***بحث در مورد کنکور ارشد کامپیوتر 2 ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Next

عضو جدید
سلام . من چند وقت پیش شنیدم که وزارت علوم با ایجاد رشته GAME تو مقطع ارشد موافقت کرده . کسی میتونه اطلاعات بیشتری ارائه بده. ممنون میشم

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعلام نتایج دانشگاه آزاد معلوم نشد کی میاد !؟

N O O S H I N

عضو جدید
سلام مهندسای عزیز، من تازه می خوام درس خوندنو شروع کنم! به نظر شما از چه درسی شروع کنم بهتره؟
در ضمن چون تو شهرمون پارسه موسسه نداره آزمون هم شرکت نکردم، کسی برنامه ی آزمون ها و زمانبندی هاشو داره؟

EhsanCh

Server Administrator
مدیر کل سایت
همانطور که میدانید ارشد آزاد امروز اومده

fotohireza

عضو جدید
سلام دوست و هم رشته عزیز(مهندسی کامپیوتر)
من فتوحی از استان ارذبیل
من هستم منم انشالله بعد رمضان شروع میکنم
قول میدم تا آخر روز کنکور باهات ادامه بدم اگه موافقد این ایدیمه بهم اطلاع بدین
rz_ardabil@yahoo.com
منابع ها رو بهمدیگه میگیم تا منابعمون تکمیلتر بشه

fotohireza

عضو جدید
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند...
پس بی نظیر باش
hاگه هستین ارشد رو باهم بخونیم برام اطلاع بدین
ممنون میشم
به این ایدیrz_ardabil

modir2010

عضو جدید
جواب

جواب

سلام دوست عزیز با توجه به وقت کم مطالعه کتاب های منبع بدون فایده است می تونی از کمک درسی هایی که موجود است استفاده کنی مانند پوران پژوهش و پارسه و چند تا دیگه کمکت می کنند
ولی خوب بود می خوندی هنوزم دیر نیست می تونی بخونی کارشناسی راشد دانشگاه آزاد قبول بشی:biggrin:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
همیشه سال اول به خاطر اینکه درسا تو ذهن آدم هست، بهتر نتیجه میده. من هم مقل شما اینجوری فکر کردم و گفتم امتحانی میدم اما اشتباه کردم. اگر اون سال خونده بودم راحت تر قبول می شدم :cry: و زمان کمتری رو اط دست می دادم.

salome

عضو جدید
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز من سوالات کنکور ارشد کامپیوتر سال 88 و 89 رو با تشریح میخوام ولی هر چی میگردم پیدا نمیکنم تو اینترنت . اگه کسی داره لطفا برام بزاره فقط یه هفته تا کمکور مونده من کتاب اش رو دارم ولی از 81 تا 87 رو داره .

salome

عضو جدید
سوالات رو که رفتم خریدم ولی یه سوال دیگه داشتم ظرفیت دانشگاه های دولتی ارشد کامپیوتر چه قدره ؟؟

bahare_top

عضو جدید
سلام.بچه ها من میخوام برای درس خوندن از حالا اقدام کنم.چون 10 ماه مونده تا امتحان برای اینکه انگیزه رو از دست ندم و شل نشم میخوام با یه نفر که انگیزه قوی و پشتکار بالا داره درس بخونم.در ضمن اینم بگم که من پارسال شرکت کردم رتبم 200 شد.دلیلشم مطالعه ناکافی ریاضی بود.حالا هر کس که میخواد با هم موفق بشیم بسم الله...

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها من میخوام برای درس خوندن از حالا اقدام کنم.چون 10 ماه مونده تا امتحان برای اینکه انگیزه رو از دست ندم و شل نشم میخوام با یه نفر که انگیزه قوی و پشتکار بالا داره درس بخونم.در ضمن اینم بگم که من پارسال شرکت کردم رتبم 200 شد.دلیلشم مطالعه ناکافی ریاضی بود.حالا هر کس که میخواد با هم موفق بشیم بسم الله...

سلام بهاره جان...

منم تصمیم دارم که واسه سال دیگه شروع کنم و از الان هم می خوام اقدام کنم....

سال قبل شرکت نکردم...
پس می گم بسم الله.

mohammadamingh1

عضو جدید
سلام

اگه منظورتون از سال دیگه کنکور 90-91 باشه، منم هستم

البته من ترم 6 ام،ولی فکر کنم شما فارغ تحصیل شدید
درسته؟

rahele83

عضو جدید
شماره داوطلبی وکدرهگیری ازمون ارشد

شماره داوطلبی وکدرهگیری ازمون ارشد

سلام من چه طورمیتونم شماره داوطلبی وکدرهگیری آزمون ارشدروبدست بیارم ممنون

faey

عضو جدید

سلام. منم رتبه کنکور امسالم ۴۰۰ شده ولی می خوام از حالا برای سال دیگه بخونم تا ایشالا تهران قبول بشم. گرایشم هم هوش مصنوعی هست. منم با همکاری موافقم
البته دوست عزیز شما با این رتبه شبانه دانشگاه تهران قبولی. اگه ممکنه گرایشتون رو هم بگید

hosseini36

عضو جدید
دوستان سلام
خیلی از افرادی که وارد سایت‌هایی مثل این سایت می‌شوند ممکن است نام و نام کاربری که برای خودشان انتخاب می‌کنند با واقعیت یکی نباشد و بنابراین ما همگی باید نسبت به تفسیرها و راهنمایی‌هایی که در چنین سایت‌هایی توسط اعضاء داده می‌شود کاملاً مراقب باشیم. تجربه‌ای که من دارم و موجب شد حواسم را جمع کنم این است که یک بار من برای یک موضوعی به یکی از اساتید دانشگاهمان آقای مهندس .... که اتفاقاً از مدرسین معروف کلاس‌های کنکور هستند مراجعه کردم و وقتی ایشان داشت کار من را انجام می‌داد تصادفاً چشمم به صفحه کامپیوتر ایشان افتاد و دیدم که وارد یکی از همین سایت‌ها شده‌اند (یک سایتی غیر از اینجا) ولی نام کابری ایشان khodam بود و از نام خودشان استفاده نکرده بودند. البته ایشان شخص بسیار محترمی هستند و من دیدم که دارند سؤالات علمی دانشجویان را در داخل آن سایت جواب می‌دهند ولی حتی در همین حد هم برای خود من هشدار آمیز بود. به هر حال توصیه من این است که همگی مراقب باشیم.

raha21

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم کسی که رشتش کامپیوتره و کسی که رشتش صنایع است اگه دوتاشون بخوان مثلا مدیریت IT بخونن منابع درسیشون یکیه؟

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام می خواستم بدونم کسی که رشتش کامپیوتره و کسی که رشتش صنایع است اگه دوتاشون بخوان مثلا مدیریت IT بخونن منابع درسیشون یکیه؟
سلام
منابع امتحانی که یکی هست. تنها اگر قبول بشن بچه های صنايع ممکن است یکسری درس پيش نياز لازم باشه بگذرونن که البته در مورد کامپيوتری ها هم ممکنه صادق باشه و یه کمی هم بستگی به دانشگاه داره :gol:

rahele83

عضو جدید
من درموردمنابع ارشدنرم افزاردروس معماری ومدارمنطقی ونظریه وگسسته کمک میخاستم

picher_s

عضو جدید
دوستان من واقعا با درس نظریه زبانها و ماشینها مشکل دارم.

لطفا راهنماییم کنید که چی بخونم و چطور بخونم که بتونم تو کنکور خوب جواب بدم؟

با تشکر.

m2kz

عضو جدید
عضو تنهای باشگاه

عضو تنهای باشگاه

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif 8 ماه تا ارشد
سلام:heart:
لطفا اونایی که سال قبل ارشد دادن یه کم درباره خود آزمون برامون بگن
مثلا اینکه نمره منفی چه جوریه؟ یا اینکه تایم هر تست چقدره؟ (همون کارایی که واسه کارشناسی میکردیم)
ممنون میشم کمکم کنید;)
این تاپیک رو قبلا تو پست ارشد کامپیوتر 91 گذاشتم ولی کسی بهم جواب نداد:cry:

hibye90

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif 8 ماه تا ارشد
سلام:heart:
لطفا اونایی که سال قبل ارشد دادن یه کم درباره خود آزمون برامون بگن
مثلا اینکه نمره منفی چه جوریه؟ یا اینکه تایم هر تست چقدره؟ (همون کارایی که واسه کارشناسی میکردیم)
ممنون میشم کمکم کنید;)
این تاپیک رو قبلا تو پست ارشد کامپیوتر 91 گذاشتم ولی کسی بهم جواب نداد:cry:

سلام..
m2kz جان..این جور که معلومه دوستانی که تجربه دارن تو ارشد دارن کم لطفی میکنن!
خودم ارشد بدم قول میدم از این کارا نکنم:redface:

ممنون:gol:

salehi57

عضو جدید
سلام
من امسال ارشد دادم خیلی کم خوندم رتبم زیاد خوب نشد مطمئنم امسال باید کنکور بدم ، درسم خوب بود معدلم 17.27 شده کارشناسی .
اگه می خوای ارشد قبول بشی حتما از الان شروع کن خود کتاب باید بخونی تست باید بزنی ..................... کلی تلاش لازمه
ازمون دولتی و آزاد متفاوتن کدومو میخوای قبول بشی؟

m2kz

عضو جدید
عضو تنهای باشگاه

عضو تنهای باشگاه

سلام..
m2kz جان..این جور که معلومه دوستانی که تجربه دارن تو ارشد دارن کم لطفی میکنن!
خودم ارشد بدم قول میدم از این کارا نکنم:redface:

ممنون:gol:
بابا مرامت ما رو کشته-ممنون دوست من:smile:

m2kz

عضو جدید
عضو تنهای باشگاه

عضو تنهای باشگاه

سلام
من امسال ارشد دادم خیلی کم خوندم رتبم زیاد خوب نشد مطمئنم امسال باید کنکور بدم ، درسم خوب بود معدلم 17.27 شده کارشناسی .
اگه می خوای ارشد قبول بشی حتما از الان شروع کن خود کتاب باید بخونی تست باید بزنی ..................... کلی تلاش لازمه
ازمون دولتی و آزاد متفاوتن کدومو میخوای قبول بشی؟
آقا یا خانم salehi57
من با اینکه ترم6 بودم اما به طور غیر جدی از بهمن 89 وبه طور جدی از اردیبهشت 90 شروع کردم.با اصل موضوع کنار اومدم ولی برای هدفم باید جزیئات هم بدونم مثل نمره منفی ارشد چه جوریه؟(یعنی مثل کارشناسی 3غلط برابر 1درست است)یا اینکه زمان پاسخگویی به هر تست چقدره که با مشکل کمبود وقت دچار نشم؟:que:

salehi57

عضو جدید
نمره منفیش مثل همه کنکوراست
زمان پاسخگویی دانشگاه ازاد نرم افزار یه دفترچه 80 تا سوال با 240 دقیقه وقت میده
دولتی رو هم بخوای بگم
یه پیام هم واستون فرستادم ببینین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا