با دیدن این جسد یکی دیگر از معجزات قران اثبات شد

زندانی درقفس

عضو جدید

• [h=2]با دیدن این جسد،یکی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد ![/h]
    جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.
    رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود.

تحقیقات پروفسور بوکای همچنان ادامه داشت تا اینکه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد بقایای نمکی که پس از ساعت ها تحقیق بر جسد فرعون کشف شد دال بر این بود که او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او از دریا برای حفظ جسد، آن را مومیایی کرده اند. اما مسئله غریب و آنچه باعث تعجب بیش از حد پروفسور بوکای شده بود این مسئله بود که چگونه این جسد سالمتر از سایر اجساد، باقی مانده در حالی که این جسد از دریا بیرون کشیده شده است

حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق کاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می کرد که چگونه این امر ممکن است با توجه به اینکه این مومیایی در سال ۱۸۹۸ میلادی و تقریبا در حدود ۲۰۰ سال قبل کشف شده است،در حالی که قرآن مسلمانان قبل از ۱۴۰۰ سال پیدا شده است؟!

لذا بعد از اتمام کار به کشورهای اسلامی سفر کرد و به تحقیق پرداخت تا بالاخرة آیه ۹۲ سوره یونس را برایش خواندند.به این صورت بود که به دین مبین اسلام مشرف شد.

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز

• با دیدن این جسد،یکی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد !

ناراحت کننده است وقتی می بینیم چنین دروغ های بزرگی را به خورد مردم می دهند و عده ای زودباور هم آن را بدون تحقیق و بررسی و تفکر می پذیرند.وقتی خبری در این دنیای بی در و پیکر مجازی در وبلاگ یا سایتی قرار داده می شود متاسفانه افراد زودباور با به اشتراک گذاشتن آن،به پخش و انتشار این اخبار کودن فریبانه کمک می کنند و عده زیادی فریب می خورند.
پیشنهاد می کنم حقیقت جویان دو لینک زیر را مطالعه کنند.لینک اولی پست های کاربر سیاوش بزرگمهر عزیز به اندازه کافی گویا و روشن است که به دقت این ادعا را مورد کنکاش و بررسی قرار داده است.اگر حوصله مطالعه مفصل و دقیق را ندارید خواندن پست های کاربر غلامعلی نوری در لینک دوم هم می تواند روشنگر باشد:

http://www.askdin.com/thread5763.html

http://goftomanedini.com/showthread.php?t=48840

آخرین ویرایش:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ناراحت کننده است وقتی می بینیم چنین دروغ های بزرگی را به خورد مردم می دهند و عده ای زودباور هم آن را بدون تحقیق و بررسی و تفکر می پذیرند.وقتی خبری در این دنیای بی در و پیکر مجازی در وبلاگ یا سایتی قرار داده می شود متاسفانه افراد زودباور با به اشتراک گذاشتن آن،به پخش و انتشار این اخبار کودن فریبانه کمک می کنند و عده زیادی فریب می خورند.
پیشنهاد می کنم حقیقت جویان دو لینک زیر را مطالعه کنند.لینک اولی پست های کاربر سیاوش بزرگمهر عزیز به اندازه کافی گویا و روشن است که به دقت این ادعا را مورد کنکاش و بررسی قرار داده است.اگر حوصله مطالعه مفصل و دقیق را ندارید خواندن پست های کاربر غلامعلی نوری در لینک دوم هم می تواند روشنگر باشد:

از این که انقدر به اسلام علاقه نشون میدید متعجبم!!پستهای سیاوش بزرگمهر بیشتر شبیه به نقد فیلم بود تا....!!شما خیلی شلوغش کردینا!!اون بنده خدا هم جز این که سعی در اثبات چیزی داشته باشه سعی داشت معلومات زبان و توانایی در وبگردیو به رخ کاربران بکشه...وگرنه انصافا پستاش چیز دندونگیری نداشت...توجه شمارو به پست زیر پست ایشون جلب میکنم که ادامه ی عرایض بنده است!!
البته همیشه در هر اتفاق تاریخی و هیجان انگیزی کمی اغراق وجود داره و نویسنده ای که این متنو منتشر کرده فقط سعی در بازنویسی متن اصلی به زبانی جذاب و گیرا داشته و قطعا چیزیو در متن اصلی تحریف نکرده فقط کمی بهش شاخ و برگ داده...در اصل اینجور نقادی های ادبی-سینمایی فقط قصد سیاه نمایی و به حاشیه بردن اصل موضوع داره!!
و...یه چیزیو اضافه کنم:دروغهای بزرگی را به خورد مردم میدهند؟؟!!!!!حالا نقدهای یه آدم نامعتبر شد وحی منزل!!!تازه همین آدم نامعتبر هم هیچ جای پستش نگفته دروغ بزرگ!!این اخبار کودن فریبانه نیست،حقایق تلخیست که افکار ضد اسلامی را سخت متشنج کرده!!

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این که انقدر به اسلام علاقه نشون میدید متعجبم!!پستهای سیاوش بزرگمهر بیشتر شبیه به نقد فیلم بود تا....!!شما خیلی شلوغش کردینا!!اون بنده خدا هم جز این که سعی در اثبات چیزی داشته باشه سعی داشت معلومات زبان و توانایی در وبگردیو به رخ کاربران بکشه...وگرنه انصافا پستاش چیز دندونگیری نداشت...توجه شمارو به پست زیر پست ایشون جلب میکنم که ادامه ی عرایض بنده است!!
البته همیشه در هر اتفاق تاریخی و هیجان انگیزی کمی اغراق وجود داره و نویسنده ای که این متنو منتشر کرده فقط سعی در بازنویسی متن اصلی به زبانی جذاب و گیرا داشته و قطعا چیزیو در متن اصلی تحریف نکرده فقط کمی بهش شاخ و برگ داده...در اصل اینجور نقادی های ادبی-سینمایی فقط قصد سیاه نمایی و به حاشیه بردن اصل موضوع داره!!
و...یه چیزیو اضافه کنم:دروغهای بزرگی را به خورد مردم میدهند؟؟!!!!!حالا نقدهای یه آدم نامعتبر شد وحی منزل!!!تازه همین آدم نامعتبر هم هیچ جای پستش نگفته دروغ بزرگ!!این اخبار کودن فریبانه نیست،حقایق تلخیست که افکار ضد اسلامی را سخت متشنج کرده!!

من وقت و حوصله جدل کردن ندارم و این آخرین باری است که پاسخ چنین پست هایی را می دهم.
امیدوارم تفاوت بین بحث جدلی و استدلالی را تشخیص دهید.

امیدوارم روزی بفهمید که این قدرت استدلال و و معقولانه نقد کردن است که به اعتبار سخن شما می افزاید نه میزان ادعاها و رجز خوانی ها و برچسب زدن های شما به دیگران.
اگر می خواهید نقد بکنید باید ابتدا به خود زحمت پژوهش و جستجو را بدهید و حرف های دیگران را خوب بخوانید و سپس نقدهای خود را مشخصا بر هر یک از آنها با ذکر دلیل بیان کنید و از کلی گویی و مبهم گویی بپرهیزید.اما من چیزی غیر از نقد شخصیت به جای نقد سخنان طرف و برچسب زدن و ادعاهای بی دلیل ندیدم.
من دو لینک به شما ارایه کردم که بخوانید اما مطمئنم بیشتر پست های لینک اول را نخواندید یا با بی دقتی از آن عبور کردید و اصلا به خود زحمت نگاه کردن به لینک دوم را ندادید.
من اصراری ندارم شما حرف مرا بپذیرید اما بهتر است وقتی پست می زنید به جای جدل کردن،استدلال کنید.

امیدوارم پست بعدی شما پاسخی مستند،مستدل و معقولانه بدهد چرا که لینک های بنده با ذکر دلیل این موضوع را رد کردند و به رجزخوانی نپرداختند.برای اینکه حجم مطالب بیان شده کاهش یابد و وارد مباحث پیچیده ترجمه نشویم بهتر است به لینک دوم با نقل قول پاسخگو باشید که با ذکر دلایل عقلی و نقلی به رد این ادعا پرداخته.موفق باشید.

af.earthlover

عضو جدید

دوست عزیز ...لینک ها را مطالعه کردم و از گفتار سیاوش بزرگهمر عزیز بسیار لذت بردم ...
خوشحال میشم که اگه به ایشون دسترسی دارید ، از طرف من از ایشون سپاسگذار باشید ...
و همچنین از شما هم به خاطر قرار دادن این لینک سپاسگذارم ...

pakzad_saeed

عضو جدید
من هیچ مشکلی ندارم با دین ولی بعضی چیزا واسم سوال میشه اینکه اگر می توانید نظیری مثل قرآن بیاورید
مثلا من یک جمله می گم مثل این جمله بیاورین اگه می تونین
من مسلمان هستم
کی می تونه مثل جمله من بیاره؟

jila-nice

عضو جدید
خدا رو شکر انقدر معجزات قرانی زیادن که هر کسی رو به حیرت وا میداره
کسانی هم که چشمشون رو به این حقایق بستن شاید به یکیش بتونن به اسم عقل و چه میدونم عقلانیت بی اعتنایی کنن اما به همش نمیتونن.
به نظر من اگر چیزی از نظر ما غیر عقلانی و مبهم میاد نشونه کمبود مطالعه و تدبرمونه

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هیچ مشکلی ندارم با دین ولی بعضی چیزا واسم سوال میشه اینکه اگر می توانید نظیری مثل قرآن بیاورید
مثلا من یک جمله می گم مثل این جمله بیاورین اگه می تونین
من مسلمان هستم
کی می تونه مثل جمله من بیاره؟
خودتم میدونی چه چیز مسخره ای گفتی!!!
پس من بحثی ندارم!!!

بیا از جمله ی تو بهتر میارم:
من مفتخرم که مسلمانم!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا عالی بود .

تا افراد ظالم از تو عبرت گرفته و دست از ستم خود بکشند و افراد مومن برا ایمانشان افزوده شود و با اراده محکم تری براساس اعتقادات خویش عمل کنند،
اما بسیاری از مردم از آیات و نشانه های ما غافلند.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا عالی بود .

تا افراد ظالم از تو عبرت گرفته و دست از ستم خود بکشند و افراد مومن برا ایمانشان افزوده شود و با اراده محکم تری براساس اعتقادات خویش عمل کنند،
اما بسیاری از مردم از آیات و نشانه های ما غافلند.
انشاالله
.
.
.
و
.
.

وای بر کسی که در نادانی خود فرو رفته!!

غررالحکم،امام علی (ع)،باب جهل

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ت-انگيز-قرآن?p=4409517&highlight=#post4409517

;)
عزیزم...حرفاتون تکراری بود...اینارو دوست عزیزتر از جانتون(خردبین)قبلا گفته بودن...
و دوباره عزیزم ...به نظر شما نیل دریاست یا رود خانه؟!!!!فرعون در نیل غرق نشده بود مهندس !!در قسمتی از دریای سرخ امروزی غرق شده بود!!
و دوباره عزیزم...همه ی حرفاتون از یه جا آب میخوره و کپی اندر کپیه!!پست منو درجواب خردبین بخونید...که در هر دوتا لینکشون حرفای کاربران مورد علاقه ایشون درست شبیه به هم بود!!

?Why

عضو جدید
عزیزم...حرفاتون تکراری بود...اینارو دوست عزیزتر از جانتون(خردبین)قبلا گفته بودن...
راس میگی ... لازم نبود من پست بزنم ... جوابای دوستِ عزیزتر از جانم ! کامل و کافی بود ... ;)
و دوباره عزیزم ...به نظر شما نیل دریاست یا رود خانه؟!!!!فرعون در نیل غرق نشده بود مهندس !!در قسمتی از دریای سرخ امروزی غرق شده بود!!
رو چه حسابی میفرمایید که تو "دریایِ سرخِ امروزی"! ، غرق شده مهندس ؟
رو موردِ یک بحثی نداشتین ؟ :D

و دوباره عزیزم...همه ی حرفاتون از یه جا آب میخوره و کپی اندر کپیه!!پست منو درجواب خردبین بخونید...که در هر دوتا لینکشون حرفای کاربران مورد علاقه ایشون درست شبیه به هم بود!!
خداوکیلی مشغول الذمه ای اگه من از جایی کپی نکرده باشم .
:cry:

آخرین ویرایش:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راس میگی ... لازم نبود من پست بزنم ... جوابای دوستِ عزیزتر از جانم ! کامل و کافی بود ... ;)

رو چه حسابی میفرمایید که تو "دریایِ سرخِ امروزی"! ، غرق شده مهندس ؟
رو موردِ یک بحثی نداشتین ؟

بله ...ایشون همیشه کامل و جامع و حق به جانب حرف میزنن!!البته فقط به نظر خودشون و خودتون!!

رو چ حسابی میگم؟!!!!رو همون حسابی که شما مورد 1و گفتین...عزیزم!!:D

آها..راستی عزیزم..یه چیزی...برو نکته ی دو رو تو اون لینکه پاک کن ...،آبروریزیه واسه مهندس مملکت اینگونه اشتباه های لپی!!

آخرین ویرایش:

af.earthlover

عضو جدید
دو نظریه وجود داره : نیل و دریای سرخ ...هیچ کدام قطعی نیست ...
و دوست عزیز .. neda 72 باور کنید که مخالفت ما با این میل ( یا بزارید حداقل از طرف خودم صحبت کنم ) دلیل بر عدم اعتقاد ما بر اعجاز قرآن نیست ولی حقیقت چیز دیگری است ... حقیقت را باید بدون تعصب جست و جو کرد ...

?Why

عضو جدید
رو چ حسابی میگم؟!!!!رو همون حسابی که شما مورد 1و گفتین...عزیزم!!:D

باریکلله ... باریکلله ... تنت به تنه ی جواد مسی خورده که اینقد قشنگ قشنگ جواب میدیا ...:smile:

آها..راستی عزیزم..یه چیزی...برو نکته ی دو رو تو اون لینکه پاک کن ...،آبروریزیه واسه مهندس مملکت اینگونه اشتباه های لپی!!

تُچ ... پاک نمیکنم ... شما هم برو تو google ، و "غرق شدن فرعون در نیل " رو سرچ کن ... با توجه به نتایج ، شما هم بودی مجاب میشدی که موردِ دوم رو بنویسی ;)
و این جالبه که هر جا گفته که تو دریا غرق شده ، یه جورایی به این داستانِ مسلمون شدنِ پلفسورِ عزیزمون مربوطه ... ینی به خاطرِ این داستان پلفسول هم که شده ، میخوان ثابت کنن که اون فرعونِ ننه مرده ، تو دریا غرق شده :smile:
هیچم آبروریزی نیست ... مهندسِ مملکتم ... آخوندِ مملکت که نیستم که مغزمو با این داستانا پر کرده باشم...
;)