سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

salar-fa

عضو جدید
سلام
دوستان عزیز چطوری میتونم اندازه نوشته ها تو مرور گر موزیلا فایر فاکس بزرگتر کنم.

sara-k

عضو جدید
با سلام
من چند روزیه برای سیستم ام اینترنت پرسرعت راه اندازی کردم. الان مشکلم اینه که بعضی از سایت ها کاملا درهم ریخته نشون داده میشن. cash cooki رو هم پاک کردم. سیستم دویاره راه اندازی کردم. فایروال رو disable کردم ولی این مشکل برقراره.:confused: آخرین ورژن فایرفاکس مرورگرمه. این مثلا سایت کافه سینماس:
g.jpg
از مهندس های محترم درخواست کمک فوری دارم.مرسی

SuPpOrTeR

عضو جدید
با سلام
من چند روزیه برای سیستم ام اینترنت پرسرعت راه اندازی کردم. الان مشکلم اینه که بعضی از سایت ها کاملا درهم ریخته نشون داده میشن. cash cooki رو هم پاک کردم. سیستم دویاره راه اندازی کردم. فایروال رو disable کردم ولی این مشکل برقراره.:confused: آخرین ورژن فایرفاکس مرورگرمه. این مثلا سایت کافه سینماس:
مشاهده پیوست 153059
سلام
این امکان هست که بعضی سایت ها با بعضی مرورگرها ناهماهنگ باشن
بهترین کار اینه که مرورگرهای دیگه ای هم تست بشن
مرورگر پیشنهادی بنده
CoMoDo Dragon هست
موفق باشید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،میخوام وارد سایت یاهو شم،این ارور زیر واسم میاد،همه نوع ورژن فایرفاکس رو هم نصب کردم،پلاگین جاوا اسکریپت هم از سافت گذر و سایت های دیگه هم دانلود کردم و نصب کردم ولی باز مشکل رفع نشد،ممنون میشم راهنماییم کنین،برام مهمه.یاعلی
ssss.jpg

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام دوستان،میخوام وارد سایت یاهو شم،این ارور زیر واسم میاد،همه نوع ورژن فایرفاکس رو هم نصب کردم،پلاگین جاوا اسکریپت هم از سافت گذر و سایت های دیگه هم دانلود کردم و نصب کردم ولی باز مشکل رفع نشد،ممنون میشم راهنماییم کنین،برام مهمه.یاعلی
مشاهده پیوست 153073
سلام
مرورگر خودتون رو توسط
YourUninstaller در حالت Super Mode پاک کنید
بعد از ریستارت سیستم جدیدترین نسخه رو نصب کنید
مشکل حل خواهد شد
موفق باشید.

sara-k

عضو جدید
سلام
این امکان هست که بعضی سایت ها با بعضی مرورگرها ناهماهنگ باشن
بهترین کار اینه که مرورگرهای دیگه ای هم تست بشن
مرورگر پیشنهادی بنده
CoMoDo Dragon هست
موفق باشید.

با بقیه مرورگرها هم تست کردم ولی همچنان مشکل برقراره. البته بعضی از سایتها با کروم درست نشون داده میشن ولی بعضی دیگه همچنان درهم ان. اگه کسی بتونه بگه مشکل از کجاست دقیقا ممنون میشم. چون با پشتیبانی سیستم هم را به جایی نبردم و گفتن اتصال اشکالی نداره

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مرورگر خودتون رو توسط
YourUninstaller در حالت Super Mode پاک کنید
بعد از ریستارت سیستم جدیدترین نسخه رو نصب کنید
مشکل حل خواهد شد
موفق باشید.
YourUninstaller چیه؟ببخشید نفهمیدم،میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؟

sara-k

عضو جدید
دوستان یکی به من اینو توضیح بده؟کمک کنین خواهشا،یه چیزایی سرم میشه.
یه نرم افزار برای پاک کردن نرم افزارهاست. توی گوگل uninstaler رو سرچ کنین بعد با استفاده از این نرم افزار پاک کنین نرم افزار مورد نظر رو در حالت super mode

sara-k

عضو جدید
با سلام من چند روزیه برای سیستم ام اینترنت پرسرعت راه اندازی کردم. الان مشکلم اینه که بعضی از سایت ها کاملا درهم ریخته نشون داده میشن. cash cooki رو هم پاک کردم. سیستم دویاره راه اندازی کردم. فایروال رو disable کردم ولی این مشکل برقراره.:confused: آخرین ورژن فایرفاکس مرورگرمه. این مثلا سایت کافه سینماس: مشاهده پیوست 153059 از مهندس های محترم درخواست کمک فوری دارم.مرسی
دوستان عزیز کسی راه حلی نداره؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برای طراحی پایگاه داده با SQL server در سی شارپ یا استفاده از LINQانجام بدم!
من visual stadio..ورژنش 2010 هس..اگر SQL server..2012باشه مشکلی ک ایجاد نمیکنه؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان تمام کارایی که گفته بودین رو انجام دادم،رفتم نرم افزار your uninstaller رونصب کردم و درحالت Super mode نرم افزار فایرفاکسو حذف کردم،ولیب از مشکلم حل نشد،بعد دوباره نرم افزار های جاوا اسکریپت رو نصب کردم(چون ارورش مربوط به جاوار اسکریپت بود)،ولی باز مشکل رفع نشد،دوباره عکس ارور رو براتون میزارم،دوستان لطفا کمک کنین.مشکل اینه که سایت یاهو رو فایر فاکس باز نمیکنه.

Errroooooooooor.jpg

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان تمام کارایی که گفته بودین رو انجام دادم،رفتم نرم افزار your uninstaller رونصب کردم و درحالت Super mode نرم افزار فایرفاکسو حذف کردم،ولیب از مشکلم حل نشد،بعد دوباره نرم افزار های جاوا اسکریپت رو نصب کردم(چون ارورش مربوط به جاوار اسکریپت بود)،ولی باز مشکل رفع نشد،دوباره عکس ارور رو براتون میزارم،دوستان لطفا کمک کنین.مشکل اینه که سایت یاهو رو فایر فاکس باز نمیکنه.

مشاهده پیوست 153112

دوستان کسی بلد نیست ما رو راهنمایی کنه؟:(

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما باید برای انجام این کار header های ایمیلی که براتون ارسال شده رو ببینید - در اونها معمولا در جلوی آخرین عبارت Received آیپی سیستمی که ایمیل از اون ارسال شده رو مشاهده می کنید

در مورد یاهو امکان پذیره منتها جیمیل گاهی ایمیل های محتوی فایل و یا ... رو اسکن می کنه و بعد از سرور خودش ارسال می کنه که در این صورت در هدر ایمیل آیپی سرورهای جیمیل رو به عنوان فرستنده مشاهده می کنید

خوب - برای آگاهی از اینکه هدر ایمیل رو چطور میشه دید هم میتونید از سرچ گوگل کمک بگیرید تا یه مقدار مهارت خودتون هم در جستجو بره بالا

ضمنا برای اینکه مشخصات یک آیپی مثل آی اس پیش - کشورش و ... رو پیدا کنید از این لینک کمک بگیرید - کافیه آیپی رو در فیلد بنویسید و اینتر کنید

موفق باشید

من چیزی در این مورد که گفتید(در جلوی آخرین عبارت Received آیپی سیستمی که ایمیل از اون ارسال شده رو مشاهده می کنید) ندیدم توی یاهو یا جی میل این کلمه recieved هست؟
میشه باعکس بذارید؟
راستش من به یه نفر با دوتا ایمیل جداگونه ایمیل زدم که هردو جی میل بودن اون شخص هم جی میل داره میخوام بدونم راهی هست که بفهمه آی پی هردو تا یکیه؟؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اينم عكس مشاهده پیوست 152973
آيا ممكنه يك خازن از كارت گرافيك عيب كرده باشه ؟ آگه آره ميشه تعميرش كرد يا نه ؟
با سلام،
چند تا احتمال وجود داره: اگه مطمئن نیستید که کارت گرافیک تون واقعاً 8500 هست یا نه یعنی اولین باره که نصبش می کنید، درایور رو حذف کنید و مشخصات همین صفحه ای که گفته بودم رو با سخت افزار ناشناخته ی جدید مقایسه کنید اگه فرق داشت عکس دیگه بگیرید!
ممکنه مشکل از خود ویندوز باشه پس می تونید از یه ویندوز کامل تر استفاده کنید.
سعی کنید که با نرم افزارهایی که برای Uninstall کردن درایورها وجود داره، درایورتون رو حذف کنید و مجدداً نصب رو انجام بدید!
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه! اغلب مشکلات سخت افزاری رو می شه حل کرد اما ممکنه هزینه نامعقول باشه! بهتره که کارت گرافیک رو روی یه سیستم دیگه تست کنید تا مطمئن بشید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.

من یه بازی هست هرچی نصب میکنم هی ارور دونت سنت میده!!!

منظور از این ارور چیه؟

مشکل از کجاست؟
با سلام،
اگه قبلاً روی ویندوز xp استفاده می کردید و مشکلی نبوده و حالا می خواید روی یه ویندوز جدید تر نصب کنید ممکنه تنظیم Compatibility مشکل رو حل کنه! برای این کار روی فایل اجرایی کلیک راست کنید و به Properties برید و در تب Campatibility تیک ...run this program رو بذارید و از لیست، ویندوز xp رو انتخاب کنید و تأئید کنید! البته اگه امکان تغییر ویژگی های گرافیکی بازی هم وجود داره می تونید حالت Low Detail رو هم امتحان کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
مشاهده پیوست 153059
با سلام،
می شه لطفاً عکس واضح تری بذارید؟ بهتره عکس رو به صورت jpeg ذخیره کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 153073
با سلام،
به قسمت Option مرورگرتون برید و در تب Content مطمئن بشید که Enable javascript تیک داشته باشه! ضمناً به قسمت Advanced همون گزینه برید و تیک های اول و سوم رو بذارید!

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی در رابطه با مرورگر webfreer چیزی میدونه ؟؟
و سوال دیگه چرا لینکای دانلود کردنش ف ی ل ت ر نیست

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
به قسمت Option مرورگرتون برید و در تب Content مطمئن بشید که Enable javascript تیک داشته باشه! ضمناً به قسمت Advanced همون گزینه برید و تیک های اول و سوم رو بذارید!

دوست عزیز بازم درست نشد:(،مثل این که اینجا کسی بلد نیست مشکل منو حل کنه،به نظرم کلا نصب ویندوز کنم درست میشه!!!!
ولی رو ویندوزم نرم افزار زیاد نصبه،این همه نرم افزار باید از دوباره نصب کنم،کلا خیلی وقته هم ویندوز نصب نکردم!باشه،ممنون،اگه کسی خواست کمکمون کنه ممنون میشم،یا علی

espailpoor

اخراجی موقت
با سلام و خسته نباشيد
ويندوز روي لپ تاپم رو تازه از xp به 7 تغيير دادم. روي اين ويندوز تغيير سايز آيكونهاي روي دسكتاپ چطور انجام ميشه؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشيد
ويندوز روي لپ تاپم رو تازه از xp به 7 تغيير دادم. روي اين ويندوز تغيير سايز آيكونهاي روي دسكتاپ چطور انجام ميشه؟

با سلام
1- کلید Ctrl را نگه داشته و اسکرول ماوس را بچرخانید .
2- راست کلیک کرده و از منوی View سایز های متفاوت را انتخاب کنید . (تغییرات آیکون)
با تشکر - سیستم 32

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمامي دوستان خودم در تالار كامپيوتر

يه مشكلي براي لب تاپم پيش امده اين يه هفته ميشه كه فن لب تاپ بكوب كار ميكنه اولا اينجوري نبود مثلا هر 2 يا 3 دقيقه يه بار روشن ميشد
اما الان تا بخواي روشنش كني با سرعت خيلي زيادي كار ميكنه

ممنون ميشم علتشو برام بگيد

با سپاس:gol:

SuPpOrTeR

عضو جدید
با سلام خدمت تمامي دوستان خودم در تالار كامپيوتر

يه مشكلي براي لب تاپم پيش امده اين يه هفته ميشه كه فن لب تاپ بكوب كار ميكنه اولا اينجوري نبود مثلا هر 2 يا 3 دقيقه يه بار روشن ميشد
اما الان تا بخواي روشنش كني با سرعت خيلي زيادي كار ميكنه

ممنون ميشم علتشو برام بگيد

با سپاس:gol:
سلام
فن ها پس از مدت زمان معینی به کل این اشکالات رو پیدا میکنند
حالا اگر سیستم شما تقریبا نو هست میتونید از تسک منیجر ببینید چه نرم افزارهایی دارن بیشتر از پردازنده کار میکشند
موفق باشید.

star700

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم از نرم افزار DU meter چطور میشه فهمید که چه اندازه از بسته ی حجمی اینترنت کم میشه؟
با تشکر

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشيد
با سلام،
روی دسکتاپ کلیک راست کنید و از منوی View استفاده کنید.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز بازم درست نشد:(،مثل این که اینجا کسی بلد نیست مشکل منو حل کنه،به نظرم کلا نصب ویندوز کنم درست میشه!!!!
ولی رو ویندوزم نرم افزار زیاد نصبه،این همه نرم افزار باید از دوباره نصب کنم،کلا خیلی وقته هم ویندوز نصب نکردم!باشه،ممنون،اگه کسی خواست کمکمون کنه ممنون میشم،یا علی

برو روی firefox> tools > options > contents > enable javascript و تیک رو بزن

بالا