صدور فتوای خانم کارگردان برای رابطه دختر و پسر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
ولی وقتی کسی باشه که قبولش داشته باشی. اینطور نیست ؟
این نقطه را ندیده بودم-ببخشید
درسته-
ولی خواهشا این بهانه را نیاورید که هیچکدام را قبول ندارید پس تقلید نمی کنید
البته شاید به جای قبول داشتن صحیحتر این است که کدام اعلمترند

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نقطه را ندیده بودم-ببخشید
درسته-
ولی خواهشا این بهانه را نیاورید که هیچکدام را قبول ندارید پس تقلید نمی کنید
البته شاید به جای قبول داشتن صحیحتر این است که کدام اعلمترند

راستشو بخواید من از هیچ کس تقلید نمی کنم ..............

4589

عضو جدید
شاید فیلم جدید خانم میلانی زیاد قوی نبود نسبت به کارای قبلی.
اما بازم از خیلی فیلمای ابدو خیاری الان که سالی 50میدن بیرون خیلی ها بهتر.
بعدم مگه دروغ گفته کاملا درسته

kaveh_69

عضو جدید
ای رسول زنان مومن را بگو تا چشمها را از نگاه ناروا بپوشند

سلام دوست عزیز.
من نمیدونم جنابعالی از کجای این ایات رابطه ای را که شما برای پسر و دختر ترسیم میکنید برداشت کرده اید؟؟
ایا خداوند به پیامبر گفت نگذار نگاه ناروا کنند؟یا گفت به ایشان بگو نگاه ناروا نکنند؟و الان در جامعه ما کدام فرمان عملی است.؟
دوست تازه واردی که این پست را برای من گذاشتند اولا من این پاسخ را به اقای دینامیک عرض کردم که ایشان به اغرار گفتند که مسلمان نیستند و گفتگوی ما به خودمان ربط دارد ولا غیر
مشکل من با پاسخ شما اینه که دیدگاه خودتون رو به اسلام میچسبانید و ادعا دارید که اسلام مطلق همان است که شماها میگویید و جالب اینجاست که همیشه حرف شما به کرسی است و دیگری هیچ چرا که شما....دارید.
در مورد قران باید بگویم که شما به اندازه من به قران مسلط نیستید
همین استدلالت کافی بود دیگه باهات هیچ بحثی نکنم...

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

محسن جعفر

عضو جدید
ای رسول زنان مومن را بگو تا چشمها را از نگاه ناروا بپوشند

سلام دوست عزیز.
من نمیدونم جنابعالی از کجای این ایات رابطه ای را که شما برای پسر و دختر ترسیم میکنید برداشت کرده اید؟؟
ایا خداوند به پیامبر گفت نگذار نگاه ناروا کنند؟یا گفت به ایشان بگو نگاه ناروا نکنند؟و الان در جامعه ما کدام فرمان عملی است.؟
دوست تازه واردی که این پست را برای من گذاشتند اولا من این پاسخ را به اقای دینامیک عرض کردم که ایشان به اغرار گفتند که مسلمان نیستند و گفتگوی ما به خودمان ربط دارد ولا غیر
مشکل من با پاسخ شما اینه که دیدگاه خودتون رو به اسلام میچسبانید و ادعا دارید که اسلام مطلق همان است که شماها میگویید و جالب اینجاست که همیشه حرف شما به کرسی است و دیگری هیچ چرا که شما....دارید.
در مورد قران باید بگویم که شما به اندازه من به قران مسلط نیستید
همین استدلالت کافی بود دیگه باهات هیچ بحثی نکنم...

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]
حالا چرا ناراحت میشی در صدر اسلام هم مامورینی بودند که امر به معروف و نهی از منکر میکردند چه زبانی و چه فیزیکی.

محسن جعفر

عضو جدید
روزی پیامبر (ص) در مسجد بودند جوانی وارد شد و از ایشان پرسید من دوستی با نامحرم را دوست میدارم و میخواست از حضرت اجازه گناه بگیرد.
حضرت پاسخ فرمود(ایا تو دوست میداری کسی با محارم تو خواهر تو مادر تو خاله تو و ....دوستی کند؟) جوان از این گفته ناراحت و خشمگین شد و پاسخ خود را گرفت و از سوالش معذرت خواست

kaveh_69

عضو جدید
حالا چرا ناراحت میشی در صدر اسلام هم مامورینی بودند که امر به معروف و نهی از منکر میکردند چه زبانی و چه فیزیکی.[/QUOTE]
ناراحتی در کار نیس..
نه خیر چیزی که الان وجود داره تمنی 10 زار با امر به معروف فرق داره.
جواب همه سوالاتمو ندادی.؟

محسن جعفر

عضو جدید
حالا چرا ناراحت میشی در صدر اسلام هم مامورینی بودند که امر به معروف و نهی از منکر میکردند چه زبانی و چه فیزیکی.
ناراحتی در کار نیس..
نه خیر چیزی که الان وجود داره تمنی 10 زار با امر به معروف فرق داره.
جواب همه سوالاتمو ندادی.؟[/QUOTE]
چه فرقی داره سوالاتتونو واضح بپرسید

کنترل871

عضو جدید
متاسفانه سیاسته این مملکت جوری شد که همه رابطه های دختر و پسر رو از ترسه مامور و دیدنه فکو فامیل تو خیابون به خونه ها کشوند که حالا داریم این فجایع فرهنگی که یکیشم ازدواج نکردنه جووناست و درنتیجه فساد و فحشا رو می بینم....
شرمسارم از مسلمان بودنم......
این حرف قابل قبوله که ما هنوز نتوانستیم سیاستی برای جامعه داشته باشیم و روابط دختر وپسر را باتوجه به اصول دین ومتناسب با زمانه تعریف کنیم البته پیچیدگی آن دامن خیلی از جوامع را گرفته اما مگرجوامعی که آزادی دارن از معضلات روابط ناسالم در امانند آیاسخننان بعضی کشور ها رامبنی بر ترویج دادن فساد در کشور های دیگر برای ضربه زدن به آنها و ایجاد وابستگی از نوع مد را نشنیده اید وشکستن بنیانهای خانواده در بعضی نقاط جهان را ندیده اید -آیا ایجاد روابط آزاد ناسالم ودر دسترس قرار دادن چند پسر برای دخترو چند دختر برای پسر او را فردی تنوع طلب وبی نیاز از تشکیل خانواده نمیکند ؟فردی که حتی با تشکیل خانواده نمیتواند آن را حفظ کند؟البته که ما باید روشی برای دنیای امروز پیدا کنیم اما اصول انسانی و دینی اصولی نیست ونباید با شد که با هوس آدمی تغییر کند و گر نه دیگر اصول نیست .منبه شخصه دوست دارم هر کجا میرم دستم در دست آرمانهایم باشد.

kaveh_69

عضو جدید
حالا چرا ناراحت میشی در صدر اسلام هم مامورینی بودند که امر به معروف و نهی از منکر میکردند چه زبانی و چه فیزیکی.[/QUOTE]
ناراحتی در کار نیس..
اون امر به معروف و نهی از منکری که پیامبر میکرد تمنی 10 زار با مساله امروزی فرق داره..
امربه معروف و نهی از منکر شرایط خودشو داره..
جواب همه سوالاتمو ندادی؟؟

kaveh_69

عضو جدید
ناراحتی در کار نیس..
اون امر به معروف و نهی از منکری که پیامبر میکرد تمنی 10 زار با مساله امروزی فرق داره..
امربه معروف و نهی از منکر شرایط خودشو داره..
جواب همه سوالاتمو ندادی؟؟

kaveh_69

عضو جدید
ناراحتی در کار نیس.
امر به معروف و نهی از منکر پیامبر با شرایط فعلی تمنی2زار فرق میکنه.
امر به معروف و نهی از منکر شرایطی داره که باید محقق بشه...
خودتون میگید میخاست از حضرت اجازه گناه بگیره...
ایا خود پیامبر چندین سال سرپرست کاروان خدیجه نبود بعد با ایشون ازدواج کرد؟؟
ایا در طول این مدت پیامبر با خدیجه حرف نزد؟؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس دینتو به دنیات فروختی.

چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
نگاهت رو عوض کن دوست عزیز، دین و اعتقاد فقط اون چیزی نیست که تو فکر میکنی
خدا، محمد، علی
اینا واسه همه ما هستن نه فقط واسه بعضیا که ریش یا چادر دارن

anjam.vazife

عضو جدید
اصلا چه دلیلی داره دخترو پسر با هم رابطه داشته باشن که چی بشه الان تو امریکا همه مختلتا به جایی رسیدن نه اونا شدن تولید کننده ما شدیم مصرف کننده زحمتو اونا میکشن تولید میکنن ما با خیال راحت با کمترین هزینه مصرف میکنیم اصلا میگن هرچی این دو جنس از هم جدا باشه امنیت تو جامعه بالا میره مثلا مادر ها مطمئن میشن که دخترشون دوست پسر ندارن

کاش به جای فرهنگ سازی این که حجاب و تفکیک کنیم سرمایه میذاشتیم صداقت رو تو جامعه گسترش بدیم که وقتی دختر با پسری دوست شد راحت بیاد تو خونه مطرح کنه (که کوچیک ترین اتفاقو بین خودشونو تو خونه بگن نه موقعی که کار از کار گذشته)

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
نگاهت رو عوض کن دوست عزیز، دین و اعتقاد فقط اون چیزی نیست که تو فکر میکنی
خدا، محمد، علی
اینا واسه همه ما هستن نه فقط واسه بعضیا که ریش یا چادر دارن

کاملاً با شما مخالفم زنی که مطابق با فرهنگ برهنگی غرب لباس می پوشه مردی با نگاه صهیونیست ها و لاایک ها به دین نگاه می کنه نمی تونه ادعا کنه دوست دار خداست و یا ذره ای علی رو درک کرده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا