[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

goli-

عضو جدید
هییییییییییییی روزانه اراک .... 600 ، خیلی ناراحتم فکر میکردم اصفهان محیط زیست قبول میشم ولی متاسفانه.........:(

mahtab180

عضو جدید
بچه ها دانشکده کاسپین که وابسته به دانشگاه تهرانه چطوره؟ شنیدم به دانشجوهای شبانه هم خوابگاه میده ، درسته ؟

آخرین ویرایش:

E.AP

عضو جدید
تبریک

تبریک

دوستان به همه تبریک می گم امیدوارم که همیشه موفق باشید:smile:

• Like
واکنش ها: njch

goli-

عضو جدید
اراک خوبه. دکتری هم داره. من لیسانس اونجا بئدم. استادا خوبن

مرسی بخاطر نظرتون. امیدوارم از این انتخابم پشیمون نشم...... :( :cry: راستی جناب یه سوال شما اطلاع دارین از گرایش ارشد اراک؟ توی دفترچه بدون گرایشه ولی تو سایت دانشگاه نوشته 2 گرایش پلیمر و پیشرفته داره .... یعنی ما هم میتونیم پلیمر رو انتخاب کنیم یا اینکه پلیمرش فقط واسه خود مهندسی پلیمر هاست؟ ممنون میشم اگر اطلاع دارین کمک کنین.....

آخرین ویرایش:

kamyab.chem

عضو جدید
منم با475 مردود:(
البته فقط تهرانو زدم یکی دو تا گرایش بالا جاهای دیگه که نیوردم.
تکمیل ظرفیت کیه؟کسی میدونه:(:(

• Like
واکنش ها: njch

goli-

عضو جدید
منم با475 مردود:(
البته فقط تهرانو زدم یکی دو تا گرایش بالا جاهای دیگه که نیوردم.
تکمیل ظرفیت کیه؟کسی میدونه:(:(
:(امیدوارم در مراحل بعدی زندگی تون موفق باشید.......

تكميل ظرفيت و رشته‌هاي جديد
اطلاعيه پذيرش دانشجو در برخي از كدرشته محلهاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1392،در تاريخ 22/7/92 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

SCIENSE

عضو جدید
بچه ها دانشکده کاسپین که وابسته به دانشگاه تهرانه چطوره؟ شنیدم به دانشجوهای شبانه هم خوابگاه میده ، درسته ؟
خیلی خوبه اساتیدش از خود دانشگاه تهران می یان و یکی از پردیس های اونه خوابگاهم چون چند ساله دانشجو کارشناسی نمی گیرن جای خالی زیاد داره برا همین اتاقای بزرگ و با امکانات برا شبانه هام داره مبارکه

SAEEDnumber1

عضو جدید
مرسی، منم بهت تبریک میگم. رتبت چند بود؟
کارشناسی هم همون سهند بودم. شما کارشناسی رو کجا خوندین؟

من ورودی 91 هستم،من کارشناسی دانشگاه تبریز بودم فکر کردم از بچه های دانشگاه تبریز باشید، براتون ارزوی موفقیت دارم مخصوصا اینکه اموزش دانشکده به دادتون رسید.

masoodgg

عضو جدید
من ورودی 91 هستم،من کارشناسی دانشگاه تبریز بودم فکر کردم از بچه های دانشگاه تبریز باشید، براتون ارزوی موفقیت دارم مخصوصا اینکه اموزش دانشکده به دادتون رسید.

ممنون. منظورتون رو از "مخصوصا اینکه اموزش دانشکده به دادتون رسید" نفهمیدم؟ چی شده مگه؟ من فارغ التحصیل شهریور 91 هستم، 1 سال اونجا نبودم!

ansari1887

عضو جدید
مرسی بخاطر نظرتون. امیدوارم از این انتخابم پشیمون نشم...... :( :cry: راستی جناب یه سوال شما اطلاع دارین از گرایش ارشد اراک؟ توی دفترچه بدون گرایشه ولی تو سایت دانشگاه نوشته 2 گرایش پلیمر و پیشرفته داره .... یعنی ما هم میتونیم پلیمر رو انتخاب کنیم یا اینکه پلیمرش فقط واسه خود مهندسی پلیمر هاست؟ ممنون میشم اگر اطلاع دارین کمک کنین.....

گرایش شما پیشرفته حساب میشه.کارشناسی کجا خوندید؟
اینجا سخت بهتون نمیگذره.دکتری هم از امسال اومده.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام.کسی میدونه دانشگاه تهرانبه قبولی های شبانش خوابگاه میده یا نه؟

نه .. اول به همه روزانه ها خوابگاه می دن ... اگر آخرش جای اضافه ای باشه که معمولا نیست میدنش به شبانه ها ...

mahtab180

عضو جدید
خیلی خوبه اساتیدش از خود دانشگاه تهران می یان و یکی از پردیس های اونه خوابگاهم چون چند ساله دانشجو کارشناسی نمی گیرن جای خالی زیاد داره برا همین اتاقای بزرگ و با امکانات برا شبانه هام داره مبارکه
خیلی ممنون واقعا خیالمو راحت کردین ، ببخشید مدرکش واسه دانشگاه تهران میشه دیگه ؟

SCIENSE

عضو جدید
خیلی ممنون واقعا خیالمو راحت کردین ، ببخشید مدرکش واسه دانشگاه تهران میشه دیگه ؟

آره می نویسه دانشگاه تهران پردیس کاسپین البته برا اپلای به خارج هیچ تفاوتی نیست تو داخلم باز برا کار اگه کسی نپرسه تو فرما همون دانشگاه تهرانه

SCIENSE

عضو جدید
نه .. اول به همه روزانه ها خوابگاه می دن ... اگر آخرش جای اضافه ای باشه که معمولا نیست میدنش به شبانه ها ...
متاسفانه طبق روال سالای قبل هیچ خوابگاهی به شبانه داده نمی شه حتی اگه جا باشه . مگر خوابگاه خودگردان برا شبانه ها برا سال آینده باشه که هنوز مشخص نیست به هر حال اگر دختر هستید یکی دو روز زود تر از شروع کلاسا بیاید تا اگه جایی باشه بگیرید ولی میمنیموم ماهی بالای 150 یا ختی 200 هزار اجاره دارن

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام و با آرزوی موفقیت برای همه دوستان....یه سوال داشتم........حدود رنج رتبه قبولی برای ارشد این دانشگاه چند هست؟ روزانه و شبانه.

بالا