خوابگاه دختران و پسران در شب قبل از امتحان

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب – خوابـگاه دخــتـران – سکـانس اول:

(دخــتر «شبنم» نامی با چـند کتـاب در دسـتش وارد واحــد دوستش «لالـه» می شود و او را در حــال گریه می بیــنـد.)

شبنم:ِ وا!… خاک بـرسرم! چــرا داری مثــل ابـر بهـار گریـه می کـنی؟!

لالـه: خـدا منـو می کشـت این روزو نـمی دیدم. (همچـنان به گریـه ی خود ادامــه می دهـد.)

شبنم: بگـو ببـینم چی شـده؟

لالـه: چی می خواســتی بشـه؟ امروز نـتیجه ی امتـحان <آناتومی!!!> رو زدن تــو بُــرد.

منــی که از ۶ مـاه قبـلش کتابامـو خورده بــودم، مـنی که بـه امیـد ۲۰ سر جلـسه ی امتحــان نشـسته بودم، دیــدم نمــره ام . . .

!!!!

شـده ۱۹!!!!!! ( بر شـدت گریه افزوده می شــود)
شبنم: (او را در آغــوش می کشـد) عزیـزم… گـریه نـکن. می فهـممت. درد بـزرگیــه! (بغـض شبنم نیز می ترکـد) بهتـره دیگـه غصه نخـوری و خودتـو برای امتحـان فـردا آمـاده کنـی. درس سخت و حجیــمیـه. می دونی کـه؟

لالـه: (اشک هایش را آرام آرام پـاک می کنـــد) آره. می دونـم! امـا من اونقــدر سـر ماجـرای امـروز دلم خـون بـود و فقط تونـستم ۸ دور بخـونم! می فهـمی شبنم؟فقط ۸ دور… (دوبـاره صـدای گریـه اش بلـند می شود) حالا چه جــوری سرمـو جلوی نـازی و دوستـاش بلـند کنـم؟!!

شبنم: عزیزم… دیگــه گریه نکن. من و شهــره هم فقط ۷ – ۸ دور تـونســتیم بخـونیم! ببـین! از بـس گریه کردی ریـمل چشمــای قشـنگ پاک شـد! گریـه نکن دیـگه. فکـر کردن به ایـن مســائل کـه می دونـم سخــته، فایده ای نـداره و مشــکلـی رو حـل نـمی کنـه.

لالـه: نـمی دونـم. چـرا چنـد روزیـه که مثـل قدیم دلـم به درس نـمیره. مثـلاً امـروز صبــح، ساعـت ۷:۳۰بیـدار شـدم. باورت مـیشه؟!

(در همیــن حال، صـدای جیــغ و شیـون از واحـد مجـاور به گوش می رسـد. اسـترس عظیـمی وجـودِ شبنم و لالـه را در بر می گیــرد! دخـتری به نـام «فرشــته» با اضـطراب وارد اتـاق می شـود.)

شبنم: چی شـده فرشــتـه؟!

فرشــته: (با دلهــره) کمـک کنیـد… نـازی داشت واسـه بیــستمـین بـار کتــابشـو می خـوند که یـه دفعــه از حـال رفت!

شبنم: لابــد به خـودش خیلی سخــت گرفته.

فرشــته: خب، منــم ۱۹ بـار خونـدم. این طـوری نـشدم! زود باشیــد، ببـریـمش دکتــر.

(و تمــام ساکنـین آن واحـد، سراسیـمه برای یاری «نــازی» از اتـاق خارج می شـونـد. چـراغ ها خامـوش می شود.)

شـب – خوابــگاه پســران – سکــانـس دوم:

(در اتـاقی دو پـسر به نـام های «مهـدی» و «آرمــان» دراز کشــیده انـد. مهـدی در حال نصـب برنـامه روی لپ تـاپ و آرمـان مشغــول نوشــتـن مطالبی روی چـند برگـه است. در هـمین حـال، هم واحدی شـان، «میـثــاق» در حـالی که به موبایـلش ور می رود وارد اتــاق می شـود)

میثـــاق: مهـدی… شایـعه شـده فـردا صبــح امتـحان داریـم.

مهـدی: نـه! راســته. امتـحان پایــان تــرمه.

میثــاق: اوخ اوخ! مــن اصـلاً خبـر نـداشـتم. چقـدر زود امتـحانا شـروع شــد.

مهـدی: آره… منــم یه چنـد دقـیقه پیـش فهمـیدم. حالا چیــه مگـه؟! نگـرانی؟ مگـه تو کلاسـتون دختـر نداریـد؟!

میثــاق: مـن و نـگرانی؟ عمــراً!! (بـه آرمــان اشــاره می کنـد) وای وای نیگــاش کـن! چه خرخـونیــه این آقـا آرمـان! ببیــن از روی جـزوه های زیـر قابلمــه چه نـُـتی بـر می داره!!

آرمـــان: تـو هم یه چیزی میگــیا! ایـن برگـه های تقـلبه کـه ۱۰ دقیـقــه ی پیـش شـروع به نـوشتـنــش کردم. دختــرای کلاس مـا که مثـل دختـرای شما پایـه نیســتن. اگـه کسی بهت نـرسوند، بایــد یه قوت قلــب داشته باشی یا نـه؟ کار از محکـم کاری…

مـهدی: (همچــنان که در لپ تاپــش سیــر می کنـد) آرمــان جـون… اگه واسـت زحمـتی نیست چنـد تا برگـه واسه مـنم بنـویس. دستـت درست!

در همیـن حــال، صـدای فریـاد و هیاهـویی از واحـد مجـاور بلـند می شود. پسـری به نـام «رضـا» با خوشحـالی وسط اتـاق می پـرد)

میـثــاق: چـت شده؟ رو زمــین بنـد نیـستی!

رضــا: فرانسه همین الان دومیشم خورد!!!

مهـدی:اصلا حواسم نبود….. .!!!

و تمــام ساکنیـن آن واحـد، برای دیـدن ادامـه ی مسـابقـه به اتاق مجـاور می شتـابنـد. چراغ هـا روشــن می مانند

doai

عضو جدید
چرا فکر می گنید فقط دختر خانما اینقد الکی می خونن؟همکلاسی های ما که عکس این فضیه رو ثابت کردن پسرا خودشون رو خفه میکردن دخترا بی خیالی طی میکردن.نمرات دخترا عالی میشد پسرا افتضاح

lightseeker62

عضو جدید
باحال بود
حالا در این مورد من یه خاطره ای تعریف کنم :
راستش زمان امتحانا بود، ما هم یه سری امتحان داده بودیم و خلاصه یه چند تا مونده بود
ولی چون بین امتحانا چند روز خالی بود بچه های تهرانی که منم شاملشون میشدم رفتیم تهران
بعد از چند روز، دو روز قبل از امتحان زبان من برگشتم که یکم با بچه ها کار کنیم
خلاصه ساعت 7 شب رسیدم به خوابگاهو دیدم بچه ها دارن عین چی خر می زنن
من گفتم بابا فردا هم وقت دارید انقدر سخت نگیرید
یدفعه، هم اتاقی برگشت گفت : منظورت چیه؟ امتحان که فرداست
منم یک کلمه نخونده بودم .
خلاصه کتابو باز کردم و یه دو ساعتی خوندم و بعدش رفتم تو نمازخونه یه فیلم جکی چان داشت نشون می داد، نشستم تا آخرش دیدم!
بعدشم گرفتم خوابیدم!

lightseeker62

عضو جدید
چرا فکر می گنید فقط دختر خانما اینقد الکی می خونن؟همکلاسی های ما که عکس این فضیه رو ثابت کردن پسرا خودشون رو خفه میکردن دخترا بی خیالی طی میکردن.نمرات دخترا عالی میشد پسرا افتضاح

:surprised::eek::surprised:

راستش دخترای ما که خیلی میخوندن

lightseeker62

عضو جدید
اعلامیه به پسرا:
انقدر به خانومای عزیز در مورد خرخون بودنشون گیر ندید
آخه مگه عقل تو سرتون نیست؟
مگه جزوه دخترا و پسرا رو تا حالا با هم مقایسه نکردید؟
(در داخل پرانتز، همیشه برای ما پسرا سوال بود که دخترا چطوری می تونن به این قشنگی و با هفت رنگ مختلف و با این سرعت جزوه بنویسن، در حالی که اگه جزوه ما پسرا رو نگاه می کردی، انگار تو آب شسته شده بود!)
ما از خانوم های عزیز به خواطر فراهم کردن جزوه های با کیفیت عالی ممنون و سپاسگذار هستیم

ستاره ي سهيل

عضو جدید
مي تونم بفهمم كه بيچاره پسرها تو كلاس شما چي مي كشيدند.آنها به خاطر دفاع از حقشون اينطوري خودشون رو به زحمت مي نداختند.:):)
چون شما ها خوب بلديدخودشيريني كنيد.
استاد يك كوچولو هم شلوغ باشه ارادت خاصي به شما ها پيدا مي كند.در نتيجه شما مطمن ميشيد كه نمره خوبي گيرتون مياد.

حالا نگرفتيد هم بعد امتحان با گريه و زاري و هديه و سوغات...همه چي درست ميشه.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي تونم بفهمم كه بيچاره پسرها تو كلاس شما چي مي كشيدند.آنها به خاطر دفاع از حقشون اينطوري خودشون رو به زحمت مي نداختند.:):)
چون شما ها خوب بلديدخودشيريني كنيد.
استاد يك كوچولو هم شلوغ باشه ارادت خاصي به شما ها پيدا مي كند.در نتيجه شما مطمن ميشيد كه نمره خوبي گيرتون مياد.

حالا نگرفتيد هم بعد امتحان با گريه و زاري و هديه و سوغات...همه چي درست ميشه.
باز تو اومدی؟

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجا که ما یادمونه نمره های دخترا بهتر از پسراست و امثر مواقع دخترا رتبه اولن....!!!!!!!!!!!

ستاره ي سهيل

عضو جدید
اعلامیه به پسرا:
(در داخل پرانتز، همیشه برای ما پسرا سوال بود که دخترا چطوری می تونن به این قشنگی و با هفت رنگ مختلف و با این سرعت جزوه بنویسن، در حالی که اگه جزوه ما پسرا رو نگاه می کردی، انگار تو آب شسته شده بود!)
ما از خانوم های عزیز به خواطر فراهم کردن جزوه های با کیفیت عالی ممنون و سپاسگذار هستیم

چون اصلن سر كلاس درس گوش نمي كنند فقط دارند گل وبلبل تو دفترشون مي كشند.بعضي وقتها كه از دستشون بره عكس تير وقلب و ..مي كشند.

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که تودانشگامون دختر نداشتیم:smile:

پس من نظر نمیدم،ولی قانون طبیعته که دخترا بیشتر بخونن:cool:

rozan

عضو جدید
من خودم یه داداش دارم شب و روز داره درس میخونه وای دیگه اعصابمو خورد کرده
حالا من...
ولی پسرا بیشتر میخونن توی کلاس ما باید بهشون لقب خرگاو خون بدن اخر سر هم با نمره ی افتخار امیز 10 پاس میشن:w11:

ugly angel

عضو جدید
درکل دخترا بیشتر میخونن، ولی همه چی بستگی به خود فرد داره
بعضی ها استعدد دارن نمیخونن، بعضی ها استعداد ندارن فقط خر میزنن!
من با این که دخترم، قبول دارم بیشتر دخترا از گروه دوم هستن.
البته پسرا جزو گروه اول نیستن، یه گروه مخصوص پسرا هست: استعداد ندارن و نمیخونن

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر نمازخونه خابگاه؛ شب های امتحان همیشه شلوغ بود آخه تورنومنت های حکم رو اونجا برگذار می کردیم.

wall_E

عضو جدید
تودانشگاه ما که پسرا واقعا خر خونی می کنن ....ما همه موندیم کهچطور به کارای فوق برنامشون می رسن..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OILY MAN

عضو جدید
اعلامیه به پسرا:
اين است سواد دخترها :biggrin::biggrin::biggrin:

mr.rohalamin

اخراجی موقت
میشه حاج خانوما منبع اطلاعاتشون رو نشون بدن؟!

همه می دونن که دخترا خرخون ترن در عین حال بازدهی کمتری هم دارن!
کاش میشد دانشگاهمون رو بهتون نشون بدم!.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدایی این واسه قدیم بود....کلاس ما همیشه پسرا ییییک جزوه ها مینویسن بیا و ببین....سبز ابی قرمز بنفش.......اکثرا هم جزو نمره اولا هستن....دخملامون شیطونن عشق و حال تفریح......والا جز من همشون شوتن:whistle::lol:

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خدایی این واسه قدیم بود....کلاس ما همیشه پسرا ییییک جزوه ها مینویسن بیا و ببین....سبز ابی قرمز بنفش.......اکثرا هم جزو نمره اولا هستن....دخملامون شیطونن عشق و حال تفریح......والا جز من همشون شوتن:whistle::lol:

بله:cool:

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا تو ايول داري پري جون:w40: