همه چیز در مورد ناصر خان حجازی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با وجود برخی تمهیدات نظیر تغییر محل آغاز تشییع جنازه ناصر حجازی از ورزشگاه شیرودی و تغییر برنامه اقامه نماز میت و خواندن این نماز توسط حجت الاسلام علیپور به جای حجت الاسلام سید حسن خمینی، این مراسم كه با حضور انبوهی از ورزشدوستان و علاقمندان حجازی برگزار شد، با حواشی سیاسی همراه شد و حتی برخی شعارهای تند در پایان مراسم در بهشت زهرا داده شد.( این موارد رو تویی که اخبارت رو از سایت *****شده میبینی تو یوتوب ببین و لذت ببر ........از حماسه طرفداران جنبش مضحکتون در مراسم تشییع یه اسطوره ورزش ایران ):mad:
به گزارش خبرنگار "آینده"، شاید به همین خاطر بود كه وقتی هنوز خانواده حجازی به بهشت زهرا نرسیده بودند، پیكر او دفن شد.

هرچند خبرآنلاین نوشت: ترافیك شدیدی كه در مسیر بهشت زهرا وجود داشت باعث شد خانواده حجازی و طرفداران او دیر به بهشت زهرا برسند و پیكر اسطوره كه زودتر به بهشت زهرا برده شده بود در غیاب خانواده و طرفداران او دفن شد.
از جمله نكات مراسم تشییع پیكر حجازی غم و اندوه و چشمان اشكبار هم‌دوره‌ای‌ها، خانواده‌اش و بویژه بازیكنانی همچون مهدی رحمتی، وحید طالبلو و فرهاد مجیدی بود كه تابوت او را همراهی می‌كردند. مردم پس از فریادهای یاحسین، غریو لااله الا الله سر دادند و تابوت ناصر حجازی را همراهی كردند.

در حین این مراسم، ناگهان علی دایی كه در ورزشگاه حضور داشت، به سمت آتیلا حجازی رفت و او را در آغوش گرفت و دقایقی گریه كرد. دایی سپس به سمت پیكر حجازی رفت و بر تابوت وی بوسه زد. (علی دایی ورزشكاری بود كه توسط مرحوم حجازی كشف و به فوتبال كشور معرفی شد.)

در این مراسم، مردم مدام شعارهای "حجازی بلند شو، ایرانی بی قراره"، "عزا عزاست امروز، روز عزست امروز، ایرانی با غیرت صاحب عزاست امروز" سر می دادند.
( زنده باد مردم که جواب اون بی وجودها رو دادن )

در اولین گزارش ها اعلام شد كه حدود بیست هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند و آتیلا حجازی در صحبت های خود اظهار داشت: من از تمام مردم كه در مراسم پدرم شركت كردند، تشكر می كنم. واقعا سنگ تمام گذاشتند و گله دارم از صدا و سیما كه در طول این چند روز، یك بار در برنامه های تلویزیونی اعلام نكردند كه مراسم پدرم چه زمانی برگزار می شود. اگر زمان مراسم امروز اعلام می شد، جمعیت بیشتری به ورزشگاه آزادی می آمد و مراسم با شكوه بیشتری برگزار می شد.

گفتنی است مرحوم ناصر حجازی بعد از انتقاداتی كه به عملكرد دولت و وضعیت فعلی داشت، مدتها صدا و سیما مورد بایكوت قرار گرفته بود
در این میان محسن صفایی فراهانی در میان جمعیت پرشمار مردمی كه از ساعت 7 صبح به ورزشگاه آزادی آمده بودند تا در مراسم تشییع پیكر اسطوره فوتبال ایران شركت كنند ، بی خبر به روی سكوها رفت و در مراسم وداع با حجازی شركت داشت. او در مسیر برگشت بود كه با بسیاری از خبرنگاران و مردم روبرو شد و خیلی بی صدا به سمت پاركینگ شماره 4 آزادی رفت تا ورزشگاه را ترك كند. او در كنار مصطفی هاشمی طبا ، ابراهیم آشتیانی و حسین فرزامی دقایقی در میان مردم ماند و ورزشگاه را ترك كرد.
اعضای كادر فنی تیم ملی به احترام ناصر خان با لباس آبی در مراسم تشییع جنازه او شركت كردند. كارلوس كروش و اعضای تیم ملی فوتبال ایران دسته جمعی در مراسم تشییع جنازه ناصر حجازی شركت كردند و به احترام اسطوره استقلال همگی لباس یك دست آبی پوشیده بودند و در دیدار با آتیلا حجازی، برای پدرش آرزوی مغفرت و برای بازماندگام صبر جمیل را از خداوند خواستار شدند.
فرهاد كاظمی یكی از مداحان حاضر در بهشت زهرا بود كه سر خاك ناصر حجازی روضه خوانی كرد.

این مربی فوتبال كشورمان پس از مداحی كردن و فرستادن فاتحه برای روح ناصر خان گفت: « حجازی یك اسطوره بود و راحت از دنیا رفت. اما قدر او ندانستیم، مراسمی كه برای او گرفته شده بود، می توانست بهتر از این باشد. باید برای او سنگ تمام می‌گذاشتند و برای این مراسم ستادی تشكیل می‌شد.»
كاظمی این را گفت و ادامه داد:« دلیل محبوب بودن ناصر حجازی رك گویی و با مردم بودن او بود.در فوتبال ما دو اسطوره وجود دارد، یكی علی پروین و دیگری ناصر حجازی كه او را از دست دادیم و خدا روحش را شاد كند. امیدوارم این محبوبیت حجازی و آمدن تعداد زیادی برای تشییع پیكر او درسی برای ما باشد تا با مردم بودن را یاد بگیریم.»

پیام تسلیت سپ بلاتر به مناسبت درگذشت ناصر حجازی
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال،‌ فیفا با ارسال نامه ای به علی كفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، در گذشت ناصر حجازی را تسلیت گفت.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، متن نامه بلاتر به شرح زیر است:

از شنیدن خبر فوت ناصر حجازی-بازیكن سابق تیم ملی فوتبال ایران، با قلبی مالامال از غم، این نامه را برای شما می نویسم. او به عنوان دروازه بان تیم ملی ایران خدمات زیادی را انجام داد. او دو بار در جام ملتهای آسیا، در بازیهای المپیك 1976و بازیهای جام جهانی آرژانتین 1978 قهرمانی را برای ایران رقم زد.

از طرف فیفا و خانواده جهانی فوتبال، مایلم پیام تسلیت خودم را به جامعه فوتبال ایران به خصوص دوستداران و طرفداران ناصر حجازی ابراز كنم و به آنها بگوئید كه امروز جامعه فوتبال در كنار آنهاست. امیدوارم با این پیغام خود، كمی باعث تسكین و آرامش خاطر در این زمان غم و اندوه شوم.

منبع :http://ayandenews.com/news/29234/

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
"دوست دارم با كسايي هم صحبت باشم كه قد شعورشون كمي بلندتر باشه"

ادب هرکس نشانه شخصیت والای اوست
در ضمن من ناصر خان رو به عنوان اسطوره ورزشی قبول دارم .........هموننطور که علی دایی رو قبول دارم و خیلیها دارن
جرات داری تو دنیای واقای برو جولی کانون هواداران علی دایی این چرندیاتتو بگو

واقعا ناصر خان فکر میکنی به تو و امثال تو افتخار میکنه !!!!!!!

نور به قبرش بباره

شما هنوز برو اسطوره رو معنی کن ..........ببین یعنی چه .......خب
ناصر خان اشتباهات بسیار زیادی هم داشتن ..........قضیه امارات و .............
خودت و امثال خودت بهتر میدونین ........اشتباهی که حاج حسین رضازاده هم کرد ..........ولی او برگشت

صراحت ناصرخان رو در فوتبال قبول دارم ........خود بنده هم به این گزینه رای دادم .......به جای مردم حرف میزنی ..........هر کی اسوطره تو هست رو محبوب مردم میدونی و اونیکه اسطوره تو نیست رو بعضا آشکارا بهش توهین منیکنی
کلا تو این مدت تو یکی رو خوب شناختم .........اصلا میدونی یه دلیل اینکه دوست دارم خیلی کامل بهت جواب بدم چیه ؟
چون یه انسانی هستی زود در مورد همه قضاوت میکنی ...........کاش فقط قضاوت اکثرا با توهین

خوش باشی ...........به استقلالی بودنت بناز
خوشحالم که لااقل تو این باشگاه طرفدار پرسپولیسی ندیدم که خودش آخر توهین کنندگان و تهمت زنان باشه بعد با امضاش ژست روشنفکرانه و ........بگیره

خیلی خنده دار حرف میزنی ............ بسی لذت بردیم

احساس می کنم امضای من هر چیزی باشه کلا خیلی دوستش داری هم قبلی و هم اینا کمی داره بهت لذت میده میگم اگه دوست داری ازشون استفاده کن من امتحان کردم هربار امضامو عوض کردم واست جالب بوده ازش استفاده کن ...
آقای نا محترم من نه پست روشنفکری می گیرم نه چیز دیگه ای هر کس می تونه از امضای من برداشت خودش رو داشته باشه من تو امضام نه حرفی از باشعور بودن خودم زدم و نه حرفی از فهمیدن خودم فقط گفتم که دوست دارم با کسایی که حرف میزنم شعورشون کمی بلندتر از خودم باشه فقط همین حد شعور خودم رو تعیین نکردم و اینکه گفتم من حرف شمارو نمی فهمم و شما حرف منو این وسط حق رو به کسی ندادم حالا شما برداشت کوته فکرانه خودت رو از حرفای من می کنی به من ربطی نداره.
همه عالم و آدم می دونن که علی دایی چقدر بین مردم ایران منفوره از عکس العمل تو ورزشگاه ها می تونی ببینی حداقل تو ورزشگاه هایی که تا حالا رفتم اینطور بوده.ضمنا کانون هواداران علی دایی که سهله جلو روی خودشم میگم که بازیکن بزرگی هست ولی ذره ای محبوب نیست و اصلا مردمی نیست و هرگز نمی تونه اسطوره باشه.
من نگفتم ناصرخان به من افتخار می کنه من هستم که به ناصر خان افتخار می کنم و بسیار خوشحالم که تقریبا تمام مدتی که مربی استقلال رشت بود هر روز می رفتم سر تمرینات تیم و تمرین دادنش رو نگاه می کردم و حرفاشو گوش میکردم اون سال ها بهترین سالهای زندگی من بود من به اینکه طرفدار ایشون بودم به خودم می بالم و عاشقش بودم و هستم اما اینو مطمئن هستم ناصرخان از وجود افرادی با خصوصیت اخلاقی تو در اطرافش همواره رنج می برد بارها هم تاکید کرده همه هم می دونن که ناصرحجازی از وجود افراد بله قربان گو(این بله قربان گویی رو از شما تو همین سایت میشه دید) در اطرافش متنفر بود.
ناصرحجازی اشتباهی نکرده شما کار ایشون تو امارات رو اشتباه می دونی شاید صحبت های ایشون در مورد یارانه ها رو هم اشتباه بدونید یا کاندید شدن ایشون برای ریاست جمهوری یا خیلی از حرکات و حرفهایی که میزد اما دوستدارانش اشتباه نمی دونن شما انگار در بین مردم نیستید برید ببینید ملت ایران چقدر از حمید سوریان و حسین رضازاده و ... متنفر هستن یه سوال از ده نفر در خیابون بپرس ببین حسین رضازاده چه جایگاهی بین مردم داره مقایسه ی این افراد با هم واقعا احمقانه است از نظر من.
قضاوت کردن در مورد دروغگوهایی چون تو خیلی کار سختی نیست به سادگی میشه فهمید با چند کلام صحبت.
دوست عزیز به پرسپولیسی و استقلالی بودن نداره من اینجا استقلالی دیدم که عین شما به حساب نمیاد واسم و پرسپولیسی هم دیدم که واسش جونمم میدم.

من برای صحبت کردن با تو و امثالت هیچ احترامی قائل نیستم و دلیلی نمی بینم که وقتی دارم به یه نفر در حد تو صحبت می کنم ادب رو رعایت کنم چون عین ناصرخان همیشه از افرادی با افرادی چون شما مشکل داشتم.

هم شما می دونی هم همه اینایی که میرفتن حرف میزدن تو تشیع جنازه که مطرح بشن می دونن که ناصرخان حجازی تا دیروز جایی تو تلویزیون و ... نداشت تازه عزیز شده کسی یادش نرفته ناصرخان یک سال و نیم هست که بیماره ولی فقط دو هفتس که تلویزیون بخاطر اصرار های نود و عادل مورد توجه قرار گرفته.

از آدم دو رو و متملق متنفرم و متاسف برای وجود داشتن افرادی چون تو تا دیروز متاسف بودم که مجبورم وقت صرفت کنم و الان متنفرم که یکی به اسم شما وجود داره.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوسه دايي بر تابوت حجازي

بوسه دايي بر تابوت حجازي

بوسه دايي بر تابوت حجازي
خبرگزاري فارس: علي دايي با حضور در ورزشگاه آزادي بر تابوت ناصر حجازي بوسه زد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مراسم تشييع جنازه مرحوم ناصر حجازي دقايقي پيش در ورزشگاه آزادي آغاز شد. علي دايي كه در ورزشگاه حضور دارد به سمت آتيلا حجازي رفت و او را در آغوش گرفت و دقايقي گريه كرد. دايي سپس به سمت پيكر حجازي رفت و بر تابوت وي بوسه زد.

* فتح الله زاده در جلوي درب غربي ورزشگاه ايستاده بود و به ميهمانان تسليت و خوشامد مي‌گفت.

* پيشكسوتان استقلال، پرسپوليس و تيم ملي هر يك با اتوبوس جداگانه‌اي به ورزشگاه آزادي آمدند اما به علت ازدحام پشت درب غربي اين ورزشگاه نتوانستند به موقع خود را براي تشييع پيكر ناصر حجازي به ورزشگاه برسانند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس می کنم امضای من هر چیزی باشه کلا خیلی دوستش داری هم قبلی و هم اینا کمی داره بهت لذت میده میگم اگه دوست داری ازشون استفاده کن من امتحان کردم هربار امضامو عوض کردم واست جالب بوده ازش استفاده کن ...
آقای نا محترم من نه پست روشنفکری می گیرم نه چیز دیگه ای هر کس می تونه از امضای من برداشت خودش رو داشته باشه من تو امضام نه حرفی از باشعور بودن خودم زدم و نه حرفی از فهمیدن خودم فقط گفتم که دوست دارم با کسایی که حرف میزنم شعورشون کمی بلندتر از خودم باشه فقط همین حد شعور خودم رو تعیین نکردم و اینکه گفتم من حرف شمارو نمی فهمم و شما حرف منو این وسط حق رو به کسی ندادم حالا شما برداشت کوته فکرانه خودت رو از حرفای من می کنی به من ربطی نداره.
همه عالم و آدم می دونن که علی دایی چقدر بین مردم ایران منفوره از عکس العمل تو ورزشگاه ها می تونی ببینی حداقل تو ورزشگاه هایی که تا حالا رفتم اینطور بوده.ضمنا کانون هواداران علی دایی که سهله جلو روی خودشم میگم که بازیکن بزرگی هست ولی ذره ای محبوب نیست و اصلا مردمی نیست و هرگز نمی تونه اسطوره باشه.
من نگفتم ناصرخان به من افتخار می کنه من هستم که به ناصر خان افتخار می کنم و بسیار خوشحالم که تقریبا تمام مدتی که مربی استقلال رشت بود هر روز می رفتم سر تمرینات تیم و تمرین دادنش رو نگاه می کردم و حرفاشو گوش میکردم اون سال ها بهترین سالهای زندگی من بود من به اینکه طرفدار ایشون بودم به خودم می بالم و عاشقش بودم و هستم اما اینو مطمئن هستم ناصرخان از وجود افرادی با خصوصیت اخلاقی تو در اطرافش همواره رنج می برد بارها هم تاکید کرده همه هم می دونن که ناصرحجازی از وجود افراد بله قربان گو(این بله قربان گویی رو از شما تو همین سایت میشه دید) در اطرافش متنفر بود.
ناصرحجازی اشتباهی نکرده شما کار ایشون تو امارات رو اشتباه می دونی شاید صحبت های ایشون در مورد یارانه ها رو هم اشتباه بدونید یا کاندید شدن ایشون برای ریاست جمهوری یا خیلی از حرکات و حرفهایی که میزد اما دوستدارانش اشتباه نمی دونن شما انگار در بین مردم نیستید برید ببینید ملت ایران چقدر از حمید سوریان و حسین رضازاده و ... متنفر هستن یه سوال از ده نفر در خیابون بپرس ببین حسین رضازاده چه جایگاهی بین مردم داره مقایسه ی این افراد با هم واقعا احمقانه است از نظر من.
قضاوت کردن در مورد دروغگوهایی چون تو خیلی کار سختی نیست به سادگی میشه فهمید با چند کلام صحبت.
دوست عزیز به پرسپولیسی و استقلالی بودن نداره من اینجا استقلالی دیدم که عین شما به حساب نمیاد واسم و پرسپولیسی هم دیدم که واسش جونمم میدم.

من برای صحبت کردن با تو و امثالت هیچ احترامی قائل نیستم و دلیلی نمی بینم که وقتی دارم به یه نفر در حد تو صحبت می کنم ادب رو رعایت کنم چون عین ناصرخان همیشه از افرادی با افرادی چون شما مشکل داشتم.

هم شما می دونی هم همه اینایی که میرفتن حرف میزدن تو تشیع جنازه که مطرح بشن می دونن که ناصرخان حجازی تا دیروز جایی تو تلویزیون و ... نداشت تازه عزیز شده کسی یادش نرفته ناصرخان یک سال و نیم هست که بیماره ولی فقط دو هفتس که تلویزیون بخاطر اصرار های نود و عادل مورد توجه قرار گرفته.

از آدم دو رو و متملق متنفرم و متاسف برای وجود داشتن افرادی چون تو تا دیروز متاسف بودم که مجبورم وقت صرفت کنم و الان متنفرم که یکی به اسم شما وجود داره.
ج.اب .............خاموشیست .............

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ج.اب .............خاموشیست .............

جسارت داشته باش حرفتو کامل بزن دو رو نباش.
ابله خوانده شدن توسط فردی با سطح شعور و درک تو برای من بسیار خوشاینده و خیلی خوشحال میشم که یکی عین تو منو قبول نداشته باشه و ابله خطابم کنه این یه افتخاره اگه قبولم داشته باشی و تحسینم کنی اونوقته که بسیار ناراحت میشم و به فکر این میوفتم که چیکار کنم نظرت عوض بشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناکامی عده ای محدود برای اخلال در مراسم تدفین پیکر مرحوم حجازی

ناکامی عده ای محدود برای اخلال در مراسم تدفین پیکر مرحوم حجازی

شماری از شرکت کنندگان در مراسم تدفین مرحوم ناصر حجازی در بهشت زهرا تلاش داشتند با شعارهای سیاسی ،در مراسم اخلال کنند اما ناکام ماندند . :gol:

تعداد محدودی در بین جمعیت شعارهای سیاسی سردادند اما با بی اعتنایی جمعیت حاضر روبرو شدند و شعارها به سمت شعارهای فوتبالی در حمایت از مرحوم حجازی سوق پیدا کرد . به گزارش خبرنگار ما ، بدلیل ازدیاد جمعیت در محل تدفین مرحوم حجازی نیروی انتظامی مجبور به نصب داربست برای جلوگیری از ورود جمعیت به محل شده است به همین منظور شماری از جمعیت پشت داربست ها حضور دارند .

منبع :
واحد مرکزی خبر
http://www.iribnews.ir/Default.aspx?Page=MainContent&news_num=286065

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشكر آتيلا از مردم و حركت به سمت بهشت زهرا
خبرگزاري فارس: آتيلا حجازي از مردم به دليل حضورشان در ورزشگاه آزادي تشكر كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در بين جمعيت هنرمندان هم حضور دارند. پرستو صالحي و آناهيتا همتي و ايرج نوذري از اين جمله نفرات هستند. عليرضا منصوريان، مهدي تاج، بهروز رهبري فرد، دكتر سيار، كاظم محمودي، حسين فركي، ابراهيم آشتياني، حجت الاسلام عليپور، محمد خرمگاه، منصور رشيدي، ماركار آقاجانيان، نيما نكيسا، اميرحسين پيرواني، علي خسروي، صادق ورمزيار هم در ورزشگاه حضور داشتند.

* هواداران استقلال عادل فردوسي پور را تشويق كردند و مي گفتند " عادل عشق ناصر " و او براي تشكر از هواداران به سمت آنها رفت.

* هواداران با شعارهاي خود به همسر حجازي تسليت مي گفتند.

* هواداران استقلال در نوشته اي ياد حجازي را گرامي داشتند. آنها با پلاكاردي كه روي آن نوشته شده بود؛ "هرگز جلوي كسي غير از خدا سر خم نمي كنم اگر سقف آسمان كوتاه تر از قامتم باشد " ارادت خود را به حجازي نشان دادند.

* حسن روشن سمت هواداران رفت و به‌شدت هم گريه مي كرد.

* خبرنگاران به سمت علي كريمي رفتند و تا با وي در مورد حضورش در تشييع پيكر حجازي مصاحبه كنند، اما او با لحني عصباني خطاب به آنها گفت:‌ الان زمان مصاحبه نيست!

* آتيلا حجازي ضمن تشكر، از همه افراد حاضر در ورزشگاه دعوت كرد تا در بهشت زهرا حضور يابند. بيش از 20 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند.

* اعضاي تيم فوتبال اميد همگي در ورزشگاه آزادي حضور داشتند.

*مراسم در ورزشگاه آزادي خاتمه يافت و مردم با اتمام مراسم مقابل در غربي ورزشگاه تجمع كردند و مشغول عزاداري هستند. آنها عكس حجازي را در دستان خود دارند و به عزاداري مشغول هستند. همچنين آمبولانس حامل پيكر ناصر حجازي در بين هواداران است و آتيلا حجازي نيز با آنها مشغول عزاداري است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منصوريان: به حجازي‌ها قبل از فوتشان رسيدگي كنيد:gol:
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اميد گفت: به عنوان برادر كوچكتر از مسئولان ورزشي مي‌خواهم قبل از فوت حجازي‌ها به آنها رسيدگي كنيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان پس از پايان مراسم تشييع در ورزشگاه آزادي اظهار داشت: ناصر حجازي خيلي بزرگ بود. اميدوارم مسئولان ورزشي به پيشكسوتان ورزشي تا قبل از اينكه دچار مشكل شوند، اهميت بدهند. ناصرخان هميشه زنده است و اميدوارم هميشه او را ياد كنيم.

وي در مورد اينكه سعيدلو اعلام كرده يك ورزشگاه به نام حجازي مي شود، عنوان كرد: اين اتفاق خوبي است. اكنون روشن را ببينيد. اكنون كه زنده است بايد به او و امثال او رسيدگي كرد. وقتي ناصر حجازي در اين 8 ماه حالش بد شد همه يادش افتادند.

سرمربي تيم اميد تاكيد كرد: من به عنوان يك برادر كوچك به مسئولان ورزشي توصيه مي كنم كه به ناصر حجازي ها قبل از اين كه به اينجا برسند توجه كنند.
انتهاي پيام/

Nedanino

عضو جدید
غم عقاب تنها قفس نیست . غم زاغ های بی سروپایی است که لیاقت پرواز را ندارند و پرواز می کنند.
سلام. درگذشت ناصر خان حجازی را تسلیت می گم. هر چند که ستاره ای مثل او همیشه زنده است و می درخشد.
روح تو در دنیای بی سرو پاها نمی گنجید. تو آزاد شدی . راحت .و با افتخار.

Nedanino

عضو جدید
غم عقاب تنها قفس نیست . غم زاغ های بی سروپایی است که لیاقت پرواز را ندارند و پرواز می کنند.
سلام. درگذشت ناصر خان حجازی را تسلیت می گم. هر چند که ستاره ای مثل او همیشه زنده است و می درخشد.
روح تو در دنیای بی سرو پاها نمی گنجید. تو آزاد شدی . راحت .و با افتخار.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتقاد آتیلا از عملکرد صدا و سیما

آتیلا حجازی سرانجام در مراسم تشیع ناصرحجازی گلایه ای که پیش از این هم در مورد رویکرد صدا و سینما به این اسطوره فوتبال عنوان می شد را به زبان آورد فرزند ناصرحجازی گفت: من از تمام مردم که در مراسم پدرم شرکت کردند تشکر می کنم واقعا سنگ تمام گذاشتند فقط یک گله از صدا و سیما دارم که در طول این چند روز یک بار در برنامه های تلویزیونی اعلام نکردند که مراسم پدرم چه زمانی برگزار می شود اگر زمان مراسم اعلام می شد جمعیت بیشتری به ورزشگاه می آمد و مراسم با شکوه بیشتری برگزار می شد
آتیلا همچنین از اینکه در گذشته صدا و سیما توجه چندانی به وضعیت ناصرحجازی نشان نداده هم ناراحت بود و با بغض گفت کاش صدا و سیما در دوران بیماری پدرم هم به او توجه داشت و کاش پیش از این اتفاق بیشتر به او می پرداختند اما اکنون هم که آمده اند قدمشان به روی چشم گویا تعدادی از حاضران در مراسم هم به عملکرد صدا و سیما نسبت به ناصرحجازی گلایه هایی را مطرح کردند

حرف من : بعدا بگید که اینطور نیست و ناصرخان مورد توجه بوده یه آدم ناشناس که ملت اصلا نمی دونن کی هست اونور دنیا میمیره سه روز عزای عمومی دم به دقیقه از تلویزیون اعلام میشه اما بزرگتری اسطوره ی ورزش ایران فوت کرده نه مراسمش اعلام میشه نه اینکه کسی به فکر عزاداری ناصرخان هست!!!

بارسلون

اخراجی موقت
اجازه برگذاری مراسم ناصر حجازی در رشت داده نشد...!

اجازه برگذاری مراسم ناصر حجازی در رشت داده نشد...!

امروز از ساعت 4 جمعیتی که برای مراسم یاد بود ناصر حجازی به مسجد چینیچیان رشت رفته بودند با درهای بسته مواجه شدند و مسئولان مسجد از دادن هرگونه پاسخی به مردم اجتناب میکردند این مراسم که به دعوت جمعی از دوستداران ناصر حجازی در رشت قرار بود برگزار شود، در رسانه های دولتی نیز اطلاع رسانی شده بود و صدها اعلامیه برای این مراسم در سطح شهر پخ...ش شده بود ، اما به نظر می رسد استقبال مردم و به ویژه جوانان در شبکه های اجتماعی دلیل جلوگیری از اجرای این مراسم بوده است حاضرین در پشت در های بسته برای شادی روح مرحوم ناصر حجازی صلوات داده و به ذکر فاتحه پرداختند ونهایت شعارهایی در حمایت از ناصر حجازی سر داده شد...

240520[1].jpg

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازوبند حجازی بر بازوی ذوبی ها_قلعه نوعی نیاید

بازوبند حجازی بر بازوی ذوبی ها_قلعه نوعی نیاید

دست مریزاد به شرفتان ذوب آهنی ها
بازیکنان ذوب اهن اصفهان در جریان بازی دیروز مقابل النصر عربستان برای ادای احترام به ناصر حجازی،اسطوره فوتبال ایران بازوبندی مشکی بر بازو بسته بودند.روی آن نوشته شده بود به یاد «ناصر حجازی»

حرف من: پریروز سپاهان هم بازی داشت مربیشون هم استقلالی مثلا!!! با تعصبی بود...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه منچستر به مکاتبه نشریه تماشا پاسخ داد
باشگاه منچستر یونایتد در ایمیلی در گذشت ناصر حجازی را تسلیت گفت این باشگاه در جواب ایمیل تماشا با خانواده حجازی ابراز همدردی کرد ناصر حجازی سابقه شرکت در تمرینات این تیم انگلیسی و بازی در تیم ب منچستر را دارد و این مسئله سبب عکس العمل باشگاه در مقابل درگذشت وی شده است.در ایمیل ارسالی روزنامه تماشا برای باشگاه منچستر به درگذشت حجازی اشاره شده بود:«سلام ما روزنامه ورزشی از ایران هستیم.می خواهیم به اطلاع شما برسانیم که ناصر حجازی دروازه بان ایرانی که در اواخر دهه 1970 با تیم منچستر تمرین می کرد و برای تیم ب بازی هم کرده در گذشته است او دیروز در اثر سرطان فوت کرد می خواهیم بدانیم سر الکس فرگوسن که چند ماه پیش نامه ای برای حجازی داد حرفی در این مورد دارد؟؟؟»باشگاه منچستر هم به این ایمیل اینگونه پاسخ داده است:«ما از خواندن خبر مرگ ناصر در چنین سنی،اندوهگین شدیم ...» این ایمیل در حالی از سوی باشگاه منچستر ارسال شده است که سر الکس فرگوسن پیش از این با ناصر حجازیابراز همدردی کرده بوددر ایمیل ارسالی به نامه فرگوسن هم اشاره شده است: مطلع هستیم که سر الکس هم پیش تر با ناصر در تماس بوده و برایش آرزوی بهترین ها را داشته است.
طی چند روز گذشته کاربران ایرانی به باشگاه منچستر پیشنهاد داده بودند که فینال لیگ قهرمانان اروپا با یک دقیقه سکوت به احترام حجازی همراه باشد سایت های مختلف ایران با به اشتراک گذاشتن آدرس ایمیل باشگاه منچستر از همه ایرانی ها خواسته بودند که یک ایمیل مشترک برای منچستر بفرستند و یک دقیقه سکوت را پیشنهاد دهند اما در ایمیل ارسالی از سوی باشگاه اشاره ای به یک دقیقه سکوت نشده است و فقط تعداد زیاد ایمیل ها تایید شده است.
«البته که فکر ما پیش خانواده و دوستان ناصر است و از تعداد ایمیل هایی که ما درباره او دریافت کردیم روشن است که نه تنها جایش در دنیای فوتبال که در قلب خانواده،دوستان و دوستدارانش خالی خواهد بود.»

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بن همام: حجازی پرچمدار آسیا بود
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در وبلاگ شخصی اش موضوع درگذشت ناصرحجازی را مطرح کرد او در پیام تسلیتش از حجازی در مقام افتخار فوتبال آسیا یاد کرد
در پیام بن همام آمده است : من عمیقا از شنیدن خبر درگذشت دروازه بان افسانه ای ایران غمگینم.
کسی که نه تنها افتخار فوتبال ایران بلکه فوتبال آسیا بود.هواداران آسیایی شاهکارهای او را دنبال می کردند،دو قهرمانی آسیا در مقام بازیکن،که بعد موفقیت هایش را در جایگاه مربی ادامه داد.
البته بن همام از این فرصت هم برای تبلیغات استفاده کرد و نوشت: این درست است که من نامزد انتخابات ریاست فیفا شدم اما هرگز آن قدر سرم شلوغ نمی شود که به سوپراستار های فوتبال آسیا که مهم ترین علاقه من هستند درود نفرستم حجازی پرچمدار فوتبال آسیا بود و فوت او غم بزرگی برای ماست
بن همام در ادامه نوشت: خانواده فوتبال آسیا سرش را به نشانه احترام برای یکی از بزرگترین قهرمانان،که از این پس در اذهان همه ما به زندگی اش ادامه خواهد داد خم می کند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتقاد آتیلا از عملکرد صدا و سیما

آتیلا حجازی سرانجام در مراسم تشیع ناصرحجازی گلایه ای که پیش از این هم در مورد رویکرد صدا و سینما به این اسطوره فوتبال عنوان می شد را به زبان آورد فرزند ناصرحجازی گفت: من از تمام مردم که در مراسم پدرم شرکت کردند تشکر می کنم واقعا سنگ تمام گذاشتند فقط یک گله از صدا و سیما دارم که در طول این چند روز یک بار در برنامه های تلویزیونی اعلام نکردند که مراسم پدرم چه زمانی برگزار می شود اگر زمان مراسم اعلام می شد جمعیت بیشتری به ورزشگاه می آمد و مراسم با شکوه بیشتری برگزار می شد
آتیلا همچنین از اینکه در گذشته صدا و سیما توجه چندانی به وضعیت ناصرحجازی نشان نداده هم ناراحت بود و با بغض گفت کاش صدا و سیما در دوران بیماری پدرم هم به او توجه داشت و کاش پیش از این اتفاق بیشتر به او می پرداختند اما اکنون هم که آمده اند قدمشان به روی چشم گویا تعدادی از حاضران در مراسم هم به عملکرد صدا و سیما نسبت به ناصرحجازی گلایه هایی را مطرح کردند

حرف من : بعدا بگید که اینطور نیست و ناصرخان مورد توجه بوده یه آدم ناشناس که ملت اصلا نمی دونن کی هست اونور دنیا میمیره سه روز عزای عمومی دم به دقیقه از تلویزیون اعلام میشه اما بزرگتری اسطوره ی ورزش ایران فوت کرده نه مراسمش اعلام میشه نه اینکه کسی به فکر عزاداری ناصرخان هست!!!
وقتی میگم برو ببین مدیر مسئولش کیه
همین میشه
خدا رو شکر همین امروز بیست و سی بود اگر اشتباه نکنم مصاحبه ای رو نشون داد هم از آتیلا و هم از فتح الله زاده .........هر دو گفتن عملکرد صدا و سیما قابل تقدیر بود .........زحمتشو کشید
فکر کنم هر کی 20 :30 دید حقیقت رو از زبون آتیلا شنید :smile:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیرقلعه نوعی نباید بیاید

امیرقلعه نوعی نباید بیاید

همه آمدند جز قلعه نوعی

امیر قلعه نوعی از کسانی بود که هواداران دو آتیشه ناصرحجازی نمی خواستند او در مراسم حاضر شود این موضوع با انتقاد خانواده ناصرخان همراه بود و آنها اعلام کردند که در منزل ناصرخان به روی همه باز است در حالی که بیشتر چهره های سرشناس ورزشی دیروز در مراسم تدفین ناصرخان حاضر شدند اما از امیر قلعه نوعی خبری نبود او احتمالا نمی خواست با حضورش در این مراسم باعث بروز مشکلاتی شود به همین علت بعد از بازی سه شنبه شب سپاهان گفت که به مراسم نمی آید

نکته ی جالب دیگر این بود که از بین بازیکنان شاغل در پرسپولیس فقط علیرضا حقیقی در مراسم حضور داشت که اون او در این باره گفت که تنها یک بار توانستم ناصرخان را ببینم ولی در همان یک برخورد هم اخلاقش مرا به شدت تحت تاثیر قرار داد ضمن اینکه درباره مسائل فنی هم توصیه هایی به من کرد که در کارم تاثیر بسیاری داشت به همین دلیل او را خیلی دوست داشتم و خودم را موظف می دانستم که در اخرین خداحافظی با ناصرحجازی شرکت کنم.

حرف من: دستخوش علیرضا حقیقی بازیکن کم سن و سال ِ پرسپولیس این حرکاتت هرگز فراموش نمی شود

و اینکه همه می دونن که امیر قلعه نوعی رفتارش با ناصر خان چطور بوده و من این حرکت دو آتیشه های ناصرخان رو واقعا می ستایم اونایی هم که نمی دونن بدونن که شروع این اختلافات وقتی بود که این امیر خان یه جوجه کمک مربی بود کنار دست ناصرخان سال 78 تو استقلال همون سالی که استقلال تو فینال آسیا به جوبیلو باخت و همون سالی که همه پشت ناصرخان رو خالی کردن بگذریم که دیگه هیچ کس نتونست افتخارات اون سال رو تکرار کنه!!! اما اون موقع این امیر خان کمک مربی استقلال بود و وقتی بعد از شکست یک صفر استقلال به پرسپولیس ناصرخان دچار حمله قبلی میشه و میره بیمارستان این امیر خان گندش در میاد و شروع به مصاحبه می کنه که دیگه ناصرحجازی باید بشینه کنار و بذاره جوون تر ها مربی بشن و ... ناصرخان که اینارو می خونه از بیمارستان میاد بیرون و امیر قلعه نوعی رو بیرون می کنه و دستیار دیگه ای رو میگیره(اصغرحاجیلو)

خلاصه بعد ها روشن میشه که این امیر خان حتی وقتی که ناصرخان سکته هم نکرده بود تو تمرینات به بازیکنان ذخیره می گفت اگه من سرمربی باشم شمارو بازی می دم و همتون فیکس خواهید بود و ...

این اختلافات اینجا شروع شد و امیر قلعه نوعی با چسبیدن با ناصرحجازی خودش رو خواست بزرگ کنه تا اینکه چند سال پیش هم بارها و بارها با ناصرحجازی تو مطبوعات درگیر شد حالا چی شده که ناصرحجازی شده محبوب امیرخان چی شده که امیرخان گریه می کنه؟؟؟برای کی گریه می کنه برای همون کسی که از همون سال های اولیه مربی گریش تو فکر حذف کردنش بود؟؟؟

امیر قلعه نوعی خاطرت باشه هرگز نمی تونی ناصرحجازی رو حذف کنی هرگز با این گریه کردن ها و اظهار تاسف ها و ... هم هرگز نمی تونی تو دل ماها جا باز کنی شاید خیلی استقلالی ها دوستت داشته باشن ولی کسانی که ناصرحجازی رو می پرستند هرگز تورا از یاد نخواهند برد. ناصر خان دیگه نیست ولی همه ماها هستیم و یادمون هست کارها و حرفات

دیروزم جرات نکردی بیای اینا که بخاطر بهم نخوردن جو و ... نیومدی همش دروغ از ترس شعارهای هواداران ناصرخان جرات نکردی بیای چون می دونستی اینبار دیگه ورزشگاه دست اون عده ای نیست که بهشون پول بدی بگی تشویقت کنن اینبار ورزشگاه دست طرفداران ناصرخان بود طرفداران واقعی استقلال

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگر بس است دید سیاسی .........به خدا بس است

دیگر بس است دید سیاسی .........به خدا بس است

تشکر آتيلا حجازي، فتح الله زاده و تاج از صدا و سيما
خبرنگار باشگاه خبرنگاران لحظاتي پيش با آتيلا حجازي، تاج و فتح الله زاده گفتگوي کوتاهي را در مورد آخرين نقطه نظرات اين افراد پيرامون مراسم ختم مرحوم ناصر حجازي انجام داده است که در پي مي آيد:

آتيلا حجازي: از عملکرد صدا و سيما تشکر مي کنيم
در مورد مراسم پدرتان ...

مراسم فردا كجا هست و به چه صورت هست؟
مراسم فردا صبح از ساعت 10 در خدمت مردم هستيم در مسجد جامع شهرك غرب
عملكرد صداوسيما را چطور ديديد؟
از صدا و سيما تشكر مي كنيم. در حد توانشون بسيار خوب كار كردند دست شون درد نكنه.
تاج: الحق صدا و سيما خوب عمل کرد
در خصوص مراسم استاديوم آزادي صحبت كنيد؟
افتخار داشتم 20 سال از نزديك در كنار آقاي حجازي بودم مردم اقبال كردند فوتباليست برجسته اي بودند.
عملکرد صدا و سيما چطور بود؟
آقاي ضرغامي و صدا وسيما بسيار كار خوبي كردند و مردم 5 ميليون sms استقبال كردند رسانه ملي وظيفه اش همينه. افرادي مانند حجازي را شناسايي كنه و الحق در اين زمينه خوب کار کردند .
فتح الله زاده: صدا و سيما در باشکوه برگزار شدن مراسم حجازي کمک کرد
از صداوسيما تشكر مي كنم مراسم با شكوهي برگزار شد و در باشکون برگزار شدن مراسم و انعكاس اخبار كمكمون كردند.

آتيلا حجازي: از محبت هاي مردم هر چقدر بگم كم گفتم ، سنگ تمام گذاشتند و يك مراسم در خور و در شان پدرم برگزار شد گرچه مي تونست خيلي بهتر از اين بشه مردم واقعاً حضور باشكوهي داشتند ،از مردم هم كه پدرم عاشق آنها بوده تشكر مي كنم خيلي زحمت كشيد انشاءالله فردا مراسمي كه براي يادبود پدرم هست شركت كنند و ما همه آنها را در آنجا ببينيم.

منبع :
اولا گفتم 20:30 با صدای خود آتیلا
ولی منبع نوشته
http://yjc.ir/portal/NewsDesc.aspx?newsid=2027707

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی میگم برو ببین مدیر مسئولش کیه
همین میشه
خدا رو شکر همین امروز بیست و سی بود اگر اشتباه نکنم مصاحبه ای رو نشون داد هم از آتیلا و هم از فتح الله زاده .........هر دو گفتن عملکرد صدا و سیما قابل تقدیر بود .........زحمتشو کشید
فکر کنم هر کی 20 :30 دید حقیقت رو از زبون آتیلا شنید :smile:

آدم عاقل من منبع زدم؟؟؟من فقط این سه روزه تمام روزنامه های سطح شهر رو که اسم ناصرحجازی رو نوشته بودن خریدم این اخبارم چند تا از اخبار مشترکشون بود
آدم عاقل من ازت خواستم ببینی مسئول اون سایت کیه ولی وقتی مغزت قفله یا بهتر بگم مغزی وجود نداره انتظاری ازت نمیره.
آدم عاقل با بحثای سیاسیت گند زدی به تاپیک های ناصرخان هیچی نگفتم واسه خاطر اینکه دست از سرم ورداری می فهمی یه حرفو یا نه؟؟؟ بی خیال من شو
آدم عاقل اگه کمی انسانیت داشته باشی و تلویزیون رو دیده باشی نیازی به حرفهای آتیلا نداری خیلی راحت می تونی قضاوت کنی تلویزیون بخاطر فوت چهار تا خارجی که اصلا نمیشناسیم عزای عمومی میگیره بخاطر فوت نمی دونم کدوم هنرمند تئاتر کدوم شهرستان دقیقه ای ده بار زیر نویس می کنه شما یه زیر نویس درباره مراسم ناصرحجازی دیدید؟؟؟
بعد از مراسم چندبار تلویزیون مراسم رو نشون داد؟؟؟ وجدان داشته باشی حرف حساب می زنی ولی دریغ
آدم عاقل همه بیست و سی رو میشناسن کاری نداره که مسلمه وقتی آتیلا میاد حرف بزنه میگه بله از عملکرد رسانه راضی بودم منتهی انتظار داشتم که بیشتر به فکر پدرم باشن و ... و این اخبار با دروغگویی همیشگی فقط همون تیکه ی اول رو پخش می کنه میگم که بحث وجدانه و اینکه من هرچی سعی می کنم از دست تو خلاص بشم انگاری شما ول کن نیستی!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آتيلا حجازي: از عملکرد صدا و سيما تشکر مي کنيم
در مورد مراسم پدرتان ...

مراسم فردا كجا هست و به چه صورت هست؟
مراسم فردا صبح از ساعت 10 در خدمت مردم هستيم در مسجد جامع شهرك غرب
عملكرد صداوسيما را چطور ديديد؟
از صدا و سيما تشكر مي كنيم. در حد توانشون بسيار خوب كار كردند دست شون درد نكنه.
تاج: الحق صدا و سيما خوب عمل کرد
در خصوص مراسم استاديوم آزادي صحبت كنيد؟
افتخار داشتم 20 سال از نزديك در كنار آقاي حجازي بودم مردم اقبال كردند فوتباليست برجسته اي بودند.
عملکرد صدا و سيما چطور بود؟
آقاي ضرغامي و صدا وسيما بسيار كار خوبي كردند و مردم 5 ميليون sms استقبال كردند رسانه ملي وظيفه اش همينه. افرادي مانند حجازي را شناسايي كنه و الحق در اين زمينه خوب کار کردند .
فتح الله زاده: صدا و سيما در باشکوه برگزار شدن مراسم حجازي کمک کرد
از صداوسيما تشكر مي كنم مراسم با شكوهي برگزار شد و در باشکون برگزار شدن مراسم و انعكاس اخبار كمكمون كردند.

آتيلا حجازي: از محبت هاي مردم هر چقدر بگم كم گفتم ، سنگ تمام گذاشتند و يك مراسم در خور و در شان پدرم برگزار شد گرچه مي تونست خيلي بهتر از اين بشه مردم واقعاً حضور باشكوهي داشتند ،از مردم هم كه پدرم عاشق آنها بوده تشكر مي كنم خيلي زحمت كشيد انشاءالله فردا مراسمي كه براي يادبود پدرم هست شركت كنند و ما همه آنها را در آنجا ببينيم.

منبع :
اولا گفتم 20:30 با صدای خود آتیلا
ولی منبع نوشته
http://yjc.ir/portal/NewsDesc.aspx?newsid=2027707[/QUOTE]

دارم پشیمان میشم که با لفظ آدم خطابت می کنم
ببین یارو خواهش می کنم با اراجیفت بی توجهی همه به ناصرخان رو توجیه نکن مطمئنا هواداران ناصرخان می دونن کیا چشم دیدنش رو نداشتن و کیا داشتن حالا با حرف یه موجود ناچیز مثل تو،تو این سایت هیچ چیزی تغییر نمی کنه پس تاپیک های مارو به لجن نکش لطفا
کدوم سیاست این شما هستی که تو هر بحثی شرکت می کنی با زمینه ی سیاسی شرکت می کنی کسی اینجا از مسائل سیاسی که ناصرخان مطرح کرده بود حرف زد؟؟؟همه اینجا از ناصرخان و کم لطفی بهش میگن و شما از سیاست می گید می دونی چرا چون بیماری
کسی کاری به سیاست نداره ناصرحجازی حرفهای سیاسی بسیار زده که گفتنش اصلا جاش اینجا نیست و همه می دونن گرایش ناصرخان چی بوده و چی می گفته و چه حرفایی میزده اما مسئله ی کم توجهی ناصرخان یه چیز دیگس این کم توجهی فقط به این دولت بر نمیگرده حتی قبل از انقلاب هم کمی مطالعه کنی می بینی که چقدر تحت فشار بوده و حتی خسروانی تهدیدش کرده بود که میدهم ساواک پدرت را در بیاورد و ... یا اینکه رضایتنامه ندادن که بره انگلیس و منچستر بازی کنه
خواهش می کنم اینقدر تاپیک های مختلف رو با حضورت کثیف نکن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلویزیون برای ناصرخان نسبت به خیلی از اسطوره های دیگه ای که دیگه نیستن در بین ما سنگ تموم گذاشت

آدم فهمیده .......یک طرفه قضاوت نکن .........کم ما اسطوره از دس ندادیم ..........نمونش سیروس قایقران چند درضد کاری که برای حجازی شد برای مرحوم قایقران شده بود
آدم فهمیده ..........اون حرفهایی که شما گذاشتی از آتیلا در بهشت زهرا بود ..........بعد از اینکه مجبور شدن ناصرخان رو به خاطر یه عده آدم که اسطوره حالیشون نبود و اومده بودن با شعارهای سیاسی مراسم رو خراب کنن قبل از رسیدن فرزندش دفن کنن!!!!!!!!!
ولی اون منبع طوری قلمداد کرده که آتیلا تو مراسم بوده
حرف روزنامه های ورزشی رو نزن ....... که شایعه پراکنیهاشون باعث میشه آدم سر به بیابون بزنه ..............مخصوصا البرز ............. در مورد بازی استقلال پرسپولیسم نامردیشونو دیدیم
در شرایطی که خبرگزاریها کاملا منصفانه و با رعایت عدالت نگاه میکنن
نمیتونن خبری رو هم خبرگزاریهای رسمی دروغ بذارن ........چون خیلی زود رسوا میشن ......... مثل همشهری جوان که چندبار شبکه خبر رسواش کرد

در مورد ناصرخان دوربینخبرساز رو این چند روز میدیدی .........میفهمیدی که چقدر نسبت به سایر اسطوره ها براش سنگ تموم گذاشتن

البته همون اول هم گفتم ...........ما کلا کارمون شده اسطوره کشی .........وقتی زنده اند بهشون کم سرمیزنیم و خرابشون میکنیم
وقتی رفتند ...............

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو جون این لینک رو ببین

http://aftabnews.ir/vdcjyoevyuqe8vz.fsfu.html

آتیلا حجازی: آقای ضرغامی! هنوز هم پدرم ممنوع‌التصویر است؟

آفتاب: آتیلا حجازی امروز گفت: من از تمام مردم كه در مراسم پدرم شركت كردند، تشكر می‌كنم. واقعا سنگ تمام گذاشتند و گله دارم از صدا و سیما كه در طول این چند روز، یک بار در برنامه‌های تلویزیونی اعلام نكردند كه مراسم پدرم چه زمانی برگزار می‌شود. اگر زمان مراسم امروز اعلام می‌شد، جمعیت بیشتری به ورزشگاه آزادی می‌آمد و مراسم با شكوه بیشتری برگزار می‌شد.

وی خطاب به رییس سازمان صداوسیما گفت: آقای ضرغامی! پدرم مرد! آیا پس از مرگ، هنوز هم او ممنوع‌التصویر است؟

گفتنی است، ناصر حجازی بعد از انتقاداتی كه به عملكرد دولت و وضعیت فعلی داشت، ممنوع‌التصویر شده بود

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی داداش؟؟؟واقعا باعث تاسف بود این حرکتشون اون همه جمعیت اومدن بعد ...

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای فهمیده اون کسی تاپیک رو خراب میکنه کهاخبار جعلی ، مبالغه آمیز و دروغ تحویل مخاطبینش میده
خدا رو شکر که من هیچی دروغ نگفتم ..........خواه شما بخوای باور کنی یا نکنی ........اصلا شما این وسط برای من مهم نیستی ..........مهم برای من افرادیس که این اخبار رو میخونن
کی سیاسی کرد ؟ نمونش بارزه ..........مراسم ناصرخان رو هم نتونستین تحمل کنین و به جای اینکه شعار در جهت حمایت میرحسین بدین ............یه عده اومدن شعار ضد نظام و اون جنبش مسخرشون سردادن .........منابعش هست ......یوتوبم هست .........بی بی سی و وی اای هم کردن بلندگوی خودشون
چقدر عجیب بعضی وقتها چش رو به حقیقت میبندیم
بعضا اخباری میزارید از سایتهای ***** شده اون جنبش خیالی ........پس نشون میده کی دنبال سیاسی گریست
در مورد وبسایت حجازی ........داد کام بود ......... چطور شد تغییر کرد ........میدونی ؟
و چرا الآن اینطوریه وبسایتش .........یه ذره فکر حقیقت معلوم میشه

یه اتفاق خوب امروز در شبکه خبر افتاد و اونم رفتن سراغ بزرگی از بزرگان فوتبال ما به اسم همایون بهزادی ...........امیدواریم بیش از پیش شاهد این اتفاقات قشنگ باشیم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دقیقا داری همون کاریو می کنی که دیگران تو مراسم با شعار سیاسی کردن یعنی گند زدن به تاپیک های ناصرخان
من همه گزارشاتی که تلویزیون از ناصرخان پخش کرد رو نگاه کردم و دیدم اسطوره منظورت کیه؟؟؟تعریف ما از اسطوره خیلی فرق می کنه از دید من تو ایران کلا اسطوره هامون به انگشتان دست هم نمیرسه که یکیش ناصرخان بوده.
چیزی که به هیچ کس پوشیده نیست اینه که ناصرخان هرگز به حقش نرسید تو هیچ زمینه ای و همیشه حقش خورده شد مخصوصا در مورد تیم ملی و نشون دادنش تو تلویزیون و شرکتش تو مراسم رسمی و ... حالا با این دروغ ها چیزی رو نمیشه درست کرد هرگز نمیشه درست کرد.
من فکر می کنم بجای اسطوره سازی بیخود بهتره به اسطوره های واقعی بپردازیم اسطوره زیاد نداریم علی پروین رو بچسبیم که پس فردا خدایی نکرده نشینیم گریه نکنیم دیدی چی شد و کجا رفت الان ببینید کجاست و هواشو داشته باشید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده عموی شما نیستم
روزی که عموی امثال شما بشم خودم رو دار میزنم . دی

ساعت و روزشم میذاشتی ..........خبر دیروزه ..........یعنی چه موقعی ..........گفتم .........موقعی که ایشون کاملا احساسی حرف زده
در ضمن در قبال ناصر حجازی شبکه خبر بارها گفت........ چهارشنبه ............اصلا حتی موقعی که در بیمارستان بود و یکبار یکی به دروغ گفت ناصرخان از این دنیا رفت ........شبکه خبر رفت دنبال حقیقت و حقیقت رو گفت

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دقیقا داری همون کاریو می کنی که دیگران تو مراسم با شعار سیاسی کردن یعنی گند زدن به تاپیک های ناصرخان
من همه گزارشاتی که تلویزیون از ناصرخان پخش کرد رو نگاه کردم و دیدم اسطوره منظورت کیه؟؟؟تعریف ما از اسطوره خیلی فرق می کنه از دید من تو ایران کلا اسطوره هامون به انگشتان دست هم نمیرسه که یکیش ناصرخان بوده.
چیزی که به هیچ کس پوشیده نیست اینه که ناصرخان هرگز به حقش نرسید تو هیچ زمینه ای و همیشه حقش خورده شد مخصوصا در مورد تیم ملی و نشون دادنش تو تلویزیون و شرکتش تو مراسم رسمی و ... حالا با این دروغ ها چیزی رو نمیشه درست کرد هرگز نمیشه درست کرد.
من فکر می کنم بجای اسطوره سازی بیخود بهتره به اسطوره های واقعی بپردازیم اسطوره زیاد نداریم علی پروین رو بچسبیم که پس فردا خدایی نکرده نشینیم گریه نکنیم دیدی چی شد و کجا رفت الان ببینید کجاست و هواشو داشته باشید.
اگر مطالب منو دقیق بخونی میبینی که نه اصلا ..........هر جا درست بوده حمایت کردم ........هر جا نه هم خب نه ........راستی گفت : ضرغامی ناصرخان رو ممنوع التصویر کرده بوده !!!!!!!!!
آهان برنامه نود جز صدا و سیما نیست و از همه مهمتر عادل فردوسی پور و ضرغامی هیچ نسبتی ندارن !!!!!!!
گفتم بزرگ فوتبال نه .......... تا اسطوره یه خورده فاصله داره
خدا رو شکر که پروین رو اسطوره میدونن بعضیها ..........بازم خدا رو شکر

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای فهمیده اون کسی تاپیک رو خراب میکنه کهاخبار جعلی ، مبالغه آمیز و دروغ تحویل مخاطبینش میده
خدا رو شکر که من هیچی دروغ نگفتم ..........خواه شما بخوای باور کنی یا نکنی ........اصلا شما این وسط برای من مهم نیستی ..........مهم برای من افرادیس که این اخبار رو میخونن
کی سیاسی کرد ؟ نمونش بارزه ..........مراسم ناصرخان رو هم نتونستین تحمل کنین و به جای اینکه شعار در جهت حمایت میرحسین بدین ............یه عده اومدن شعار ضد نظام و اون جنبش مسخرشون سردادن .........منابعش هست ......یوتوبم هست .........بی بی سی و وی اای هم کردن بلندگوی خودشون
چقدر عجیب بعضی وقتها چش رو به حقیقت میبندیم
بعضا اخباری میزارید از سایتهای ***** شده اون جنبش خیالی ........پس نشون میده کی دنبال سیاسی گریست
در مورد وبسایت حجازی ........داد کام بود ......... چطور شد تغییر کرد ........میدونی ؟
و چرا الآن اینطوریه وبسایتش .........یه ذره فکر حقیقت معلوم میشه

یه اتفاق خوب امروز در شبکه خبر افتاد و اونم رفتن سراغ بزرگی از بزرگان فوتبال ما به اسم همایون بهزادی ...........امیدواریم بیش از پیش شاهد این اتفاقات قشنگ باشیم

از این پستت هدفت از اومدن به تاپیک های ناصرخان معلوم شد لینک اخبارم گذاشتم واست.
کی از سیاست حرف زد؟؟؟من تو تاپیک های حجازی از سیاست حرف زدم؟؟؟یه نمونه بیار کی از سیاست حرف زد که تو یهو وسط تاپیک ها اراجیف سیاسی رو وارد کردی؟؟؟
تو خیابون یه عده اومدن یه چرتی گفتن و سواستفاده کردن شما جرات عرض اندام نداشتی اومدی داری اینجا تو تاپیک ورزشی تلافی می کنی؟؟؟
تقریبا نصف حرفات چرنده و مغرضانه دروغ که جای خود داره.
شما این همه چرند گفتی دیشب خواستم جواب بدم که پست سیاسی تو تاپیک حجازی نزن گفتم ولش کن حوصله بحث کردن باهاش ندارم ولی تا دو تا خبر خوندی عین همیشه که نخود آش همه پستها و همه تاپیک ها هستی پریدی وسط!!!
واااااااااااای خدای من خواهش می کنم جای اینهمه استفاده از فک برو یه تحقیق بکن مسئول سایت حجازی کیه شاید وقتی فهمیدی اینقدر اراجیف راجع بهش نگی!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده اصلا دوست ندارم تاپیک اسطوره های بزرگی چون ناصرخان رو به کلی بحث .........بکشونم ..........خواهشا دوستان رعایت کنن ...........اخبار بدون مبالغه بزارن ............اخباری که مورد تایید یه قشر سیاسی نباشه ........اخباری که واقعیت باشه نه تفریط نه افراط ..........دقیق

تا بنده هم وارد نشم