گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام
ظهر جمعه همگی بخیر
اگه من اشتباهی کردم از همه معذرت میخوام
ولی کاملا به نظر میرسه دوستان یه خرده قضیه رو پیچوندن و بزرگش کردن//یه رقابت سالم بین دو گرایش بود/قرار شده بود مزایای فلز به سرامیک و بالعکس رو برای هم بگیم که متاسفانه قفل شد/یه رقابن سالم بود نه کل کل/فکر نمیکنم این همه پیچوندن موضوع لازم بود و موضوع رو ببریم به امام و خدا ربطش بدیم/خانم مرادی /پیام خصوصی ها رو نمیدونم ولی تو تایپیک ها به کسی اهانتی نشده که بخوایم اینقدر سخت بگیریم//انتقاد پذیریمون رو باید بالا ببریم/همه جا انتقاد هست/همه جا اختلاف نظر وسلیقه هست/مهم اینه بتونیم مدیریت کنیم این تفاوت ها رو
به هر حال ممنونم از کسانی که خواستند به این قضیه خاتمه بدن ولی به نظر من این همه حرف و حدیث لازم نبود//هر کی بهش برخورده بگه تا همه بدونن/اگه تو تاپیکی به کسی اهانت شده خدای نکرده بزاره اینجا تا همه بدونیم//من خودم تو تایپیک هام صد بار گفته بودم من به شخص کار ندارم و همه سرامیست ها رو دوست دارم/ولی بعضی ها گندش کردن
/یا علی

سلام به همگي

خيلي وقته اينجا پست نذاشتم، يعني ديگه رغبت نداشتم پست بذارم، احساس ميكردم بهتره از اين اسپم بازي ها كنار بكشم ؛ ولي امروز ديگه نميتونم ساكت باشم. يه جمله ميخام بگم: خجالت نميكشيد؟؟؟؟

دوستان عزيز، اين آخرين باري هست كه ميخام سربسته صحبت كنم.(تو يه تاپيك اخيرا در مورد اينجور چيزا صحبت كرده بودم، عنوان تاپيك هم "به كجا چنين شتابان بود...")
دوستان عزيز بهتر از جانم، به نظرتون الان وقت بحث كردن در مورد برتري گرايشاته؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟ بذاريد يه چيزي بگم، اون زموني كه من و تعداد خيلي محدودي از سراميستها بوديم، اينجا حتي تالار سراميك جداگانه نداشتيم كه مقاله هامونو بذاريم، تو اون زمان بود كه تاپيك متالورژي يا سراميك؟ برتري با كدام است؟ و پاتوق سراميستها رو راه انداختيم! تا يه جورايي بگيم كه سراميك هم هست! توي اين تاپيكها، هرگز بدون منطق حرف نزديم، يه سر به متالورژي يا سراميك؟ برتري با كدام است؟ بزنيد، ببينيد تو پستهاي من چجوري بحث شده!
دوستان عزيزم، تو زماني كه همه دارن عليه ما موضع ميگيرن، بهتر نيست دست به دست هم بديم تا مهندسي مواد رو نشون بديم؟ كجا داريد ميريد؟ وقتي اين پستها و پستهاي پاتوق متالورژي رو خوندم، احساس كردم آتيش زير خاكستره كه داره خودشو نشون ميده!!!!!!
هم رشته اي هاي عزيزم، هيچ برتري وجود نداره، ما اينجاييم كه اطلاعاتمونو افزايش بديم، نه اينكه تو پر و بال همديگه بزنيم! آقاي د ا ن ش گ ا ه عزيز، دوست گرامي، بهتر نيست اين بحث رو از جنبه تدافعي خارج كنيم؟ به همون مهدي كه تو آواتارت گذاشتي قسم كه هيچ وقت آقا همچين كاري رو انجام نميده كه بخواد دل كسي رو بشكنه!!! آقا روزبه عزيز ، خودت ميدني كه چقدر برام عزيزي، اينجا عين دنياست، يه روز ميايم و يه روز ميريم، ولي اينجور رفتن اصلا خوب نيست، بهتر نيست با آرامش تصميم گرفت؟منتظر برگشتت هستيم:gol:
اينجا كجاست؟ ميدون جنگ؟ پشت خاكريز؟ سلاح بدم دستتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mad:
دوستان عزيز ، اين عنوان كاربر فعال ، همين چند روزه كه اضافه شده ولي باور كنيد(از قسم خوردن متنفرم) حاضرم به هركس كه دوست داشته باشه عطا كنم، به هر كس، ولي دوباره اون جو صميمي برگرده! فكر ميكنيد يهو من عنوان گرفتم؟ شما از پشت اين صفحات اين تالار چي اطلاعات داريد؟ دوستان عزيز، اون كسي كه بدون فكر به همه كاربر فعال ميداد الان كجاست؟ حالا به اين چندتا عنوان كار داريد، فكر ميكنيد من اين عنوان رو ميخام به گور ببرم؟ (همين جا از مدير محترم ميخام كه اين عنوان رو از من بردارن، به دلايلي كه بعدا هم ميخام بگم اصلا نميخام ديگه اين عنوانو داشته باشم)
صحبت بعدم با شخص خود خانم مراديه! ميتونم بپرسم چرا تو اين مباحث بي طرف نيستيد؟ چزا موضعتونو يكجانبه ميگيريد؟ يه چالش اساسي شده كه ميخاين تو هر تاپيكي پست بذاريد! چرا؟ خواهر گرامي، اين تالار به مديريت شما نياز داره، نه به پستهاي شما!!!!
صحبت آخرم در مورد بعضي از دوستان اين تالاره كه الان كمتر ميان( اصلا با اعضاي كنوني تالار نيست، پس خواهشا به خودتون نگيريد كه من دارم با شما صحبت ميكنم)
چند وقتي هست كه يه حرفهايي به گوشم ميرسه كه شديدا ناراحتم ميكنه، ولي خب تو اين مدت سكوت كردم و فقط گوش دادم، سعي كردم بيشتر حلال مشكلات باشم تا دامن زننده به مشكلات، ولي اخيرا موضوعاتي رو شنيدم كه اصلا نمي پسندم!!! ببينم نميخاين از اين خاله زنك بازيهاتون دست برداريد؟ چقدر حرف؟ خسته نشديد؟ از شكستن دل بنده ناراحت نميشيد، هيچ، از خدا نميترسيد؟ هيهات.... تا كجا ميخياين ادامه بديد، شرم نمكنيد؟ نميخاستم اين موضوعو به اينجا بكشم،‌ولي مطمئن باشيد، اگه بس نكنيد ديگه تمام حرمتها رو ميذارم كنار! آبروريزي ميكنيد؟ شرم نميكنيد؟ چند نفر ديگه بايد قرباني شن؟ مگه حرمت آبروي مسلمان از حرمت كعبه مهمتر نيست؟ واقعا كه..... تمام اعضا رو شاهد ميگيرم كه اگر به اين موضوعات بخاد دوباره ادامه داده بشه، ديگه هرچي ميدونم رو علني ميكنم!!!!!!

اميدوارم ديگه موضوعات پيش و پا افتاده قبلي تموم بشه و در كنار بقيه ادامه بديم، در جهت رشد و ارتقاء سطح و دانش همگيمون، نه اينكه بخايم همديگه رو محكوم كنيم!
با آرزوي موفقيت براي تمام مهندسين مواد;):heart::gol::gol::gol::gol:
ياحق
با سلام دورباره به تمام دوستان عزيز و گرامي:smile:
اميدوارم خوب و خوش باشيد:gol:

دانشگاه عزيز! بحث برتري بين متالورژي و سراميك خيلي وقت بود برچيده شده بود، حتي تو تاپيك مخصوص به خودش، ما تنها سعي كرده بوديم كه بين خودمون اتحاد ايجاد كينم، همين؛‌وگرنه كاملا واضحه كه هيچ كدوم از گرايشات بدون اون يكي نميتونه كار كنه، اصلا سراميك بدون متالورژي و متالورژي بدون سراميك نميتونه ادامه عمر بده، اين كه ديگه كاملا معلومه!!!

دوستان عزيز ، بهتر نيست همكار و همراه همديگه باشيم؟ بهتر نيست بجاي اين موضوعات دوستي و مهربوني رو اينجا ايجاد كنيم؟ نمي خوايم دست به دست هم بديم؟
براي رفع كدورتها، و كلا همه چي، يه دور هم نشيني داشته باشيم بد نيستا
از تمام اعضاي تالار درخواست ميكنم كه امشب در شب نشيني حضور داشته باشيد، سر ساعت 11! باشه؟:gol::gol::gol::gol::gol:

در ضمن، اون قسمتي كه در متنم، در بالا،‌با قرمز مشخص كردم، به هيچ كدوم از دوستاني كه حاضر هستند مربوط نميشه، خواهشا بازم تكرار ميكنم به خودتون نگيريد ولي موضوعي بود كه چند ماهيه اينجا رو به چالش كشيده، بايد يه ذره علني ميشد تا كسي كه بايد بدونه، بدونه؛ همين!!!

ساعت 11 منتظرتون هستيم:redface::gol::gol::gol::gol:

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی بچه های موادی.شبتون بخیر.دلم براتون یه ذره شده بود.نمیخواستم دیگه پست بزارم.ولی اگه پست گذاشتم،به خاطر پست آقا مهدی بود.

اولا آقا مهدی،من برا شما احترام خاصی قائلم.ولی از شما انتظار نمیرفت بنویسید همه چیو علنی میکنم.شما که اینقد از اسلامو... حرف زدید،حفظ حرمتها رو باید بیش از همه رعایت کنید.نه به خاطر بچه بازی چند نفر از کوره در برید.

ثانیا خدمت اونایی که دنبال کشف روابط و به قول خودشون آبروریزی هستند،عرض کنم که به هیچ شخصی ربطی نداره که چه اشخاصی تو سایت با هم در ارتباط هستند.اگه کسی دنبال آبروریزی باشه،مطمئنا خودش یه مشکلی داره که میخواد با بردن آبروی شخص دیگه،خودش و کاراشو پشت اون جریان مخفی کنه(شایدم من اشتباه میکنم.ولی از بچه گی به طرق مختلف اینو شنیدم).از همه عزیزانی که لطف کردن تو این مدت به طرق مختلف با به کار گیری ابزار ارتباط،از من و دیگران مرتبا از رابطه ی بچه های باشگاه با هم میپرسیدنو ...،کمال تشکرو دارم و همین جا به همشون عرض میکنم اگه یه دفعه دیگه(تاکید میکنم فقط یه دفعه دیگه) چنین پیامهایی به من یا دوستانم بیاد یا اینکه بهم خبر برسه شخصی،دیگری رو تهدید کرده،در اون هنگام خیلی از چیزا ممکنه تغییر کنه.به خدا دیگه جلوی دوستانو نمیگیرم.میزارم هر کاری میخوان،انجام بدن.آخه به شما چه که ملت با هم چه رابطه ای دارن.شماها کارای مهمتر این ندارید؟اگه شما ندارید، به خدا ما داریم.پروژه هامون گیر کردن.وقت نداریم به چیز دیگه فکر کنیم.تورو خدا خودتونو مشغول کنید تا با دیگران کاری نداشته باشید...

در ضمن بد نیست بگم آبرو رو خدا میده.بنده چی کارس که بخواد آبروی کسیو ببره.اون بالایی اگه نخواد، آبروی بندشو حفظ میکنه.

پس دوباره تاکید میکنم:در آوردن آمار در این سایت از این لحظه ممنوع میباشد.اگه کسی مخالفه،دلایلشو اعلام کنه....

در ضمن به جای بحث های بچه بازی کدوم رشته بهتره، به اصل مطلب بپردازید.به این فکر کنید که جایگاه رشته ی ما در ایران کجاست؟به این فکر کنید که تا کی باید در سایه ی رشته های دیگه باشیم؟به این فکر کنید که چرا نباید material science که تو جهان جزو رشته های تاپ هست، تو ایران تاپ باشه؟زینب خانوم،شما هم بهتره امضاتو عوض کنی و این عشقتو تو خلوت داشته باشی.دوباره اتحادو برقرار کنید...
در ضمن کاربران اگه واقعا دلتون به حال سایت و رشتتون میسوزه،دست به دست هم بدینو سایتو بسازید.حرفای بیخودم دور بندازید.زشته به خدا.از فردا هم دیگه نبینم دنبال این جور حرفا باشید.
به امید دیدار....:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به احترام دوستان امضامو تغییر دادم

قبل از اینکه راجع به کسی قضاوت کنید کمی با کفش های او راه بروید .

اگر از جانب من جسارتی به کسی شده معذرت می خوام

موفق باشید

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار
سلام به همه ی بچه های موادی.شبتون بخیر.دلم براتون یه ذره شده بود.نمیخواستم دیگه پست بزارم.ولی اگه پست گذاشتم،به خاطر پست آقا مهدی بود.

اولا آقا مهدی،من برا شما احترام خاصی قائلم.ولی از شما انتظار نمیرفت بنویسید همه چیو علنی میکنم.شما که اینقد از اسلامو... حرف زدید،حفظ حرمتها رو باید بیش از همه رعایت کنید.نه به خاطر بچه بازی چند نفر از کوره در برید.

ثانیا خدمت اونایی که دنبال کشف روابط و به قول خودشون آبروریزی هستند،عرض کنم که به هیچ شخصی ربطی نداره که چه اشخاصی تو سایت با هم در ارتباط هستند.اگه کسی دنبال آبروریزی باشه،مطمئنا خودش یه مشکلی داره که میخواد با بردن آبروی شخص دیگه،خودش و کاراشو پشت اون جریان مخفی کنه(شایدم من اشتباه میکنم.ولی از بچه گی به طرق مختلف اینو شنیدم).از همه عزیزانی که لطف کردن تو این مدت به طرق مختلف با به کار گیری ابزار ارتباط،از من و دیگران مرتبا از رابطه ی بچه های باشگاه با هم میپرسیدنو ...،کمال تشکرو دارم و همین جا به همشون عرض میکنم اگه یه دفعه دیگه(تاکید میکنم فقط یه دفعه دیگه) چنین پیامهایی به من یا دوستانم بیاد یا اینکه بهم خبر برسه شخصی،دیگری رو تهدید کرده،در اون هنگام خیلی از چیزا ممکنه تغییر کنه.به خدا دیگه جلوی دوستانو نمیگیرم.میزارم هر کاری میخوان،انجام بدن.آخه به شما چه که ملت با هم چه رابطه ای دارن.شماها کارای مهمتر این ندارید؟اگه شما ندارید، به خدا ما داریم.پروژه هامون پیر کردن.وقت نداریم به چیز دیگه فکر کنیک.تورو خدا خودتونو مشغول کنید تا با دیگران کاری نداشته باشید...

پس دوباره تاکید میکنم:در آوردن آمار در این سایت از این لحظه ممنوع میباشد.اگه کسی مخالفه،دلایلشو اعلام کنه....

در ضمن به جای بحث های بچه بازی کدوم رشته بهتره، به اصل مطلب بپردازید.به این فکر کنید که جایگاه رشته ی ما در ایران کجاست؟به این فکر کنید که تا کی باید در سایه ی رشته های دیگه باشیم؟به این فکر کنید که چرا نباید material science که تو جهان جزو رشته های تاپ هست، تو ایران تاپ باشه؟زینب خانوم،شما هم بهتره امضاتو عوض کنی و این عشقتو تو خلوت داشته باشی.دوباره اتحادو برقرار کنید...
سلام به همگي
اميدارم آدينه خوبي رو گذرونده باشيد

shadowعزيز! حفظ حرمت براي من از هر چيزي مهمتره، اگه اينطور نبود تا حالا خيلي كارا كرده بودم، من به دنبال حرف اين و اون نيستم، آمار كسي رو هم نميگيرم( اگه ميخواستم آمار بگيرم ، خودم از طرفداراي سرسخت صندلي داغ نميشدم!!!!!) اينجا خيلي از حرمتها شكسته شده. تو رو به هركس كه ميپرستيد، بياييد تمام موضوعاتو همينجا ختم به خير كنيم؛ حيف نيست تو اين مدت كه اينجا هستيم بخايم همديگه رو ضايع كنيم و از خودمون برنجونيم؟!!!

من تمام حرفها رو ناديده ميگيرم، فرض ميكنيم كه هيچي نشده، بذاريد از صفر شروع كنيم!
باور كنيد بهمون ميخندن!!!! نذاريد بقيه متوجه چيزي از ما بشن؛ ما همه اينجا برادر و خواهريم.

از فردا من همه چي رو فراموش ميكنم، تمام تهمتها و حرفها رو! اگه از اول ادامه بديم، و ديگه حرفي نباشه، كه فبها، قدم همتون توتياي چشمم، وگرنه ديگه نميتونم اينجا رو تحمل كنم، به اندازه كافي دارم اين چند وقته حرف ميشنوم!

خب مثل اينكه كسي دوست نداشت امشب به اينجا قدم بذاره، خب باشه، كم سعادتي از ما بوده.
براي همگيتون از ته دلم آرزوي خوشبختي و كاميابي رو دارم. اميدوارم هرجا هستيد موفق و پيروز باشيد
ياحق:gol:

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار
خدا رو شکرمیکنم که همه چیز تمام شد.ختم به خیر شد
بچه هاي تالار مواد دعوا كنن، ابلهان باور كنن:D:D:D:D(اين ابله رو با كسي نبودما، رو خود ضرب المثله خب:smile:)

دوستان تا فردا (البته الان ديگه فرداست:smile:)شب خوش:gol:

m4material

مدیر تالار
سلاااااااااااااااااااااااااااااام
خوب و خوشيد؟
امروز اولين روز هفته است، خب معلومه كه كسي هم نبايد باشه!!!!
از اين هفته يه تالار جديد ميخاد شروع بشه، اميدوارم همه دست به دست هم بديم
موفق و پيروز باشيد

ho3in.s

عضو جدید

ثانیا خدمت اونایی که دنبال کشف روابط و به قول خودشون آبروریزی هستند،عرض کنم که به هیچ شخصی ربطی نداره که چه اشخاصی تو سایت با هم در ارتباط هستند.اگه کسی دنبال آبروریزی باشه،مطمئنا خودش یه مشکلی داره که میخواد با بردن آبروی شخص دیگه،خودش و کاراشو پشت اون جریان مخفی کنه(شایدم من اشتباه میکنم.ولی از بچه گی به طرق مختلف اینو شنیدم).از همه عزیزانی که لطف کردن تو این مدت به طرق مختلف با به کار گیری ابزار ارتباط،از من و دیگران مرتبا از رابطه ی بچه های باشگاه با هم میپرسیدنو ...،کمال تشکرو دارم و همین جا به همشون عرض میکنم اگه یه دفعه دیگه(تاکید میکنم فقط یه دفعه دیگه) چنین پیامهایی به من یا دوستانم بیاد یا اینکه بهم خبر برسه شخصی،دیگری رو تهدید کرده،در اون هنگام خیلی از چیزا ممکنه تغییر کنه.به خدا دیگه جلوی دوستانو نمیگیرم.میزارم هر کاری میخوان،انجام بدن.آخه به شما چه که ملت با هم چه رابطه ای دارن.شماها کارای مهمتر این ندارید؟اگه شما ندارید، به خدا ما داریم.پروژه هامون گیر کردن.وقت نداریم به چیز دیگه فکر کنیم.تورو خدا خودتونو مشغول کنید تا با دیگران کاری نداشته باشید...

در ضمن بد نیست بگم آبرو رو خدا میده.بنده چی کارس که بخواد آبروی کسیو ببره.اون بالایی اگه نخواد، آبروی بندشو حفظ میکنه.

در ضمن کاربران اگه واقعا دلتون به حال سایت و رشتتون میسوزه،دست به دست هم بدینو سایتو بسازید.حرفای بیخودم دور بندازید.زشته به خدا.از فردا هم دیگه نبینم دنبال این جور حرفا باشید.
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحال شدم که دوباره برگشتی

• Like
واکنش ها: fsbz

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اومدم بگم كه من هيچ مشكلي با زينب خانم ، نه داشتم نه دارم نه خواهم داشت ...عين خواهرمم دوستش دارم
من اون شب يه پيام خصوصي گرفتم از طرف يه خانم يا آقايي كه نميدونم از كجا سر و كله اش پيدا شده ، يه چيز خيلي بدي بهم گفت كه بايد به جاي خداحافظي ، يه جوابي بهش ميدادم كه بره پشت سرشو نگاه نكنه .....من با هيچ كدوم از بچه هاي خودمون چه متال چه سراميك هيچ مشكلي ندارم
يه كم عجله كردم و تصميم گرفتم ...به هر حال همه جا آدم نخاله هم پيدا ميشه
حالا هم اگه اجازه بديد ، خداحافظي امضام رو delete ميكنم و روز از نو روزي از نو

ho3in.s

عضو جدید
سلام
اومدم بگم كه من هيچ مشكلي با زينب خانم ، نه داشتم نه دارم نه خواهم داشت ...عين خواهرمم دوستش دارم
من اون شب يه پيام خصوصي گرفتم از طرف يه خانم يا آقايي كه نميدونم از كجا سر و كله اش پيدا شده ، يه چيز خيلي بدي بهم گفت كه بايد به جاي خداحافظي ، يه جوابي بهش ميدادم كه بره پشت سرشو نگاه نكنه .....من با هيچ كدوم از بچه هاي خودمون چه متال چه سراميك هيچ مشكلي ندارم
خوشحالم دوباره توی تالار میبینمت:gol:

m4material

مدیر تالار
سلام
سلام:smile:
فقط ميخواستي ما رو دق بدي ديگه!!!:(ميدوني چند دفعه بهت زنگ زدم؟؟؟؟؟!!!!!!!:(
نميدوني چقدر خوشحالم اينجايي:heart::heart::heart::gol::gol::gol:
ديگه از اين كارا نكنيا
اميدوارم هيچ وقت ديگه تو اين تالار غم و غصه نباشه:smile:
منتظر پستهاي تك تك شما هستم:redface::gol::gol::gol::gol::gol:

fsbz

عضو جدید
سلام

ایول این جوری خوبه.همه باهم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ديگه از اين كارا نكنيا

پ.ن : خیلی گلی

secret _metal

عضو جدید
[FONT=&quot]گنجشک کنج آشیانه اش نشسته بود[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت: چیزی بگو[/FONT][FONT=&quot] ![/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک گفت: خسته ام[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت: از چه ؟[/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک گفت: تنهایی، بی همدمی. کسی تا به خاطرش بپری، بخوانی، او را داشته باشی[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت: مگر مرا نداری ؟[/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک گفت: گاهی چنان دور می شوی که بال های کوچکم به تو نمی رسند[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت: آیا هرگز به ملکوتم نیامدی ؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک سکوت کرد. بغض به دیواره های نازک گلویش فشار آورده بود[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]خدا گفت: آیا همیشه در قلبت نبوده ام ؟! چنان از غیر پُرش کردی که جایی برایم[/FONT]
[FONT=&quot]نمانده[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]چنان کوچک که دیگر توان پذیرشم را نداری . هرگز تنهایت گذاشتم ؟[/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک سر به زیر انداخت . دانه های اشک ، چشم های کوچکش را پر کرده بود[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]*[/FONT][FONT=&quot]خدا گفت : اما در ملکوت من همیشه جایی برای تو هست ، بیا[/FONT][FONT=&quot] !*[/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک سر بلند کرد . دشت های آن سو تا بی نهایت سبز بود[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]گنجشک به سمت بی نهایت پر گشود[/FONT]

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديگه از اين كارا نكنيا
سلام
نه بابا ، شما سروري
آخه حرفش واسم خيلي سنگين بود ، منم كه احساسي

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوش اومدی....:gol::gol::gol::gol:
خوشحالم برگشتی:gol:

m4material

مدیر تالار
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
خوبيد ؟
دماغتون چاقه؟:دي
چه خبرا؟
چقدر خوب شده اينجا.