گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

s.matavos

عضو جدید
....این سینا مهره مار داره :surprised:
من از منطق خام استفاده می کنم!
من با سینایی
خب چیکار کنیم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:
هورا جیجلی! تو هم به جمع ما خوش اومدی! این آقاهه داره هی از دیدگاه متعصب گرایانه ی متحجرانه رشته مهندسی شیمی رو مورد عنایت و لطف قرار میده! ما هم از دیدگاه منطقی (!) و مثبت جلوشیم!

jijal

عضو جدید

هورا جیجلی! تو هم به جمع ما خوش اومدی! این آقاهه داره هی از دیدگاه متعصب گرایانه ی متحجرانه رشته مهندسی شیمی رو مورد عنایت و لطف قرار میده! ما هم از دیدگاه منطقی (!) و مثبت جلوشیم!
آهان
آماده ی جنگم;)

s.matavos

عضو جدید
اوهوم
آخی... عزیزم!
رشته فروش ایهام می دارد!
رشته ی رشته نه اون رشته ای که رشته هست!
....سنش که نه افکارش مال زمان شاه سلطان حسین هستش:D
من هنوزم میگم! افکار مدرنیته ت توی فرهنگ ایران جایی ندارد! سیویلایزد شدی!

sarang

عضو جدید
من تصمیمو گرفتم طرفدار سینا هستم چون داداش خوبیه!و همین طور طرفدار سیاوش هم هستم چون هم خوبه هم گناه داره تنهایی گیر افتاده:thumbsup: :cry:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)هورا جیجلی! تو هم به جمع ما خوش اومدی! این آقاهه داره هی از دیدگاه متعصب گرایانه ی متحجرانه رشته مهندسی شیمی رو مورد عنایت و لطف قرار میده! ما هم از دیدگاه منطقی (!) و مثبت جلوشیم!
...منطق خام تو مایه های سی دی خامه؟؟....خیلی هم مدرن هستش و مبتنی بر واقعیت و نه توهم فانتزی مثل بعضی ها!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تصمیمو گرفتم طرفدار سینا هستم چون داداش خوبیه!و همین طور طرفدار سیاوش هم هستم چون هم خوبه هم گناه داره تنهایی گیر افتاده:thumbsup: :cry:
....به سارنگ میگن یک مهندسی شیمی فهمیده افرین :gol:

s.matavos

عضو جدید
آهان
آماده ی جنگم;)
میسی!!! خب چرا بیکار وایسادی؟ خب جواب این آقاهه رو بده! بیا کمک!
جبهه بی طرف نداریم! :razz:
...منطق خام تو مایه های سی دی خامه؟؟....خیلی هم مدرن هستش و مبتنی بر واقعیت و نه توهم فانتزی مثل بعضی ها!
ای...همچین! هاااااان؟! مثل کیا؟!

s.matavos

عضو جدید
اااااااااااااااا اسمم نازنین هستش!هی تو وسینا میگین سارنگ!بیام دعوا یا اصلاحش می کنین؟:w43:
نااااااازززززززنییییییین! خوب شد؟! اصلا تقصیر خودته اسم پسرونه گذاشتی رو یوزرت!
دعوا نداریم که! اصلا بحثو عوض نکن! آب نبات من کو؟! :crying2:

sarang

عضو جدید
نااااااازززززززنییییییین! خوب شد؟! اصلا تقصیر خودته اسم پسرونه گذاشتی رو یوزرت!
دعوا نداریم که! اصلا بحثو عوض نکن! آب نبات من کو؟! :crying2:

چرا داد میزنی خبببببببب.اصلا آب نباتتم بهت نمیدم.سیاوش بیا این سینایی رو دعواش کن:cry:

بالا