مرد رمانتیک لباسی از ۹۹۹۹ گل قرمز به نامزدش هدیه داد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقدیم یک دسته گل در روز عشق برای بسیاری از خانم ها خیلی با ارزش است. خصوصا اینکه قدری متفاوت و هیجان انگیز هم باشد. از جمله ابتکار یک مرد چینی که در یک حرکت فوق العاده رومانتیک، دوست دخترش را در روز ولنتاین بوسیله لباسی که با 9999 گل رز قرمز واقعی تزیین شده بود سورپرایز کرد و هنگامی که این لباس بر تنش بود به او پیشنهاد ازدواج داد. به اعتقاد چینی ها عدد 9999 خوش یمن است و می تواند موفقیت را به ارمغان بیاورد.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
وای خدا چه خوشمله
افرین گل پسر امیدوارم همیشه اینجوری باشی

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالش
به این میگن یه مردخوب

خداشانس بده

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو ايران يكي اينكارو كنه...ساله ديگه 9999 تا را بايد 10 تا صفر بذاري جلوش تا نامزدتو راضي كني

آخرین ویرایش:

arezo.d

عضو جدید
ایووووووووووووووووول
خیلی با حال بود
امبدوارمون کردی آقای مجهول.............

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیدم..خیلی زیاد نیستن ..ولی توی دوستای خودم هست...البته خداییش دختره هم سنگ تموم میذاره ها

پس خدا برای هم حفظشون کنه و واقعا خوش به حالشون توهین نمیکنم مردای ایران هم میتونن اینجوری باشن ولی غرور خاصی دارن که بهشون اجازه نمیده همین باعث میشه دخترا فرار کنن ازشون

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیشششششششششششششششش مثلا که چی؟میخواین بگین برای من نخریدن؟؟؟؟؟؟؟اوههههه انقدر بودن بخاطر من خودکشی کردن این که چیزی نیست

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خدا برای هم حفظشون کنه و واقعا خوش به حالشون توهین نمیکنم مردای ایران هم میتونن اینجوری باشن ولی غرور خاصی دارن که بهشون اجازه نمیده همین باعث میشه دخترا فرار کنن ازشون

اینجوری که شما گفتی فرار یاد تام و جری افتادم:biggrin:

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری که شما گفتی فرار یاد تام و جری افتادم:biggrin:

بله دیگه ولی در کل دم پسره گرم ،برای پسرا هم شوخی بود کسی که طرفشو دوست داشته باشه از جون براش مایه میذاره نیاز به لباسی از جنس گل نیست با حرفم میشه فهمین;)

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداکنه شهسوارقصه های منم سال دیگه همچین حرکتی بزنه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداکنه شهسوارقصه های منم سال دیگه همچین حرکتی بزنه

شهسوار قصه های شما هم چینیه؟؟؟اگه ایرانیه زیاد دلخوش نباش:)...اگه هم چینیه گول کاراشو نخور جنسش خوب نیست...شوهر چینی دیگه معلومه چیه

ad_kh66

عضو جدید
خدا شانس بده ازین آقایون! خانومت موافقین بریم از چین مرد وارد کنیم؟!

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهسوار قصه های شما هم چینیه؟؟؟اگه ایرانیه زیاد دلخوش نباش:)...اگه هم چینیه گول کاراشو نخور جنسش خوب نیست...شوهر چینی دیگه معلومه چیه

ایرانیه به نظرم درست می فرمایید

ولی خیلی آقاست

وضعیت
موضوع بسته شده است.