عجيب ترين فرم استخدامي كه من پر كردم!!!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم سايت كارخانجات مقصود فرم استخدام پر كنم اما كف كردم.خودتون ببينيد

سايز لباس و كفش اولين باره كه از من خواسته مي شه
در ضمن اولین رشته تحصیلی در فرم استخدام به صورت پیش فرض آبیاری می باشد
هر كسي شك داره به سايت
http://www.maghsoudresume.com/(S(peg05pm4trpmna45chrku155))/Default_resume.aspx مراجعه فرمايد

paeeizan

اخراجی موقت
یعنی تو هنوز نمیدونی واسه آبیاری لباس و کفش مخصوص دارن که باتوجه به سایزت میخان واست تهیه کنند ؟!!!!
.
.
.
از شما بعیده ....

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تو هنوز نمیدونی واسه آبیاری لباس و کفش مخصوص دارن که باتوجه به سایزت میخان واست تهیه کنند ؟!!!!
.
.
.
از شما بعیده ....
يعني شما مي خواي در باكس مهندسي كامپيوتر را انتخاب كني و بعد بري چمن آب بدي.اينه ارزش 16 سال درس خوندنت؟
:eek::surprised::confused:
:D:biggrin::smile::);)

paeeizan

اخراجی موقت
خب ..خودت در مورد شغل زدی آبیاری که اون گذینه ها واست فعال شده اند ...
اصلا شاید اون شرکت لباس فرم خاصی داره که کارمند اداری یا کارگرش باید اون لباس رو بپوشن ....
.
.
.

• Like
واکنش ها: Sarp

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
معلومه تا حالا اصلا فرم كامپيوتري پر نكردي مهندس كامپيوتر
پايگاه داده پاس كردي؟SQL؟
بايد رشته و شغل درخواستيت را از پايگاه داده انتخاب كني.اولين گزينه پايگاه داده آبياريه........

Abteen

عضو جدید
معرفی رشته آبیاری

معرفی رشته آبیاری

يعني شما مي خواي در باكس مهندسي كامپيوتر را انتخاب كني و بعد بري چمن آب بدي.اينه ارزش 16 سال درس خوندنت؟
:eek::surprised::confused:
:D:biggrin::smile::);)
اگر به برخی از خبرهاو آمار آب های شیرین توجه کنید و به عواقب خطرناک خشکسالی و خسارت های جبران ناپذیر آن فکر کنید آنچه از تعجب شما می کاهد و به ارزش اسم این رشته می افزاید همان برخورد مهندس با آب ، این ماده حیات بخش است محدودیت منابع ، نیاز روز افزون و افزایش جمعیت برای مهندسی کردن در حوزه آب آنقدر ارزشمند و ضروری است که نیازی به دلیل و برهان ندارد ،برای تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص در رشته آبیاری و زهکشی به منظور نیل به خودکفایی در زمینه آبیاری و زهکشی لازم است متخصصینی تربیت شوند که بتوانند با استفاده از دانش و تجربیات خود در توسعه و رشد اقتصادی کشور از طریق بالا بردن راندمان استفاده از منابع آب و خاک دخالت کرده و در امور تحقیقات و آموزش و برنامه ریزی و طراحی و زهکشی نیز خدمت نمایند.

تعریف و هدف:
در دوره کارشناسی کشاورزی، عنوان آبیاری به رشته ای اطلاق می گردد که با دارا بودن مجموعه ای از علوم و روشهای در زمینه هایی که ذیلاً بیان می گردد، کارآئی و مهارتهای مورد نظر را تأمین نمایند:
1- شناسایی مراحل مختلف مطالعه، شرکت در بررسی و طراحی پروژه های آبیاری و زهکشی
2- شناسایی نحوه بهره برداری، نگهداری و مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی
هدف از ایجاد این رشته تربیت کارشناسان و مهندسین کارآمدی می باشد که بتوانند علاوه بر دارا شدن مسئولیتهای محوله در زمینه آبیاری و زهکشی، در برنامه ریزی، تحقیقات، طراحی و آموزش (در سطح دبیرستانهای کشاورزی) علوم آبیاری و زهکشی شایسته ای را ارائه نمایند.

paeeizan

اخراجی موقت
معلومه تا حالا اصلا فرم كامپيوتري پر نكردي مهندس كامپيوتر
پايگاه داده پاس كردي؟SQL؟
بايد رشته و شغل درخواستيت را از پايگاه داده انتخاب كني.اولين گزينه پايگاه داده آبياريه........
.
.
.

.
.
.
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ..کسی رو که خودشو زده به خواب هرگز....
حوصله توضیح و متقاعد کردن ندارم .... من معذرت میخام...

magnet

عضو جدید
من رفتم سايت كارخانجات مقصود فرم استخدام پر كنم اما كف كردم.خودتون ببينيد

سايز لباس و كفش اولين باره كه از من خواسته مي شه
در ضمن اولین رشته تحصیلی در فرم استخدام به صورت پیش فرض آبیاری می باشد
هر كسي شك داره به سايت
http://www.maghsoudresume.com/(S(peg05pm4trpmna45chrku155))/Default_resume.aspx مراجعه فرمايد

.
.
.
از شما بعیده ....

اصلا شاید اون شرکت لباس فرم خاصی داره که کارمند اداری یا کارگرش باید اون لباس رو بپوشن ....
.
.
.

مهمتر از خبر ، این نظرات رد و بدل شده است !!!
:surprised::surprised::surprised:

جدی من موندم چی بگم!!!

دوستان ، یه مجموعه کارخانه بزرگ استخدام داره : مهندس - مدیر - کارگر - نگهبان - باغبان - آبدارچی - راننده - خدماتی - ....
برا بعضیاشونم مهم داشتن مدرک نیس ، ولی خب مثلاً آبدارچی فوق دیپلم رو ترجیح میدن.
اومده گفته رشته ای که توش مدرک گرفتینو بگین ، همین. (حالا به ترتیب الفبا از آبیاری شروع شده).
تنها نکته شایذ برا بعضیا ! جالب ، سایز کفش و اینا هست که اتفاقاً من اونو تو استخدام پتروشیمی هم دیدم.
اونم احتمالاً می خوان طرف زیاد خاص نباشه. یا اینکه مثلاً تو نگهبانی آدم هیکلی بخوان و ....

حالا این کجاش اینقدر عجیبه؟ یا اصلاً به آبیاری و کفش مخصوص و ... مربوطه؟!!!

واقعاً که .
:wallbash:

Sarp

مدیر بازنشسته
تنها نکته شایذ برا بعضیا ! جالب ، سایز کفش و اینا هست که اتفاقاً من اونو تو استخدام پتروشیمی هم دیدم.
اونم احتمالاً می خوان طرف زیاد خاص نباشه. یا اینکه مثلاً تو نگهبانی آدم هیکلی بخوان و ....

حالا این کجاش اینقدر عجیبه؟ یا اصلاً به آبیاری و کفش مخصوص و ... مربوطه؟!!!

واقعاً که .
:wallbash:

تو واحدهای صنعتی به کارکنان کفش ایمنی هم میدن همراه با لباس فرم
قسمت رو و جلوی این کفشها فلزیه و برای جلوگیری از آسیب دیدن پا در مواقعیه که ممکنه قطعه ای بیفته رو پای کارگر

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این فرم چیز عجیبی نبود...!!!
رشته مهندسی آبیاری چون الف داره ، اوله...
درضمن فارغ التحصیلان این رشته هم 16 سال درس خوندن و زحمت کشیدن
کارشون هم آبیاری چمن نیست!!!...:razz: