+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
پوران 900 صفحس!!!
ما بخوایم رو یه کتاب 900 صفحه ای وقت بزاریم دیگه کی مدارو درسای دیگرو بخونیم؟؟؟؟؟!!!!
شما چندصفحه نمونه علوی که تو چند پست قبل گذاشته شده دانلود کن متوجه میشی علوی سرتره!!

حق با sigma ست به حجمش نیس زود پیش میره من قبلا فصل اولشو خوندم یه دفعه 100 صفحه دیدم تموم شد

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من واسه كنكور اماده بودم ولي خراب كردم
رياضي22 درصد من كلا 4 تستشو كار كرده بودم3 درست1 غلط
مداريا 67 يا55 درصد يعني نميدونم سر حالت خطاي ديد داشتم يا نه.من هميشه دفترچه اول استرس ميگيرم.مدارش خيلي راحت بود اونم ميشد صد زد.ولي نزدم
كنترل21 درصد خيلي سوالاش از كنكوراي قبل دور بود من كنترل پارسالو50زدم .
سيگنال67 درصد8ص من فقط خواستم غلط نزنم
الك67درصد وقت كم اوردم واسه3 سوال سوال ديودم حل كردم ولي يادم رفت وارد كنم.
الك خيلي راحت بود حدود نيم ساعت وقت گذاشتم واسش 100زدنش راحت بود ولي كاش كنترل انقد وقت منو نميگرفت...........
من ميتونم يه جاي خوب بيارم با سال ديگه هم مهمون سازمان سنجشم؟
[ناراحت]
كاش الك و مدار انقد ساده نبودن

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعداد دور های خونده شده کم اهمیت تره تا تست، شما دو دور بخون 5 دور تست بزن این خیلی بهتر از 100 دور خوندن بدون تسته

خیلی رو موضوع گیر نده رد کن دور دومو زودتر شروع کنی میفهمی چی شده، من همیشه دور اولو سریع میخوندم رد میکردم 40 درصد کتابو اصلا نمیفهمیدم دور دوم تقریبا همه رو میفهمیدم دور سوم دیگه فول میشدم البته از دور دوم میرفتم توی تستهای فصل اما دور اول فقط تمرینا و سوالات توی متن رو میزدم

حرف شما درسته، من تو دانشگاهی بودم که اصلا ریاضی مهندسی مغناطیس و سیگنال پاس نکردم!!!(البته سیگنالو تا LTI درس دادن که من پاس نکرده به حساب آوردم) این دروسو خودم خوندم و یاد گرفتم مطمئنن کسی که مدارو کنترلو ... رو با دکتر جبه دار پاس میکنه خیلی از من جلوتره اما حالا که شده نباید فکر کرد و باید به خودت بگی این درسو من خودم یاد گرفتم و این ارزش داره و بیشتر تو ذهنم میمونه
من هیچ درسی رو کلاس هم نرفتم میدونم کلاس خیلی موثره اما من همیشه به خودم میگفتم مگه وقت مفت دارم برم کلاس وقت تلف کردنه، این چیزا بهت روحیه میده

کنترل امین رضایی هم خیلی عالیه من کنترلم صفر بود با این کتاب واقعا فهمیدم کنترل یعنی چی، معادلات حالتو به جرعت میگم اگه این کتاب نبود مجبور بودم حذفش کنم چون اصلا هیچ دیدی نسبت به این مبحث نداشت!
مرسی:)

sharifqc

عضو جدید
سلام من واسه كنكور اماده بودم ولي خراب كردم
رياضي22 درصد من كلا 4 تستشو كار كرده بودم3 درست1 غلط
مداريا 67 يا55 درصد يعني نميدونم سر حالت خطاي ديد داشتم يا نه.من هميشه دفترچه اول استرس ميگيرم.مدارش خيلي راحت بود اونم ميشد صد زد.ولي نزدم
كنترل21 درصد خيلي سوالاش از كنكوراي قبل دور بود من كنترل پارسالو50زدم .
سيگنال67 درصد8ص من فقط خواستم غلط نزنم
الك67درصد وقت كم اوردم واسه3 سوال سوال ديودم حل كردم ولي يادم رفت وارد كنم.
الك خيلي راحت بود حدود نيم ساعت وقت گذاشتم واسش 100زدنش راحت بود ولي كاش كنترل انقد وقت منو نميگرفت...........
من ميتونم يه جاي خوب بيارم با سال ديگه هم مهمون سازمان سنجشم؟
[ناراحت]
كاش الك و مدار انقد ساده نبودن

با این درصداتون خدا به ما رحم کرده که شما خراب کردید :D

maryam_elec

عضو جدید
پوران 900 صفحس!!!
ما بخوایم رو یه کتاب 900 صفحه ای وقت بزاریم دیگه کی مدارو درسای دیگرو بخونیم؟؟؟؟؟!!!!
شما چندصفحه نمونه علوی که تو چند پست قبل گذاشته شده دانلود کن متوجه میشی علوی سرتره!!
چرا همش سر منبع کنترل بحثه. میشه ب درسای دیگه هم فکر کرد............

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این درصداتون خدا به ما رحم کرده که شما خراب کردید :D
ولي همكلاسي من2تا از67 هايمنو90 زده...خو من خراب كردم؟ولي اگه يه درسي اسون باشه درصد زياد فايده نداره؟
حالا من ميتونم دانشگاهاي خوب تهران يا صنعتي اصفهان الكترونيك بخونم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي همكلاسي من2تا از67 هايمنو90 زده...خو من خراب كردم؟ولي اگه يه درسي اسون باشه درصد زياد فايده نداره؟
باریکلا به شما و همکلاسیا
کارشناسی کجا خوندید؟:smile:

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
باریکلا به شما و همکلاسیا
کارشناسی کجا خوندید؟:smile:
تو يك ك دانشگاه كوچيكه شهرستاني
ولي چون بچه هامون چندسال رتبه برتر اوردن انگيزه ها بالا رفت.....
ما نه كلاس تست رفتيم نه پول ازمون داديم.......

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستان
به نظر شما برای مطالعه درس الکترومغناطیس از کتاب مرجع بخونیم بهتره یا از جزوه استاد باغستانی؟؟؟
کسی کتاب مبانی الکترومغناطیس سدیکو ترجمه محمود دیانی رو نگاه انداخته؟ چطوره؟؟؟

sharifqc

عضو جدید
به نظر من که شما صدی نود زیره 500 ی و بدترین حالت مدرس و خواجه قبولی

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میمونم سال بعد تک رقمی میارم 120% مطمئنم که میارم تا انقد حرص این کنکور چرت امسال نخورم هرکی میاد میگه 100 زدم اعصاب مارو خط خطی میکنه

خدانگهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدار

sharifqc

عضو جدید
من میمونم سال بعد تک رقمی میارم 120% مطمئنم که میارم تا انقد حرص این کنکور چرت امسال نخورم هرکی میاد میگه 100 زدم اعصاب مارو خط خطی میکنه

خدانگهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدار

بابا اون آقا یا خانم محترم که 100% زده که دیگه نمیشه هرکی که دوست عزیز . حتما کارش درست بده که زده دیگه:D

sharifqc

عضو جدید
تو يك ك دانشگاه كوچيكه شهرستاني
ولي چون بچه هامون چندسال رتبه برتر اوردن انگيزه ها بالا رفت.....
ما نه كلاس تست رفتيم نه پول ازمون داديم.......

شما و بچه هاتون همگی کارتون درسته ;) دمتون گرم واقعا

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز

كنكور امسال انصافا چرت بود مخصوصا كنترل فك كنم طراح كنكورو با المپياد اشتباه گرفته بود

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوران 900 صفحس!!!
نه اصلا از حجمش نترس تو یک ماه تموم میشه البته من که هفته ای دو سه روزشو اونم 4 ساعته کنترل میخوندم حدودا 1ماهو 10-15 روزه تموم شد
برای هفته آخر تو 2 ساعت کل کتابو مرور میکردم آخه خیلی چیزاش جزئیاته و نیاز نیست مرور بشه
درضمن از اون 900 صفحه حدود 967 صفحش تسته:D:biggrin:
حق با sigma ست به حجمش نیس زود پیش میره من قبلا فصل اولشو خوندم یه دفعه 100 صفحه دیدم تموم شد
بله راحته خوندنش، هرگز از حجم کتاب نترسید
كنكور امسال انصافا چرت بود مخصوصا كنترل فك كنم طراح كنكورو با المپياد اشتباه گرفته بود
هرسال همین صحبتها هست، سال 90 سال 91 و... و حالا سال 92

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

منم 28 میارم 140%
بابا همسایه مون اومده میگه همه رو 60 و 70 زده از دیدگاه خودش میگم بیا چک کنیم میگه نمیخواد خودم چک کردم خدا خدامه این اردبیهشت فردا بیاید

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

کارنامه ها هنوز بیرون نیومده شما چطوری کارنامه نمونه سال 92 دیدی که میگی 100 زدن!!!!:confused:
هروقت دیدی کسی 100 زده اونوقت بیا حالا یه تصمیمی واسه نا امیدی میگیریم دادا:D فعلا که هنوز نه به داره نه به باره(جوجه هاتو آخر پاییز بشمار)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 28 میارم 140%
بابا همسایه مون اومده میگه همه رو 60 و 70 زده از دیدگاه خودش میگم بیا چک کنیم میگه نمیخواد خودم چک کردم خدا خدامه این اردبیهشت فردا بیاید

:biggrin:دقیقا
راستی داش یوسف اون که گفتی طراح کنترل گفته تست دادم که اساتید رو به چالش بکشم مثل اینکه واقعا هم موفق شده هر استاد یه جوری جواب تستهارو داده کلی بین علما اختلافه!!!:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي امسال يه جور ديگه بودن كنكور پارسال5 سوال اسون و معمولي و اشنا داشت واسه همين اكثرا40زده بودن

دقیقا یادمه که سال 91 هم همه اومدن گفتن وااااااای کنترل چرا اینجوری بود چرا نمیشد زد، دقییییییقا میگفتن کنترل سال 90 سخت بود اما میشه 5-6تا زد اما امسال اصلا یه جور دیگه بود
دلیل اینه که شما تو خونت 5-6 تا تستو میتونی پیدا کنی و به راحتی بزنی اما سر جلسه کنکور خستگی جسمی و ذهنی و استرس و .... باعث میشه که نزنی
همین الان بشین نگاه کن سوالات کنترلو 2-3 بار ببینشون بعد میگی اااااا راحت میشد 6تا زد!!!!!

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا یادمه که سال 91 هم همه اومدن گفتن وااااااای کنترل چرا اینجوری بود چرا نمیشد زد، دقییییییقا میگفتن کنترل سال 90 سخت بود اما میشه 5-6تا زد اما امسال اصلا یه جور دیگه بود
دلیل اینه که شما تو خونت 5-6 تا تستو میتونی پیدا کنی و به راحتی بزنی اما سر جلسه کنکور خستگی جسمی و ذهنی و استرس و .... باعث میشه که نزنی
همین الان بشین نگاه کن سوالات کنترلو 2-3 بار ببینشون بعد میگی اااااا راحت میشد 6تا زد!!!!!
اره خوب درسته ولي بچه هاي ما پارسال درصد كنترلشون حدود40 50 68و...بود ولي امسال اكثرا فقط 3 تازدن..........كنكور 91 يكي از دوستاي خودم حدود80 زد
ما همه با يه استاد گذرونديم منم كنترلو خوب خوندم هم طول دوران تحصيل هم واسه كنكور من امسال 6 تا رو زدم يكي حذف سوال اخرpdنبود تناسبي بود.؟!!!!!!! يكي از سوالا لاپلاس هم احتمالا بي حواسي كردم....ولي سوالاي اسون امسال با پارسال كه ماتريس اتقال حالتو حد بهره و حساسيت داده بودن كه خيلي ساد بودن و 3تا سوال تكراري داشت فرق داشت.
امسال حساسيتش وقت گير بو ميشد حلش كرد ولي وقت گير بود....ووووووو

sharifqc

عضو جدید
دقیقا موافقم
چون خیلی روان و راحت گفته سریع پیش میره آدم :D

دوستان بترسید از کتابایی که احساس می کنید خیلی روان دارن یه بحث پیچیده رو مطرح میکنن چون اساسا این کتابا به آدم اعتماد به نفس کاذب میدن . این کتابا فقط واسه اینکه بفهمید چن چندید خوبه و واسه فهم مشدی باید یه کتابی بخونید که قشنگ شمارو به چالش بکشه . لا اقل درس کنترل و که این طوریه

sharifqc

عضو جدید
اره خوب درسته ولي بچه هاي ما پارسال درصد كنترلشون حدود40 50 68و...بود ولي امسال اكثرا فقط 3 تازدن..........كنكور 91 يكي از دوستاي خودم حدود80 زد
ما همه با يه استاد گذرونديم منم كنترلو خوب خوندم هم طول دوران تحصيل هم واسه كنكور من امسال 6 تا رو زدم يكي حذف سوال اخرpdنبود تناسبي بود.؟!!!!!!! يكي از سوالا لاپلاس هم احتمالا بي حواسي كردم....ولي سوالاي اسون امسال با پارسال كه ماتريس اتقال حالتو حد بهره و حساسيت داده بودن كه خيلي ساد بود 3تا سوال تكراري داشت
ولي امسال حساسيتش وقت گير بو ميشد حلش كرد ولي وقت گير بود....ووووووو

آقا من باید دنبال شما راه بیفتم تو تاپیک هی ماشالا ماشالا بگم دوست عزیز :D شما محض احتیاطم که شده واسه خودتون و بچه هاتون یه اسپندی دود کن

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همه با يه استاد گذرونديم منم كنترلو خوب خوندم هم طول دوران تحصيل هم واسه كنكور من امسال 6 تا رو زدم يكي حذف سوال اخرpdنبود تناسبي بود.؟!!!!!!! يكي از سوالا لاپلاس هم احتمالا بي حواسي كردم....ولي سوالاي اسون امسال با پارسال كه ماتريس اتقال حالتو حد بهره و حساسيت داده بودن كه خيلي ساد بودن و 3تا سوال تكراري داشت فرق داشت.
امسال حساسيتش وقت گير بو ميشد حلش كرد ولي وقت گير بود....ووووووو
حساسیتو من زیر 2 دقیقه حل کردم!!! شما اگه بخوای از فرمول اصلی استفاده کنی وقت گیر بود اما اگه تکنیکهای حساسیتو به کار ببری سوال طوری بود که راحت حل میشد

راستی قابل توجه دوستان که با روشهای فوق العاده رضایی بود که تونستم حساسیتو به راحتی حل کنم وگرنه خیلی وقتگیر میشد

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من باید دنبال شما راه بیفتم تو تاپیک هی ماشالا ماشالا بگم دوست عزیز :D شما محض احتیاطم که شده واسه خودتون و بچه هاتون یه اسپندی دود کن
دست ميندازيد؟
من كاملا صادقانه حرف ميزنم
اون دوستم كه 80 زد رتبش17 شد

پارساليا هم حدود125 12 150 20
شدن
چرا فك ميكنيد دروغ ميگم ؟!چه دليلي براي دروغ گفتن دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.