوادت کرده باشه و حالا همه ی خونوادش راضی باشن و از خونواده ی خودت فقط مادرت راضی باشه راضی به این ازدواج هستی؟؟
درصورتی که پدر و برادرت هم مخالف باشن و هم به پسری که تموم وجودته با حرفاشون سرکوفت زده باشن و خردش کرده باشن......

هروقت تمام خونوادم راضی بودن بله ازدواج میکنم
اونا صلاح منو میخوان
ازشون اشتباه ندیدم که اعتماد نکنم به نظرشون
موفق باشی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه قصد ازدواج با پسری داشته باشی و از نظر خودت همه جوره اوکی باشه و اون تموم تلاششو برای اوکی گرفتن از خونوادت کرده باشه و حالا همه ی خونوادش راضی باشن و از خونواده ی خودت فقط مادرت راضی باشه راضی به این ازدواج هستی؟؟
درصورتی که پدر و برادرت هم مخالف باشن و هم به پسری که تموم وجودته با حرفاشون سرکوفت زده باشن و خردش کرده باشن......

سعی کن خونوادتو قانع کنی!!!اگه پسر خوبیه...
شوهر پیدا نمیشه دیگه نزار بپره....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان... منو هم دریابین... حاده اساسیییییییییییییییی

اگه یکی صبور نباشه... سر هرچیزی حرص بخوره یعنی سر کارای اطرافیانش .. که حس کنه عاقلانه نیس.. اگه ادم زودعصبی شه باید چیکا کنه.. کلا چجوری میشه ادم آروم و پراز آرامش بشه و صبووووووووووووووووووووور......:(

بزرگترین صفت متعالی یک انسان به نظر من آرامشه...کسی که بتونه تو هر شرایطی خودشو آروم نگه داره و غصه نخوره و عصبانی نشه کاملترین آدمه...
من چنین کسی دیدم...خیلی بهش حسودیم میشه...خیلی برام عجیب بود...

avayestan

کاربر بیش فعال
بزرگترین صفت متعالی یک انسان به نظر من آرامشه...کسی که بتونه تو هر شرایطی خودشو آروم نگه داره و غصه نخوره و عصبانی نشه کاملترین آدمه...
من چنین کسی دیدم...خیلی بهش حسودیم میشه...خیلی برام عجیب بود...

ممنونم آقا وحیدجان.. که منو دریابیدی جواب دادی.. ولی واقعا خوشبحاله اونی ک شما دیدین... بنظر منم آرامش مهمترین موضوع تو زندگیه... چطوری آدم باید به این آرامش برسه دوستان؟ این صبوری و حرص نخوردن؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستانه مشاوره دهندههههههههههههههههههههه دریابیییییییییییییید...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم آقا وحیدجان.. که منو دریابیدی جواب دادی.. ولی واقعا خوشبحاله اونی ک شما دیدین... بنظر منم آرامش مهمترین موضوع تو زندگیه... چطوری آدم باید به این آرامش برسه دوستان؟ این صبوری و حرص نخوردن؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستانه مشاوره دهندههههههههههههههههههههه دریابیییییییییییییید...
اول باید خودت بخوای که حرص نخوری.....وقتی تصمیمتو گرفتی اونوقت میتونی خودتو کنترل کنی.....اول سخته مثل هر کار دیگه.....بعدش سر هر موضوعی که قراره حرص بخوری اول فک کن ببین ارزش حرص خوردن داره یانه؟!ببین با حرص خوردنت کارت پیش میره یا نمیره؟!اونوقته که میتونی خودتو اروم کنی...امیدوارم تونسته باشم منظورمو بگم:redface:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.

بستگی داره که کی داره حرف منطقی میزنه!!

ببینین خونواده طرف مقابل و مادر شما به چه دلیلی راضی ن؟

همینطور ببینید پدر و برادر شما به چه دلیل مخالفن؟

اگه دلایل موافق بودن موافق ها منطقی تر بود،پس سعی کنین با دلایل منطقی رضایت پدر و برادرتون رو

بدست بیارین.

اگه دلایل مخالف پدر و برادرتون منطقی بود،بهتره شما هم منطقی بر خورد کنید و ازدواج نکنین.

دوستان... منو هم دریابین... حاده اساسیییییییییییییییی

اگه یکی صبور نباشه... سر هرچیزی حرص بخوره یعنی سر کارای اطرافیانش .. که حس کنه عاقلانه نیس.. اگه ادم زودعصبی شه باید چیکا کنه.. کلا چجوری میشه ادم آروم و پراز آرامش بشه و صبووووووووووووووووووووور......:(

باید سعی کنی بیخیال باشی دوست عزیز.

آدمی که ارزش خودش رو میدونه،بخاطر هر چیز بی ارزشی اعصاب خودشو بهم نمیریزه!

سعی کنین همیشه با خودتون آب خنک یا خوراکی های سرد مثل هندوانه داشته باشین

که هر وقت عصبی شدین یکم بخورین.

لپ کلام...تفکر کنین و بر اساس ارزش هر موضوع بهش اهمیت بدین!

موفق باشید.

avayestan

کاربر بیش فعال
باید سعی کنی بیخیال باشی دوست عزیز.

آدمی که ارزش خودش رو میدونه،بخاطر هر چیز بی ارزشی اعصاب خودشو بهم نمیریزه!

سعی کنین همیشه با خودتون آب خنک یا خوراکی های سرد مثل هندوانه داشته باشین

که هر وقت عصبی شدین یکم بخورین.

موفق باشید.

ممنونم دوست خوب... بابت وقتی که گذاشتین....خیلی نکته مفیدی و بجایی رو گفتین...
حرفتون کاملا منطقی...

متشکرم..

avayestan

کاربر بیش فعال
اول باید خودت بخوای که حرص نخوری.....وقتی تصمیمتو گرفتی اونوقت میتونی خودتو کنترل کنی.....اول سخته مثل هر کار دیگه.....بعدش سر هر موضوعی که قراره حرص بخوری اول فک کن ببین ارزش حرص خوردن داره یانه؟!ببین با حرص خوردنت کارت پیش میره یا نمیره؟!اونوقته که میتونی خودتو اروم کنی...امیدوارم تونسته باشم منظورمو بگم:redface:

بله تونستین.. متوجه شدم... ممنونم از بابت راهنماییتون دوستم...اما گاهی.. یهویی میشه... یهویی آدم حرص میخوره و نتیجه مطلوب هم گرفته نمیشه... آخه گاهی باید حرص خورد تا اهمیت موضوع مشخص شه..

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولا اون شخص دختر بود و باید بدونین تووی پسر جماعت آرامش هیچ معنی نداره!!!!هیییییچ....
ولی خیلی عجیب بود تموم دنیا روی سرش هم خراب میشد اصن عین خیالش نبود!!!نمیدونم شاید ایمانش خیلی قوی بود!!!
ولی خیلی آرامشش عجیب بود...توی بدترین شرایط خودشو کنترل میکرد...
مثلا یه روز استاد اومد گفقت برگه دربیارین امتحان از 5 نمره ی کلتون!!!یه درس خیلی مهم: اقا ما هممون میزدیم تو سر خودمون ریختیم سر استاد و التماس...ولی اون هیچ کاری نکرد و برگه درآورد!!!بهش گفتم مگه خوندین که برگه در اوردین و اعتراض نمیکنین؟؟؟!!!گفت نه هیچ بلد نیستم!!!گفتم پس چرا اعتراض نمیکنین!؟گفت فایده ای نداره سوالو مینویسم اگه بتونم جواب میدم اگه هم نتونستم برگه سفید میدم!!!اصن من دوس داشتم اون لحظه سرشو بکوبم به صندلی!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله تونستین.. متوجه شدم... ممنونم از بابت راهنماییتون دوستم...اما گاهی.. یهویی میشه... یهویی آدم حرص میخوره و نتیجه مطلوب هم گرفته نمیشه... آخه گاهی باید حرص خورد تا اهمیت موضوع مشخص شه..
اخه اون یهویی ها هم یه کم فک کنی میبینی ارزش حرص خوردن نداره....یعنی چی حرص خورد که اهمیت موضوع مشخص بشه:surprised:وقتی حرص میخوری کارت زودتر انجام میشه یا فکرت بازتر میشهیا بقیه از حرص خوردن شما ککشون میگذره؟!اولش سخته ولی امتهان کنید ببینید میشه
اولا اون شخص دختر بود و باید بدونین تووی پسر جماعت آرامش هیچ معنی نداره!!!!هیییییچ....
ولی خیلی عجیب بود تموم دنیا روی سرش هم خراب میشد اصن عین خیالش نبود!!!نمیدونم شاید ایمانش خیلی قوی بود!!!
مثلا یه روز استاد اومد گفقت برگه دربیارین امتحان از 5 نمره ی کلتون!!!یه درس خیلی مهم: اقا ما هممون میزدیم تو سر خودمون ریختیم سر استاد و التماس...ولی اون هیچ کاری نکرد و برگه درآورد!!!بهش گفتم مگه خوندین که برگه در اوردین و اعتراض نمیکنین؟؟؟!!!گفت نه هیچ بلد نیستم!!!گفتم پس چرا اعتراض نمیکنین!؟گفت فایده ای نداره سوالو مینویسم اگه بتونم جواب میدم اگه هم نتونستم برگه سفید میدم!!!اصن من دوس داشتم اون لحظه سرشو بکوبم به صندلی!!
:surprised::eek:این خو منم؟!!!!!!!منو شما همکلاسی نبودیم احیانا:biggrin:
فقط من اخرش گفتم منت استادم نمیکشم:redface:

avayestan

کاربر بیش فعال

خانوما ولی بیشتر حرص میخورنا.. من بیشتر اقایونو دیدم که ریلکسترن.. اون اندازه که خانوما حرص میخورن اقایون کمتر.. یا یعبارتی موضوعی که از جانب خانوما حساسه و قابل حرص خوردن برای آقایون این حرص خوردن خانوما خنده داره.... آرامش مهمترین فاکتوره... راستی آقا وحید مدارکتون پیدا شد؟ ؟

avayestan

کاربر بیش فعال
اخه اون یهویی ها هم یه کم فک کنی میبینی ارزش حرص خوردن نداره....یعنی چی حرص خورد که اهمیت موضوع مشخص بشه:surprised:وقتی حرص میخوری کارت زودتر انجام میشه یا فکرت بازتر میشهیا بقیه از حرص خوردن شما ککشون میگذره؟!اولش سخته ولی امتهان کنید ببینی

ممنونم دوست خوبم.....خب این حرص خوردن همیشگی که نیس... اما وقتی یه موضوع از نظر ادم مهمه و عاقلانس که درستیه اون بیان بشه و گاهی پیش میاد که دیگران از کنار اون بدون تفکر و تعقل بگذرن حرص میخوره ادم... من آدم منطقی هستم اما همو یه ذره حرص خوردنم باید حذف شه... آره باید تمرین کرد.. باید خیلی از موضوعات رو بدون اهمیت از کنارشون گذشت... خیلی وقته به این نتیجه رسیدمم ک نباید سخت گرفت... گاهی فراموشم میشه......

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانوما ولی بیشتر حرص میخورنا.. من بیشتر اقایونو دیدم که ریلکسترن.. اون اندازه که خانوما حرص میخورن اقایون کمتر.. یا یعبارتی موضوعی که از جانب خانوما حساسه و قابل حرص خوردن برای آقایون این حرص خوردن خانوما خنده داره.... آرامش مهمترین فاکتوره... راستی آقا وحید مدارکتون پیدا شد؟ ؟

هر چیزی میتونه واسه دخترا حساس باشه و واسه پسرا نباشه ولی واقعا میگم آرامش داشت چون حتی دخترا هم ازش تعریف میکردن!!!تو زندگی روزمرش هم میگفتن همیطوره!!!
نه پیدا نشد!!!!تحویلش ندادن...بیخیال رفتم المثنی درخواست دادم برام بیاد!هر مدرکی 50 تومن المثناش آب میخوره پای آدم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised::eek:این خو منم؟!!!!!!!منو شما همکلاسی نبودیم احیانا
فقط من اخرش گفتم منت استادم نمیکشم:redface:

نه خیالت راحت رشته هامون یکی نیستن!!!همکلاس نبودیم!!!هه هه هه هه هه هه :biggrin:
ولی واقعا اگه شما هم چنین آرامشی دارین آدم متعالی هستین!

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوستان راستش من کم اوردم !!!
اونم بدجور
راستش نمیدونم پیش کی برم !! کلا زندگیم چند ماه هست رو هوا هستش!
فکر کنید یک سال همه انرژی ها و توانتو بزاری برای کنکور و ادامه تحصیل بعدش شب کنکورت دو ساعت بخوابی و فقط یک ساعت رو سوالات بشینی بیای بیرون !
الانم سربازم
اصلا هم حالم خوب نیست
راستش به همه دنیا و اجزاش معترض شدم
خیلی زود داغ میکنم

راستش اوضاعم خوب نیست که با دو سه تا پست خوب بشه ! میدونم نیاز دارم به مشاوره و یا روانشناس دارم
ولی شرایطشو ندارم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونم بدجور
فکر کنید یک سال همه انرژی ها و توانتو بزاری برای کنکور و ادامه تحصیل بعدش شب کنکورت دو ساعت بخوابی و فقط یک ساعت رو سوالات بشینی بیای بیرون !
الانم سربازم
اصلا هم حالم خوب نیست
خیلی زود داغ میکنم

راستش اوضاعم خوب نیست که با دو سه تا پست خوب بشه ! میدونم نیاز دارم به مشاوره و یا روانشناس دارم
ولی شرایطشو ندارم

آقا سید تو باید به بقیه مشاوره بدی!!!!
بابا چیزی نشده!!!
عیب نداره.درس خوندن تو ایران هیچ ارزشی نداره.دوست خودم رتبش شد 350 و جای خوبی هم قبول میشد مثه شیراز ولی اصن انتخاب رشته نکرد!!!رفت سربازی...آموزشیش تموم شد و الان فرستادنش بندر عباس...چندوقت پیش بهم زنگ زده بود بهش گفتم پشیمون نیستی ارشد نرفتی و رفتی سربازی!؟؟گفت بخدا اصن بهش فکرم نمیکنم چون تصمیمم درست بود....فکر ارشدو نکن داداش....استخدامیای جدید رو ببینی میفهمی چقدر لیسانس بهتره کارش نسبت به ارشد...

mkshojaei

عضو جدید
اونم بدجور
الانم سربازم
اصلا هم حالم خوب نیست
خیلی زود داغ میکنم

ولی شرایطشو ندارم
برادر عزیز امیدوارم غم تو دلت نباشه
راستش این شرایطی که شما داری به جرات می تونم بگم برای همه پیش اومده یا پیش میاد نگران نباش فقط سعی کن آرامش داشته باشی فقط با آرامش می تونی به اهدافت برسی بالاخره یه جوری میشه این که خودت رو ناراحت کنی به هیچ نتیجه ای نمی رسی یه خورده به آینده خوش بین باش فکر کن که خیرت در اینه ایمان داشته باش همه چی درست می شه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز منم یه مشکلی برام بوجود اومده و به حدی حالمو گرفته که نفسام سنگین شده الان!!!!
قضیه ایطوره که بعد از کلی انتظار برای آزمون استخدامی شرکت نفت بلاخره استخدامیش اومد بیرون و از شانس ما کاردانی میخواست شهرمون ولی لیسانس نمیخواست!!!!!من مجبور شدم برای استان دیگه ای شرکت کنم و بومی نیستم و امتیاز بومی برای قبولی تاثیر 60 درصدی داره!!!!
حقیقتش من درسم خوب بود و بچه ی با استعدادی هم بودم ولی الان ناامید شدم و درس نمیخونم!!!یه ماه پیش آزمون استخدامی شرکت گاز بود و بازم بومی نبودم ولی چون تعداد بیشتری مهندس شیمی عسلویه میخواست امید داشتم قبول بشم و خوب خوندم و خیلی خیلی خوب امتحان دادم.درصدام بالای 80 درصد هستن!ولی واسه نفت هرکار میکنم دست و دلم به درس خوندن نمیره!!!نمیدونم چه کنم!میدونم نا امیدی بزرگترین گناه هست ولی بخدا خیلی بی انگیزه میشه آدم وقتی بدونه هرچقدر تلاش کنه بی فایدست!!!
چیکار کنم که بتونم درس بخونم!!؟؟؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
دوستان عزیز منم یه مشکلی برام بوجود اومده و به حدی حالمو گرفته که نفسام سنگین شده الان!!!!
قضیه ایطوره که بعد از کلی انتظار برای آزمون استخدامی شرکت نفت بلاخره استخدامیش اومد بیرون و از شانس ما کاردانی میخواست شهرمون ولی لیسانس نمیخواست!!!!!من مجبور شدم برای استان دیگه ای شرکت کنم و بومی نیستم و امتیاز بومی برای قبولی تاثیر 60 درصدی داره!!!!
حقیقتش من درسم خوب بود و بچه ی با استعدادی هم بودم ولی الان ناامید شدم و درس نمیخونم!!!یه ماه پیش آزمون استخدامی شرکت گاز بود و بازم بومی نبودم ولی چون تعداد بیشتری مهندس شیمی عسلویه میخواست امید داشتم قبول بشم و خوب خوندم و خیلی خیلی خوب امتحان دادم.درصدام بالای 80 درصد هستن!ولی واسه نفت هرکار میکنم دست و دلم به درس خوندن نمیره!!!نمیدونم چه کنم!میدونم نا امیدی بزرگترین گناه هست ولی بخدا خیلی بی انگیزه میشه آدم وقتی بدونه هرچقدر تلاش کنه بی فایدست!!!

ببینین من چندبار از این آزمونا رو دنبال کردم، یا رشته ما رو نمی خواستن!!! یا محدودیت جنسیت داشته!!! یا محدودیت بومی بودن داشته !!! یا اینکه زمین و زمان دست به دست دادن تا من ندونم و بعد گذشتن وقت ثبت نام فهمیدم!!! و نتیجه صفر-صفر!! ناامید هم نیستم.
تازه دوستی داشتم که رتبه اول آزمون استخدامی وزارت ............. بیب شده بود، کلی سنگ انداختن جلوش، شکایت کردن، تهمت زدن، دست به سرش کردن و ....
یکی هم بود با بهونه های واهی نذاشته بودن استخدام بشه، هر چند که درصداش خوب بود....

به تجربه، اگه دیدی از یه راه نمی تونی به هدف برسی، به اطراف یه نگاه بنداز..... راه های دیگه ای هستن که افتخار نمی کنی اونا رو ببینی!!!
درس خوندن با برنامه و دقیق باشه، با خلاصه نویسی و عادت و علاقه و مرور، حله!! امیدتو از دست نده .... امید چراغ راهه!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونم بدجور
الانم سربازم
اصلا هم حالم خوب نیست
خیلی زود داغ میکنم

ولی شرایطشو ندارم

درک میکنم تو سربازی آدم اسیره اختیارش دست دیگرانه یه مشت آدم بیسواد همش دستور میدن

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

نا امید نشو تو که سنت بالا نیست فعلن درس بخون الان داره گرم میشه با دوستات برو تفریح برو تو طبیعت برو کوه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینین من چندبار از این آزمونا رو دنبال کردم، یا رشته ما رو نمی خواستن!!! یا محدودیت جنسیت داشته!!! یا محدودیت بومی بودن داشته !!! یا اینکه زمین و زمان دست به دست دادن تا من ندونم و بعد گذشتن وقت ثبت نام فهمیدم!!! و نتیجه صفر-صفر!! ناامید هم نیستم.
تازه دوستی داشتم که رتبه اول آزمون استخدامی وزارت ............. بیب شده بود، کلی سنگ انداختن جلوش، شکایت کردن، تهمت زدن، دست به سرش کردن و ....
یکی هم بود با بهونه های واهی نذاشته بودن استخدام بشه، هر چند که درصداش خوب بود....

به تجربه، اگه دیدی از یه راه نمی تونی به هدف برسی، به اطراف یه نگاه بنداز..... راه های دیگه ای هستن که افتخار نمی کنی اونا رو ببینی!!!
درس خوندن با برنامه و دقیق باشه، با خلاصه نویسی و عادت و علاقه و مرور، حله!! امیدتو از دست نده .... امید چراغ راهه!

ممنون که جواب دادین ولی اینایی که میگین درد من نیست!!!
راه من معلومه :من ثبت نام کردم و باید درس بخونم و آزمون بدم!!!ولی اون نور امید خیلی کمه!!!!میدونم ادم باید تلاششو کنه هرچی شد ،شد!!!ولی واقعا پای عمل که میاد وسط کم میارم!!!اصن انگیزه رو گرفتن ازمون!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نا امید نشو تو که سنت بالا نیست فعلن درس بخون الان داره گرم میشه با دوستات برو تفریح برو تو طبیعت برو کوه

داداش ما یه ماهه داریم کولر میزنیم!!!!!!!شما خبر نداری!!!
بحث این چیزا نیست!!!کوه و تفریح و این چیزا هییییچ تأثیری روی من نداره!!!من فقط باید حس درس خوندنم بیاد که نمیاد!!!نمیدونم چه کنم!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث این چیزا نیست!!!کوه و تفریح و این چیزا هییییچ تأثیری روی من نداره!!!من فقط باید حس درس خوندنم بیاد که نمیاد!!!نمیدونم چه کنم!!!

شما فقط میخواین ازمون شرکت نفت قبول شین؟؟؟
ازمونهای استخدامی سرچشمه و گل گهر رو هم بدید از نظر من...... حقوقشون خیلی خوبه اگر استخدام شید اینجا......یه چیزی تو مایه های همون عسلویه است از نظر مزایا فکر کنم!

البته نمیدونم مهندسی شیمی بخوان یا نه! یه سرچ کوچولو بکنین ضرر نداره.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر راهی جز درس خوندن نداری باید بیشتر بخونی و بیشتر تلاش کنی نه اینکه ناامید بشی وقتی آدم یه راه بیشتر نداره که دیگه سوال کردن نداره باید تلاشت رو بیشتر کنی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما فقط میخواین ازمون شرکت نفت قبول شین؟؟؟
ازمونهای استخدامی سرچشمه و گل گهر رو هم بدید از نظر من...... حقوقشون خیلی خوبه اگر استخدام شید اینجا......یه چیزی تو مایه های همون عسلویه است از نظر مزایا فکر کنم!

البته نمیدونم مهندسی شیمی بخوان یا نه! یه سرچ کوچولو بکنین ضرر نداره.

خب مهندسی شیمی کارش بیشتر تو صنعت نفت و گازه!
در باره ی این گل گهر و سرچشمه هم اصن نمیدونم چجور صنعتی هستن!!!ندیدم آگهی ازشون!!!!
البته من هدفم فقط شرکت گاز و نفته!

• Like
واکنش ها: etnn

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر راهی جز درس خوندن نداری باید بیشتر بخونی و بیشتر تلاش کنی نه اینکه ناامید بشی وقتی آدم یه راه بیشتر نداره که دیگه سوال کردن نداره باید تلاشت رو بیشتر کنی

خب میدونم اینارو سهیل جان ولی میدونی مشکل اینجاست که امتیاز بومی 60 درصده!!!!و خیلی هم مهندس شیمی تووی خوزستان هست که میخوان امتحان بدن!!!منم برای خوزستان ثبت نام کردم و بومی اونجا نیستم!!!واسه همین دست و دلم به درس خوندن نمیره!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مهندسی شیمی کارش بیشتر تو صنعت نفت و گازه!
در باره ی این گل گهر و سرچشمه هم اصن نمیدونم چجور صنعتی هستن!!!ندیدم آگهی ازشون!!!!
البته من هدفم فقط شرکت گاز و نفته!

شرکت مس سرچشمه رو که باید بشناسید! (استان کرمان)حقوق و مزایاش خیلی خوبه.....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرکت مس سرچشمه رو که باید بشناسید! (استان کرمان)حقوق و مزایاش خیلی خوبه.....

در حد اسم آره میشناسمش!ولی اطلاعی ندارم راجب سیستم کارخونش و فرآیند تولید محصولش و نقش مهندسی شیمی در این فرآیند!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ممنون که جواب دادین ولی اینایی که میگین درد من نیست!!!
راه من معلومه :من ثبت نام کردم و باید درس بخونم و آزمون بدم!!!ولی اون نور امید خیلی کمه!!!!میدونم ادم باید تلاششو کنه هرچی شد ،شد!!!ولی واقعا پای عمل که میاد وسط کم میارم!!!اصن انگیزه رو گرفتن ازمون!!!

خوب نگاهتونو عوض کنین تا اون روز برنامه ریزی کنین و تصور کنین که قبول می شین و استخدام می شین.... اونطوری شاید بتونین بخونین، از برنامه اسکینر استفاده کنین، مرور زیاد کنین. اینجا هم کمتر بیاین و کمتر ناامیدی رو تکرار کنین، یه درخت شکسته، هم بهار که بیاد، جوونه میزنه.