مدلهای زیبا ی ابرو مناسب دختران

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه به جنسیت زن نیاز دارد یا به علم وخلاقیت واندیشه اوست
جنسیت برای تولید مثل است یا برای تولید فکر است

بیتاب خانم شما کلا مثل اینکه پست های منو نمیبینید
در ضمن این قسمت خلاقیتو علم و اندیشه رو هم کلا بزاریدکنار که نیست و وجود نداره
بچه ها شوخی کردم خانم ها جنبه داشته باشید ........

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان با غریزه تکامل می یابد یا بااندیشه ......
....دارند غارت میکنند ایران را ومن تو.................
چطور میتوان جلو غارتگری را گرفت ؟

با س. ک. س وبی حجابی یا باسلاح فکر وگلولهء اندیشه ؟ با کدامیک؟

به به رسیدیم به غارت ایران

میخوای جلو غارت رو بگیری؟!
ولی نه با جریمه 25خ هزار تومانی بخاطر لاک قرمز
نه با جریمه 300 هزاری بخاطر مانیکور
به اینم میگن غارت
همین ایرانی که ازش حرف میزنی تنها قومی بوده که از قبل از وارد شدن اسلام هم زنانش با حجاب بودن(اگه نمیدونی برو یه کم راجع به ایران و ایرانی تحقیق کن)
ولی بعد از اسلام و این اواخر غیرت و تعصب و هر کی بجای اسلام حرف زدن ازش چی مونده؟؟؟
کپی رایت از قانون عربا هم که شده تز و پایان نامه هر آخوند

همینایی که این حرفا رو میزنن کدومشون نشستن راجع به غارت ایران و ایرانیا حرف بزنن و ... هان؟
فقط میگن حجاب حجاب حجاب
به چه قیمتی؟
300 هزار بابت لاک رنگ روشن
400 بخاطر طراحی ناخون
500 بخاطر مانتو روشن
600
700
و
غارت

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذر میخواهم ولی همانگونه که شما میفرمائید ما هم میفرمائیم:
فکر نکنم زنها همچین کارهایی بکنن و اگر میبینی بعضیا دنبال این کارا میرن بخاطر اینکه امثال آقایون که همیشه باید تنمون بلرزه که حسی نشن خودشون پستن و دنبال این کاران
ببخشید دهنت رو باز کردی هی میگی زن زن
از هر 100 مرد فقط یکیشه که وقتی یه زن دیگه رو غیر از محرم خودش میبینه بهش نیگاه نمیکنه چرا این رو نمیگی
چرا یه ذره از مسئولیت آقایون حرف نمیزنی همش که زن نباید رعایت کنه
زن ال نکنه و بل نکنه که مرد دچار گناه نشه ؟؟؟
تا بحال وقتی بیرونی دیدی طرف تو ماشینه زن و بچش هم کنارشن اونوقت به زن خودش نیگاه نمیکنه ولی به بیرون نیگاه میکنه و گردنش اون موقع 360 میزنه که یه زن دیگه رو ببینه
بخاطر چی؟چون میگن زن آرایش نکنه و چی و چی و چی خب زن خودش عین میمون (تشبیه به پر مو بودن) ور دلش نشسته و به خودش نمیرسه دیگه
اگه به خودشون برسن اون مردان سرور و نژاد برتر به خودشون اجازه نیگا کردن نمیدن دیگه چون از وجود همسرشون اشباع شدن

دستت درد نکنه نیاز خانم یه دوتا فحشم میدادی تکمیلش میکردی .........

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه به جنسیت زن نیاز دارد یا به علم وخلاقیت واندیشه اوست
جنسیت برای تولید مثل است یا برای تولید فکر است

الان چکار کنیم؟

یعنی برای اینکه اون دنیا بریم حوری مردا بشیم باز

این دنیا ابرو مونم بر نداریم؟

خوب شما اینجوری خوشی، یه عده هم اینطوری،

همه که مثل هم نیستن

بيتاب

عضو جدید
این داستانی که من دارم می گم واقعیه!
البته امیدوارم به کسی بر نخوره!

راستش زمانی............یکی از دوستان تعریف می کرد که:
چند سال پیش،
یه نفر از خارج اومده بود ایران
اون فرد چون دفعه اولش بود اومده بود، از وضعیت ایران خبر نداشت
یه روز که اون خارجیه و دوستش توخیابون داشتن قدم میزدن، خارجیه که خانومای ایرانی رو تو خیابون دیده بود و وضعیت آرایش و ...، بر میگرده به ایرانیه می گه :"چطوریه شماها تو کشوتون انقدر روسپی دارید؟"
ایرانیه که خیلی ناراحت می شه بر میگرده می پرسه منظورت چیه؟
یاروجواب میده که مگه نمی بینی؟

خودت نگاه کن، این وضعیت آرایش و مانتو و ....، تو همه جای دنیا معرف خانومای روسپیه...
یارو که تازه متوجه منظور طرف شده بود، برمیگرده میگه، "نه بابا، اینطوری که فکر می کنی نیست، تو ایران این مقدار آرایش،عادیه، اینا نوعشون اینجوریه، یوقت اشتباه نکنی بری چیزی بگی که یوقت شرمیشه"
خارجیه که کم آورده میگه شما ایرانیا واقعا که کارتون درسته.
...

بيتاب

عضو جدید
از خودت حرف بزن بیتاب نه کپی پیست از جای دیگه

به خدا واحد واحد تمام نوشته هايم را مال خودماست واين نگارش را چند سال پيش در اصفهان سخنراني كردم
وهم اكنون ده ها مقاله در زمينه اي مختلف ؛ اجتماعي سياسي ؛ مذهبي فرهنگي وعلمي و.و.و.هم اكنون د راختيار دارم
ناسلامتي بنده عضو هيت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي هستم

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی چرا اون خارجیه این حرفو زده؟
بخاطر اینه که خانومای ایرانی نمیتونن موهاشون رو بدن بیرون و مو در صورت زیباترین عضویه که بدون آرایش هم اگه باشه چهره زیباتر میشه
و خارجیا بخاطری آرایش نمیکنن چون موهاشون رو میدن بیرون
ایرانیا نمیتونن مو رو بیرون بدن بخاطر همین آرایش خلیجی میکنن میان تو خیابون

بيتاب

عضو جدید
ببخشيد منبع؟

قران كريم
در باره يوسف مي گويد :
وَلَقَدْ هَمَّتْ بِهِ وَهَمَّ بِهَا لَوْلا أَن رَّأَى بُرْهَانَ رَبِّهِ كَذَلِكَ لِنَصْرِفَ عَنْهُ السُّوءَ وَالْفَحْشَاء إِنَّهُ مِنْ عِبَادِنَا الْمُخْلَصِينَ وَلَقَدْ هَمَّتْ بِهِ وَهَمَّ بِهَا لَوْلا أَن رَّأَى بُرْهَانَ رَبِّهِ كَذَلِكَ لِنَصْرِفَ عَنْهُ السُّوءَ وَالْفَحْشَاء إِنَّهُ مِنْ عِبَادِنَا الْمُخْلَصِينَ

ترجمه :
و آن [زليخا] كه يوسف در خانه‏اش بود خواست از او كام گيرد و درها را [پياپى] چفت كرد و گفت بيا كه از آن توام [يوسف] گفت پناه بر خدا او آقاى من است به من جاى نيكو داده است قطعا ستمكاران رستگار نمى‏شوند
در حقيقت [آن زن] آهنگ وى كرد و [يوسف نيز] اگر برهان پروردگارش را نديده بود آهنگ او مى‏كرد چنين [كرديم] تا بدى و زشتكارى را از او بازگردانيم چرا كه او از بندگان مخلص ما بود

آخرین ویرایش:

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا واحد واحد تمام نوشته هايم را مال خودماست واين نگارش را چند سال پيش در اصفهان سخنراني كردم
وهم اكنون ده ها مقاله در زمينه اي مختلف ؛ اجتماعي سياسي ؛ مذهبي فرهنگي وعلمي و.و.و.هم اكنون د راختيار دارم
ناسلامتي بنده عضو هيت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي هستم

منم دختر رئیس جمهور روسیه هستم

عذر خواهی ولی من به حرفای آدم های اینترنتی زیاد اهمیت نمیدم مگر خودم به چشمم ببینم
حالا میتونی جواب هایی که بهت دادم رو بخونی و پاسخ بدی نه اینکه مقاله ات رو تند تند کپی پیست میکنی اینجا

شادی_1

عضو جدید
هی وای من....بابا ما جووونا دل داریم تا جووونیم میتونیم تیپ بزنیم......

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
این داستانی که من دارم می گم واقعیه!
البته امیدوارم به کسی بر نخوره!

راستش زمانی............یکی از دوستان تعریف می کرد که:
چند سال پیش،
یه نفر از خارج اومده بود ایران
اون فرد چون دفعه اولش بود اومده بود، از وضعیت ایران خبر نداشت
یه روز که اون خارجیه و دوستش توخیابون داشتن قدم میزدن، خارجیه که خانومای ایرانی رو تو خیابون دیده بود و وضعیت آرایش و ...، بر میگرده به ایرانیه می گه :"چطوریه شماها تو کشوتون انقدر روسپی دارید؟"
ایرانیه که خیلی ناراحت می شه بر میگرده می پرسه منظورت چیه؟
یاروجواب میده که مگه نمی بینی؟

خودت نگاه کن، این وضعیت آرایش و مانتو و ....، تو همه جای دنیا معرف خانومای روسپیه...
یارو که تازه متوجه منظور طرف شده بود، برمیگرده میگه، "نه بابا، اینطوری که فکر می کنی نیست، تو ایران این مقدار آرایش،عادیه، اینا نوعشون اینجوریه، یوقت اشتباه نکنی بری چیزی بگی که یوقت شرمیشه"
خارجیه که کم آورده میگه شما ایرانیا واقعا که کارتون درسته.
...

ولی خیلی ببخشین همه زنای بد ازچادراستفاده میکنن که شناخته نشن البته قصدمن توهین به چادر نیست ولی واقعیته شما به زن به عنوان یه انسان احترام قائل نیستین مردا خودشون رو جمع کنن بهتره چرا خانم ها باید جبهه بگیرن جمع کنین این حرفای فسیل وقرون وسطایی رو ماحیوان نیستیم انسانیم

بيتاب

عضو جدید
به به رسیدیم به غارت ایران

میخوای جلو غارت رو بگیری؟!
ولی نه با جریمه 25خ هزار تومانی بخاطر لاک قرمز
نه با جریمه 300 هزاری بخاطر مانیکور
به اینم میگن غارت
همین ایرانی که ازش حرف میزنی تنها قومی بوده که از قبل از وارد شدن اسلام هم زنانش با حجاب بودن(اگه نمیدونی برو یه کم راجع به ایران و ایرانی تحقیق کن)
ولی بعد از اسلام و این اواخر غیرت و تعصب و هر کی بجای اسلام حرف زدن ازش چی مونده؟؟؟
کپی رایت از قانون عربا هم که شده تز و پایان نامه هر آخوند

همینایی که این حرفا رو میزنن کدومشون نشستن راجع به غارت ایران و ایرانیا حرف بزنن و ... هان؟
فقط میگن حجاب حجاب حجاب
به چه قیمتی؟
300 هزار بابت لاک رنگ روشن
400 بخاطر طراحی ناخون
500 بخاطر مانتو روشن
600
700
و
غارت

اين اقدامات نيروي انتظامي از نظر صاحبان عقل وخرد مردود است وما اهل سخن ومناظره وتبادل نظر واعمال قانون ومقررات هستيم وبس

major7

عضو جدید
ببخشيد منبع؟

وقتي به كمال تكيه كنيد .............هرگزجمال ضايع نخواهد شد ...............واين وعده خدا است

قران كريم
در باره يوسف مي گويد :
وَلَقَدْ هَمَّتْ بِهِ وَهَمَّ بِهَا لَوْلا أَن رَّأَى بُرْهَانَ رَبِّهِ كَذَلِكَ لِنَصْرِفَ عَنْهُ السُّوءَ وَالْفَحْشَاء إِنَّهُ مِنْ عِبَادِنَا الْمُخْلَصِينَ وَلَقَدْ هَمَّتْ بِهِ وَهَمَّ بِهَا لَوْلا أَن رَّأَى بُرْهَانَ رَبِّهِ كَذَلِكَ لِنَصْرِفَ عَنْهُ السُّوءَ وَالْفَحْشَاء إِنَّهُ مِنْ عِبَادِنَا الْمُخْلَصِينَ

ترجمه :
و آن [زليخا] كه يوسف در خانه‏اش بود خواست از او كام گيرد و درها را [پياپى] چفت كرد و گفت بيا كه از آن توام [يوسف] گفت پناه بر خدا او آقاى من است به من جاى نيكو داده است قطعا ستمكاران رستگار نمى‏شوند
در حقيقت [آن زن] آهنگ وى كرد و [يوسف نيز] اگر برهان پروردگارش را نديده بود آهنگ او مى‏كرد چنين [كرديم] تا بدى و زشتكارى را از او بازگردانيم چرا كه او از بندگان مخلص ما بود

شما از اين آيه او نتيجه ي بالا رو گرفتين ؟

بيتاب

عضو جدید

منم دختر رئیس جمهور روسیه هستم

عذر خواهی ولی من به حرفای آدم های اینترنتی زیاد اهمیت نمیدم مگر خودم به چشمم ببینم
حالا میتونی جواب هایی که بهت دادم رو بخونی و پاسخ بدی نه اینکه مقاله ات رو تند تند کپی پیست میکنی اینجا
ببرس تا پاسخ بشنوي

شادی_1

عضو جدید
آزادی خیلی خوبه اما در حدش....از بس حجاب حجاب کردن عقده ای شدیم

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دلتون خوشه ها به خدا این بحث ها به جایی نمیرسه فقط الکی خودتونو اذیت می کنید
میبینید یه دلخوری هم پیش میاد

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين اقدامات نيروي انتظامي از نظر صاحبان عقل وخرد مردود است وما اهل سخن ومناظره وتبادل نظر واعمال قانون ومقررات هستيم وبس

این اقدامات رو کی بهشون دیکته میکنه؟

بيتاب

عضو جدید
شما از اين آيه او نتيجه ي بالا رو گرفتين ؟

خدا مي فرمايد :
زليخا به خاطر زيبايي كه يوسف داشت از او ...............
ولي يوسف كه بنده مطيع ومخلص خدابود ............واز كمال وتقوا وايمان بهره كافي داشت ..................
من خدا به او كمك كردم واز دام اين خانمها نجاتش دادم
دليل :
قَالَ رَبِّ السِّجْنُ أَحَبُّ إِلَيَّ مِمَّا يَدْعُونَنِي إِلَيْهِ وَإِلاَّ تَصْرِفْ عَنِّي كَيْدَهُنَّ أَصْبُ إِلَيْهِنَّ وَأَكُن مِّنَ الْجَاهِلِينَ

ترجمه :
[يوسف] گفت پروردگارا زندان براى من دوست‏داشتنى‏تر است از آنچه زنان مرا به آن مى‏خوانند و اگر نيرنگ آنان را از من بازنگردانى به سوى آنان خواهم گراييد و از [جمله] نادانان خواهم شد

فَاسْتَجَابَ لَهُ رَبُّهُ فَصَرَفَ عَنْهُ كَيْدَهُنَّ إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ
ترجمه :
پس پروردگارش [دعاى] او را اجابت كرد و نيرنگ آنان را از او بگردانيد آرى او شنواى داناست

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز

این یعنی چی؟

یعنی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران کارایی که میکنه خلاف عقل و خرده؟

بین این همه عقلای سیاسی جمهوری اسلامی ایران یکی نیست که به نیرو سامان بده؟!!!!!!!

این جمهوری اسلامی ایران، عجب شیر تو شیریه!