دانلود نرم افزار جی آی اس(ArcGIS)

najma187

عضو جدید
سلام
من برنامه جی آی اس وطریقه ی نصب اون رو لازم دارم(روی ویندوز seven)

ئشسعی.ق

عضو جدید
سلام روش نصب جی آی اس کدوم ورژنشا میخوای؟؟؟؟؟من جی آی اس ورژن 9.2 را دارم به صورت فیلمه که برات میزارم امیدوارم به دردت بخوره

hoseinra

عضو
ورژن 9.3 بدین صورته و روی ویندوز 7 64 بیت هم تست شده
روش نصب ArcGIS9.3 به شرح زیر است.
1- پوشه Crack را باز کنید. فایل License.efl9 را در دیسک سخت خود کپی کنید . بهتر است که این کار را درمسیری با نام C:\Program Files\ArcGIS انجام دهید.
فایل License.efl9 را با NotePad باز کنید و به جای خط دوم آن ، نام کامپیوتر خود را وارد کنید و سپس آن را ذخیره کنید.
2- از پوشه Crack\License Manager ، فایل LMSetup.exe را اجرا کنید.
I received license file by email and ... را انتخاب کرده و تکمه Browse را کلیک کنید.
سپس License.efl9 را که ویرایش کرده بودید انتخاب کنید و next را کلیک کنید تا ArcGIS License Managerنصب شود.
Don't restart your computer را کلیک کنید و به پیام داده شده پاسخ دهید ( OK بزنید ).
3- همه فایل های مسیر Crack\License Manager Crack را در C:\Program Files\ESRI\License\arcgis9 کپی کنید.
4- lmtools را اجرا کنید تب Config services را کلیک کنید، در بخش Path to license file همان فایل License.efl9 خود را بیابید. این فایل با نام License ذخیره شده است. بر روی Save service کلیک کنید.
تب Strat/Stop/Reread را انتخاب کنید و Start را کلیک نمایید.
تب Server diags را انتخاب کنید و perform diagnostics را کلیک نمایید.
اگر جمله This license can be checked out را مشاهده کردید بدین معناست که شما مراحل را بدرستی اجرا کده اید در غیر این صورت باید اشتباه خود را بیابید و دوباره این کار را انجام دهید.
5- ESRI.exe را جرا کنید و ArcGIS9.3 > arcView را نصب کنید.

6- پس از اینکه نصب به پایان رسید ،از مسیر Crack\Data Interoperability فایل fme_license.dat را درمسیر C:\Program Files\ArcGIS\Data Interoperability Extension کپی کنید.
7- مسیر Start Menu->All Programs->ArcGIS را رفته و Desktop Administrator را انتخاب کنید.
8- در پوشه Software Product گزینه (ArcInfo (Floating را انتخاب نمایید.
در پوشه License Manager نام کامپیوتر خود را بیابید یا localhost را تایپ کنید.
Availability را انتخاب کنید و بر روی ArcInfo Desktop Floating کلیک کنید.
||موفق باشید

Schneider

مدیر بازنشسته
میشه یکی کمکم کنه من جی ای اس 64بیتی نیاز دارم
2روز پیش اومدم جواب شما رو بدم اینترنتم قطع شد !!
ESRI ArcGis Desktop v9.3

این DVD کامل ArcGis هستش
یعنی هم 32 بیت هم 64 بیت!
با کرک

>> لیست لینکهای دانلود <<

Schneider

مدیر بازنشسته
میشه برای من ایمیلش کنید ...سریع نیاز دارم...
!!
خانوم "یک DVD" رو نمیشه ضمیمه ی یک ایمیل کرد!!
ماکسیمم 20-30 مگابایت میشه ضمیمه کرد
تازه به فرض محال شما اگه تمام این فایلها براتون ضمیمه بشه در 100 پست.....باز سرعت دانلود این لینکها بیشتر از سرعت دریافت فایل از ضمیمه ی یاهو ه!!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
میشه به ایمیلم بفرستین؟

دوست عزیزم ایشون M . O . R . P . H خطاب به یکی از دوستانی که مثل شما درخواست ایمیل را داشتند، گفتند :
خانوم "یک DVD" رو نمیشه ضمیمه ی یک ایمیل کرد!!
ماکسیمم 20-30 مگابایت میشه ضمیمه کرد
تازه به فرض محال شما اگه تمام این فایلها براتون ضمیمه بشه در 100 پست.....باز سرعت دانلود این لینکها بیشتر از سرعت دریافت فایل از ضمیمه ی یاهو ه!!

خوب یعنی نمیشه ....

Schneider

مدیر بازنشسته
کتاب آموزش ArcGIS 9

کتاب آموزش ArcGIS 9

Getting Started with ArcGIS: ArcGIS 9
by
ESRI Press
(واحد انتشارات سازنده نرم افزار)

سال انتشار: 2004
260 صفحه
PDF

The book's two parts, "Getting to Know ArcGIS" and "Conducting a GIS Project," include tutorials. The first tutorial will help you quickly learn the basics of browsing GIS data and making maps. The second tutorial will show you how to use the ArcGIS Desktop applications together in the context of planning and conducting a GIS analysis project

>> اطلاعات بیشتر از سایت آمازون <<

>> لینک دانلود <<
یا
>> اینجا <<

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

mm_ce1990

عضو جدید

mm_ce1990

عضو جدید
بله منظورم همین بود.
پس ممکنه بگید این لینکهای دانلود رو از کجا آوردید؟

Schneider

مدیر بازنشسته
بله منظورم همین بود.
پس ممکنه بگید این لینکهای دانلود رو از کجا آوردید؟
:smile:
تمام شرکتهای فروش نرم افزارهای کپی_تمامشون!_ از King بگیر تا هلو، Gerdoo، امپراتور..........
همگی از همین لینکها که دانلود میکنن write میکنن رو DVD/CD و برای فروش قرار میدن؛
امیدوارم تصور نکرده باشید که من از اونا چیزی گرفته باشم!!!!

mm_ce1990

عضو جدید
اگه امکانش هست لینک های مدیافایر برای دانلود بزارید.
چون لیست لینکها ی دانلود **** است.

bossss

عضو جدید
سلام خسته نباشی خدمت مهندسان عزیز.من برنامه جی ای اس رو لازم دارم اگه میشه بهم کمک کنید.با تشکر

yahmadi

عضو جدید
دانلود نرم افزار جی آی اس( ArcGIS 10.1)

دانلود نرم افزار جی آی اس( ArcGIS 10.1)

سلام

دوستانی که نیازمند به برنامه ArcGIS و آن هم با لینک مستقیم، کرک شده و آخرین ورژن (ESRI ArcGIS for Desktop 10.1) هستند می تونند از سایت زیر آن را دانلود کنند.
HTML:
http://soft98.ir/software/engineering/3526-arcgis.html

ghazale7

عضو جدید
آموزش gis

آموزش gis

سلام دوستان عزیز من یه دوره کلاس gis مقدماتی رو گذروندم. ولی رشته من کشاورزیه و دنبال کاربرد اون تو کشاورزی می گردم. میشه کمکم کنین و کتابی یا مطلبی راجع به چگونگی کار کردن gis تو زمینه کشاورزی بذارین.

ab 84

عضو جدید
سلام
خطاب به همه دوستان عزیز
فایل های با حجم زیاد رو از طریق FILEMAIL برای هم بفرستید

بالا