¸¸▂▃▅▆█زنگ تفریح - کپ خودمونی █▆▅▃▂¸¸

mehdi 2010

عضو جدید

mehdi 2010

عضو جدید
سلام بر همه.من به نجوم خیلی علاقه دارم و دوست دارم از اطلاعات شما دوستان استفاده کنم.الان تازه از رصد اومدم جای همه ی:w33: بچه های نجوم خالی:w14:

راستی کجا رفته بودی رصد؟ من اگه بخوام این کارو بکنم باید خودم امکاناتش رو تهیه کنم یا یه جایی برای این کارا هست؟:w21:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
راستی کجا رفته بودی رصد؟ من اگه بخوام این کارو بکنم باید خودم امکاناتش رو تهیه کنم یا یه جایی برای این کارا هست؟:w21:
شرمنده دیر ج دادم.بیرون از شهر .امکانات نیاز نداری.گروهای نجوم .مراکز آموزش نجوم.گروه نجوم دانشگاه.کتاب های کتابخانه ها.
اهل کجایی؟

mehdi 2010

عضو جدید
شرمنده دیر ج دادم.بیرون از شهر .امکانات نیاز نداری.گروهای نجوم .مراکز آموزش نجوم.گروه نجوم دانشگاه.کتاب های کتابخانه ها.
اهل کجایی؟

خواهش میکنم از لهجه ای که دارم متوجه نشدی؟ من اهل قزوینم روزگارم هم به لطف شما بد نیست .اخه نمیشه که بدون امکانات سسخت میشه .میشه منم با شما بیام ؟ گرو هتون چند نفره هست؟:w21: شما اهل کجایی؟

mehdi 2010

عضو جدید
اهل کجایی؟

البته یه تلسکوپ خیلی قوی توی دانشگاه بین الملل امام خمینی قزوین هست .اما نمیزارن دانشجو های خودشون هم استفاده کنن.نمیدونم چرا؟:w21:

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w21:باید یه طرحی پیاده کنید که ای قسمت طرفدار های زیادی پیدا کنه.

:w16::w16:
ما هم از خدامونه. باز خوبه شما اومدی یکم اینجا رونق گرفته. من خودم قبلا یک طرحی داشتم ولی بازم اونطور که باید بشه نشد.

دوستان نجومی توجه کنید

البته باید اعتراف کنم خودم هم مدتیه زیاد فعال نیستم. البته چون خیلی سرم شلوغه.

mehdi 2010

عضو جدید
ما هم از خدامونه. باز خوبه شما اومدی یکم اینجا رونق گرفته. من خودم قبلا یک طرحی داشتم ولی بازم اونطور که باید بشه نشد.

دوستان نجومی توجه کنید

انشاالله سرتون خلوت شه بیشتر ببینیمتون شما بیای یا نیای ما دوست داریم اما سعی کن بیای .البته من خودم هم تازه اومدم :w21:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای بابا اینجام مثل پاتوق برقق چرا اینقدر خلوته؟چرا کسی اینجا نیست؟

دوستان نجومی توجه کنید

شما تا حال رصد رفتی ؟عضو گروهی هستین که در این مورد کارایی انجام بدین؟:w21:

شما هم که مثل بقیه از صبح یه سر به اینجا نزدین ؟ً!:w21:باید یه طرحی پیاده کنید که ای قسمت طرفدار های زیادی پیدا کنه.

انشاالله سرتون خلوت شه بیشتر ببینیمتون شما بیای یا نیای ما دوست داریم اما سعی کن بیای .البته من خودم هم تازه اومدم :w21:

سلام مهدی جان احوالات ... :gol:
ممنون از حضورت خب هستیم کم و بیش ...
بله سالها پیش جزو گروه های رصد بودم ولی الان نه ...
:gol::gol:

:w30::w30::w27:

mehdi 2010

عضو جدید
سلام مهدی جان احوالات ... :gol:
ممنون از حضورت خب هستیم کم و بیش ...
بله سالها پیش جزو گروه های رصد بودم ولی الان نه ...
:gol::gol:

:w30::w30::w27:

علیک سلام سید جون . احوالمون عالیه انشالله شما هم فوقالعاده خوف باشی.نمیدونم چرا بعضی از بچه ها بر عکس شما که ماشالله پر انژی هستین میگن ای بد نیستیم یا میگن ای نفسی میاد و میره :w21:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
خواهش میکنم از لهجه ای که دارم متوجه نشدی؟ من اهل قزوینم روزگارم هم به لطف شما بد نیست .اخه نمیشه که بدون امکانات سسخت میشه .میشه منم با شما بیام ؟ گرو هتون چند نفره هست؟:w21: شما اهل کجایی؟[/QUOTE
سلام حال واحوالات؟اگه میتونی بیا اصفهان میبریمت.تعدادبچه ها متتغیره از 5تا .........امشب جلسه11نفر بودیم.برای رصدبه30 نفر وبیشتر میشه دقیق نمیدنم

mehdi 2010

عضو جدید
خواهش میکنم از لهجه ای که دارم متوجه نشدی؟ من اهل قزوینم روزگارم هم به لطف شما بد نیست .اخه نمیشه که بدون امکانات سسخت میشه .میشه منم با شما بیام ؟ گرو هتون چند نفره هست؟:w21: شما اهل کجایی؟[/QUOTE
سلام حال واحوالات؟اگه میتونی بیا اصفهان میبریمت.تعدادبچه ها متتغیره از 5تا .........امشب جلسه11نفر بودیم.برای رصدبه30 نفر وبیشتر میشه دقیق نمیدنم

خواهش میکنم اما اصفهان تا قزوین دوره اگه اومدم خبرت میکنم بازم ممنون:w21:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
نه بابا کم سعادتی منه نه شما .دانشگاه که تازه شروع شده خیلی زود مشغولت کرده.تا امتحانا خیلی مونده:w21:
سلام.ازنظر درسی نه.کارهای کانون و برنامه های فرهنگی و........ حالا تا درس .راستی کتاب کیهان در پوست گردو(استفن هاوکینگ) را از کتابخانه تهیه کن وبخون جالبه.وکتاب نجوم به زبان ساده(مایر دگانی)
aaks11-300x292.jpg

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی

عجبا نمی دونم چه حکمتی دوستان برقی اکثرا اینجا هم هستند

با ارزوی موفقیت برای همه

به به احوالات خواهر گرامی خوبید ...
خب بین برق و نجوم ارتباط مستقیمی هست دیگه ...
بدون روشنائی نمیشه ستاره گان رو مشاهده کرد درست نیست ...

بالا