درخواست (ارزيابی کار و زمان ، طرح ريزی واحدهای صنعتی)

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با ارزيابی کار و زمان و نيز طرح ريزی واحدهای صنعتی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين

mortezahp

عضو جدید
کتاب های زیر رو اگه بذاری عاالیه

Facilities Layout and Location (francis & white
Computer Aided facilities planning(H lee hales

saghaigh

کاربر بیش فعال
سلام

سلام

سلام
ببخشید من قبلاً یک مقاله در مورد درس طرح ریزی واحدهای صنعتی با ترجمه دیدم میخواستم دانلود کنم . ولی الان که برای این کار اومدم ، دیدم قسمت بندی شده .حالا چطوری میتونم این مقاله را دریافت کنم؟
با تشکر

hoomehr

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من یه پروژه ی ارزیابی می خواستم خیلی سریع لازمش دارم .اگه برام میل کنیدممنون میشم

q1w2e3r4

عضو جدید
یه مقاله طرحریزی میخوام
هرچی بود!!!!
از دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اشخاصی که درخواست مقاله طرحریزی یا ارزیابی کردن کی درخواست دادن؟

اگه این درخواست ها قدیمی نیست لطفا درخواستتون رو یه بار دیگه مطرح کنید یا از این پست تشکر کنید تا واستون میل کنم :smoke:

khastar

عضو جدید
با سلام و وقت بخیر خدمت شما یک پروژه ارزیابی کاروزمان نیاز دارم تا تاریخ 5/11/87 اگر لطف کنید به ایمیلم ارسال بفرمایید ممنون میشوم

با تشکر از لطف شما
KHASTAR_AB@YAHOO.COM

mehrab00oon

عضو جدید
مقاله ارزيابي كار و زمان(زمان سنجي)

مقاله ارزيابي كار و زمان(زمان سنجي)

salam ye maghle baraye arzyabi karo zaman ehtiaj daram age mozoesh zaman sanji bashe behtare ta akhare in hafte vaghean mamnon misham age baradary konid baram mail konid mehrab00oon@yahoo.com

sina kocholo

عضو جدید
سلام لطفاجزوه و کتاب رزيابی کار و زمان ، طرح ريزی واحدهای صنعتی جی دارین بفرستین www.sinahaidary@yahoo.com

ٍEhsan-H

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام.
اگر از دوستان کسی جزوه مفیدی از ارزیابی کار و زمان داره در اختیار ما بزاره ممنون میشیم.
با تشکر.
(اگر میشه لطف کنین یه کتاب هم معرفی کنید) ;)

851128137

عضو جدید
سلام خسته نباشيد ببخشيدمقاله اي در مورد ارزيابي كار وزمان (كارسنجيwork study)مي خواستم اگه برام ميل كنيد ممنون ميشم

851128137

عضو جدید
با سلام

هر گونه درخواست فايل در مورد مباحث مرتبط با ارزيابی کار و زمان و نيز طرح ريزی واحدهای صنعتی رو لطفا تو اين تاپيک مطرح کنين. طبيعی هست که درخواست های غير مرتبط حذف شده و به اونا ترتيب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشين
سلام خسته نباشيد ببخشيد مقاله اي در مورد ارزيابي كار وزمان ميخواستم خيلي سريع بهش نياز دارام اگه لطف كنيد سريع برام ميل كنيد ممنون ميشم:(

مهدی1367

عضو جدید
با سلام

موفق باشين
دوست دارم

samij0o0o0n

عضو جدید
سلام
اگر کسی کتاب طرح ریزی واحدهای صنعتی تام کینز (ترجمه فراهانی) رو به صورت pdf داره لطفا" از دیگران دریغش نکنه!! مخصوصا" اگر فصل 13 اونو داره!!! که اگر آپلودش کنه یه دمش گرم از ته دل! (معادل همون "خدا پدر مادرشو بیامرزه") از طرف هر کسی که یه سر به این تاپیک بزنه نثارش میشه;)

dirooz

عضو جدید
سلام اگر میشه یک پروژه ارزیابی کاروزمان برام میل کنید از شما ممنون میشم

FAZEL HOSEINI

عضو جدید
نمودار فرایند عملیات بخاری گازی ولیست مواد اولیه و ماشین آلات مورد نیاز برای طرح ریزی کارخانه بخاری گازی را می خوام
با تشکر

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام.
اگر از دوستان کسی جزوه مفیدی از ارزیابی کار و زمان داره در اختیار ما بزاره ممنون میشیم.
با تشکر.
سلام
من خودم در کنار جزوه ی استادم کتاب آقای مرعشی رو مطالعه می کنم
موفق باشید

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام
اگر کسی کتاب طرح ریزی واحدهای صنعتی تام کینز (ترجمه فراهانی) رو به صورت pdf داره لطفا" از دیگران دریغش نکنه!! مخصوصا" اگر فصل 13 اونو داره!!! که اگر آپلودش کنه یه دمش گرم از ته دل! (معادل همون "خدا پدر مادرشو بیامرزه") از طرف هر کسی که یه سر به این تاپیک بزنه نثارش میشه;)
اگه کسی این کار رو انجام بده ممنونم

silver_85

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام اگه کسی نقشه انفجاری و درخت محصول شیر گاز را داره یا میدونه از کجا میشه گیر آورد کمکم کنه.مرسی :heart:

امیر Amir

عضو جدید
سلام اگه کسی نقشه انفجاری و درخت محصول شیر گاز را داره یا میدونه از کجا میشه گیر آورد کمکم کنه.مرسی :heart:
شیر گاز گاز شهری:)

یا شیر گازی که تو ماشین های دو گانه سوز هست؟

بعید میدونم شرکتی بزاره نقشه انفجاری قطعاتشو بیارند بیرون.

AieAMIRKABIR

عضو جدید
سلام.
با تشکر.
سلام
کتاب ارزیابی کار وزمان دکتر مرعشی (عضو هیئت علمی دانشکده ی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر) تقریبا" در همه ی دانشگاه ها این کتاب رفرنسه.:gol:

امیر Amir

عضو جدید
سلام
کتاب ارزیابی کار وزمان دکتر مرعشی (عضو هیئت علمی دانشکده ی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر) تقریبا" در همه ی دانشگاه ها این کتاب رفرنسه.:gol:
با سلام.
به نظر من بهترین چیزی که میتونه برای ارزیابی کار و زمان برای یادگیریش خوب باشه کار در خود شرکت تولیدی هست.کتاب مرعشی بیشتر شبیه سفرنامه هست تا کتاب:).

amin1412

عضو جدید
به نام خدا
سلام دوستان
میشه دوستان برام بهترین کتاب کنترل موجودی برای کنکور کارشناسی ارشد رشته صنایع-صنایع برام بذارید
منظورم فایل PDF رو بذارید
ممنونم

robinho23

عضو جدید
درخواست جواب ارزیابی مرعشی

درخواست جواب ارزیابی مرعشی

با سلام از عزیزانی که پاسخ مسائل کتاب ارزیابی کار و زمان دکتر مرعشی رو دارند تقاضا می شود برای من بفرستند یا سایتش رو بنویسند

مرسی

vajihej

عضو جدید
arzyabi va tarhrizi

arzyabi va tarhrizi

salam bebakhshid man fonte farsi nadashtam va chon kheili ajale daram majbor shoda eglisi benevisam
man ye maghaleye 2 3 safeyi az arzyabiye karo zaman va ye porojeye amade baraye
tarhriziye vahedhaye sanati mikham
in emaile mane:vajihe_javadian@ahoo.com

p30photos

عضو جدید
کار آموزی

کار آموزی

من درخواست یه گزارش کار آموزی ارزیابی کار و زمان داشتم;)