اعتراف

sany 1

عضو جدید
اگه بخوای یک چیز رو اعتراف کنی دوس دارین چی بگین؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که 2 سال پیش یکم بیخیالی زدم .والا الان بهتر این میشد ..
ولی در کل اعتراف ندارم :smile:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعاگه بخوای واسه خدا یه چیزای رو اعتراف کنی .............. هیچی ندارین؟
اگرم داشته باشیم به خودش میگیم که البته خودشم میدونه. رسم اعتراف کردن مدل کلیساست. شما تازه به اسلام مشرف شدین؟

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من اعتراف ميكنم كه قدر اونايي كه بايد به موقعش ميدونستم ندونستمو حالاكه از دست دادمشون يا ازم دورن دارم ميفهمم

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

شما نگفتین برای خدا
برای خدا تا دلتون بخاد .. ولی دلیلی نداره که اینجا بگم ..برای خدا به خود خدا میگم .

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
man hamin lahze eteraf mikonam k kheyli hasaso zud ranjam va aslan az in razi nistam .....:w04:

محسن قلی پور

عضو جدید
من ترم اول دانشگام یه اشتباه بزرگی کردم.
باحالی که ترم 3همه چیوتموم کردم ولی هنوز که هنوزه گاهی وقتادارم تاوان اون اشتباه رو میدم.

sh.g

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم قدر لحظاتمو نداشتمو فقط وفقط موفقیتام از الطاف خداست و دعای پدر مادرم

sany 1

عضو جدید
شما نگفتین برای خدا
برای خدا تا دلتون بخاد .. ولی دلیلی نداره که اینجا بگم ..برای خدا به خود خدا میگم .
من اول منظ.رم خدا نبود تو یه صفحه توی نت بعضی افراد اوده بودن اعترافای بچه گانه خودشون رو نوشته بودن خیلی جالب بود منم اومدم اینجا مطرح کردم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گلمن نمیدونم چند ساله این مثل من هستین
ولی خیلی تو زندگیتون اسیب میبینین مثل من
سعی کن تا جونی این اخلاق رو عوض کنین
چشم . ببخشید شما کشیش هستید یا نقش کشیش و راهنمای دینی و اخلاقی رو بعهده دارین؟ آخه می بینم همه رو نصیحت میکنید.

sany 1

عضو جدید
هستم.براهمینه که بااون قضیه کناراومدم..
میگم خودت نمیخوای اعتراف کنی؟
اره
اعتراف من اینه خیلی گناه کردم خیلی نمیدونم خدا میخواد باهام چکار کنه
وقتی به گناهام و .............. فکر میکنم که قراره چه عذابی بکشم اشکام جاری میشه

حامدیا

اخراجی موقت
نمیدونم چی بگم ولی اعتراف میکنم خیلی حاسم بیش از حد به نحوی هم که تو فضای مجازی هم یه کوچکترین اتفاق میفته تا چند وقت تو فکرم باور کنین ........یکی دیگه هم هست که خیلی وسواس .....خیلیشکاک هستم ...میدونم خیلی بده بیش از حد ...هر چی تلاش میکنم نمیتونم ....خودم موندم ومیدونم هم دارم ضربه میخورم ...بعضی موقع ها می خوام به بعضی چیزا فکر نکنم هی سرم و تکون میدم خنده ای هستش تا از یادم بره ...کتاب میخونم آهنگ گوش میدم ولی نه تاثیری نداره ...الله اکبر

sany 1

عضو جدید
چشم . ببخشید شما کشیش هستید یا نقش کشیش و راهنمای دینی و اخلاقی رو بعهده دارین؟ آخه می بینم همه رو نصیحت میکنید.
هیچ کدوم
من روانشناسم
قصد جسارت نداشتم
چون این اخلاقو خودم داشتم خوب ضربه هاشو خوردم واسه این بهتون اون پیشنهاد رو دادم

sany 1

عضو جدید
نمیدونم چی بگم ولی اعتراف میکنم خیلی حاسم بیش از حد به نحوی هم که تو فضای مجازی هم یه کوچکترین اتفاق میفته تا چند وقت تو فکرم باور کنین ........یکی دیگه هم هست که خیلی وسواس .....خیلیشکاک هستم ...میدونم خیلی بده بیش از حد ...هر چی تلاش میکنم نمیتونم ....خودم موندم ومیدونم هم دارم ضربه میخورم ...بعضی موقع ها می خوام به بعضی چیزا فکر نکنم هی سرم و تکون میدم خنده ای هستش تا از یادم بره ...کتاب میخونم آهنگ گوش میدم ولی نه تاثیری نداره ...الله اکبر
البته اگه ناراحت نمیشن باید اینارو عوض کنی چون تو زندگی اینده دچار مشکل میشین ها

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ کدوم
من روانشناسم
قصد جسارت نداشتم
چون این اخلاقو خودم داشتم خوب ضربه هاشو خوردم واسه این بهتون اون پیشنهاد رو دادم
خیلی خوشبختم.
پس حالا که روانشناس هستید لطفا به این سئوال منم جواب بدید؟ بنظر شما رفتار نا بهنجار دختران چه ربطی به پیوند های خانوادگی داره ؟ مرسی

حامدیا

اخراجی موقت
اینا رو خوب میدونم ..و میدونم حتما هم به مشکل میخورم و الان هم به مشکل خوردم جدی ........ولی دارم سعی میکنم نمیدونم نمیدونم ...هر چی خصلته بده من دارم :biggrin:

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام اعتراف میکنم که اول حق احتارم به پدرم و مادرم خوب ادا نکردم و دوم اینکه خدا شناسی رو به خوبی ایفا نکردم در خودم
این موضوعاته گفته شده موازی یک دیگه هستن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید لطفا در این مورد هم منو راهنمایی کنید.
چه عواملی منجر به صمیمیت و تفاهم و رابطه نزدیك میان اعضاء خانواده می شود؟ و این روابط چه اثری بر بهنجاری رفتار دختران دارد؟
آیا رابطه ای میان تحصیلات والدین و رفتار فرزندان وجود دارد؟
آموزشهای(دینی، معنوی) مدارس تا چد از بروز رفتار نابهنجار در جوانان دختر 14 تا 18 سال جلوگیری می كند؟

sany 1

عضو جدید
خیلی خوشبختم.
پس حالا که روانشناس هستید لطفا به این سئوال منم جواب بدید؟ بنظر شما رفتار نا بهنجار دختران چه ربطی به پیوند های خانوادگی داره ؟ مرسی
میشه واضح تر سوالتون رو بپرسین؟