استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

sandis

عضو جدید
ای بابا دوباره رفتین توی این بحث ها که!!!
خب من چی؟ من هم 1367 هستم! بکشید بیرون تو رو خدا!

والا من که داشتم به اون دوست عزیزمون صحبت می کردم

خب من چی؟ من هم 1367 هستم! بکشید بیرون تو رو خدا!

خوب مبارکت باشه سن خوبی داری

baaroon

عضو جدید
آزمون استخدامی نفت واقعیتی برای دور زدن قانون/بیکاری سهمیه بومیها
آزمون استخدامی نفت واقعیتی برای دور زدن قانون/ سهمیه بومی ها بیکاری است

مشاهده پیوست 157320

ثلاث،” عده زیادی از جوانان بومی و تحصیل کرده استان بوشهر که در آزمون استخدامی شرکت گاز شرکت کرده بودند، در این آزمون پذیرفته نشدند و اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.

پس از این اعتراض، نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در تریبون‌های مجلس و همچنین صحبت با مسئولان، خواستار تجدید نظر در این زمینه شدند. امام جمعه بوشهر نیز در خطبه‌های نماز جمعه بر تجدید نظر در نتایج این آزمون تاکید کرد.”

به گزارش ثلاث پس از انجام آزمون کتبی نفت حدودا ۵۸ نفر از حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه قبول شده و به مرحله مصاحبه رسیدند.

اما در مرحله مصاحبه فنی وتخصصی علی رغم شایستگی و در عین ناباوری شاهد مردود شدن جمع کثیری از این داوطلبان بودیم و فقط ۲۸ نفر از حوزه انتخابیه جنوب استان قبول شدند.

البته این آمار در سطح استان بسیار متفاوت تر است زیرا تقریبا ۹۰ درصد از کسانی که در این آزمون شرکت کرده بودند، رد شدند.

یکی از این داوطلبان که به قبولی خود اطمینان کامل دارد در گفتگو با خبرنگار ثلاث اظهار داشت: بنده با بهترین نمره ها از دانشگاه فارغ التحصیل شدم. در آزمون کتبی نیز به راحتی قبول شدم. در مصاحبه نیز طبق سئوالاتی که شد به راحتی به همه آن پاسخ دادم ولی آخر کار متوجه مردودی خود شدم.

وی گفت: به هیچ وجه برای بنده این موضوع قابل قبول نیست چرا که به آزمون و مصاحبه خود اطمینان کامل دارم.

این بومی داوطلب افزود: بنده به صراحت عنوان می کنم که حاضریم یک بار دیگر و در حضور وزیر نفت و یا از طریق فیلمبرداری این آزمون را برگزار کرده و قبول شدن خود را به اثبات برسانیم.

یکی دیگر از داوطلبان از شهر دیر که در دور قبل این آزمون شرکت نموده بود به خبرنگار ثلاث گفت: بنده از جمله کسانی بودم که آزمون کتبی را با نمره خوب پشت سر گذاشتم.

وی ادامه داد: در قسمت مصاحبه نیز علی رغم اینکه قصد پیچاندن بنده را داشتند ولی بنده به راحتی پاسخگوی سوالات آن ها بودم. حتی در پایان مصاحبه به بنده گفتند: شما قبول شدید. ولی متاسفانه چندی بعد خبر مردود شدندم را شنیدم.

این داوطلب گفت: بنده مطمئنم که در این آزمون ها بعضا پارتی بازی انجام می شود و برخی از این امتحانات فقط به قصد بستن دهان مردم و مسئولین بلندپایه انجام می شود.

داوطلبی دیگر به خبرنگار ثلاث گفت: شیوه برخی از کسانی که در قسمت مصاحبه هستند این است که ابتدا تمام اطلاعات فرد را می گیرند و مثلا تمام مهارت های آن شخص را از وی می پرسند و سپس سئوال خود را در موردی که داوطلب در آن مهارت ندارد می پرسند و به نوعی اطلاعت ما را می گیرند و از همین اطلاعات استفاده کرده و سئوالتی غیر از اطلاعات و مهارت های ما می پرسند و به وضوح مشخص است که قصد رد کردن ما را دارند.

وی نیز تصریح کرد: مصاحبه های انجام شده بیشتر جنبه فرمالیته و نمایشی دارد؛ نمایشی برای دور زدن قانون ۵۰ درصد نیروی بومی. البته چند نفر از افراد بومی را استخدام می کنند تا بدین گونه شائبه ها نیز از بین برود..

وی افزود: همه این شائبه ها و دور زدن قانون ها در بحث اشتغال در جنوب استان بوشهر بخاطر مصوبه دولت مبنی بر اینکه تا شعاع ۱۰۰- ۱۵۰ کیلومتری عسلویه به سمت استان فارس به عنوان بومی عسلویه محسوب می شوند، است.

داستانی که حالا حالاها ادامه دارد و جوانان ما باید چوب این مصوبه را بر سر خود تحمل کنند.

به نظر می رسد که بعضی ها از اینکه مردم ولایتمدار استان بوشهر انسان های آرامی هستند، قصد سوءاستفاده را دارند.

وزیر نفت باید ورود کند/ مسئولین مصاحبه تخصصی باید برکنار شوند

موضوع اخیر رد شدن اکثر جوانان استان بوشهر در آزمون و مصاحبه استخدامی نفت، به شدت اعتماد مردم را نسبت به برخی مسئولین وزارت نفت کاهش داده است و جا دارد که وزیر محترم نفت شخصا در این قضیه ورود کند و حق جوانان استان بوشهر را به آن ها بازگرداند و یا با برگزاری مجدد مصاحبه و همچنین برکناری مسئولین آزمون کتبی و خصوصا مسئولین مصاحبه، گام موثر خود را در جهت جلب اعتماد مردم بردارد.

کسانی که باعث از بین رفتن اعتماد مردم نسبت به این آزمون شده اند باید اخراج یا برکنار شوند چرا که از موقعیت خود سوء استفاده نموده اند.

مردمی که سال ها با بدترین شرایط منطقه ای در حال زندگی هستند و با پوست و گوشت خود انواع بیماری ها و مشکلات بهداشتی را لمس کرده اند، حقشان این نیست.

مردم استان بوشهر و به خصوص جنوب استان، تا یک دهه قبل به ندرت بیماری هایی مانند سرطان، مشکلات ریوی، خونی، قلبی، سقط جنین و…را لمس کرده بودند ولی امروز این معضلات در حال فراگیر شدن در منطقه است.

خبرگزاری مهر می نویسد :نماینده مردم بوشهر و گناوه و دیلم در این باره اظهار داشت: مهم‌ترین مساله در جامعه ما توجه به موضوع اشتغال جوانان است و دولتمردان وظیفه دارند با برنامه‌ریزی دقیق به این مطالبات پاسخ دهند.

وی افزود: استان بوشهر قطب بالقوه انرژی کشور است و توان بالایی در جذب نیروی کار به‌منظور اجرای پروژه‌های عظیم نفت، گاز و پتروشیمی در گسترده استان را دارا است.

جمیری با انتقاد از وضعیت سهمیه اشتغال ۵۰ درصدی نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز استان بوشهر خاطرنشان کرد: سهمیه ۵۰ درصدی اشتغال نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز به سختی تحقق می‌یابد و توقع ما این است که مسئولان وزارت نفت در پروسه جذب و به‌کارگیری نیرو رضایت‌مندی جوانان استان بوشهر را مدنظر قرار دهند.

ارسال نامه اعتراض نمایندگان مجلس به وزیر نفت

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه این سهمیه که حق مسلم جوانان استان بوشهر است، به سختی تحقق می‌یابد و این امر سبب نگرانی مردم شده است.

وی با اشاره به اعتراض جوانان استان بوشهر به نتایج آزمون استخدامی شرکت گاز، اضافه کرد: در این ارتباط نامه‌ای با امضای سه نفر از نمایندگان استان به وزیر نفت ارسال کرده‌ایم و با ابراز گلایه از وضعیت نیروهای بومی خواستار رسیدگی به وضعیت جذب نیرو و اعمال حقوق جوانان استان شده‌ایم.

جمیری بیان کرد: امیدواریم این مساله به‌صورت جدی مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد و جوانان توانمند و متخصص استان بوشهر اطمینان پیدا کنند که حداقل حقوق ایشان پرداخت می‌شود و می‌توانند از توان و ظرفیت خود برای خدمتگذاری به کشور و توسعه صنایع نفت و گاز بهره‌مند شوند.

نامه یکی از کاربران سایت ثلاث که در آزمون نفت شرکت کرده بود:

بسمه تعالی

احتراما به استحضار می رسانم –ما جمعی از داوطلبان شرکت کننده در ازمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران از شهرستانهای دیر-جم – کنگان هستیم – که در ازمون کتبی موفق به اخذ نمره ی قبولی شده ایم – سپس برا انجام مصاحبه فنی وتخصصی و روانشناختی راهی تهران شده ایم و علی رغم اینکه روند مصاحبه را خوب طی نمودیم و طبق بخشنامه هیا ت دولت مبنی بر جذب ۵۰ تا ۷۵ درصدی از جوانان بومی متقاضی در این ازمون متاسفانه نتایج نهایی ازمون که اعلام شده – بر خلاف باور ما بوده – ودر عین ناباوری به همین راحتی جلوی اسم ما نوشتن مردود – ولذا عاجزانه از تمامی مسئولین استان اعم نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی – استاندار – نماینده ولی فقیه وامام جمعه استان که واقعا در استخدامی نفت سال ۹۰ نقش کلیدی را در پیگیری این موضوع داشتند خواهشمندیم که از این موضوع به راحتی نگذرند – بویژه از نمایندگانی که در کمیسیون انرژی هستند – وتمامی کسانی که میتوانند در این امر به جوانان یاری برسانند – واقعا مجال این نیست که مسئله را بگشاییم ولی جای بسی تاسف هست که با این منابع عظیم نفت وگاز – مهمترین دغدغه جوانان ما شده اشتغال – و مهمتر از ان این هست که جوانان استان بعد از گذراندن ازمون کتبی خیلی راحت در مصاحبه رد میشونند چرا باید اینطور باشد ؟ واین شده یکی از مهمترین معضلات جوانان استان – ولذا خواهشمندیم که نگذارید مسئله همین جا تمام شود – پیگیر جذب نیروهای رد شده در مصاحبه باشید تا حصول نتیجه –

با تشکر

جمعی از داوطلبان ازمون شرکت ملی گاز ایران (شهرستان های دیر- جم –کنگان)

بخواب بابا

mordabpir

عضو جدید
واسه ما کار پیدا کردن مثل آب خوردنه ؟ شما که می بینید اینجا کار پیدا کردن مثل آب خوردنه این 5 سالی که بیکار بودین کجا بودید چرا تشریف نیوردی کار پیدا کنین تو استان بوشهر یه کاری هم واسه ما پیدا کنید الانم که کل فارس رو برای عسلویه بومی حساب می کنن

مهندس ساندیس مهندس سن ایچ و غیره
بنده بالای ده بار اومدم عسلو و جم و ماهشهر ، تو هرچی موسسه کاریابی بود هم اسم نوشتم ولی چون بومی نبودم و پارتی نداشتم بیکار گشتم
تو آزمون کتبی پتروشیمی های 1 کاویان 2 کرمانشاه 3 لرستان 4 رازی 5 غدیر ماهشهر 6 نفت90 7 گاز90 و چندتای دیگه که اسم نمیبرم قبول شدم و در مرحله مصاحبه به دلیل بومی نبودن و نداشتن سهمیه و پارتی رد شدم
بنده متولد نورابادم، در ثانی فقط دو سه تا شهر و داهات نزدیک عسلو رو بومی حساب میکنن

mordabpir

عضو جدید
در ضمن مهندس سن کوییک
من تو آزمون پالایشگاه اصفهان هم قبول شدم، خودت کلاهت رو بذار قاضی
من که چند ساله دارم زحمت میکشم و میخونم و بالای دو سه میلیون فقط پول کرایه دادم و تو آزمونای استخدامی شرکت میکنم حقم نبوده قبول بشم؟؟؟
من مردم استان بوشهر رو خیلی دوس دارم و بهشون احترام میذارم ولی یه واقعیت رو باید پذیرفت
آزمون شرکت گاز مثل این بود که تیم شاهین بوشهر با تیم منتخب ایران بازی کنه؟
مگه چندتا تحصیلکرده تو بوشهر هست که از باقی تحصیل کرده ها تو ایران ار نظر علمی و هوش و روانشناختی سر باشه؟
این طور که شما میگین ما بووووووقیم!!!

mordabpir

عضو جدید
من آزمون کتبی حدود 100 تا جواب صحیحداشتم، آزمون هوش بالای 70 درص صحیح زدم، مصاحبه ام بالای 70 درصد جواب دادم
تو آزمون هوش و روانشناختی که رفتم بوشهر طرف کاردانی امتحان داده بود میگفت 20 تا سوال تو کتبی جواب دادم قبول شدم
چند تا هم کارشناسی بودن میگفتن با 50 تا سوال جواب دادن قبول شدیم
آره بوشهریا حق دارن تو شرکت گازی که تو استانشون هست استخدام بشن ولی این مملکت به آدمایی که از لحاظ علمی پر باشن هم نیاز داره
اگه همین سهمیه بومی هم نبود 5 نفر به زور از بوشهر قبول میشد

mansour.mm20

عضو جدید
در ضمن مهندس سن کوییک
من که چند ساله دارم زحمت میکشم و میخونم و بالای دو سه میلیون فقط پول کرایه دادم و تو آزمونای استخدامی شرکت میکنم حقم نبوده قبول بشم؟؟؟
من مردم استان بوشهر رو خیلی دوس دارم و بهشون احترام میذارم ولی یه واقعیت رو باید پذیرفت
مگه چندتا تحصیلکرده تو بوشهر هست که از باقی تحصیل کرده ها تو ایران ار نظر علمی و هوش و روانشناختی سر باشه؟
مهندس جان بچه ها به این معترضن که سهمیه 50 درصدی اعمال نشده اونم برسی خواهد شد یا نتیجه خواهند گرفت ویا میفهمن اشتباه کردن
وگرنه کسی مشکلی نداره با قبول شدن ادم با استعدادی چون شما
و بقیه دوستان این تاپیک

hanif68

عضو جدید
دوستان خواهشا احترام همدیگه رو نگه دارید
بخدا در حد یه ادم تحصیل کرده نیست

داداش سعید عزیز بلفرض حرف شما درست ولی بچه های اینجا چه گناهی دارن!!!
شما که داری از راه قانونی پیگیری میکنی
خب اینجوری که دیگه درست نیست

دوستان
فراموش نکنیم که مقامای دنیا بی ارزشن نه براشون بیش از حد سر و دس بشکنیم نه وقتی رسیدیم مغرور بشیم و فک کنم ارزشمندتر شدیم
ارزش به کمالات و انسانیته

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواهشا احترام همدیگه رو نگه دارید
بخدا در حد یه ادم تحصیل کرده نیست

داداش سعید عزیز بلفرض حرف شما درست ولی بچه های اینجا چه گناهی دارن!!!
شما که داری از راه قانونی پیگیری میکنی
خب اینجوری که دیگه درست نیست

دوستان
فراموش نکنیم که مقامای دنیا بی ارزشن نه براشون بیش از حد سر و دس بشکنیم نه وقتی رسیدیم مغرور بشیم و فک کنم ارزشمندتر شدیم
ارزش به کمالات و انسانیته
البته با احترام ولی اونی که دوساله تو خونه نشسته و خرجش رو هنوز پدرش داره میده و نتونسته کسی رو که دوست داره حتی بره خواستگاریش و هنوز شرمنده خانوادشه و کاره مناسبی حتی آزاد نتونسته ردیف کنه این حرفای شما براش یکم فانتزی میاد برادر !
بله احترام که گذاشتنش واجبه . اما حداقل نصف اونایی که اومدن امتحان دادن و چشم امیدشون به قبولی تو این آزمون هاست واقعا نیاز دارن بش و از سره تفریح و شکم سیری نبوده

sandis

عضو جدید
مهندس ساندیس مهندس سن ایچ و غیره
بنده بالای ده بار اومدم عسلو و جم و ماهشهر ، تو هرچی موسسه کاریابی بود هم اسم نوشتم ولی چون بومی نبودم و پارتی نداشتم بیکار گشتم
تو آزمون کتبی پتروشیمی های 1 کاویان 2 کرمانشاه 3 لرستان 4 رازی 5 غدیر ماهشهر 6 نفت90 7 گاز90 و چندتای دیگه که اسم نمیبرم قبول شدم و در مرحله مصاحبه به دلیل بومی نبودن و نداشتن سهمیه و پارتی رد شدم
بنده متولد نورابادم، در ثانی فقط دو سه تا شهر و داهات نزدیک عسلو رو بومی حساب میکنن

باتلاق عزیز
شما بالای 10 بار اومدی من هر روز جام اونجا بوده واسه کار و چون پارتی نداشتم قبول نمی کردن چون هیچ کدوم از مدیرای اونجا از بوشهر نیست پس ربطش نده به بومی بودن تو می خوای همه چیز رو ربط بدی به بومی

sandis

عضو جدید
در ضمن مهندس سن کوییک

خوب مبارکت باشه قبول شدی منم اونجا قبول شدم با چند تا بچه های بوشهر رفتیم تو مصاحیه به ما گفتن شما بومی بوشهر هستین برین اونجا کی به شما گفته بیاین اینجا ؟
هیچی تحصیلکرده نیست شما نابغه ای که قبول شدی
در ضمن این صحبت های من در مورد قبول شدن بچه ای بوشهر هست شما یه جوری با ترس و لرز حرف می زنی انگار ریگی تو کفشته من کاری به شما ندارم از کجا هستی چجوری قبول شدی یا نشدی

amin2x

عضو جدید
بابا ول کنید این بحث های بومی و اعتراضو اینا اصلا مهم نیست.مسله ای که منو نگران کرده انتقال این جماعت زیاد از شرکت نفت گاز پارس به شرکت گاز هست کلا شرکت گاز چقد نیرو برا عسلویه میخواسته که داره حدود 500 نفر از نفت گاز پارس میگیره.این 500 نفر چون قبلا استخدام شدن طب و گزینش و بقیه مراحلو ندارن من موندم با ورود اینا جایی واسه ما میمونه یا ما باید الاف بمونیم تا ظرفیت جدید ایجاد بشه

mansour.mm20

عضو جدید
بابا ول کنید این بحث های بومی و اعتراضو اینا اصلا مهم نیست.مسله ای که منو نگران کرده انتقال این جماعت زیاد از شرکت نفت گاز پارس به شرکت گاز هست کلا شرکت گاز چقد نیرو برا عسلویه میخواسته که داره حدود 500 نفر از نفت گاز پارس میگیره.این 500 نفر چون قبلا استخدام شدن طب و گزینش و بقیه مراحلو ندارن من موندم با ورود اینا جایی واسه ما میمونه یا ما باید الاف بمونیم تا ظرفیت جدید ایجاد بشه
آمار داری یا بازم شایعه ؟

mansour.mm20

عضو جدید
موج جدید اخراج و تعدیل نیرو در شرکت نفت و گاز پارس آغاز شد؟ 12:00

با وجود اینکه تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 90 شرکت ملی نفت مراحل مختلف مصاحبه، گزینش و طب صنعتی را گذرانده و در شرکت نفت و گاز پارس مشغول به کار شده اند، به تازگی به عنوان نیروی مازاد اعلام شده اند.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، در روزهای گذشته تعدادی از کاربران پانا نیوز که کارکنان جدید الاستخدام شرکت نفت و گاز پارس هستند با ارسال پیام‌های مشابهی خواستار رسیدگی به مشکل خود مبنی بر اعلام عدم نیاز شرکت متبوع به خدمات آنها شده اند.

در این خصوص یکی از این کارکنان جدید الاستخدام توضیح داده است: " از قبول شده‌های آزمون استخدامی تیر ماه 90 شرکت نفت هستم که از سال گذشته در شرکت نفت و گاز پارس واقع در منطقه عسلویه مشغول به کار شدم.

دارای کارشناسی ارشد مهندسی و بیش از 1000 ساعت دوره تخصصی و تالیف کتاب هستم. این شرکت هفته گذشته اسامی بیش از 300 مهندس جدید الاستخدام خود را به عنوان مازاد اعلام و از آنها خواسته که برای مصاحبه به شرکت گاز مراجعه کنند.

گفته می شود لیست نهایی شامل 500 نفر خواهد بود؛ این در حالی هست که مجوز استخدامی ما برای شرکت نفت و گاز پارس بوده است."

کاربر دیگری که خاطرنشان کرده است: " شرکت نفت و گاز پارس در سال 90 از طریق آزمون استخدام شرکت ملی نفت ایران اقدام به جذب حدود 1200 نفر نیرو کرده است و با وجود اینکه حدود 1000 نفر از این افراد پس از طی پروسه ای طولانی در نهایت پس از 15 ماه جذب شرکت شدند، 200 نفر باقیمانده با ادعای مدیران میانی مبنی بر مازاد بودن نیروها پس از نزدیک به 2 سال انتظار در نهایت، اردیبهشت ماه امسال جهت اشتغال به کار در سایر شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت، از طرف شرکت نفت و گاز پارس به دوره ی آموزشی دعوت شدند.

از چندی قبل نیز شایعاتی مبنی بر انتقال تعدادی دیگر از نیروهای شرکت (1000 نفر جذب شده از طریق آزمون سال 90) بین کارکنان پخش شد که تایید و تکذیب برخی روسای میانی و رده پایین را به همراه داشت تا اینکه بالاخره طی هفته ای که گذشت شایعات رنگ واقعیت به خود گرفتند و با تعدادی از نیروها جهت دعوت به مصاحبه در راستای انتقال به شرکت ملی گاز تماس گرفته شد.

با توجه به اهمیت موضوع و عدم رضایت جمع کثیری از پرسنل نسبت به این جابه جایی خواهشمند است در این زمینه پیگیری و اطلاع رسانی بفرمایید."

در چنین شرایطی این سوالات از سوی دارندگان این مشکل مطرح شده است که:

1- چرا اسامی را در سکوت کامل اعلام کردند و حتی نمی گویند معیار انتخاب چیست؟

2- اگر پارس جنوبی نیرو لازم نداشته، پس چرا آزمون استخدامی گذاشته و مجوز استخدام را اخذ کرده است؟

3- چرا نیروهای پیمانی مجوز دار و جوان خود را مازاد اعلام کرده اند، در حالی که انبوهی از نیروهای سن بالا از شرکت های دیگر به صورت مامور به این شرکت آمده اند؟

4- در کجای دنیا و ایران با نیروهای تازه استخدام به این صورت رفتار می شود؟ آیا برای این نیروها در سازمان فعلی و سازمان بعدی روحیه خدمتی می ماند.

5- پارس جنوبی میدان رقابت ایران و قطر بوده و لازم است نیروهای جوان با تخصص خود، عقب افتادگی ها را جبران کنند. بنابراین به نظر می رسد نه تنها نیروی مازاد وجود ندارد، بلکه توسعه این میدان با کمبود نیرو نیز مواجه است.

پانا نیوز با مسئولان شرکت نفت و گاز پارس درباره حل و فصل این مشکل تماس گرفته است و قرار است این مجموعه نفتی به منظور تنویر افکار عمومی توضیحات لازم را درباره این تصمیات به زودی برای پانا نیوز ارسال کند.

وحیدوحید

عضو جدید

الکی به دلت بد راه نده. مجوزی که واسه استخدام ما از وزیر نفت گرفتن یه چیز کاملا جدایی هستش و ربطی به بچه های pogc نداره. کلا پروسه ای که قراره ما استخدام بشیم یه چیز کاملا مجزایی هستش ;)

mohsenv21

عضو جدید
الکی به دلت بد راه نده. مجوزی که واسه استخدام ما از وزیر نفت گرفتن یه چیز کاملا جدایی هستش و ربطی به بچه های pogc نداره. کلا پروسه ای که قراره ما استخدام بشیم یه چیز کاملا مجزایی هستش ;)

آره وحید جان، منم قبول دارم، شرکت گاز نمیاد قبولی های خودشو بزاره کنار و نیروهای جای دیگه رو بگیره
شاید باورتون نشه ولی همون سال 90 واسه یکی از دوستام که شده بود عشقِ POGC پیش بینی میکردم که بالاخره یک روز POGC بلاتکلیف خواهد شد، چرا که وظیفه شون فقط ساخت فازهای پارس جنوبی هست و با اتمام پروژه ها باید نقل مکان کنن(مثلا به پارس شمالی)
ولی فکر نمیکردم به این زودی به این روز بیوفته (البته دلیلش رو میدونم ولی اینجا جای گفتنش نیست)

بهر حال درسته که اونا مراحل طب صنعتی و گزینش رو گذروندن ولی تازه باید برن مصاحبه (حتی من پیش بینی میکنم باید طب صنعتی هم بیان...)
نهایتاً اونا رو هم با ما میفرستن آموزشی

متن زیر کامنت یکی از بچه های POGC هست که توی همون تاپیک نوشته بود:

"سلام دوستان -دیروز رفتم جم-مرکز اموزش بهشتی.چند نفر از مسئولین بودن و یه لیست هم نشون دادن 517 نفر تولیست بود و گفتند که همه برا شرکت گاز هستن-حق انتخاب هم تا اندازه ای با ماست اگه ظرفیت پر نشده باشه.در هر صورت توضیحات خوبی دادن در مورد رسمی شدن -اموزش-مسکن و.... و به نظرم بد نیست برا اونهایی که تصمیم دارن تو عسلویه با حقوق بالا بمونن.موفق باشید"

از اون قسمتهایی از صحبتش که قرمز شده معلومه اولویت با ما هست و هرکی هم قبول بشه باید با ما بیاد آموزش
از این گذشته از روی کامنت های اون تاپیک به نظر میرسه بچه های مهندسی شیمی که قراره از POGC بیان به SPGC کمتر از بقیه رشته ها باشه

پس دوستان نگران نباشید

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید

از این گذشته از روی کامنت های اون تاپیک به نظر میرسه بچه های مهندسی شیمی که قراره از POGC بیان به SPGC کمتر از بقیه رشته ها باشه

پس دوستان نگران نباشید
یعنی فقط به فکر رشته شیمی هستید بقیه رشته ها پشمن ها؟ بابا مرامتو عشق است

mohsenv21

عضو جدید
یعنی فقط به فکر رشته شیمی هستید بقیه رشته ها پشمن ها؟ بابا مرامتو عشق است

نه منصور جان، من چنین جسارتی رو نسبت به بقیه رشته ها نکردم :victory:
چونکه اینجا بیشتر بچه های م شیمی هستن و همچنین بیشترین نیرویی که POGC سال 90 گرفت م شیمی بود و همچنین ابراز نگرانی هم از ناحیه این دوستان بود این جمله رو گفتم
تو هم مرامتو عشقه، تمام جملات من رو که مربوط به همه قبولی های این آزمون بود ول کردی چسبیدی به جزئی ترین بخشش که اصلا توی ویرایش بهش اضافه کردم
؟;)
ایشالا بزودی همه با هم در دوره آموزشی...

mansour.mm20

عضو جدید
نه منصور جان، من چنین جسارتی رو نسبت به بقیه رشته ها نکردم :victory:
چونکه اینجا بیشتر بچه های م شیمی هستن و همچنین بیشترین نیرویی که POGC سال 90 گرفت م شیمی بود و همچنین ابراز نگرانی هم از ناحیه این دوستان بود این جمله رو گفتم
تو هم مرامتو عشقه، تمام جملات من رو که مربوط به همه قبولی های این آزمون بود ول کردی چسبیدی به جزئی ترین بخشش که اصلا توی ویرایش بهش اضافه کردم
؟;)
ایشالا بزودی همه با هم در دوره آموزشی...

آره داداش حق با توئه من یکم زیادی حساس شدم

mohsenv21

عضو جدید
بالاخره لیست 517 نفره ی POGC توسط دوستان تاپیک آزمون نفت 90 منتشر شد
همونطوری که قبلا هم پیش بینی کرده بودم تعداد بچه های مهندسی شیمی کم هست: فقط 15 نفر
البته رشته تعداد کمی از دوستان توی لیست مشخص نیست

mansour.mm20

عضو جدید
بالاخره لیست 517 نفره ی POGC توسط دوستان تاپیک آزمون نفت 90 منتشر شد
همونطوری که قبلا هم پیش بینی کرده بودم تعداد بچه های مهندسی شیمی کم هست: فقط 15 نفر
البته رشته تعداد کمی از دوستان توی لیست مشخص نیست

خب لینکش رو بزار ااینجا لینک تاپیک آزمون نفت 90

loooooop

عضو جدید
سلام بچه ها من اولین بار هست که سوالام رو توی تاپیک میذارم چند تا سوال داشتم کار مهندس برق توی ستاد مناطق عملیاتی چیه؟ و حقوق یه مهندس برق توی مناطق چقدر هست؟و حداکثر به چه مقدار میرسه؟ممنونم کسی به سوالام جواب بده

alexmorgan

کاربر بیش فعال
با سلام
از دوستان کسی هست شماره ای واسه پیگیری نتایج اعلام شده شرکت گاز داشته باشه؟؟؟؟
یکی از دوستام اسمش اصلا تو لیست نیست!!!! نه نوشتن قبول نه مردود!!!!!
با شماره های اعلام شده 88328364- 88344695- 81315781 (021) تماس میگیره ولی کسی جواب نمیده!!!!

اگه شماره ای دارید که بشه از طریق اون پیگیری کرد لطفا دریغ نکنید

Saeed_kh

عضو جدید
با سلام
با شماره های اعلام شده 88328364- 88344695- 81315781 (021) تماس میگیره ولی کسی جواب نمیده!!!!

دوست عزیز دلت خوشه ها
به دوستت بگو که فکر کن اصلا توی این آزمون شرکت نکرده چون مطمئن باش که اسم دوست رو سر به نیست کردن
مثل آدمی که زندست ولی هویت و شناسنامه ای نداره

hadishs

عضو جدید
با سلام

سلام
بهتره خودش بره تهران و حضورا پیگیری کنه! البته اگه براش سخته میتونه به یکی از دوستان و آشناهاش بگه برن اما اگه خودش بره خیلی موثرتره. نمیشه که یهو مشخصات یکی کلا گم بشه!

loooooop

عضو جدید
واقعا دم همه ی بچه های اینجا گرم کسی نمیخواد جواب ما رو بده!!!! بابا یه نگاهی به دور و برتون بندازید اگه یه نفر جواب بده واقعا ممنون میشم

وحیدوحید

عضو جدید
سلام بچه ها من اولین بار هست که سوالام رو توی تاپیک میذارم چند تا سوال داشتم کار مهندس برق توی ستاد مناطق عملیاتی چیه؟ و حقوق یه مهندس برق توی مناطق چقدر هست؟و حداکثر به چه مقدار میرسه؟ممنونم کسی به سوالام جواب بده

دوست عزیز اینجا اکثرا بچه های مهندسی شیمی هستن و کسی آمار مهندس های برق رو نداره. بعدش هم منظورت از منطقه عملیاتی دقیقا کجا هستش؟ چون جا با جا فرق داره. در ضمن ما خودمون هم هنوز نرفتیم سر کار تا بدونیم چی به چیه. فکر کنم اگه شما برید این سوالتون رو توی تاپیک نفت که بالای همین کامنتتون دوستمون لینکش رو گذاشته مطرح کنید به جواب های کامل تری برسید ;)

بالا