چرا وقتی به کسی میگوییم دوستت دارم از ما بدش میاید؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااای خداااااااااااااااا مردم از خنده
یه دوست دارم تو تاکسی به یه خانم 30 یا 35 ساله که شبیه زیر 30 ساله ها خودشو درست کرده بود گفته بود میتونم باهاتون آشنا شم؟(فکر کرده بود بیوست!:biggrin:)
اونم گفت: خجالت بکش آقا پسرم اندازه شماست!...
.
.
من مردم از خنده وقتی اینو بهم گفت...پسر باحالیه:w15::w15::w15:

ربطی نداشت نه؟:cry::w07:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در رابطه با موضوع تاپیک:
میگم دختر شاید میخواد با چن نفر دوست باشه (معمولی) که زیاد فکرشو مشغول نکنه یا اینکه میخواد همین یه نفرو اگه داره همینطوری بمونه بازم درگیر عشق و اینا نشه
مطمئن باشین یا در مورد معیارهای همسر آیندش فکر نکرده و هنوز نمیدونه چجوری باشه یا اینکه این پسر اگه میخواد باهاش ازدواج کنه معیار هاشو نداره یا مثلا چن تا مورد داره این پسره که دختره نمیتونه تا آخر عمر با این مشکلاتش کنار بیاد(دوستی موقته)
یه چیزم هست: خانما اگه عاشق بشن(یا درگیر مساول عاشقانه) یجورایی افت میکنند و...
ولی پسرا روحیه و نیروشون چند برابر دقت کنید چند برابر بازم دقت کنن مخصوصا خانما که پسر نیروش چندبراااابر میشه ولی دخترا عکسش اینو دکتر انوشه میگفت که بعد فهمیدم درسته

دمت گرم هم قسمت اولش باحال بود و هم قسمت دومش خوب بود.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب وقتی بره جلوش همینو بگه فرقی نمی کنه که. مگه آدم با یه بار دیدن و چند روز رفت و آمد کسی رو دوست داره؟
گفتم طرف بره جلوشو بگه از اخلاقتون یا چه می دونم رفتارتون خوشم میاد می شه با هم آشنا بشیم یا بگه چند دقیقه ای به من اجازه می دید باهاتون صحبت کنم/

دختر جان , استارتر گفته اینا همدیگه رو میشناختن و آشنا بودن باهم و دختره هم به دوستش گفته که به پسره علاقه داره , اما به محض اینکه از سوی پسر ابراز علاقه صورت گرفت, همه چیز برعکس شد. :surprised:

maryy jo0n

عضو جدید
ن اول تاپیکم گفتم...چون احساس میکنه میتونه بهترازین اقام براش بیاد....یا میخواد براش بجنگه....

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی غروردخترا حکم میکنه ازافعال معکوس استفاده کنند
وکلا این اخلاق اکثردخترهاست

maryy jo0n

عضو جدید
اره موافقم....و دوست دارن طرفی که میگه خیلی دوستشون داره بخاطرش بجنگه...خیلی بجنگه و خودشو ثابت کنه بهش....

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب در مورد پسر ها چطور؟

بچه ها, حالا لطفا بگید به نظرتون چاره اش چیه؟ چاره اینکه به کسی بفهمونیم دوستش داریم اما طرف پر رو نشه و ما رو بازیچه قرار نده؟

scutcher

عضو جدید
اره موافقم....و دوست دارن طرفی که میگه خیلی دوستشون داره بخاطرش بجنگه...خیلی بجنگه و خودشو ثابت کنه بهش....

بابا چقد بجنگه؟؟ صحبت یه روز دو روز نیست, بحث سر اینه که وقتی به یکی میگی دوستت دارم دیگه دلش واسه تو به تپش نمیوفته, یه جورایی سرد میشه, کلا همه چیز در یک لحظه تموم میشه. دیگه جنگیدن و تلاش معنایی نداره و بجایی نمیرسه چون طرفت تو رو نمیخواد...

maryy jo0n

عضو جدید
خب در مورد پسر ها چطور؟

بچه ها, حالا لطفا بگید به نظرتون چاره اش چیه؟ چاره اینکه به کسی بفهمونیم دوستش داریم اما طرف پر رو نشه و ما رو بازیچه قرار نده؟
اگه واقعا دوسش داری براش بجنگ...ما خیلی این حرکتو دوست داریم...
حتی اگهراجع احساسشم بهتون دروغ گفته باشه این حرکت شما باعث میشه به دلش بشینید...

maryy jo0n

عضو جدید
بابا چقد بجنگه؟؟ صحبت یه روز دو روز نیست, بحث سر اینه که وقتی به یکی میگی دوستت دارم دیگه دلش واسه تو به تپش نمیوفته, یه جورایی سرد میشه, کلا همه چیز در یک لحظه تموم میشه. دیگه جنگیدن و تلاش معنایی نداره و بجایی نمیرسه چون طرفت تو رو نمیخواد...
:surprised::surprised:حالت خوبه شما..؟؟؟؟
ما تا شنیدیمو دیدیمو حس کردیم باگفتن این جمله است که قلب ادم تند میزنه و اینا.....

دختر خیلی غرور داره...اینو یادتون نره..دیدم کسایی رو که بخاطر غرورشون از عشقشون گذشتن...

scutcher

عضو جدید
اگه واقعا دوسش داری براش بجنگ...ما خیلی این حرکتو دوست داریم...
حتی اگهراجع احساسشم بهتون دروغ گفته باشه این حرکت شما باعث میشه به دلش بشینید...

پس لازم شد داستان دوران ابلهی خودم رو برات بگم

چند سال پیش جوون بودم و خام, ار دختری خوشم میومد بنظر میومد اونم منو دوست داره - دقت کنید من هم پسر فوق العاده جذابی هستم - به دختر مورد نظر که کمی از گلابی نداشت ابراز علاقه کردم, آقا چشتون روز بد نبینه این دختر منو دو سال تموم آزار داد, دیوانه شدم, بدتر از اون اینکه من بیخیال نمیشدم و بقول شما براش میجنگیدم و هر چی دوستام میگفتن بابا بیخیال این مار خوش خط و خال بشو ول کن نبودم, آخرش هم دختره بیشعور یه مدت غیبش زد و به تماس هام جواب نداد. یه روز شنیدم با یکی ازدواج کرده که خیلی پولدار بود طرف. اما بشنوین از زندگی الانشون که هر روز دعوا و دادگاه و فک کنم کارشون به طلاق بکشه . خدا قربونش برم جای حق نشسته.

ازاده 20

عضو جدید
معمولا آقایون وقتی می قهمن خانم دوستش داره ازاش بدش نمی اد . در واقع از خانم فاصله می گیره و قالبا به دنبال پروژه بعدی میره
چراااا!!!! چون احساس می کنه خانم به آقا وابسته شده و دیگه اون آدم قبلی نیست
و... اما بر عکسش اگر باشه خانم به دنبال علت دوست داشتن آقا می گرده و اگر پاکی صداقت تو رابطه نباشه
رابطه از دست می ره
به همین سادگی!

آخرین ویرایش:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
پس لازم شد داستان دوران ابلهی خودم رو برات بگم

چند سال پیش جوون بودم و خام, ار دختری خوشم میومد بنظر میومد اونم منو دوست داره - دقت کنید من هم پسر فوق العاده جذابی هستم - به دختر مورد نظر که کمی از گلابی نداشت ابراز علاقه کردم, آقا چشتون روز بد نبینه این دختر منو دو سال تموم آزار داد, دیوانه شدم, بدتر از اون اینکه من بیخیال نمیشدم و بقول شما براش میجنگیدم و هر چی دوستام میگفتن بابا بیخیال این مار خوش خط و خال بشو ول کن نبودم, آخرش هم دختره بیشعور یه مدت غیبش زد و به تماس هام جواب نداد. یه روز شنیدم با یکی ازدواج کرده که خیلی پولدار بود طرف. اما بشنوین از زندگی الانشون که هر روز دعوا و دادگاه و فک کنم کارشون به طلاق بکشه . خدا قربونش برم جای حق نشسته.

خوشم اومد از حركت خدا! حتما فقط به فكر پول بوده ديگه. نمي دونم نديده قضاوت نمي كنم ولي هركس هركاري كنه نتيجه اش رو خودش مي بينه.
ولي خب من خودمو مي گم. گاهي آدم تو سن پايين نمي خواد ازدواج كنه يعني آماده ازدواج نيست از پسره هم خوشش مياد ولي خب يكي مثل من اهل دوستي هم نيست.آدم بايد چي كار كنه؟بدبختي ما دخترا اينه كه ما انتخاب ميشيم. فرد مذكور هم فكر مي كنه چون خودش آماده است و همه چيش تكميله اون دختر بيچاره هم طبيعتا نبايد حرفي داشته باشه.بابا شوهر اونم اگه 8-10 سالي ازت بزرگتر باشه ظبط و رفت مي خواد الكي كه نيست. شنا نيست كه بندازند تو آب انقدر دست و پا بزني تا ترست بريزه. يه عمر زندگيه!
قصه من اينجوري بوده من ولي نمي دونم طرف مقابل من چه جوري فكر كرده.خدا عالمه!

faeal

عضو جدید
همیشه آدمادوس دارن چیزایی که ندارن بدست بیارن یا چیزایی که براشون سخت بدست اومده رو نمیزارن به راحتی از دست بدن.
وقتی یکیو دوست داریم و و همیشه تو رویا به فکر رسیدن بهش هستیم و طرف میادو راحت میگه منم دوست دارم.می بینه نه بابا اون قدراهم دست نیافتنی نبوده.البته تو بعضی مواقع.

scutcher

عضو جدید
خوشم اومد از حركت خدا! حتما فقط به فكر پول بوده ديگه. نمي دونم نديده قضاوت نمي كنم ولي هركس هركاري كنه نتيجه اش رو خودش مي بينه.
ولي خب من خودمو مي گم. گاهي آدم تو سن پايين نمي خواد ازدواج كنه يعني آماده ازدواج نيست از پسره هم خوشش مياد ولي خب يكي مثل من اهل دوستي هم نيست.آدم بايد چي كار كنه؟بدبختي ما دخترا اينه كه ما انتخاب ميشيم. فرد مذكور هم فكر مي كنه چون خودش آماده است و همه چيش تكميله اون دختر بيچاره هم طبيعتا نبايد حرفي داشته باشه.بابا شوهر اونم اگه 8-10 سالي ازت بزرگتر باشه ظبط و رفت مي خواد الكي كه نيست. شنا نيست كه بندازند تو آب انقدر دست و پا بزني تا ترست بريزه. يه عمر زندگيه!
قصه من اينجوري بوده من ولي نمي دونم طرف مقابل من چه جوري فكر كرده.خدا عالمه!

خیلی راحت به خواستگارتون شرایطتون رو بگید, بهش بفهمونید در چه شرایطی هستین, بگید شاید تا دو سال دیگه هم نتونم ازدواج کنم و اگر یه روزی تصمیم گرفتم ازدواج کنم حتما تو رو با خواستگارهایی که دارم مقایسه میکنم و اگه تو شرایط مورد نظرمو داشتی باهات تماس میگیرم البته اگه تا اون موقع مجرد مونده باشی.

اگه هم که اصلا از طرف خوشتون نمیاد مستقیم بگید خوشتون نمیاد و اگه دفعه دیگه مزاحم بشه پلیس خبر میکنید, شاید ناراحت بشه اما تکلیفش معلوم میشه.

متاسفانه دخترا و پسرای امروزی جوری رفتار میکنن که تکلیف طرف مقابل معلوم نمیشه, مثلا با طرف دوست هستن ولی میگن باهات ازدواج نمیکنیم, دیگه درک نمیکنن که احساسات طرف نمیذاره که منطقی فکر کنه, هر حرکت یا محبتی که از شما میبینه فک میکنه شما دوستش دارید و اینکه بهش جواب منفی میدین واسه اینه که میخواید محکش بزنید.

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه دوستی داشتم که با یه دختر خانمی دوست بود, من و سایر دوستان وقتی این دوتا رو با هم میدیدیم همه رو این مطلب صحه میذاشتیم که دختره از پسره خوشش میاد. راستش این دوست ما هم از این دختر خانم خوشش میومد اما هیچ وقت بهش چیزی در این باره نگفت و فقط سعی میکرد دوستی معمولیش رو ادامه بده تا اینکه یه روزی من از طریق دوست این خانم متوجه شدم که دختر خانم قصه ما واقعا به این دوست آقا پسر ما علاقمند هست پس من و بکس این دوستمون رو تشویق کردیم تا بره و حرف دلش رو به این دختر خانم بزنه و بهش ابراز علاقه کنه, دوستمون هم قبول کرد.
فردای اون روز دوستم رو دیدم که پکر نشسته, رفتم گفتم چی شده؟ جواب داد : وقتی بهش ابراز علاقه کردم گفت دوستی من و تو فقط یه دوستی معمولی هست و من به تو هیچ علاقه ای ندارم... ما همه اینجوری شدیم:eek:

از این دست داستانها هم زیاد دیدم و هم زیاد شنیدم( و همچنین برعکس این داستان رو هم دیدم که پسری در کف یک دختر بود یه روز دختره اومد بهش ابراز علاقه کرد, اون آقا بادی به غبغب انداخت و گفت ما بهتره فقط دوستای معمولی باشیم!!!!! )

میخوام بپرسم چرا اینجوریه؟ چرا وقتی به یه نفر میاد و ابراز علاقه میکنه, در اکثر موارد جذابیتش برامون از بین میره؟ اینی که میگم بارها واسه خودم هم پیش افتاده هر دو حالتش! واقعا چرا؟

همیشه هم اینطور نیست .

گاهی عکس این قضیه هم اتفاق می افته ....

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
معمولا آقایون وقتی می قهمن خانم دوستش داره ازاش بدش نمی اد . در واقع از خانم فاصله می گیره و قالبا به دنبال پروژه بعدی میره
چراااا!!!! چون احساس می کنه خانم به آقا وابسته شده و دیگه اون آدم قبلی نیست
و... اما بر عکسش اگر باشه خانم به دنبال علت دوست داشتن آقا می گرده و اگر پاکی صداقت تو رابطه نباشه
رابطه از دست می ره
به همین سادگی!
دقیقا همینطوره...:w11::w04::w01:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
لطفا اسپم نفرمایید .....

فک رکنم در این یک ماه ششصدمین پسته:D

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره, قسمت اول دقیقا درسته. اما پس باید چه کرد؟ خیلی ها واسه همین میگن هرگز نگید دوستت دارم, اما آیا دوستی بدون جمله " دوستت دارم " دو قرون ارزش داره؟
این نتیجه دوستی خیابونیه. دوستی ای که با یه نگاه و یه احساس زود گذر بوجود بیاد خیلی سریع از بین می ره. اینکه اگه به کسی بگی من عاشقتم اون هم ناراحت بشه درست نیست چون اگه اینجوری بود نه من، نه شما و نه هیچ کس دیگه ای به دنیا نمی اومد.

ahmadkarimi26

عضو جدید
این نتیجه دوستی خیابونیه. دوستی ای که با یه نگاه و یه احساس زود گذر بوجود بیاد خیلی سریع از بین می ره. اینکه اگه به کسی بگی من عاشقتم اون هم ناراحت بشه درست نیست چون اگه اینجوری بود نه من، نه شما و نه هیچ کس دیگه ای به دنیا نمی اومد.
می بخشید به نظر من عشق کاری با جا و مکان نداره بلکه به دل کار داره اگر دو نفر واقعا برای هم ساخته شده باشند حتی اگه همون لحظه ی اول به دیگری بگه دوست دارم هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد چون ته دل نفر دوم هم همین جمله تکرار میشه ولی باید عشق را به معنای واقعی درک کرده باشیم و تفاوتشا با نمیدونم شهوت و غریزه و .... درک کنیم

arashlolos

عضو جدید
تورو خدا بگید این نگاه و احساس زودگذر یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خیلی در این باره حرف و ابهام دارم!!!
خوب بین بیش از 2000 نفر دانشجو وقتی از یکی خوشت میاد خوب اول آدم قیافه یکی رو میبینه دیگه اخلاقو که نمیشه از دور فهمید

EECi

مدیر بازنشسته
تورو خدا بگید این نگاه و احساس زودگذر یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خیلی در این باره حرف و ابهام دارم!!!
خوب بین بیش از 2000 نفر دانشجو وقتی از یکی خوشت میاد خوب اول آدم قیافه یکی رو میبینه دیگه اخلاقو که نمیشه از دور فهمید

ارش جان بنظر من عشق دو بعد داره:
بعد مادی
بعد روحی

بعد مادی اون مربوط میشه به هورمون هان هایی که در بدن یک انسان با دیدن جفتش بوجود میاد که همون عشق زود گذر هست ...
بعد روحی عشق همان ارزش ها و اعتقادات شما هست که در طرف مقابلتون متبلور میشه... اگر این ارزش ها در او باشه شما تا اخر عمر عاشقش میمونی در غیز اینصورت با فروکش کردن بعد مادی ، عشقی رو تجربه نخواهی کرد...
این شناخت ، در خیابون یا با یک نگاه حاصل نمیشه ! با دوستی های عاشقانه احساسی هم مشخص نمی شه...
عشق حقیقی اولش منطق هست اخرش احساس:gol:

صبا سخا

عضو جدید
واقعا درسته...
نمی خوام فکر کنین که چون دخترم این زوری حرف می زنم ولیاین موضوع بیشتر در مورد پسرا صحت داره
من بارها شنیدم که می گن تا وقتی دختری براشون جذابه حس کنن دست نیافتنیه وقتی که قلب دختره تسخیر شد دیگه براشون جذابیت خاصی نداره
نمونش فیلم زن ها فرشته اند

آخرین ویرایش:

arash1990

عضو جدید
واقعا درسته...
نمی خوام فکر کنین که چون دخترم این زوری حرف می زنم ولیاین موضوع بیشتر در مورد پسرا صحت داره
من بارها شنیدم که می گن تا وقتی دختری براشون جذابه حس کنن دست نیافتنیه وقتی که قلب دختره تسخیر شد دیگه براشون جذابیت خاصی نداره
نمونش فیلم پسر تهرونی

من باهات موافقم اما نه کامل
تنها پسرا اینجور نیستن
کلا انسان اینجوره به چیزی علاقه داره که دست نیافتنیه
وقتیم به دستش اورد براش کم ارزش میشه مثله مجنون که وقتی لیلی برگشت
حاضر نشد باهاش ازدواج کنه
دخترو پسر نداره

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم والا...
بس ما آدما بیخودیم...
حکایتمون ،حکایت جسم و سایه اس...
وقتی طرفش میری ازت دور میشه ولی وقتی ازش دور بشی دنبالت میاد....

صبا سخا

عضو جدید

من باهات موافقم اما نه کامل
تنها پسرا اینجور نیستن
کلا انسان اینجوره به چیزی علاقه داره که دست نیافتنیه
وقتیم به دستش اورد براش کم ارزش میشه مثله مجنون که وقتی لیلی برگشت
حاضر نشد باهاش ازدواج کنه
دخترو پسر نداره

موافقم اما من معتقدم در پسرها بیشتر این موضوع هست

termah

مدیر بازنشسته
من یه دوستی داشتم که با یه دختر خانمی دوست بود, من و سایر دوستان وقتی این دوتا رو با هم میدیدیم همه رو این مطلب صحه میذاشتیم که دختره از پسره خوشش میاد. راستش این دوست ما هم از این دختر خانم خوشش میومد اما هیچ وقت بهش چیزی در این باره نگفت و فقط سعی میکرد دوستی معمولیش رو ادامه بده تا اینکه یه روزی من از طریق دوست این خانم متوجه شدم که دختر خانم قصه ما واقعا به این دوست آقا پسر ما علاقمند هست پس من و بکس این دوستمون رو تشویق کردیم تا بره و حرف دلش رو به این دختر خانم بزنه و بهش ابراز علاقه کنه, دوستمون هم قبول کرد.
فردای اون روز دوستم رو دیدم که پکر نشسته, رفتم گفتم چی شده؟ جواب داد : وقتی بهش ابراز علاقه کردم گفت دوستی من و تو فقط یه دوستی معمولی هست و من به تو هیچ علاقه ای ندارم... ما همه اینجوری شدیم:eek:

از این دست داستانها هم زیاد دیدم و هم زیاد شنیدم( و همچنین برعکس این داستان رو هم دیدم که پسری در کف یک دختر بود یه روز دختره اومد بهش ابراز علاقه کرد, اون آقا بادی به غبغب انداخت و گفت ما بهتره فقط دوستای معمولی باشیم!!!!! )

میخوام بپرسم چرا اینجوریه؟ چرا وقتی به یه نفر میاد و ابراز علاقه میکنه, در اکثر موارد جذابیتش برامون از بین میره؟ اینی که میگم بارها واسه خودم هم پیش افتاده هر دو حالتش! واقعا چرا؟

وقتي دختري با يه پسر حرف ميزنه ممكنه طرز حرف زدن و قيافه طرف اون دختر رو جذب كنه و دختره بدش نمياد كه از طرف مقابل پيشنهاد دوستي عميق تري رو بشنوه . وقتي اين اتفاق ميوفته خوب دوستي قراره بيشتر شه بنابراين دختر دقيق تر جوانب رو در نظر ميگيره مثل خانواده ، اخلاق پسر و طرز برخوردش با ديگران، وضعيت مالي و............. بنابراين اگه يه چيزي اين وسط بلنگه از نظر دختر اون دوستي فقط يه دوستي ساده باشه بهتره:w16::w16::w16: