دفتر مدیریت تالار ادبیات

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام دختر گلم... :gol:
مرسي عزيزم درمونده نباشي

اقدام قشنگي ...
قبلا يك جستار داشتيم به عنواني ..يك جمله با يك دنيا معنا ... كه ميتونست از هرچيز و از هركجا باشه.
اما اين جستار فكر ميكنم چيز جالبي بشه چون مختص كتابهايي ميشه كه توسط دوستان خونده شده...اينطوري دوستان هم مشتاق خوندن اون كتاب خواهند شد.
بله عزيز من كه موافقم...اميدوارم باقي دوستان هم موافق باشند.

موفق باشي گل نازم.

اره تاپيك جملات پر معنا هست اما اين حتي ميتونه يك قسمت از داستان باشه كه باعث جذب ديگران ميشه.معمولا توي جملات خيلي به سمت روانشناسانه كشيده ميشه اما هدف اصلي اين تاپيك ترغيب ديگران به خوندن كتابه!
ممنون مامان گلاب جون.:heart:
پس من ميرم سراغ تاپيك.:cowboy:

ستايش جون من حواسم بود اما منتظر درخواست تنهايي جان بودم...نميدونم چرا هيچ خبري ازش نيست...
اگه موافق باشيد تا شنبه به احترام تنهايي صبرميكنيم اگه خودش درخواست نداد ...ما هم اقدام ميكنيم.

فك كنم تو مرخصي هست.
راست ميگيد منم اصلا فراموش كردم.:redface:
هرجور صلاح ميدونيد.
ممنون:gol:

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید به مدیران ارجمند تالار پربار ادبیات
یک نظر و یه پیشنهاد داشتم
فکر کردم شاید جای یه بخش یا یک تاپیک تو تالار خالی هست ..................
شاید چیزی که میخوام بگم زیاد استقبال نداشته باشه ولی تا حد زیادی با موضوع تخصصی ادبیات مرتبط هست و کم کم هم ازش استقبال میشه .
به نظرم جای بخشی با عنوان ادبیات کودک و نوجوان تو تالاری با این حجم بالای کاربر و بیننده خیلی خالی باشه
در این قسمت میشه به طور تخصصی به ادبیات کودک و نوجوان پرداخت داستانها ..... اشعار ........ و نویسندگان و شاعران نامی این عرصه ....
با توجه به تجربه ای که تا حدی تو زمینه دارم میتونم با شما همکاری کنم.
منتظر نظر و پاسخ شما هستم
با تشکر.

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید به مدیران ارجمند تالار پربار ادبیات
یک نظر و یه پیشنهاد داشتم
فکر کردم شاید جای یه بخش یا یک تاپیک تو تالار خالی هست ..................
شاید چیزی که میخوام بگم زیاد استقبال نداشته باشه ولی تا حد زیادی با موضوع تخصصی ادبیات مرتبط هست و کم کم هم ازش استقبال میشه .
به نظرم جای بخشی با عنوان ادبیات کودک و نوجوان تو تالاری با این حجم بالای کاربر و بیننده خیلی خالی باشه
در این قسمت میشه به طور تخصصی به ادبیات کودک و نوجوان پرداخت داستانها ..... اشعار ........ و نویسندگان و شاعران نامی این عرصه ....
با توجه به تجربه ای که تا حدی تو زمینه دارم میتونم با شما همکاری کنم.
منتظر نظر و پاسخ شما هستم
با تشکر.

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از پیشنهاد خوب شما اتفاقا گفته شما کاملا بجاست من باپیشنهاد شما موافق هستم ولی بنا به گفته شما و تجربه خودم استقبال چندانی از ادبیات کودک و نوجوان تا به حال در تالار ادبیات دیده نشده است هراز گاهی به صورت چندتا شعر
شما میتوانید این جستار را ایجاد کنید درصورت استقبال دوستان میتوان آنرا مهم کرد یا حتی به صورت چند تایپیک مجزا که شامل داستان شعر ونویسندگان درآورد ازهمکاری شما کمال تشکر را داریم

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از پیشنهاد خوب شما اتفاقا گفته شما کاملا بجاست من باپیشنهاد شما موافق هستم ولی بنا به گفته شما و تجربه خودم استقبال چندانی از ادبیات کودک و نوجوان تا به حال در تالار ادبیات دیده نشده است هراز گاهی به صورت چندتا شعر
شما میتوانید این جستار را ایجاد کنید درصورت استقبال دوستان میتوان آنرا مهم کرد یا حتی به صورت چند تایپیک مجزا که شامل داستان شعر ونویسندگان درآورد ازهمکاری شما کمال تشکر را داریم

سلام دوباره و خسته نباشد به مدیران عزیز
ممنون از حسن نظر و توجه شما
چنانچه از نظر شما ایرادی نداشته باشد من این جستار را با نام کودکانه ها ... ایجاد کنم و فعلا در این جستار فقط به اشعار و ترانه ها و با ذکر نام شاعر بپردازیم
فقط جای مناسب آن به نظر شما صفحه اصلی تالار ادبیات باشد بهتر است یا بخش اشعار و صنایع شعری؟
باز هم از توجه و نظر شما ممنون
موفق باشید

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوباره و خسته نباشد به مدیران عزیز
ممنون از حسن نظر و توجه شما
چنانچه از نظر شما ایرادی نداشته باشد من این جستار را با نام کودکانه ها ... ایجاد کنم و فعلا در این جستار فقط به اشعار و ترانه ها و با ذکر نام شاعر بپردازیم
فقط جای مناسب آن به نظر شما صفحه اصلی تالار ادبیات باشد بهتر است یا بخش اشعار و صنایع شعری؟
باز هم از توجه و نظر شما ممنون
موفق باشید
سلام
ممنون لطف دارید شما
نام جستار مورد تائید است آنرا در تالار اشعار و صنایع شعری ایجاد کنید پس از بررسی تائید خواهد شد در ضمن مدیریت اشعار این جستار بر عهده شما خواهد بود موفق و پیروز باشد

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
با سلام چند روز پيش تايپيكي با عنوان داستانهاي فراموش شده تركي در اين بخش ارسال كرده بودم در صورت امكان لطفا تاييدش كنيد با تشكر

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.وقت بخیر.میخواستم تایپیکی با عنوان "به نام خدا به نظم"بگذارم.ممنون میشم پاسخ بدید
سلام دوست عزیز
به جمع دوستان تالار ادبیات خیلی خوش امدید
فقط اگر توضیح بیشتری راجع به این جستار بدهید و یک نمونه از نوشته های که میخواهید ارسال کنید بگذارید ممنون خواهیم شد

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام چند روز پيش تايپيكي با عنوان داستانهاي فراموش شده تركي در اين بخش ارسال كرده بودم در صورت امكان لطفا تاييدش كنيد با تشكر
سلام دوست عزیز
جستار ارسالی شمابا عنوان سینه به سینه نقل شده های ترکی موجود می باشد فقط میخواستم بدانم این جستار چه حجمی دارد اگر تعداد داستان آن زیاد میباشد میتوان آنرا به عنوان یک جستار تائید کرد کامروا و پیروز باشید

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز
جستار ارسالی شمابا عنوان سینه به سینه نقل شده های ترکی موجود می باشد فقط میخواستم بدانم این جستار چه حجمی دارد اگر تعداد داستان آن زیاد میباشد میتوان آنرا به عنوان یک جستار تائید کرد کامروا و پیروز باشید

با تشكر از پاسختان ده بيست داستان و افسانه هستش كه دارم كاملترش مي كنم ممنون ميشم تاييدش كنيد با تشكر

afson jon

اخراجی موقت
من هم اومدم به جمع ادبای این تالار بپیوندم مقدمم گل باران....

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
خسته نباشيد جستاري با عنوان اسامي اديبان و شاعران ترك از ابتدا تا كنون مي خواستم ايجاد كنم نمي دونم جاش اينجاس يا تالار همشهري ها يا گفتگوي آزاد؟
اينجا مي تونم ايجادش كنم؟

ممنون

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خسته نباشيد جستاري با عنوان اسامي اديبان و شاعران ترك از ابتدا تا كنون مي خواستم ايجاد كنم نمي دونم جاش اينجاس يا تالار همشهري ها يا گفتگوي آزاد؟
اينجا مي تونم ايجادش كنم؟

ممنون

سلام دوست عزیز شما هم خسته نباشید
جستار موردنظر را میتوانید در تالار مشاهیر ادب و هنر ایجاد کنید پس از بررسی تایید خواهد شد
موفق و پیروز باشید

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خوبین؟
میتونم یه تاپیک بزنم که توش اشعار مریم حیدرزاده باشه؟
مرسی
سلام دوست عزیز
امیدوارم شما هم خوب باشید
چنین جستاری در تالار مشاهیر ایران موجود می باشد میتوانید اشعار انتخابی خود را آنجا بگذارید موفق و پیروز باشد
مریم حیدر زاده

Setayesh

مدیر تالار
سلام آقا محسن
خوبین؟
خسته نباشید.:gol:
راستی مامان گلاب کجان؟
چندوقته نمیبینمشون.
غرض از مزاحمت: لطفا توی این صفحه پست های 72 و 78 و 79 به دلیل اسپم پاک بشن.
و یه سوال؟
شرایط مهم کردن یه تاپیک چیه؟

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آقا محسن
خوبین؟
خسته نباشید.:gol:
راستی مامان گلاب کجان؟
چندوقته نمیبینمشون.
غرض از مزاحمت: لطفا توی این صفحه پست های 72 و 78 و 79 به دلیل اسپم پاک بشن.
و یه سوال؟
شرایط مهم کردن یه تاپیک چیه؟
سلام ستايش جان
ممنون تو هم خسته نباشي
متاسفانه گلابتون عزيز به علت سكته مغزي پدر گرامي چند روز نيومدن ازهمه دوستان ميخوام براي شفاي ايشان دعا كنند
درخواست شما اعمال شد
راستش براي جستار مهم اين موارد ضروري است
محتوا داشته باشه
پربيننده باشد
ارسالهاي آن بالا باشد
جستار شما دو مورد اول ودوم را دارد ولي هنوز ارسالهاي آن به حد نصاب نرسيده است

Setayesh

مدیر تالار
سلام ستايش جان
ممنون تو هم خسته نباشي
متاسفانه گلابتون عزيز به علت سكته مغزي پدر گرامي چند روز نيومدن ازهمه دوستان ميخوام براي شفاي ايشان دعا كنند
درخواست شما اعمال شد
راستش براي جستار مهم اين موارد ضروري است
محتوا داشته باشه
پربيننده باشد
ارسالهاي آن بالا باشد
جستار شما دو مورد اول ودوم را دارد ولي هنوز ارسالهاي آن به حد نصاب نرسيده است

چقدر جای مامان گلاب خالیه...:w05:
شرمنده اقا محسن من دوباره اومدم...
لطفا پست های 65 و 79 و 84 و 87 و 103 به علت نقض قوانین تاپیک پاک بشه.
انشالله به هر سه تاش برسیم.

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چقدر جای مامان گلاب خالیه...:w05:
شرمنده اقا محسن من دوباره اومدم...
لطفا پست های 65 و 79 و 84 و 87 و 103 به علت نقض قوانین تاپیک پاک بشه.
انشالله به هر سه تاش برسیم.
سلام ستايش
اره واقعا خيلي كمبودش احساس ميشه براش دعا كنيد كه زودتر با اين غم سنگين بتونه كنار بياد دوباره برگرده
دشمنت شرمنده درخواست شما اعمال شد
چيزي نمونده تا شرايط رو كسب كنه ولي نظر من رو ميخواهيد هر جستاري كه مهم شده است از رونق افتاده خودت هم مدير هستي شايد با اين موضوع بر خورد كردي

Setayesh

مدیر تالار
سلام ستايش
اره واقعا خيلي كمبودش احساس ميشه براش دعا كنيد كه زودتر با اين غم سنگين بتونه كنار بياد دوباره برگرده
دشمنت شرمنده درخواست شما اعمال شد
چيزي نمونده تا شرايط رو كسب كنه ولي نظر من رو ميخواهيد هر جستاري كه مهم شده است از رونق افتاده خودت هم مدير هستي شايد با اين موضوع بر خورد كردي

چشم.
راستش برای خودم هم واقعا مهم نیست.
همینطوری خواستم بدونم...
ممنون.:gol: