راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

arashlolos

عضو جدید
از تنظیمات شخصی گزینه مطلع شدن بوسیله ايميل از پیامهای خصوصی جدید انتخاب کنید
برای پست های جدید هم باید تو اون تاپیک مشترک شده باشین

اونا همش میزونه
ببخشید اینو میدونستم من 2010 عضو شدماااااااا
فکر کنم مشکل از سرور باشه
یعنی فقط من این مشکلو دارم؟

بيتا شكيبا

عضو جدید
راهنماي انتخاب رشته ارشد

راهنماي انتخاب رشته ارشد

به نظر شما در مقطع كارشناسي ارشد مهندسي شيمي گرايش ترموسنتيك بهتره يا محيط زيست؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استاد در بخش محاسبات جزوه به من داده تا بخونم ولی هیچی سر درنمی اورم لطفا مطلبی دراین مورد برای من بفرستید;)

سلام
ورودتون رو به سایت تبریک می‌گم
در ابتدا اینجا رو مطالعه کنید
*** ویژه کاربران تازه وارد ***

حال، بهتره در بخش مربوطه و به صورت کامل سعی کنید در بخش مربوط به خودتون و رشتتون و سوالتون، درخواستتون رو بدین
برای محاسبات کتابای مفیدی هست که میتونید از استادتون بپرسین و کتاب رو خریداری کنید که خیلی بهتر از جزوه هستش!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر شما در مقطع كارشناسي ارشد مهندسي شيمي گرايش ترموسنتيك بهتره يا محيط زيست؟

تاپیک بالا رو مطالعه کنید تا بهتر با سایت آشنا بشین

آدرسای بالا رو دنبال کنید، در نهایت به ارشد 90، بخش مشاوره می‌رسید، اونجا سوالتون رو بپرسین

hamidi6090

عضو جدید
درخواست كمك فوري

درخواست كمك فوري

سلام دوستان
ببخشيد اگه اين تاپيكو جاي خودش نذاشتم اگه ممكنه يه كمك بهم كنيد تا چند تا صفحه متن انگلسي در مورد it پيدا كنم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشيد اگه اين تاپيكو جاي خودش نذاشتم اگه ممكنه يه كمك بهم كنيد تا چند تا صفحه متن انگلسي در مورد it پيدا كنم
اینجا رو مطالعه کنید

حالا برین به این تالار
مهندسی فناوری اطلاعات و درخواستتون رو در بخش مربوطه بدین

alireza289

عضو جدید
سناریوی پایگاه داده

سناریوی پایگاه داده

سلام دوستان
برای طراحی یه پایگاه داده به ترتیب چه مراحلی رو باید طی کرد با یه توضیح مختصر که هر مرحله چیه ؟
مثلا سناریو چیه و ...
متشکرم

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه لطف کنید بفرماءید چه طور می شه پبام های آشکارمونو پاک کنیم؟

Neverhood

عضو جدید
سلام
یه چند وقتی هست که وقتی لاگین میکنم، گزینه تشکر رو ندارم، یعنی نمیتونم از پست ها تشکر کنم ! گزینه اش نیست ؟؟؟
مشکل از کجاست ؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
میشه لطف کنید بفرماءید چه طور می شه پبام های آشکارمونو پاک کنیم؟
سلام
اگه منظورتون پیام های بازدید کنندگان صفحه شخصی تون هست به اون پیامی برید که میخواید حذفش کنید بعد سمت چپ یک کادر هست که با کلیک روی اون گزینه تیک میخوره بعد بیاید پایین پایین صفحه گزینه ابزارهای مدیریت کلیک کنید حالا میتونید اون پیامو حذف کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
یه چند وقتی هست که وقتی لاگین میکنم، گزینه تشکر رو ندارم، یعنی نمیتونم از پست ها تشکر کنم ! گزینه اش نیست ؟؟؟
مشکل از کجاست ؟
سلام
سهمیه تشکراتون تموم شده
..یه مدت صبر کنید دوباره فعال میشه

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه منظورتون پیام های بازدید کنندگان صفحه شخصی تون هست به اون پیامی برید که میخواید حذفش کنید بعد سمت چپ یک کادر هست که با کلیک روی اون گزینه تیک میخوره بعد بیاید پایین پایین صفحه گزینه ابزارهای مدیریت کلیک کنید حالا میتونید اون پیامو حذف کنید

مرسی از راهنماییتون خیلی لطف کردید :gol:
ببخشید تشکرام تمام شده:)

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
مشکل از کجاست ؟
سلام
قسمت پائین آواتارتون رو هم یه نگاهی بندازید
شاید اونجا باشه

hoseinsolhvand

عضو جدید
ایمنی صنعتی

ایمنی صنعتی

سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی هستم لطفا اگه کسی در مورد این رشته مطلب جالبی داره برام بفرسته

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی هستم لطفا اگه کسی در مورد این رشته مطلب جالبی داره برام بفرسته

درود
به باشگاه مهندسان خوش اومدید.
لطفاً به تالار مهندسی صنایع مراجعه کنید>
با سپاس

ali amini

عضو جدید
سلام

سلام

در زمینه کنکور ارشد ساخت وتولید کسی می تواند به من کمک کند

mehrdad170

عضو جدید
بحث پیرامون نتایج دکترا 90

بحث پیرامون نتایج دکترا 90

با سلام نتایج دکترا 90 اعلام شد در کمال ناباوری و پس از مطالعه بسیار ، 5 دانشگاه بیرجند ، فردوسی مشهد ، سمنان ، چمران اهواز و رازی کرمانشاه معرفی شدم اصلا باورم نمیشه رشته تحصیلیم مکانیک ساخت و تولیده و فارغ التحصیل علم و صنعت تهرانم دوست دارم نظر شما رو هم بدونم و ببینم دوستانی که دانشگاه های تهران در گرایش مکانیک قبول شدند درصداشون چند؟ با سپاس
نام درس نمره به درصد زبان انگليسي 50/00 استعدادتحصيلي 32/50 رياضيات عمومي 2و1ومعادلات ديفرانسيل 30/86 فيزيك عمومي 2و1 22/22و این درصدای منه معدل موثر 16.51 نمره کل 6176

آخرین ویرایش:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام نتایج دکترا 90 اعلام شد در کمال ناباوری و پس از مطالعه بسیار ، 5 دانشگاه بیرجند ، فردوسی مشهد ، سمنان ، چمران اهواز و رازی کرمانشاه معرفی شدم اصلا باورم نمیشه رشته تحصیلیم مکانیک ساخت و تولیده و فارغ التحصیل علم و صنعت تهرانم دوست دارم نظر شما رو هم بدونم و ببینم دوستانی که دانشگاه های تهران در گرایش مکانیک قبول شدند درصداشون چند؟ با سپاس
نام درس نمره به درصد زبان انگليسي 50/00 استعدادتحصيلي 32/50 رياضيات عمومي 2و1ومعادلات ديفرانسيل 30/86 فيزيك عمومي 2و1 22/22و این درصدای منه معدل موثر 16.51 نمره کل 6176
سوالتونو در بخش مکانیک مطرح کنید دوست عزیز
ولی استعدادتونو پایین زدیدا
من خودم رشتم چیز دیگست استعدادم رو 46 زدو وقبول هم نشدم:D

mehrdad170

عضو جدید
به نظر شما این آمار واقعی است؟
باسلام درصدهای بنده مکانیک طراحی جامدات خوندم:(گرد میکنم درصدهارو)
زبان:73 استعدادتحصیلی:91 ریاضیات:86 فیزیک:58 معدل 17.47 معرفی شده به: شریف امیرکبیر دانشگاه تهران علم وصنعت و خواجه نصیرالدین
این آمار رو یکی از دوستان اعلام کرده!!!!

Ali soroushrad

عضو جدید
سلام

سلام

من احتیاج به دتایل در وپنجره ویراق آلات وانواع قفلهای در وپنجره دارم.خواهش میکنم برایم ایمیل کنید.
متشکرم:)

Ghazal_Moghadam

عضو جدید
چند تا مقاله از ScienceDirect نیاز دارم

چند تا مقاله از ScienceDirect نیاز دارم

سلام. من به چند تا مقاله از ScienceDirect نیاز دارم، می خوام خواهش کنم اگه کسی دسترسی داره اونا رو در اختیارم بذاره. ممنون. A weighted additive fuzzy programming approach for multi-criteria supplier selection Original Research ArticleExpert Systems with Applications, Volume 38, Issue 5, May 2011, Pages 6281-6286Atakan Yücel, Ali Fuat Güneri A decision method for supplier selection in multi-service outsourcing Original Research ArticleInternational Journal of Production Economics, Volume 132, Issue 2, August 2011, Pages 240-250Bo Feng, Zhi-Ping Fan, Yanzhi Li

llvllr_ir

عضو جدید
سلام. من به چند تا مقاله از ScienceDirect نیاز دارم، می خوام خواهش کنم اگه کسی دسترسی داره اونا رو در اختیارم بذاره. ممنون. A weighted additive fuzzy programming approach for multi-criteria supplier selection Original Research ArticleExpert Systems with Applications, Volume 38, Issue 5, May 2011, Pages 6281-6286Atakan Yücel, Ali Fuat Güneri A decision method for supplier selection in multi-service outsourcing Original Research ArticleInternational Journal of Production Economics, Volume 132, Issue 2, August 2011, Pages 240-250Bo Feng, Zhi-Ping Fan, Yanzhi Li

1.http://hotfile.com/dl/119855581/fbd70bb/sdarticle_19.pdf.html
2.http://hotfile.com/dl/119855677/1643344/sdarticle_20.pdf.html

Ali soroushrad

عضو جدید
دتایل در وپنجره وانواع قفلهاویراق آلات

دتایل در وپنجره وانواع قفلهاویراق آلات

:redface:سلام
من از دوستانی که دتایل در وپنجره,انواع قفلهای دروپنجره ویراق آلات مربوطه را دارن خواهش میکنم به آدرس pedraman1977@yahoo.com برایم بفرستند.متشکرم

mahnaz1360

عضو جدید
شيت بندي

شيت بندي

سلام نياز به چند تا عكس از شيت بندي البته خيلي حرفه اي دارم .اگه ممكنه كمكم كنيد

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمایی

راهنمایی

سلام.
اگه ممکنه برام توضیح بدید که اگه بخواهم تو پیام خصوصی یه فایلattach کنم چهطوری بایداین کارو بکنم.؟
باتشکر.:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام.
اگه ممکنه برام توضیح بدید که اگه بخواهم تو پیام خصوصی یه فایلattach کنم چهطوری بایداین کارو بکنم.؟
باتشکر.:gol:
سلام:gol:

تو پیام خصوصی فایل ضمیمه نیست باید خودتون آپلود کنین

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چرا تشكر من كار نميكنه؟
اصلا چن وقته ندارمش
مال بقيم قابل رويت نيس چرا؟

بالا