مهم ترین اخبار فوتبال ایران

khooshe

مدیر بازنشسته
حيدري: مي‌خواهيم دل هواداران را شاد كنيم

کاپيتان پرسپوليس گفت: مي‌خواهيم با پيروزي مقابل استقلال دل هواداران را شاد کنيم

سپهر حيدري در نشست خبري دربي 70 که قرار است فردا در ورزشگاه آزادي برگزار شود، گفت: سال نو را تبريک مي‌گويم و اميدوارم سالي شرايط از موفقيت پيش روي مردم ايران باشد. ضمن اينکه به حميد استيلي بابت درگذشت برادرش تسليت مي‌گويم. مسعود جوان با معرفت و سرحالي بود. با وي در تيم ذوب آهن همبازي بودم و براي او و خانواده‌اش به خاطر اين اتفاق تلخ تسليت مي‌گويم.
وي در مورد ديدار فردا گفت: از نظر فني 2 تيم آماده هستند. به نظرم سطح شعور هواداران 2 تيم بالا است چرا که در چند دربي اخير کمترين خسارات در جريان مسابقه و حتي بعد از آن به وجود آمده است و اين موضوع به دليل آن است که تمرکز هواداران روي تشويق تيم‌هاي خود است و اين موضوع کار را براي بازيکنان راحت‌تر مي‌کند.
حيدري در پاسخ به سؤالی مبني بر اينکه آيا مصدوميتي که در روزهاي اخير داشته به دليل ناراحتي‌اش از انتقادات برخي‌ها نبوده است، گفت: فوتبال سرشار از فراز و نشيب است. در 8 هفته 5 گل خورديم که 2 تاي آن از روي ضربه ايستادگي وارد دروازه‌مان شد. اخلاق و روحيات من اين طور نيست که بخواهم کم کاري کرده و به دنبال بهانه باشم. هميشه با جان و دل براي پرسپوليس بازي کردم.
کاپيتان پرسپوليس تاکيد کرد: از ناحيه همسترينگ مشکل داشتم و اگر دکتر زرينه نبود اين مشکل حل نمي‌شد. باز هم تاکيد مي‌کنم اين مسائلي که گفتيد برايم هيچ معنايي ندارد.
وي در پاسخ به اين سؤال که با قضاوت محسن ترکي 2 دربي گذشته با تساوي به پايان رسيده است و آيا اين موضوع دليلي براي تساوي براي بازي فردا به شمار نمي‌رود خاطرنشان کرد: در 2 ديداري که اشاره کرديد به هيچ وجه ترکي مقصر نبود و اين 2 تيم بودند که باعث شدند بازي با تساوي به پايان برسد. ترکي يکي از بهترين داوران ايران است و سياست‌ زيادي دارد و البته بازي‌هاي بزرگي را قضاوت کرده است. من براي وي در بازي حساس پيش رو نيز آرزو موفقيت مي‌کنم.
حيدري در پايان گفت: مي‌خواهيم با پيروزي مقابل استقلال دل هواداران را شاد کرده و براي رسيدن به اين هدف تمام تلاش‌مان را مي‌کنيم.

khooshe

مدیر بازنشسته
تشويق شديد مجيدي

تشويق شديد مجيدي

تشويق شديد مجيدي

هواداران استقلال کاپيتان تيم خود را به شدت تشويق مي‌کنند.

تماشاگران استقلال که از فرهاد مجيدي به دليل گلزني او در دربي رفت خاطره‌اي خوبي دارند به شدت کاپيتانشان را تشويق مي‌کنند و لقب "مجيدي رفت و برگشت " را به او داده‌اند.
*شور و شوق هواداران استقلال با توجه به پيروزي آنها در دربي رفت بيشتر از طرفداران پرسپوليس است.

khooshe

مدیر بازنشسته
قدرت نمايي دوربين عنکبوتي براي حضور هواداران

دوربين عنکبوتي در ورزشگاه آزادي با حرکات خود هواداران استقلال و پرسپوليس را به وجد آورد.

دوربين عنکبوتي مستقر در ورزشگاه آزادي که از ساعت 12 فعاليت خود را آغاز کرده با رفتن به سمت هواداران پرسپوليس و استقلال آنها را به وجد آورد و باعث تحرک و شادي بيشتر آنها شد.
*تاکنون حدود 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور دارند.
* هواداران پرسپوليس و استقلال از شهرستان‌هاي مختلف از جمله نظر آباد، گيلان‌غرب، مشهد، اهواز، شيراز، کرج، قم، قزوين، خرم‌آباد، انزلي و ... در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کردند.
* اسکوربورد ورزشگاه آزادي تا ساعت 12 خاموش بود.
* دوربين‌هاي مدار بسته در ورزشگاه آزادي روشن است و اين دوربين‌ها تمامي حرکات هواداران را کنترل مي‌کند.
* خط کشي زمين ورزشگاه آزادي تازه انجام و چمن نيز کوتاه شده است.
* قاضي کشيک براي صادر کردن راي در صورت تخلف از سوي هواداران در پايين ورزشگاه آزادي مستقر است.
* هواداران تيم پرسپوليس پرچم بزرگي با نام حضرت عباس (ع) در دست دارند که بين آنها مي‌چرخد. براي هواداران 2 تيم مولودي از حضرت علي(ع) پخش شد. همچنين دعاي فرج در ورزشگاه آزادي خوانده شد.

khooshe

مدیر بازنشسته
وعده پاداش فتح‌الله‌زاده به بازيكنان استقلال

سرپرست باشگاه استقلال در جمع بازيکنان اين تيم وعده پاداش ويژه داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح‌الله‌زاده دیشب (سه شنبه) در اردوي استقلال در هتل المپيک حاضر شد و براي بازيکنان دقايقي صحبت کرد وي گفت: من مي‌دانم که شما غيرت و تعصب داريد، براي دل هواداران بازي کنيد، براي آنهايي که از شب قبل به ورزشگاه آمدند. براي پيروزي مقابل پرسپوليس دعا مي‌کنم. اگر دربي را ببريد پاداشي مي‌دهم که در عمرتان نگرفته‌ايد.
همچنين دیشب رضا عادل‌خاني، ناصر حجازي، نصرالله عبداللهي و عباس مژدهي در اردو حاضر شدند و به بازيکنان استقلال روحيه دارند. صبح امروز نيز رضا رجبي مسئول آکادمي باشگاه استقلال در اردو حاضر شد. آبي پوشان امروز 20 دقيقه در محوطه هتل المپيک به ريکاوري پرداختند.

khooshe

مدیر بازنشسته
حضور گسترده تماشاگران در ورزشگاه آزادي

در فاصله بيش از 5 ساعت مانده تا آغاز دربي 70 حدود 35 هزار نفر در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کردند.

تماشاگران از ساعت هفت صبح امروز (چهارشنبه) براي تماشاي شهرآورد تيمهاي استقلال و پرسپوليس تهران در چارچوب هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور در ورزشگاه آزادي حضور يافته اند. بيشتر آنان از درب شرقي ورزشگاه آزادي وارد مي شوند و هم اکنون بر روي سکوها استقرار پيدا کرده اند.
مسوولان شهرداري منطقه 22 تهران براي تماشاگران شهرستاني يک چادر دوهزار متري آماده کرده بودند تا هواداران سرخابي ها شب قبل از شهرآورد را استراحت کنند.
از دیشب و ساعات اوليه صبح امروز نيز از نقاط مختلف شهر تهران، طرفداران دو تيم به سمت ورزشگاه آزادي در حرکت هستند.

khooshe

مدیر بازنشسته
حاشيه هاي دربي 70

حاشيه هاي دربي 70

حاشيه هاي دربي 70

* يک دونده براي سرگرمي هواداران حاضر در ورزشگاه به صورت برعکس در پيست به دویدن پرداخت.
* مجتبي شريفي، رئيس کميته انضباطي ساعت 14:5 وارد ورزشگاه آزادي شد. وي به محض ورود به ورزشگاه با دوربين تلويزيوني به مصاحبه پرداخت.
وي سپس وقتي مي‌خواست به سمت جايگاه ويژه برود با هواداران استقلال روبرو شد و به آنها دست داد. هواداران استقلال نيز وي را تشويق کردند.

* در فاصله کمتر از سه ساعت تا بازي حدود 47 هزار نفر در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کرده اند.
* ميلاد ميداودي 30 دقيقه قبل در اردوي استقلال در هتل المپيک حاضر شد.
وي براي دادن روحيه به بازيکنان در جمع آنها حاضر شد و خواستار پيروزي اين تيم در مقابل پرسپوليس شد.
اين مهاجم که دوران نقاهت را سپري مي کند براي تماشاي دربي به ورزشگاه آزادي مي آيد.

khooshe

مدیر بازنشسته
يك دقيقه سكوت به احترام قربانيان سونامي ژاپن و استيلي

پيش از دربي 70 به احترام قربانيان سونامي ژاپن و مسعود استيلي يک دقيقه سکوت اعلام مي‌شود.

عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ اظهار داشت: به احترام قربانيان سونامي ژاپن و همچنين درگذشت مسعود استيلي بازيکن اسبق پاس پيش از آغاز دربي بازيکنان دو تيم و تماشاگران حاضر در ورزشگاه يک دقيقه سکوت مي‌کنند.
دربي 70 از ساعت 17 در ورزشگاه آزادي تهران بين دو تيم استقلال و پرسپوليس برگزار مي‌شود.

khooshe

مدیر بازنشسته
تركيب پرسپوليس اعلام شد

تركيب پرسپوليس اعلام شد

تركيب پرسپوليس اعلام شد

ترکيب تيم فوتبال پرسپوليس در دربي 70 اعلام شد.

کادر فني تيم فوتبال پرسپوليس ترکيب اين تيم را براي دربي 70 به اين شرح اعلام کرد:
عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، حميد علي عسگر، سامان آقازماني، حسين بادامکي، مازيار زارع، محمد نوري، هادي نوروزي، غلامرضا رضايي و امير حسين فشنگچي
دربي 70 از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌شود.

khooshe

مدیر بازنشسته
تركيب استقلال براي ديدار با پرسپوليس مشخص شد

ترکيب تيم فوتبال استقلال براي بازي با پرسپوليس مشخص شد.

کادرفني استقلال نفرات زير را براي بازي مقابل پرسپوليس انتخاب کرده است:
محمد محمدي، حنيف عمران زاده، امير حسين صادقي، پژمان منتظري، مهدي اميرآبادي، فرزاد آشوبي، کيانوش رحمتي، ايمان مبعلي، هوار ملا محمد، فرهاد مجيدي، آرش برهاني.

khooshe

مدیر بازنشسته
حاشيه هاي دربي 70 (2)

حاشيه هاي دربي 70 (2)

حاشيه هاي دربي 70

هواداران استقلال داور ديدار دربي را تشويق کردند.

ساعت 15:15 محسن ترکي به همراه تيم داوري خود با کت و شلوار وارد چمن ورزشگاه آزادي شدند و شرايط را زير نظر گرفتند.
هواداران استقلال به ديدن محسن ترکي وي را تشويق کردند. ترکي علاوه بر اينکه به ابراز احساسات هواداران استقلال پاسخ داد براي هواداران پرسپوليس نيز دست تکان داد.

* تاکنون 55 هزار نفر در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کرده اند. در طبقه پايين جايگاه استقلالي ها پر شده اما دو جايگاه پرسپوليسي ها هنوز پر نشده است.
* دو تيم پرسپوليس و استقلال ساعت 15:40 وارد ورزشگاه آزادي شدند.
*علي کفاشيان ـ‌رييس فدراسيون نيز از جمله حاضرين ويژه مسابقه امروز خواهد بود.همچنين علي سعيدلو ‌رييس سازمان تربيت بدني هم اين داربي را از نزديک تماشا خواهد کرد که شنيده مي‌شود او از اواخر نيمه نخست يا بين دو نيمه به ورزشگاه آزادي مي‌آيد.

اين ديدار ساعت 17 آغاز مي‌شود.

farshadmakvandi

عضو جدید
برادر حمید استیلی درگذشت

برادر حمید استیلی درگذشت

سایت گل خبر داد حمید استیلی در سوگ برادر فوتبالیستش نشسته است.
او به دلیل تصادف شدیدی که داشت در بیمارستان بستری شده بود.
مسعود استیلی سابقه سال‌ها بازی در تیم‌های تهرانی را داشت.
مراسم تشییع جنازه آن مرحوم، صبح روز سه‌شنبه از مقابل منزل حمید استیلی واقع در سعادت‌آباد، 26 شرقی، خیابان حق‌طلب برگزار خواهد شد.
مسجد ختم مرحوم مسعود استیلی نیز روز جمعه در مسجد نور خیابان فاطمی برگزار می‌شود.

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيروزي استقلال مقابل پرسپوليس در هفتادمين شهرآورد سرخابي ها

پيروزي استقلال مقابل پرسپوليس در هفتادمين شهرآورد سرخابي ها

تيم فوتبال پرسپوليس دربي 70 را هم با علي دايي به استقلال واگذار کرد

قهرمان اين فصل استقلال شد.

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستگیری دو هوادار دختر تیم استقلال در ورزشگاه آزادی

دستگیری دو هوادار دختر تیم استقلال در ورزشگاه آزادی

خبرگزاری هرانا - دو هوادار دختر تیم فوتبال استقلال تهران در بدو ورود به ورزشگاه آزادی تهران جهت تماشای داربی، دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، این دو هوادار دختر قصد داشتند با لباس مردانه از درب غربی وارد ورزشگاه آزادی تهران شوند که ماموران حراست آنان را دستگیر کردند. شایان ذکر است که گا‌ها دختران علاقه‌مند به فوتبال به علت ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها مجبور به پوشیدن لباس مبدل برای دیدن مسابقهٔ فوتبال از نزدیک می‌شوند.

khooshe

مدیر بازنشسته
تشعشع امواج شکست داربي(خیلی قشنگه)

تشعشع امواج شکست داربي(خیلی قشنگه)

تشعشع امواج شکست داربي

اتفاق ويژه شامگاه دهم فروردين ديدن نوجوانان دل شکسته اي بود که تنها دل خوشي زندگي حداقلي شان پيروزي همين تيمي است که علي دايي تا اينجا ،ده شکست را به آن تحميل کرده است

مهدی طاهرخانی

1-اتفاق ویژه دهم فرودین، باخت پرسپولیس به استقلال نبود، پنالتی کاملا واضحی که محسن ترکی آن را ندید هم نبود،حتی دهمین شکست دایی با قرمزها هم نبود.اینها برابر چیزهایی که اتفاق افتاد و کسی ندیدتش اصولا چیزی بحساب نمی آید.درست همان لحظه ای که سرمربی همیشه متوقع قرمزها با آن اعتماد بنفس فرا زمینی اش رو در روی عادل فردوسی پور قرار گرفت تا باخت را تمام قد ، گردن ترکی و بد شانسی های بازیکنانش بیندازد،نگارنده در یکی از روستاهای دور افتاده شمال ایران،چند نوجوان سیزده- چهارده ساله را دیدم که کنار یک تلویزیون سیاه وسپید 14 اینچ نشسته بودند و با چنان صدای بلندی گریه می کردند که در ابتدا تصور کردم پای جنازه عزیزی نشسته اند.آنچه من دیدم و آنچه علی دایی می گفت حقایق و مصنوعاتی بود که زاویه ای صد و هشتاد درجه ای با هم داشتند.

همان موقعی که دایی با چهره سرخ و بر افروخته اش می گفت تیم من یک سر و گردن برتر از استقلال بود ، نوجوانی صدها کیلومتر دور از قلب پایتخت گریه می کرد و می گفت؛حالا یکشنبه جواب بچه ها را در مدرسه چه بدهم!او در دنیای کوچک خود غرق شده بود و نمی دانست چه کسی عامل اصلی این مردن زیر آب است.گریه امانش نمی داد تا با گوش های آفتاب سوخته اش بشنود دایی می گوید وجدانش راحت است و ناراحت این شکست نیست.البته اگر در سکوت مطلق هم توجیهات تکراری و ملال آور سرمربی را می شنید قاعدتا چیزی از عذابش کاسته نمی شد چون اصولا درد و عذابی که او داشت متفاوت از آن موضوعی بود که دایی در موردش صحبت می کرد.

2-صدها کیلومتر دور از تهران در یک منطقه بکر که ساکنان کم تعدادش برعکس همه نعمت هایی که طبیعت به آنها بی هیچ منتی داده است سهمی از ثروت جامعه را در جیب ندارند، چیدمان بازیکنان پرسپولیس را روی دیوار خرابه ای دیدم که یکی از همین پسر بچه ها آن را نوشته بود و جالب تر از همه اینکه هشتاد درصدش را درست حدس زده بود اما ایکاش علی دایی بر خلاف دوستان کوچک و دوست داشتنی من برای یکبار تنها یکبار می فهمید تا ابد الدهر هم اصرار کند نمی تواند از حمید علی عسگر یک دفاع راست مطمئن بسازد چون او ذاتا پستش در آنجا نیست و اگر قرار به ساختش باشد تاوان آن دریافت گل هایی از جنس گل برهانی در داربی است و این هزینه گران تر از آن است این هواداران توان پرداختش را داشته باشد.

3-پرسپولیس داربی هفتاد را باخت و آخرین باری که یکی از تیم ها توانسته بود هر دو بازی رفت و برگشت را ببرد دست کم نه به حافظه حقیر قد می دهد و نه به سن و سال دوستان کوچکم در این گوشته دنج تعطیلات. اتفاق ویژه شامگاه دهم فروردین دیدن نوجوانان دل شکسته ای بود که تنها دل خوشی زندگی حداقلی شان پیروزی همین تیمی است که علی دایی تا اینجای فصل تنها در لیگ دهم ،ده شکست را به آن تحمیل کرده و حالا می گوید عذاب وجدان ندارد چون تیمش خوب بازی کرده است.اگر تیم او خوب بازی می کند پس تیم دنیزلی چکار می کرد؟

4-مجموعه پرویز مظلومی کمی بیشتر از حد معمول دفاع می کند و فوتبال را محتاط تر از آن چیزی بازی می کند که در قواره استقلال بزرگ باشد و اینک این موضوع بهانه ای شده در دست دایی تا دومین باخت متوالی اش به استقلال را توجیه کند.البته او نمی داند که کسی فرمانده فاتح را بخاطر کیفیت فتحش مورد شماتت قرار نمی دهد.

5-پرسپولیس در داربی هفتاد با هفت موقعیت گل نمی تواند حتی یک توپ را به تیر دروازه محمد محمدی بکوباند اما استقلال با یک نصفه موقعیت می تواند به گل برسد چون حمید علی عسگری که تمام فوتبالش را در 50 متر زمین حریف بوده است ، نمی داند و نباید هم بداند هنر آفساید گیری یعنی چه!اینکه هادی نوروزی نمی تواند یک گلزن بزرگ باشد و بیشتر بدرد کارگری در زمین می خورد تقصیر دایی نیست اما می توان از سرمربی جان سخت قرمزها پرسید چرا قبل از فصل بفکر این معضل نبودی؟ آیا او نمی دانست سطح کیفی این مهاجمان در چه اندازه ای است؟ آمار گل های غلامرضا رضایی در تمام ادوار لیگ برتر را دیده بود؟ پرسپولیس بر خلاف چند فصل گذشته در این فصل با نظر مستقیم سرمربی اش بسته شد اما علی دایی نشان داد مرد بازار نیست.

6- یک معذرت ویژه به هادی عامل گزارشگر خوش صدای دنیای کشتی بدهکارم؛چندی قبل بود که در نوشته ای از او خرده گرفتم چرا در دهه دوم هزاره سوم میلادی تصور می کند هنوز تلویزیون سیاه و سپید در ایران وجود دارد.عامل هنوز و طبق عادت دیرینه اش خطاب به کسانی که گیرنده شان رنگی نیست می گوید فلان کشتی گیر زانو بندی را روی پایش دارد.بله آقای عامل حق با شما بود،من شامگاه دهمین روز دهه نود ،سه نوجوان گریان را پای یکی از همین گیرنده ها پیدا کردم که بر خلاف علی دایی ،وجدان درد نمی گذاشت اشکشان بند بیاید.

• Like
واکنش ها: hah

khooshe

مدیر بازنشسته
صحنه جنجالي داربي در 3 فريم (عكس)

khooshe

مدیر بازنشسته
رضايي: محمدي 100 درصد روي من پنالتي کرد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت دروازه بان استقلال 100 درصد بر روي او مرتکب خطاي پنالتي شد.

تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه در هفتادمین شهرآورد پایتخت با نتیجه یک بر صفر مقابل استقلال تن به شکست داد.
غلامرضا رضایی گفت: داور مسابقه پنالتی ما را نگرفت و اگر ما به گل می رسیدیم ، مطمئن باشید برنده از زمین خارج می شدیم. با این حساب چه کسی جواب هواداران را می دهد. محمد محمدی 100 درصد روی من مرتکب خطای پنالتی شد.
وی افزود: در فوتبال همواره وقتی یک گل را به ثمر می رسانی به بازی برمی گردی اما این فرصت از ما گرفته شد تا نتوانیم از شکست، پیروزی بسازیم.
رضایی در پایان گفت: مشکل ما در دیدار مقابل استقلال این بود که نتوانستیم از موقعیت های گل خود استفاده کنیم و در مجموع باید بگویم سزاوار شکست نبودیم.

khooshe

مدیر بازنشسته
پاداش ميليوني فتح‌الله‌زاده به بازيكنان استقلال

سرپرست باشگاه استقلال به بازيکنان اين تيم نفري دو ميليون و 500 هزار تومان پاداش داد.

علي فتح الله زاده پس از پيروزي استقلال مقابل پرسپوليس همان طور که وعده پاداش ويژه را داده بود به بازيکنان تيمش نفري 2 ميليون و 500 هزار تومان پاداش داد.
تيم استقلال توانست با تک گل برهاني پرسپوليس را شکست دهد.

khooshe

مدیر بازنشسته
شريفي: فردا درباره موارد انضباطي دربي تصميم‌گيري مي‌شود

رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: در مورد موارد انضباطي پيش آمده در دربي فردا تصميم‌گيري مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي شريفي پس از پايان بازي دربي 70 عنوان کرد: در بازي امروز مسائلي به وجود آمد و مسائلي ديده شد که فردا در مورد آنها تصميم‌گيري خواهد شد.
وي درباره اينکه کدام تيم برتر بود گفت: پاسخ دادن به اين سوال در حيطه وظايف من نيست و براي ما دردسر درست مي‌کند.
شريفي تصريح کرد: در اين ديدار پرسپوليس ميزبان بود و چند ترقه دست‌ساز پرتاب شد. چند بازيکن هم با داور برخورد داشتند. در مجموع بازي بدي به لحاظ انضباطي نبود اما خوب هم نبود.
رئيس کميته انضباطي خاطرنشان کرد: من خيلي به دنبال بازيکني بودم که به او پاداش دهيم اما چنين بازيکني پيدا نکرديم.

khooshe

مدیر بازنشسته
دايي: شايد كاشاني نظرش عوض شود

سرمربي پرسپوليس درباره اين‌که حبيب کاشاني پس از شکست از او حمايت کرده است، گفت: شايد کاشاني امشب بخوابد و صبح نظرش عوض شود.

علي دايي پس از شکست يک بر صفر برابر استقلال در نشست خبري اظهار داشت: همه ديدند امروز فوتبال را بهتر از استقلال بازي کرديم. نيمه اول خيلي خوب بوديم و فقط گل نزديم. در نيمه دوم من نديدم استقلال توپي بر روي دروازه ما بياورد. ما همه کار کرديم جز گلزني. استقلال در نيمه اول هم فقط همان يک موقعيت را داشت.
وي در مورد داوري مسابقه گفت: اگر بخواهم در مورد داوري حرف بزنم حرف و حديث پيش مي‌آيد. معتقدم آن صحنه پنالتي بود اما چه مي‌توانم بگويم، پرسپوليس تمام کننده ندارد. اين همه موقعيت گل را از دست داديم و استقلال از تک موقعيت خود نهايت استفاده را برد.
سرمربي پرسپوليس تاکيد کرد: کادر فني فقط تا لب خط مي‌تواند تيم را راهنمايي کند. پرسپوليس امروز همه کار کرد جز گلزني. براي چندمين بار است که مي‌گويم من نمي‌توانم خودم وارد ميدان شوم و گل بزنم. شما بگوئيد اگر همان دقايق اول ما به گل مي‌رسيديم آيا باز هم نتيجه اينگونه مي‌شد؟
دايي در مورد تعويض محمد نوري گفت: او امروز نوري هميشگي نبود. من با آوردن هاشميان به ميدان با 4 مهاجم به دروازه استقلال حمله کردم. موقعيت خوب و طلايي هم داشتيم ولي گل نشد. بازيکنان پرسپوليس دويدند و فوتبال بازي کردند ولي گل نزدند.
سرمربي پرسپوليس در مورد سنگين بودن وحيد هاشميان در ميدان گفت:‌ او مدتي است که بازي نکرده و پس از مسابقه با فولاد در بازي با الاتحاد مصدوم شد. او را در 20 دقيقه پاياني به ميدان آوردم تا گلزني کند. هاشميان در بوندس‌ ليگا گل‌هاي بسياري زده است.
دايي در مورد اينکه در پرسپوليس خواهد ماند يا جدا مي‌شود، گفت: تمام سعي‌ام را براي موفقيت تيم انجام دادم. از مديران پرسپوليس بپرسيد که مي‌مانم يا مي‌روم. امروز ما فوتبال خوبي را انجام داديم. از بازي بازيکنانم هم در اين مسابقه و هم در دربي رفت تا حدودي راضي هستم. من چيزي نمي‌گويم خود شما بگوئيد در دو ديدار رفت و برگشت با استقلال حق ما شکست بود؟ من از تيمم راضي هستم اما شرمنده هوادارانم. تمام کارهايي که در زمين انجام داديم در تمرينات مرور کرده بوديم اما توپ‌ها به شکل عجيب و غريبي گل نشد.
سرمربي پرسپوليس در مورد علت کاهش تماشاگران در دربي و بويژه طرفداران پرسپوليس گفت: من هواداران را نشماردم که بدانم کمتر شدند يا بيشتر اما آنطور که ديدم تماشاگران دو تيم نصف نصف برابر بودند.
دايي در مورد اينکه پس از 28 بازي در ليگ برتر 10 شکست در کارنامه خود دارد، گفت: حرف شما درست است، اين آمار خوب نيست اما از شما مي‌پرسم آيا ما امروز بهتر از استقلال بوديم؟ من چکار بايد مي‌کردم که نکردم؟ من مربي نمي‌توانم بروم و گلزني کنم.
وي در مورد اينکه حبيب کاشاني پس از شکست از او حمايت کرده است، گفت: شايد کاشاني امشب بخوابد و صبح نظرش عوض شود. من فقط مي‌گويم تيم خوب بود ولي باختيم. من با تمام قدرت در اختيار پرسپوليس هستم اما بدشانسي گريبانگير تيم ما شده است. در دربي رفت نيز گل صحيح ما آفسايد اعلام شد و امروز نيز چنين اتفاقي افتاد حق ما باخت نبود.
دايي تاکيد کرد: من پاسخگوي مسائل فني تيم هستم و با باشگاه قرارداد دارم تا پاسخگوي فني شما باشم اما وقتي از داخل 6 قدم توپ ما گل نمي‌شود، چه بايد بگويم.
سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه قبول دارد پرسپوليس بد بسته شده است يا نه، گفت: با اين مسئله موافق نيستم من 6 بازيکن به اين تيم آوردم که جزو بهترين‌هاي فوتبال ايران هستند. شما بگوئيد که کداميک از آنها در حد پرسپوليس نبودند. ساير بازيکنان نيز قرارداد 2 ساله با باشگاه داشتند و کاري در مورد آنها نمي‌توانستم بکنم. اگر منظور شما اوسال است، او از شانس بد ما مريض شد. من که آزمايشگاه ندارم که بازيکن را آزمايش کنم. سکوبرت هم مدتي است بازي نکرده و من نمي‌توانم ريسک کنم و او را بازي بدهم. خط دفاع ما امروز عالي کار کرد و فقط يک اشتباه داشت. البته خدا وکيلي آرش برهاني هم عالي ضربه زد.

khooshe

مدیر بازنشسته
مظلومي: پنالتي نبود؛ داور بايد به رضايي كارت مي‌داد

سرمربي استقلال گفت: برخوردي که در محوطه جريمه ما بوجود آمد پنالتي نبود و داور بايد به بازيکن پرسپوليس کارت نشان مي‌داد.

پرويز مظلومي پس از پيروزي يک بر صفر استقلال مقابل پرسپوليس اظهار داشت: به دايي خسته نباشيد مي‌گويم، پرسپوليس در نيمه دوم خوب بازي کرد و اين موضوع طبيعي بود. اين تيم يک بر صفر عقب بود و براي جبران گل خورده مجبور بود که حمله کند.
وي افزود: من بايد اين بدعت غلط را از بازيکنان استقلال دور کنم. تيم ما نبايد پس از به ثمر رساندن گل عقب بکشد و من اين موضوع را در رختکن به بازيکنان گوشزد کردم و به آنها گفتم که بايد در نيمه دوم رو به جلو حرکت کنند که متاسفانه اين کار انجام نشد و اين مشکل ساختار فوتبال ايران است.
سرمربي استقلال عنوان کرد: استرس در اين ديدار باعث شد بازيکنان دو تيم از فرصت‌هايشان به خوبي استفاده نکنند و موقعيت‌هاي فراواني را از دست بدهند.
مظلومي در رابطه با برخورد غلامرضا رضايي مهاجم پرسپوليس با محمد محمدي دروازه‌بان استقلال اظهار داشت: درباره داوري نمي‌‌توانم صحبت کنم. به نظرم ترکي خوب قضاوت کرد و ما بايد از داوران حمايت کنيم.
وي در پاسخ به اين سؤال که اگر اين صحنه به نفع استقلال در محوطه جريمه پرسپوليس رخ مي‌داد آيا باز هم چنين اظهارنظري مي‌کرديد، گفت: به نظر من برخوردي که در محوطه جريمه ما بوجود آمد پنالتي نبود و داور بايد به بازيکن پرسپوليس کارت نشان مي‌داد. رضايي با حرکت شيرجه‌وار قصد فريب داور را داشت.
مظلومي خاطرنشان کرد: به استقلال و هواداران تبريک مي‌گويم و از تمام آنها به دليل حمايت و دعا براي تيم تشکر مي‌کنم.

khooshe

مدیر بازنشسته
راي کميته انضباطي فدراسيون در مورد داربي 70

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي خود را در رابطه با ديدار پيروزي و استقلال که با تخلفات تعدادي از هواداران و بازيکنان هر دو تيم همراه بود، اعلام کرد.

کميته انضباطي فدراسيون راي خود را در مورد تخلفات برخي تماشاگران و دو تيم پيروزي و استقلال به شرح زير اعلام کرد:
1-در پايان مسابقه تماشاگران دو تيم پيروزي و استقلال اقدام به پرتاپ مواد محترقه کرده اند که عمده آن به تماشاگران تيم پيروزي مربوط بوده است و همچنين کادر فني تيم استقلال در اواخر بازي نسبت به داور مسابقه اعتراض کردند که کميته انضباطي جداي از تصميم متخذه مبني بر شناسايي 11 نفر از متخلفين که مواد محترقه پرتاپ کرده اند و انجام تحقيقات لازم در محل و اعلام هويت اين افراد به حراست فدراسيون درجهت جلوگيري از ورود به ورزشگاههاي سراسر کشور و محروميت از تماشاي تمامي مسابقات فوتبال به مدت يک سال از تاريخ90.1.11 اقدام مي شود.
2 -به دليل تخلف مازيار زارع طبق بند 1 ماده 22 آئين نامه انضباطي و با استناد به بندهاي 2 و 3 ماده 20، وي به توبيخ کتبي و پرداخت 70 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
3-به دليل تخلفات و حرکات غير ورزشي حسين بادامکي-بازيکن تيم پيروزي، وي به توبيخ کتبي و پرداخت 50 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

4-فرهاد مجيدي و اسماعيل شريفات-بازيکنان تيم استقلال به دليل اعتراض به تصميمات داور مسابقه، هر کدام از بازيکنان فوق به توبيخ کتبي و پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.

khooshe

مدیر بازنشسته
کفاشيان: داربي 70 يک بازي معمولي بود

رئيس فدراسيون فوتبال درباره داربي 70 پايتخت و آخرين خبرها در مورد سرمربي تيم ملي صحبت کرد.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، علي کفاشيان با اشاره به اينکه بازي ديروز يک بازي معمولي بود، گفت: بازيکنان دو تيم استرس داربي هاي سال هاي پيش را نداشتند و اين به چند دليل بود. يکي اينکه فاصله آنها با صدر جدول کم نبود، اما تيم برنده مي توانست به نوعي وارد کورس قهرماني شود. به دليل اينکه فاصله امتيازها با بالاي جدول وجود داشت، دو تيم انگيزه مورد انتظار داربي را نداشتند. اما در نهايت بازي مساوي نشد تا استقلال وارد کورس قهرماني شود و رقابتهاي ليگ در روزهاي پاياني جذاب تر.

وي در ادامه درباره دلايل عدم استقبال از اين بازي توسط تماشاگران گفت: به هر جهت تعطيلات عيد، عدم درخشش اين دو تيم درمسابقات قهرمانان آسيا و همچنين عدم ارائه بازي هاي مورد انتظار از سوي دو تيم در ليگ برتر باعث شده بود تا استقبال هميشگي از داربي نشود. البته چند سال پيش هم داربي در تعطيلات عيد برگزار شد و ورزشگاه پر از تماشاگر بود که اين به دليل عملکرد خوب دو تيم بوده است.

کفاشيان در باره آخرين وضعيت انتخاب سرمربي تيم ملي بزرگسالان و اميد گفت: مذاکرات ما ادامه دارد و هفته آينده همه چيز مشخص خواهد شد. مي خواهيم قرارداد خوبي ببنديم و به اين دليل کار تا اين روزها طول کشيده است. فعلا با قطعيت به هيچ گزينه اي اشاره نمي کنيم. چون تجربه تلخ خاوير کلمنته را پيش چشم داريم.

وي در پايان درباره اين شايعه که گفته شده دستيار سرمربي تيم ملي بزرگسالان، سرمربي تيم ملي اميد خواهد شد و وضعيت سرمربيگري تيم ملي اميد گفت: درباره انتخاب سرمربي تيم ملي اميد صحبت هاي مختلفي مطرح شده است. اما بايد بگويم تا زمان انتخاب سرمربي تيم ملي بزرگسالان هيچ چيز مشخص نيست و کميته فني در اين باره تصميم خواهد گرفت که آيا سرمربي داخلي براي تيم اميد انتخاب شود يا اينکه اتفاق ديگري بيافتد.

khooshe

مدیر بازنشسته
عسگري: قضاوت ترکي عالي بود و نمره‌اش 9 است

سرپرست کميته داوران فدراسيون فوتبال با تعريف و تمجيد از عملکرد محسن ترکي در قضاوت هفتادمين شهرآورد تهران بار ديگر تاکيد کرد، دروازه بان استقلال روي مهاجم پرسپوليس مرتکب خطاي پنالتي نشده و در آن صحنه داور به درستي راي به ادامه بازي داده است.

حسین عسگری ضمن بیان این مطلب افزود: قضاوت محسن ترکی در هفتادمین شهرآورد تهران فوق العاده بود. در این بازی ترکی مسلط و عالی قضاوت کرد به ویژه در سه صحنه مشکوک به پنالتی که در هر دو نیمه رخ داد. در این بازی تصمیم گیری‌های ترکی درست و به موقع بود و وظایفش را به نحواحسن انجام داد.
وی در ادامه افزود: پرسپولیس در شهرآورد تهران نمایشی تهاجمی داشت و بارها صاحب موقعیت گلزنی شد. شاید اینکه تیم پرسپولیس نتوانست از شانس‌های متعدد خود برای گلزنی استفاده کند، باعث شده تا هواداران، بازیکنان و مربیان این تیم نسبت به داوری جبهه گیری کرده و متعرض به این باشند که محسن ترکی برای تیم آنها یک پنالتی نگرفته است.
سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: در نیمه اول دو مورد در محوطه جریمه استقلال رخ داد که در هر دو مورد برخوردی که خطا باشد بین مدافعان استقلال با حسین بادامکی و غلامرضا رضایی دیده نشد.
عسگری در خصوص صحنه برخورد محمد محمدی با غلامرضا رضایی نیز گفت: در مورد این صحنه برخی کارشناسان اظهارنظر کرده‌اند که لازم است نکته‌ای را به آنها گوشزد کنم. این کارشناسان با اصلاحاتی غلط تاکید کرده‌اند که دروازه بان استقلال روی مهاجم پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شده است، در حالیکه به هیچ عنوان در قانون نکاتی که آنها بدان اشاره دارند، ذکر نشده است.
وی افزود: از سوی این کارشناسان عنوان شده است، دروازه بان استقلال با بی احتیاطی مهاجم پرسپولیس را متوقف کرده است. من باید به این کارشناسان بگویم، کجای قانون از بی احتیاطی یاد شده است؟! در قانون به صراحت عنوان شده 10 مورد خطا وجود دارد که اگر در محوطه جریمه رخ دهد، براساس قانون داور باید رای به پنالتی به سود تیم مهاجم دهد. خطاهایی چون لگد زدن، گرفتن، هل دادن، تکل خشن و ... . در بازی روز چهارشنبه کدام یک از این 10 مورد خطا را دروازه بان استقلال روی مهاجم پرسپولیس انجام داد؟
سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال با تاکید براینکه بی احتیاطی و بی پروایی برای تعیین جرایم شخصی از سوی داور در نظر گرفته می شود، تصریح کرد: آنهایی که معتقدند دروازه بان استقلال خطای پنالتی کرده است، بگویند کدام یک از 10 مورد خطایی که قانون به صراحت از آن یاد کرده را مرتکب شده است. هر دو بازیکن یک عمل را انجام دادند، در حالت بی تعادلی هر دو تکل رفتند و بهم برخورد کردند. در آن صحنه مهاجم پرسپولیس تعادل نداشت و روی زمین لیز خورد و دروازه بان استقلال هم تکل رفت که منجر به برخوردی سهوی بین دو بازیکن شد. آیا این برخورد بی احتیاطی است؟ این برخورد خطاست؟ من که چنین اعتقادی ندارم.
عسگری عملکرد کمک داوران هفتادمین دیدار پرسپولیس - استقلال را نیز مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کمک‌های ترکی نیز خیلی خوب پرچم زدند، به ویژه حیدر شکور که با عملکرد خوبش باعث شد تا گل استقلال به درستی وارد درواه تیم پرسپولیس شود. در آن صحنه مهاجم استقلال در آفساید نبود و کمک داور به خوبی رای به ادامه بازی داد.
سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال که ناظر داوری بازی هفتادم پرسپولیس و استقلال بود در خصوص نمره محسن ترکی در این بازی گفت: صحیح نیست من نمره ترکی را اعلام کنم اما زمانی که می گویم قضاوت او عالی و فوق العاده بود، قطعا نمره این داور از 10 کمتر از 9 نیست.
هفتادمین شهرآورد تیمهای تهرانی استقلال و پرسپولیس با برتری یک برصفر آبی پوشان به اتمام رسید.

khooshe

مدیر بازنشسته
ذوب‌آهن مقابل ملوان شكست خورد

تيم فوتبال ذوب‌‌آهن با شکست برابر ملوان نتوانست فاصله امتيازاتش با سپاهان را کاهش دهد.

تيم‌هاي فوتبال ملوان و ذوب‌‌آهن اصفهان در آخرين ديدار هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختي انزلي و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر به مصاف يکديگر رفتند که اين مسابقه با برتري يک بر صفر ملوان خاتمه يافت.
مهرداد اولادي در دقيقه 45 از روي نقطه پنالتي تک گل ميزبان را به ثمر رساند.
هدايت ممبيني داور اين ديدار به هادي تاميني از ملوان و محمدرضا خلعتبري از ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد.

ذوب‌آهن با اين شکست 53 امتيازي باقي ماند و نتوانست فاصله امتيازاتش با سپاهان 58 امتيازي را کم کند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۰ ۰۰:۱۲:۵۶

حمید استیلی بازیکن و مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در سوگ برادر نشست، به همین مناسبت باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) این ضایعه را به وی و خانواده اش تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مسعود، برادر حمید استیلی به دلیل سانحه رانندگی، یکشنبه شب دار فانی را وداع گفت.
یکشنبه شب (هفتم فروردین ماه) مسعود استیلی بازیکن اسبق تیم ملی و تیم های کشاورز و بهمن به علت سانحه رانندگی، ساعاتی را در بیمارستان حضرت رسول (ص) به کما رفت که متاسفانه به دلیل جراحات وارده جان به جان آفرین تسلیم کرد.
حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از اطلاع از این موضوع به بیمارستان حضرت رسول (ص) رفت و در کنار حمید استیلی حضور یافت تا اقداماتی را برای بهبود حال برادر حمید اتخاذ نماید که متاسفانه بر اثر شدت خونریزی، مسعود استیلی درگذشت.
به همین مناسبت باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) مصیبت وارده را به حمید استیلی و خانواده اش تسلیت گفت.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتش سرخ دات كام: مراسم یادبود مسعود، برادر حمید استیلی با حضور مسئولان، پیشکسوتان، سرمربیان، بازیکنان و جامعه ورزشی کشور بعدازظهر امروز (جمعه) در مسجد نور برگزار شد.

در مراسم یادبود زنده یاد مسعود استیلی، حبیب کاشانی سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس به همراه، مسئولان، کادر فنی و بازیکنان این تیم حضور یافتند و با حمید استیلی بازیکن و مربی اسبق پرسپولیس و تیم ملی ابراز همدردی کردند.

در این مراسم علاوه بر حضور چهره های فوتبالی، ورزشکاران، پیشکسوتان و مسئولان دیگر رشته های ورزشی، نمایندگان اصحاب رسانه و دیگر اقشار شرکت کردند و به بازیکن و مربی محبوب پرسپولیس تسلیت گفتند.

بر همین اساس، علاوه بر دست اندرکاران و پیشکسوتان پرسپولیس، افرادی چون هاشمی طبا، عزیزاله محمدی، مهدی محمدنبی، حشمت مهاجرانی، حمید درخشان، ناصر حجازی، امیر قلعه نوعی، فیروز کریمی، اسماعیل حلالی، هادی ساعی، خودنگاه، میثاق معمارزاده، عادل فرودسی پور و ... در این مراسم شرکت کرده و با حمید استیلی و خانواده اش ابراز همدردی کردند.

نويسنده : فواد مولایی - شنبه 13 فروردین 1390 و ساعت 07:12:09 بعد از ظهر

khooshe

مدیر بازنشسته
مجيدي به اسپانيا دعوت شد

مجيدي به اسپانيا دعوت شد

براي دريافت جايزه محبوب‌ترين بازيکن جهان
مجيدي به اسپانيا دعوت شد

کاپيتان تيم فوتبال استقلال در مراسم گالاي 2010 حضور خواهد يافت.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، فدراسيون بين‌المللي آمار تاريخ فوتبال در‌ نامه‌اي رسماً از فرهاد مجيدي دعوت کرد تا به عنوان محبوب‌ترين بازيکن سال 2010 جهان در مراسم گالا 2010 فوتبال جهان که روز 16 مي(26 ارديبهشت) در اويه‌دو اسپانيا برگزار مي‌شود حضور يابد و جايزه ويژه اين فدراسيون را دريافت کند.
در دعوتنامه رسمي اين فدراسيون که به امضاي دکتر آلفردو پوگه رسيده است از علي‌فتح‌الله‌زاده مديريت باشگاه استقلال درخواست شده است تا اجازه حضور فرهاد مجيدي در اين مراسم را صادر کنند.
کليه هزينه‌هاي سفر بر عهده فدراسيون آمار و ارقام تاريخ فوتبال خواهد بود.

khooshe

مدیر بازنشسته
قلعه‌نويي محروم بزرگ هفته بيست و نهم

سازمان ليگ برتر فوتبال از محروميت 3 مربي و 10 بازيکن از هفته بيست و نهم رقابتهاي ليگ برتر خبر داد.

سازمان لیگ برتر اسامی محرومان هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان ، مجید جلالی سرمربی فولاد خوزستان و بهتاش فریبا مربی تیم فوتبال استقلال به دلیل اخراج از زمین مسابقه در دیدارهای هفته قبل از همراهی تیم های خود محروم هستند.

اسامی بازیکنان و مربیان محروم هفته بیست و نهم به شرح زیر است :

* پرسپولیس : حسین بادامکی
* استیل آذین : مهدی محمدی
* سایپای البرز: مهدی خیری
* پیکان قزوین : علیرضا عباسفرد ، مجید خدابنده لو
* سپاهان اصفهان : امیرقلعه نویی
* استقلال : بهتاش فریبا (مربی استقلال)
* صبای قم : علیرضا میر شفیعیان
* شاهین بوشهر: عبدالله کرمی
* فولاد خوزستان: میثاق معمارزاده ، بختیار رحمانی ، مجید جلالی (سرمربی فولاد)
* نفت تهران : مرتضی ایزدی (محرومیت انضباطی تا اطلاع ثانوی)

هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال طی روزهای جمعه 19 فروردین و یکشنبه 21 فروردین پیگیری خواهد شد.

khooshe

مدیر بازنشسته
اكبر ميثاقيان سرمربي شاهين بوشهر شد

اکبر ميثاقيان سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر شد.

در جلسه امروز اکبر ميثاقيان با احمد گزي سرپرست باشگاه شاهين بوشهر دو طرف توافق کردند که تا پايان فصل و براي 6 بازي با يکديگر همکاري کنند.
گزي با تاييد اين خبر گفت: ميثاقيان فعلا با کادر فني قبلي کار مي‌کند و دستياري با خود نمي‌آورد.
پيش از اين حميد استيلي هدايت تيم بوشهري را بر عهده داشت که پس از چند نتيجه ضعيف و همچنين نامناسب بودن شرايط روحي او پس از فوت برادرش از شاهين جدا شد.
شاهين در هفته بيست و نهم ليگ برتر در يک بازي حساس ميهمان استيل آذين است.

khooshe

مدیر بازنشسته
10 درصد ظرفيت سكوها در اختيار هواداران قرار خواهد گرفت

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: انتظار داريم که در بازي اين تيم با استقلال بيش از از 10 درصد ظرفيت سکوهاي ورزشگاه آزادي به هواداران تراکتورسازي تبريز اختصاص داده شود.
''محمدحسين جعفري'' افزود: بيشتر هواداران تراکتورسازي قصد دارند تا از نزديک ديدار دو تيم تراکتور سازي و استقلال را تماشا کنند و از اين رو انتظار داريم تا جايگاهي مناسب و بيش از 10 درصد ويژه تيم ميهمان را به هواداران تيم اختصاص دهند.
وي اضافه کرد: از هواداران نيز انتظار داريم تا با رعايت اخلاق ورزشي و پرهيز از هرگونه حاشيه سازي به تشويق تيم پرداخته و به نتيجه گرفتن تيم کمک کنند.
جعفري اظهار داشت: باشگاه هيچ برنامه اي براي همراهي هواداران با تيم در اين بازي ندارد و تمامي هواداران به صورت خود جوش براي ديدن اين ديدار به تهران مي روند.
وي گفت:باشگاه نيز به منظور رفاه حال هواداران و جلوگيري از بروز هر نوع مشکل در نامه اي به رئيس سازمان ليگ خواستار ايجاد هماهنگي بين مسئولين ورزشگاه و نيروي انتظامي براي تعامل مثبت و بيشتر با هواداران شده است.
وي ابراز اميدواري کرد که دو تيم يک بازي جذاب و ديدني و به دور از هر گونه حاشيه به نمايش بگذارند و موجبات خشنودي هواداران خود را فراهم کنند.
ديدار تيم هاي استقلال تهران و تراکتورسازي تبريز از هفته بيست و نهم رقابت هاي ليگ برتر، روز يکشنبه بيست و يکم فروردين ماه جاري در ورزشگاه آزادي انجام مي شود.
استقلال با 52 امتياز از 28 بازي در رده سوم و تراکتورسازي با 47 امتياز از اين تعداد بازي در رده چهارم جدول قرار دارند.

• Like
واکنش ها: hah