10 برتری جالب زنان بر مردان

yalda63

عضو جدید
خانوم یلدا، قبول دارم که در بعضی کارها توانایی بیشتری دارید، اما بسیار گستره محدودی رو شامل میشه. من به شخصه، حاضر نیستم با 1 زن مشورت کنم. یعنی فکر نکنم کسی تن به این اشتباه فاحش بده. بله، زنها توانیی زایمان دارن، ما مردها نداریم قبول. این مسئولیت رو گذاشتیم بر دوش شما خانوما، یکمم درد تحمل کنید. زن اگر نبوغش در حد گالیله باشه، باید ظابع فرامین شوهرش باشه، حالا اگه ای کیو شوهره در حد جلبکم باشه، تفاوتی ایجاد نمیشه. مطیع

به خاطر همینه که بهت می گم برو عربستان زندگی کن. طرز فکرت دقیقا مثل عربهاست. تازه اون هم عربهای زمان جاهلیت. خدا رو شکر دور و بر من آدمهایی که مثل تو فکر می کنن وجود نداره. باور کن با این طرز فکرت خیلی برای زنها غیر قابل تحملی. هر کی این نگاهت به زن رو بدونه، حاضر به زندگی با تو نمی شه. زنها برده نیستن که فقط برای بچه زاییدن و امیال خودتون اونها رو بگیرین. به نظرم تو توی یک جامعه مرد سالار بزرگ شدی که برای زنها هیچ احترامی قائل نبودن. در کل متاسفم که قشر تحصیل کرده این مملکت نگاهش به زن اینطوریه. :mad:

itorict

عضو جدید
به خاطر همینه که بهت می گم برو عربستان زندگی کن. طرز فکرت دقیقا مثل عربهاست. تازه اون هم عربهای زمان جاهلیت. خدا رو شکر دور و بر من آدمهایی که مثل تو فکر می کنن وجود نداره. باور کن با این طرز فکرت خیلی برای زنها غیر قابل تحملی. هر کی این نگاهت به زن رو بدونه، حاضر به زندگی با تو نمی شه. زنها برده نیستن که فقط برای بچه زاییدن و امیال خودتون اونها رو بگیرین. به نظرم تو توی یک جامعه مرد سالار بزرگ شدی که برای زنها هیچ احترامی قائل نبودن. در کل متاسفم که قشر تحصیل کرده این مملکت نگاهش به زن اینطوریه. :mad:
من كه اصلا توي خيلي كارا نظراي زنها و دخترها روقبول ندارم تازشم تعريف از خود باشه خيلي هم قوم و خويش روي من مانور ميدن و هركاري كهبخوان بكنن(در تمام مسائل زندگي) چه عمو و دائي و عمه و خاله و ديگر بستگان چه كوچيك چه بزرگ اول با من تماس ميگيرن چون خيلي خوب بهشون مشاوره ميدم واسه همين هم هست كه الان توي قوم و خويش مثل برادران يوسف عده اي انگشت شمار با من دشمن شدن.
ولي از قضا پدرم حرف من گوش نميكنه الان 45 سالشه 20 ساله كه هي پشيمون ميشه به مامانم ميگه من بعضي موقع ها نميدونم چيم ميشه كه حرف پسرم رو گوش نميكنم.
خودم 20 سالمه در تصميم گيريها چه در مورد عزيزترينم چه غيره اصلا به احساس توجه نميكنم برخلاف زنهاي دوروبرم .
...هابيل 4 نصيحت كرد يكيش اينكه به حرف زن نباش
مولانا..نكن هرگز كاري به راي زن كه هيچ زن نپسندد راي زن:cool:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
کاملا درسته ممنون از استارتر عزیزم:heart:
کلا خانوما از همه نظر بهترن
اینو حتی خود اقایونم میدونن....;)

oil girl

عضو جدید
ای بابا...چرااینقدجبهه گیری میکنین دربرابرهم.....همتون خوبید

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دخترا باز کی بودناااااااا

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
حساسیت نسبت به درد

، بعضی از تحقیقات نشان می دهد آستانه درد زن ها پائین است . قدرت تحملشان هم کم است یعنی با کمترین ضربه ، احساس درد می کنند . در مقابل ، آستانه درد مردها بسیار بالاست و قدرت تحملشان نیز بیشتر است و شاید یکی از علل آن ضعف نیروی ماهیچه ای در زن باشد.
قابل توجه یلدا خانم.......

yalda63

عضو جدید
من كه اصلا توي خيلي كارا نظراي زنها و دخترها روقبول ندارم تازشم تعريف از خود باشه خيلي هم قوم و خويش روي من مانور ميدن و هركاري كهبخوان بكنن(در تمام مسائل زندگي) چه عمو و دائي و عمه و خاله و ديگر بستگان چه كوچيك چه بزرگ اول با من تماس ميگيرن چون خيلي خوب بهشون مشاوره ميدم واسه همين هم هست كه الان توي قوم و خويش مثل برادران يوسف عده اي انگشت شمار با من دشمن شدن.
ولي از قضا پدرم حرف من گوش نميكنه الان 45 سالشه 20 ساله كه هي پشيمون ميشه به مامانم ميگه من بعضي موقع ها نميدونم چيم ميشه كه حرف پسرم رو گوش نميكنم.
خودم 20 سالمه در تصميم گيريها چه در مورد عزيزترينم چه غيره اصلا به احساس توجه نميكنم برخلاف زنهاي دوروبرم .
...هابيل 4 نصيحت كرد يكيش اينكه به حرف زن نباش
مولانا..نكن هرگز كاري به راي زن كه هيچ زن نپسندد راي زن:cool:

شما اول به خودت یک مشورت بده ببین it بخونی بهتره یا ict. تا اسم کاربریتو از بلاتکلیفی در بیاری. بعد حالا به مشورت دادن به دیگران هم می رسی انشالااااااااااااااااا:cool:

dieas

عضو جدید
زنان نیکو کار تر نیستند

به نظر من خانوما اگه بتونن حسود نباشن معرکه میشن

alborz_3000

اخراجی موقت
متاسفانه، من هم مثل اکثر دوستان، در خانواده ای بزرگ شدم، که زن و مرد، کاملا برابر محسوب میشن، و تو خانواده خودم باز هم متاسفانه، مثل جامعه امروزی، 1 مرد با رفتار مردونه ندیدم، ماشالا همه گوش به فرمان زناشون هستن.بدتر از اون با زناشون مشورت هم میکنن.
این چیزایی که من میگم، در اثر مطالعاتیه که انجام دادم، همگی طبق جدیدترین متد، برای گذار به جامعه ای پیشرفته و توانمنده، اولین گام هم کنار گداشتن خانوماست. چو اصل افرینش اونا، بر پایه امور درون منزلی بوده، زن محافظ و سردار بزرگ اشپزخانه است. از اونجاست که جامعه ساخته میشه، چون هیچ مرد گرسنه ای ، حال حرف زدن هم نداره، چه برسه به فکر پیشرفت. زن سردار سازندگیست، اما محل خدمت، در منزل

yalda63

عضو جدید
متاسفانه، من هم مثل اکثر دوستان، در خانواده ای بزرگ شدم، که زن و مرد، کاملا برابر محسوب میشن، و تو خانواده خودم باز هم متاسفانه، مثل جامعه امروزی، 1 مرد با رفتار مردونه ندیدم، ماشالا همه گوش به فرمان زناشون هستن.بدتر از اون با زناشون مشورت هم میکنن.
این چیزایی که من میگم، در اثر مطالعاتیه که انجام دادم، همگی طبق جدیدترین متد، برای گذار به جامعه ای پیشرفته و توانمنده، اولین گام هم کنار گداشتن خانوماست. چو اصل افرینش اونا، بر پایه امور درون منزلی بوده، زن محافظ و سردار بزرگ اشپزخانه است. از اونجاست که جامعه ساخته میشه، چون هیچ مرد گرسنه ای ، حال حرف زدن هم نداره، چه برسه به فکر پیشرفت. زن سردار سازندگیست، اما محل خدمت، در منزل

:biggrin:. جدیدترین متد رو خوب اومدی ی ی ی ی ی ی ی . منظورت همون متد زمان جاهلیته دیگه؟ :biggrin:

alborz_3000

اخراجی موقت
بلاخره دخترا فهمیدن پایین تر از مردان؟؟؟:surprised:
ببین هیچکس بطور اختیاری، ناتوتنی خودش رو قبول نمیکنه. باید این موضوع رو بهشن یاداوری کنی، با هر اشتباهی که میکننف بگو شما زنا همتون همینید
در ضمن از کمربندت هم باید به وقتش استفاده کنی

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین هیچکس بطور اختیاری، ناتوتنی خودش رو قبول نمیکنه. باید این موضوع رو بهشن یاداوری کنی، با هر اشتباهی که میکننف بگو شما زنا همتون همینید
دقیقا اصل مطلب رو اشاره کردی....احسنت:razz:

afn741

عضو جدید
برای رشد یک جامعه کنار هم بودن اقایون و خانومها یک امر الزامی است . ونوع جنسیت نشانه برتری نمیباشد . از نظر من اگر برای خانومها محدودیتی قرار ندهیم شاید در برخی امور بهتر از اقایون عمل کنند و همچنان که در حال حاضر با تمام محدودیتها در بیشتر کارها از بهترینها هستند . این که خانومها را در یک قفس به نام خانه محبوس کنیم با این بهانه که بهترین جا برای انها منزل است ظلم بزرگی به جامعه کردهایم .
زن و مرد کامل کننده یکدیگر هستند . واژه مرد سالاری یا زن سالاری یک واژه کهنه و پوسیده ای است که زائیده یک فکر مریض است . نیروی که میتواند برای رشد بکار رود چرا باید صرف این شود که ثابت کنیم ما برتریم یا خانومها . برتری در عمل اثبات میشود نه در کلام .

yalda63

عضو جدید
برای رشد یک جامعه کنار هم بودن اقایون و خانومها یک امر الزامی است . ونوع جنسیت نشانه برتری نمیباشد . از نظر من اگر برای خانومها محدودیتی قرار ندهیم شاید در برخی امور بهتر از اقایون عمل کنند و همچنان که در حال حاضر با تمام محدودیتها در بیشتر کارها از بهترینها هستند . این که خانومها را در یک قفس به نام خانه محبوس کنیم با این بهانه که بهترین جا برای انها منزل است ظلم بزرگی به جامعه کردهایم .
زن و مرد کامل کننده یکدیگر هستند . واژه مرد سالاری یا زن سالاری یک واژه کهنه و پوسیده ای است که زائیده یک فکر مریض است . نیروی که میتواند برای رشد بکار رود چرا باید صرف این شود که ثابت کنیم ما برتریم یا خانومها . برتری در عمل اثبات میشود نه در کلام .

تایید می شود:)

afn741

عضو جدید

همیشه انسانها ادعاهایی را که میکنند که ناشی از ان است که یا تدارند و یا در حسرت ان هستند .

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

واسه نگه داشتن شلوارتون میگید دیگه!:دی

همیشه انسانها ادعاهایی را که میکنند که ناشی از ان است که یا تدارند و یا در حسرت ان هستند .

بهله دقیقا همینطوره؛ ندارند و در حسرت آنند!

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin:
..........

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو هم عجب طرز تفکراتی داری ها خدا به داد زنت برسه

mr.edison

عضو جدید
دوست عزيز SaDaF7
چيزي كه من هيچوقت نفهميدم اينه كه چرا همچين تاپيك هايي زده ميشه؟!
:que:
نميدونم واقعا هدف از زدن اين تاپيك
خنده بوده يا جنجال يا صرفا زدن يه تاپيك!
و مهمتر از اون اينكه چرا همه منتظرند يه موجي بياد تا بدو بدو از اون موج سواري بگيرنو خودشونو برتر از ديگران ببينن(حالا چه نژاد,جنسيت,محل سكونت و...)!
به نظر من برتري خانوما و اقايون برميگرده به هنر حل مساله در زندگي مشترك!
اينكه كدومشون مديرو مدبر و بخشنده تره!
...به اينكه چقدر ميتونه در كنار ديگرون زندگيه بهتري داشته باشه و ارامش برقرار كنه نه جنجال!

mr.edison

عضو جدید
خوندن اين داستان خالي از لطف نيست!
بياييد در كنار هم باشيم, نه روبروي هم!

روزی از دانشمندی ریاضیدان نظرش را درباره زن و مرد پرسیدند...جواب داد
اگر زن یا مرد دارای ( اخلاق) باشند پس مساوی هستند با عدد یک =1
اگر دارای (زیبایی) هم باشند پس یک صفر جلوی عدد یک میگذاریم =10
اگر (پول) هم داشته باشند دوتا صفر جلوی عدد یک میگذاریم =100
اگر دارای (اصل و نصب) هم باشند پس سه تا صفر جلوی عدد یک میگذاریم =1000
ولی اگر زمانی عدد یک رفت (اخلاق) چیزی به جز صفر باقی نمی ماند و صفر هم به تنهایی هیچ نیست
پس ان انسان هیچ ارزشی نخواهد داشت
=
نتیجه : اگر اخلاق نباشد انسان خدای ثروت و اصل و نسب و زیبایی هم باشد هیچ نیست

ممنونم از توجهتون
:gol:

afn741

عضو جدید
خوندن اين داستان خالي از لطف نيست!
بياييد در كنار هم باشيم, نه روبروي هم!

روزی از دانشمندی ریاضیدان نظرش را درباره زن و مرد پرسیدند...جواب داد
اگر زن یا مرد دارای ( اخلاق) باشند پس مساوی هستند با عدد یک =1
اگر دارای (زیبایی) هم باشند پس یک صفر جلوی عدد یک میگذاریم =10
اگر (پول) هم داشته باشند دوتا صفر جلوی عدد یک میگذاریم =100
اگر دارای (اصل و نصب) هم باشند پس سه تا صفر جلوی عدد یک میگذاریم =1000
ولی اگر زمانی عدد یک رفت (اخلاق) چیزی به جز صفر باقی نمی ماند و صفر هم به تنهایی هیچ نیست
پس ان انسان هیچ ارزشی نخواهد داشت
=
نتیجه : اگر اخلاق نباشد انسان خدای ثروت و اصل و نسب و زیبایی هم باشد هیچ نیست

ممنونم از توجهتون
:gol:

ممنونم ، درعین قشنگی اموزنده بود .

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
زن و مرد نداره بابا.............. شما شدید اعراب دوران جاهلیتا--------- زن و مرد با هم کامل میشن اینو یقین دارم.