یک نمونه پیام خصوصی....

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر عزیز خیلی به دل نگیر . به اون نویسنده پ.خ کمی حق بده و پیش خودت فقط مجسم کن اون بنده خدا وقتی با دیدن عکس سریک زن در دنیای مجازی تحریک میشه و ایمانش سست میشه پس وقتی در دنیای واقعی فیلم و سریال نگاه میکنه چه بلایی سر خودش و ایمانش میاد یا وقتی تو خیابون چشمش به یک کلاه گیس با اون موهای بلند و ناز میفته چه زجری رو باید تحمل کنه یا وقتی ناخواسته ( اینو مطمئن باش ناخواسته است و از قصد و غرض نیست ) چشمش به مانکن های بدون سر میفته که لباس زنونه تنشونه و برجستگی های بدنش معلومه چقدر ریاضت می کشه تا ایمانش از اونی که هست سست تر نشه .

اما این پ.خ دو تا حسن داشت یکی اینکه حالا فهمیدم مردها اونقدرها هم که من تصور میکردم جنس قوی و قدرتمندی نیستن . دوم اینکه حرف زدن از دین و ایمان و خود رو مومن نشون دادن شده مد روز . حداقل فایده ایمان اینه که بتونه مثل سپر عمل کنه و انسان رو از معصیت دور نگه داره . وقتی با یک عکس سر زن در دنیای مجازی ایمان سست بشه باید در بودنش شک کرد

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

به نظر بنده اواتار و امضا یک مساله کاملا شخصی هست ولی خب من تو اواتار شما مشکلی ندیدم مطمئن باشید اگه اواتاری یا امضایی مشکل ساز باشه صد در صد مدیران باشگاه تذکر میدن

یه نکته دیگه هم بگم دوست عزیز خودتو برای همیچین مسائلی کوچیکی ناراحت نکن و بهش فکر نکن برای خودت زندگی کن برای خودت انتخاب بهترین ها رو بکن چون این مسائل مربوط به شخص خودت هست ما برای مردم زندگی نمیکینم که ما برای خودمون زندگی میکنم برای بهتر زندگی کردمون برای انتخاب بهتر

هر کسی نظری داره دلیل نمیشه که همه نظرات یکی باشن شما یه خانواده رو هم در نظر بگیر دقیقا همینطوره کمتر بیش میاد که نظر همگی یکی باشه

پ ن :
اواتارت هم خیلی قشنگه :w30:
قبول دارم مرسی گلم:gol::gol::gol::gol:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

واسه اون قسمت که این آقا گفته با دیدن آواتار بعضی خانومای باشگاه آقایون تحریک میشن

باید بگم لطفا جمع نبندید اگه واقعا شما با تصویر صورت یه خانوم تحریک میشید باید بگم متاسفانه شما مشکل داری

در ضمن هر کسی مسئول کارهای خودشه

امر به معروف خوبه اما باید به جاش باشه برادرم
تایید میشه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر عزیز خیلی به دل نگیر . به اون نویسنده پ.خ کمی حق بده و پیش خودت فقط مجسم کن اون بنده خدا وقتی با دیدن عکس سریک زن در دنیای مجازی تحریک میشه و ایمانش سست میشه پس وقتی در دنیای واقعی فیلم و سریال نگاه میکنه چه بلایی سر خودش و ایمانش میاد یا وقتی تو خیابون چشمش به یک کلاه گیس با اون موهای بلند و ناز میفته چه زجری رو باید تحمل کنه یا وقتی ناخواسته ( اینو مطمئن باش ناخواسته است و از قصد و غرض نیست ) چشمش به مانکن های بدون سر میفته که لباس زنونه تنشونه و برجستگی های بدنش معلومه چقدر ریاضت می کشه تا ایمانش از اونی که هست سست تر نشه .

اما این پ.خ دو تا حسن داشت یکی اینکه حالا فهمیدم مردها اونقدرها هم که من تصور میکردم جنس قوی و قدرتمندی نیستن . دوم اینکه حرف زدن از دین و ایمان و خود رو مومن نشون دادن شده مد روز . حداقل فایده ایمان اینه که بتونه مثل سپر عمل کنه و انسان رو از معصیت دور نگه داره . وقتی با یک عکس سر زن در دنیای مجازی ایمان سست بشه باید در بودنش شک کرد
:D
تمام حرفات رو بلا استثنا قبول دارم عزیزم;)
ناراحت نیستم به دلم نگرفتم برام عجیب بود گفتم به بچه ها هم بگم

ویسا

عضو جدید
بله قسمت اول صحببتتون کاملا متین و صحیح
ولی در مورد امر به معروف و نهی از منکر باید بگم ، کسی که می خواد این کا رو انجام بده اولا باید در مورد کاری که طرف مقابلش
یا هر چیز دیگه آگاهی داشته باشه .دوما باید خصوصیات اخلاقی خودش رو برای این کارش از بین ببره
به عنوان مثال نمیشه کسی که خودش به این راحتی سست میشه بیاد برای بقیه راهنما بشه همه خودشون عقل دارن میدونن چی خوبه چی بد ........
ممنونم دوست من

حق با شماست همینطوره

anjam.vazife

عضو جدید
خبر دست اول خانم ها دیگه حق ارسال پست و تاپیک رو ندارن چون عده ای پسر تحرک پذیر از نوع خیلی شدید وارد باشگاه شدن از این به بعد اگه رعایت نکنن این کارشون جزو گناهان نا بخشسودنی به حساب میاد
وای خواهر این چه اواتاریه گذاشتی یهو میومدی live cam جنی فرو مذاشتین - اصلا چه لزومی داره خانمی بیاد اینترنت با کلی نامحرم روبه رو شه صبر کن پیشنهاد تفکیک تو اینترنتو هم به بچه های بالا بفرستم تا دیگه کوچیک ترین تخلف هم پدید نیاد

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله قسمت اول صحببتتون کاملا متین و صحیح
ولی در مورد امر به معروف و نهی از منکر باید بگم ، کسی که می خواد این کا رو انجام بده اولا باید در مورد کاری که طرف مقابلش
یا هر چیز دیگه آگاهی داشته باشه .دوما باید خصوصیات اخلاقی خودش رو برای این کارش از بین ببره
به عنوان مثال نمیشه کسی که خودش به این راحتی سست میشه بیاد برای بقیه راهنما بشه همه خودشون عقل دارن میدونن چی خوبه چی بد ........
کاملا درسته:gol:

mmr1414m

عضو جدید
:wallbash::wallbash::wallbash:واقعا متاسفم براي كساني كه اين طرز تفكرات رو دارن همين عقايده كه ايراني رو كه هزاران سال از همه دنيا جلو بود الان جهان سومي كرده بابا يكم وقت بذارين مطالب علمي گذاشته شده رو بخونين تا با اين تبادل اطلاعات خودمونو علممونو بالا ببريم اينقدر از دنيا عقب نباشيم واقعا متاسفم برا اينجور آدما با اين عقايد سنگي

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر ایمان نباشد زندگی تکیه گاهش چه باشد؟
خدايا
به من زيستني عطا كن ،كه در لحظه مرگ
بر بي ثمري لحظه اي كه براي زيستن گذشته است،
حسرت نخورم و
مُردني عطا كن كه بر بيهودگيش ،
سوگوار نباشم

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام فقط یک نمونه پیام خصوصی رو که دیشب تا به حال داشتم جلوی چشمای دوستان بذارم و قضاوت با شما....:gol:(البته با ندیده گرفتن خیلی از مسایل اعتقادی که من با ایشون در تضاد بودم در گذشته)

خدایش حق با کیه!!!!:razz:

در ابتدا اینطور پیام داد::que:
سلام
چه گرایشی شما میخونید

این برای وقتی بود که هنوز این تاپیک دیشبی رو نزده بودم!!!

سری بعد
یعنی بعد از زدن تاپیک :
:que:

سلام
اینو بابت اون تایپیکی که در مورد خانمها زدی میگم

شما ودیگر خانمها اگر این عکسهای مستهجن که بعنوان عکس اواتارتون میزارید بردارید دیگه

کسی اجازه به خودش نمیده در مورد شما خانمها تو سایت

شما خودتون هم یه جورایی مقصرین همه رشته

سری سوم:que:

در ضمن بعضی خانمها مثل ادمای عقده ای از عکسهای استفاده میکنند انگار کمبود دارند هم رشته ببخشید اینو گفتم

پس در کل خودتون مقصرید هم رشته

نظر بده شماها خودتون هم یه جورای مقصرید هم رشته

خوبه آدم به یکی توهین کنه بعد بگه ببخشید

و در آخر::que:

هم رشته این عکس اواتارتو پاک کن که باعث خوشحالی شیطانه ....

چه جور بگم اینجور عکسهای که خانمها برا خودشون انتخاب میکنند برا اواتارشون باعث تحریک پسرها سست ایمان و سست نفس میشد

چون هم خودشون گناه میکنند و از هم بیشتر شما در این گناه نقش دارید:gol:
میتونی از یه عکس گل برا اواتارت استفاده کنی اینو گفتم چون هم رشتمی ...

چون گل از پاکی نشات میگیره
یا حق
.....

کی از ایشون نظر خواسته!!!

کی به ایشون گفت اینطور به من بگه تو به جای شما!!!

برای چی باید توهین بشه!!!

غیر از این بوده که من یک سوال دوستانه از آقایون باشگاه پرسیدم؟

اینهمه آقایون میگن بیان نظر بدین!!!آیا ما اینطور برخورد میکنیم!!
آیا این انصافه!!

اینهمه آقا محترمانه نظر دادن!!

مگه امر به معروف ونهی منکر سایت هستین شما!!

کجای آواتار من ایراد داره!!!من آزادم هر طور که میخوام انتخاب کنم.آواتار نشانه شخصیت هر طرف(از نظر من).عقل من بمن میگه این آواتار مناسبه!!نیازی به نظر شما نبود که همه چیز رو به هم ربط میدین!!

کاش به جای این توهین غیر مستقیم یکم بیایم از همین بالا به مردم نگاه کنیم.ما هم یکی از همه ایم آدماییم

وقتی آدم اینطور از بالا به مردم نگاه میکنه اون وقت خودش رو پاک و بقیه رو آلوده میبینه!!خودش رو با خدا و بقیه رو بی خدا میبینه!!خدا رو فقط برای خودش میدونه و مال آدم هایی امثال من ناپاک نمیدونه!!
ما فقط ادعای دین داری میکنیم.
من خدا رو پرستش میکنم .هروقت به علاوه خدا شدی بیا من جواب حرفات رو میدم.

بعضی آدم ها فقط قصد دارن با گمراه کردن موضوع همه چیز رو به اون سمتی خودشون فکر میکنن درسته سوق بد و فقط شعار بدن و فکر کنن خودشون فقط عقل دارن و خدا رو میشناسن!!

اول سلام ميكنم به شما و براتون متاسفم كه اين منكراتي هم رشتته:D
خب آبجي شما خودش رو ناراحت نكن......
ايشون قرار بشه مدير امر به منكر نهي از معرف به تعبير خودشون كه با ديدي كاملا تاريك به اين قضايا نگاه ميكنن.....
روال بيخيالي رو طي كن و جواب اينطور آدمهاي مشنگ رو نده:surprised:;)

آخرین ویرایش:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوتا سگ داشتم البته دردو زمان مختلف اولی رو زنجیر بسته بودم خوب بهش غذا و آب میدادم و وقتی بسته بود دورو ورش رو میگرفتم ...یه روز زنجیر رو پاره کرده بود و...رفت ...رفت که رفت چون نه خونه رو میشناخت نه خیابون رو ن خطررو ...ماشین زده بود و کشته بودش؟ یکی دیگه گرفته بودش؟
گم شد ه بود ؟ازگشنگی مرده ؟نمیدونم ولی میدونم اشتباه ازمن بود که هیچوقت آزادش نمیکردم
دومی :همیشه باز بود میومد میرفت بعضی وقتا یادم میرفت آب و نونش بدم ولی ...هنوز هم هست و یه جایی هم اگا میره خیالم راحت ...
اینا که حیون و بلا عقل هستن اینه وضعشون ...واقعا" اگه انسانها رو اینقدر محدود کنیم بااولین گوشه چشم و طنازی خودشون رو از پنجره پرت نمیدن ؟ اینا به نظرتون طبعات یه چیزایی نیست ؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا اندیشه و احساس مرا در سطحی پایین میاور که
زرنگی های حقیر و پستی های نکبت بار و پلید"شبه ادم های اندک" را متوجه شوم
چه دوست تر میدارم بزرگواری گول خور باشم تا همچون اینان کوچکواری گول زن.

ویسا

عضو جدید
:wallbash::wallbash::wallbash:واقعا متاسفم براي كساني كه اين طرز تفكرات رو دارن همين عقايده كه ايراني رو كه هزاران سال از همه دنيا جلو بود الان جهان سومي كرده بابا يكم وقت بذارين مطالب علمي گذاشته شده رو بخونين تا با اين تبادل اطلاعات خودمونو علممونو بالا ببريم اينقدر از دنيا عقب نباشيم واقعا متاسفم برا اينجور آدما با اين عقايد سنگي

واقعا آفرین

اگه مردم ما همینقدر که به این مسائل توجه دارن به مسائلی مهمتر از این توجه کنند

الان وضعیتمون خیلی بهتر از اینی که هستیم بود

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
"چقدر بودن و دم زدن و خوردن و خوابيدن و خوشبخت بودن در سطح لجن، گل بدبوي متعفن، صلصال كالفخار، آسان و راحت است و چقدر تحمل دردها و شوق ها و بيم ها و اميدها و آرزوها و فهميدن ها و احساس كردن هاي ماورايي در سطح بلند ، نزديك به خدا، آن سوي آسمان دشوار است."

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا آفرین

اگه مردم ما همینقدر که به این مسائل توجه دارن به مسائلی مهمتر از این توجه کنند

الان وضعیتمون خیلی بهتر از اینی که هستیم بود

ز انسانها غمی به دل نگیر. زیرا خود غمگینند.با آنکه تنهایند از خود می گریزند
زیرا به خود، به عشق خود وبه حقیقت خود شک دارند.

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحریک شدن اون بنده به خاطر یه عکس جای بحث داره . ولی نباید شما همه مردان رابلا استثنا بوالهوس فرض کنید.مثلا من سست عنصر باشمدلیل نمیشه همه مردان اینجوری باشن. استثنا همیشه وجود داره.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوتا سگ داشتم البته دردو زمان مختلف اولی رو زنجیر بسته بودم خوب بهش غذا و آب میدادم و وقتی بسته بود دورو ورش رو میگرفتم ...یه روز زنجیر رو پاره کرده بود و...رفت ...رفت که رفت چون نه خونه رو میشناخت نه خیابون رو ن خطررو ...ماشین زده بود و کشته بودش؟ یکی دیگه گرفته بودش؟
گم شد ه بود ؟ازگشنگی مرده ؟نمیدونم ولی میدونم اشتباه ازمن بود که هیچوقت آزادش نمیکردم
دومی :همیشه باز بود میومد میرفت بعضی وقتا یادم میرفت آب و نونش بدم ولی ...هنوز هم هست و یه جایی هم اگا میره خیالم راحت ...
اینا که حیون و بلا عقل هستن اینه وضعشون ...واقعا" اگه انسانها رو اینقدر محدود کنیم بااولین گوشه چشم و طنازی خودشون رو از پنجره پرت نمیدن ؟ اینا به نظرتون طبعات یه چیزایی نیست ؟
در مملکتي که فقط دولت حق حرف زدن دارد ، هيچ حرفي را باور نکنید (دکتر شریعتی)

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحریک شدن اون بنده به خاطر یه عکس جای بحث داره . ولی نباید شما همه مردان رابلا استثنا بوالهوس فرض کنید.مثلا من سست عنصر باشمدلیل نمیشه همه مردان اینجوری باشن. استثنا همیشه وجود داره.
من جمع نمیبندم برادر عزیز
هرگز چنین جسارتی به همه ی مردا نکردم
دیروزم یک سوال پرسیدم و از حقوق خانمها دفاع کردم
اشتباه نکنید

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
واقعا برای اون کسی که این حرفا رو زده متاسفم...برای اون کس نه برای خودم متاسفم که در این جامعه با این طرز فکر زندگی میکنم

الما جان در هز جامعه افرادی هستند که از دین حرف میزنن ولی دینی که خودشون برای خودشون ساختن...آیا دین اینجور است که میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حدس میزنم که این طرز فکر مال چه کسی باشه ..چون فقط این کارا از یه نفر بر میاد...من اول با اون نفر خیلی خوب بودم ولی از این به بعد با تمام طرز فکر و طرز دیدگاهش مخالف هستم...

کسی که دین رو همونطور که در 1000000 سال پیش بوده برای خود می داند ...آیا همان دین در این سال باید اجرا شود؟؟؟؟؟؟؟

اگر به این ترتیب است پس ایران همیشه در همین عقب افتادگی خودش می ماند

البته اگر کسی با این عکسا دینش سست میشود همین بهتر که این آدما با این طرز فکر دینشان سست شود...

واقعا برای خودم متاسفم ..که در بین چه طرز فکر های اولیه ای زندگی میکنم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
مفهوم نیست برام؟
منظور؟

ویسا

عضو جدید
اما این پ.خ دو تا حسن داشت یکی اینکه حالا فهمیدم مردها اونقدرها هم که من تصور میکردم جنس قوی و قدرتمندی نیستن .
من با این قسمت حرفتون مخالفم

آخه چرا شما همه چیزو جمع میبندید؟؟

اون آقا ضعیف بوده که با دیدن سر یه خانوم تحریک شده دلیل بر این نمیشه که همه مردها ضعیف باشن

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا برای اون کسی که این حرفا رو زده متاسفم...برای اون کس نه برای خودم متاسفم که در این جامعه با این طرز فکر زندگی میکنم

الما جان در هز جامعه افرادی هستند که از دین حرف میزنن ولی دینی که خودشون برای خودشون ساختن...آیا دین اینجور است که میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حدس میزنم که این طرز فکر مال چه کسی باشه ..چون فقط این کارا از یه نفر بر میاد...من اول با اون نفر خیلی خوب بودم ولی از این به بعد با تمام طرز فکر و طرز دیدگاهش مخالف هستم...

کسی که دین رو همونطور که در 1000000 سال پیش بوده برای خود می داند ...آیا همان دین در این سال باید اجرا شود؟؟؟؟؟؟؟

اگر به این ترتیب است پس ایران همیشه در همین عقب افتادگی خودش می ماند

البته اگر کسی با این عکسا دینش سست میشود همین بهتر که این آدما با این طرز فکر دینشان سست شود...

واقعا برای خودم متاسفم ..که در بین چه طرز فکر های اولیه ای زندگی میکنم
دین من مال منه بهزاد دین اون برای خودش
هرگز قصاص پیش از جنایت نکن من هرگز نمیگم هم که کی بوده.
منم متاسفم وموافق باهات

ویسا

عضو جدید
حرف زدن از دین و ایمان و خود رو مومن نشون دادن شده مد روز . حداقل فایده ایمان اینه که بتونه مثل سپر عمل کنه و انسان رو از معصیت دور نگه داره . وقتی با یک عکس سر زن در دنیای مجازی ایمان سست بشه باید در بودنش شک کرد
اما با این قسمت کاملا موافقم

اگه دقت کنید میبینید که انگار واقعا مد شده این کار

واقعا با این کار که خودشونو مومن نشون بدن چه سودی واسشون داره؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با این قسمت حرفتون مخالفم

آخه چرا شما همه چیزو جمع میبندید؟؟

اون آقا ضعیف بوده که با دیدن سر یه خانوم تحریک شده دلیل بر این نمیشه که همه مردها ضعیف باشن
پیش میاد
من معذرت میخوام
قصد جمع بندی نیست
5تا انگشت یکی نیست.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما با این قسمت کاملا موافقم

اگه دقت کنید میبینید که انگار واقعا مد شوه این کار

واقعا با این کار که خودشونو مومن نشون بدن چه سودی واسشون داره؟

درآمد دارن داداش از این راه
تو رو خدا سیاسی نکنیم بحث رو:warn:

mmr1414m

عضو جدید
بابا به خدا سالهاي ساله كه با اين تفكرات مغزمونو به چيزايي مشغول كردند كه حقايقو درك نكنيم تا هميشه سوارمون باشن مثل اينكه با پاي چپ بريد تو موال همين امروز ببينيد يه حرف مسخره يه آدم عقب مونده چند تا فكرو كه ميتونست به چيزاي مهمتر فكر كنن مشغول خودش كرد واقعا برا خودمون متاسفم

anjam.vazife

عضو جدید
بسرا خودشون منحرف میشن خودشون فتوا میدن خودشون هم عمل نمیکنن خودشون هم دخترا رو مقصر میدونن خودشون هم به خودشون تهین میکنن میگن پسرا همه شهوت پرستن ابجی ها همه قائم شین خودشون به خودشون شک دارن دیگرانو هم به خودشون بی اعتماد میکنن همه جامعه رو بهم میزنن بعد میگن قیامت نزدیکه البته معدود پسرایی اینطورن
خودم پسرم میدونم که چقدر یه پسر تحریک میشه چقدر هم بعد یه مدت عادی میشه و در طولانی مدت از بین میره

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رقص دختران هندي را ازنماز خواندن پدر و مادرم بيشتر دوست دارم. چون دختران هندي باعشق اين کار را انجام مي دهند.ولي پدر و مادرمن از روي عادت.....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسرا خودشون منحرف میشن خودشون فتوا میدن خودشون هم عمل نمیکنن خودشون هم دخترا رو مقصر میدونن خودشون هم به خودشون تهین میکنن میگن پسرا همه شهوت پرستن ابجی ها همه قائم شین خودشون به خودشون شک دارن دیگرانو هم به خودشون بی اعتماد میکنن همه جامعه رو بهم میزنن بعد میگن قیامت نزدیکه البته معدود پسرایی اینطورن
خودم پسرم میدونم که چقدر یه پسر تحریک میشه چقدر هم بعد یه مدت عادی میشه و در طولانی مدت از بین میره
عده اي مثل قرص جوشانند در ليوان آب كه بياندازيشان طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند.