هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخندین...دی
خوب ببخشید بد خوندم:redface:من چند شبه جمعا 4-5 ساعت بیشتر نخوابیدم از خستگی جونم داره درمیاد ...دی

عیب نداره این چیزا تو دخترا طبیعیه!:دی....
شوخی میکنم...
بچها بخدا باهاتون یکم حرف زدم حالم بهتر شد...دمتون گرم...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا دروغ محضه...
شاید باشه تکو توکی که این طوری باشن ولی محاله دختر بپای پسری بشینه که هیچ نداره محاله!!!!
میتونم 10000000تا مثال برای حرفم بیارم در برابر این یه مثال شما.کار درستم همینه منم توقع ندارم دختر به پام بمونه تا زمانیکه دستم تو جیبم نیست ولی خداوکیلی شعار ندین.من از فضا نیومدم همه چیزو میبینم اصن خودم دوتا خواهر دارم.میدونم فلسفه ی دختر شوهر دادن چیه.
نمیخوام بحث رو دخترونه پسرونه کنم بخدا.اصن مگه من دشمن دخترام یا دخترا دشمن منن!!!؟؟؟
این همه بحث ازدواج میشه هیچ درس عبرت نمیگیریم.مگه من قراره برم یه دختر از فضا بگیرم؟؟؟نه بخدا باید یه دختر از بین همین شماها (منظورم همین دخترایی که اطرافمن) بگیرم.من میدونم پسر باید علاوه بر سالم بودن استقلال مالی هم داشته باشه تا روش بشه بره دم در خونه دختر این از من!ولی شماهم اینو یاد بگیرین توقعتون بیاد پایین.
فرض کنین من کارمند هستم و تازه رفتم سرکار با حقوق 1.5 میلیون.چه انتظاری از من دارین؟
نمیتونم همون اول زندگی همه چیز فراهم باشه!
نمیتونم عروسی بگیرم و سرویس طلای آنچنانی بگیرم!ندارم ماشین بخرم !بیشتر از یه سوییت کوچولو و لوازم خونه ی معمولی نمیتونم جور کنم.بحث من رو اینهاست.سخت نگیرین.بذارین زندگی شروع بشه بعدش با کار کردن مرد و مدیریت زن تو خونه این چیزا حل میشه.کی قبول نداره این حرفارو؟

تکبییییییییییییر!!!!

:)
ولی همه دخترا انقدر که شما فکر میکنین پر توقع نیستن....اگه با این دید بخواین ازدواج کنید که حالا حالاها مجرد می مونید!!
دختر قانع و خوب هست فقط باید پیدا کنید.......

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکبییییییییییییر!!!!

ولی همه دخترا انقدر که شما فکر میکنین پر توقع نیستن....اگه با این دید بخواین ازدواج کنید که حالا حالاها مجرد می مونید!!

الله اکبر الله اکبر....
آره هست.هم دختر خوب هست هم قانع...
مطمئنم هست.اگه نبود عدالت خدا میرفت زیر سوال.چ.ن حق پسرای خوبی که اهل هیچ کاری نبودن ضایع میشد....ماهم دلمون بهمین چیزا خوشه...
ماکه حالاحالاها مجردیم و قصدی نداریم.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخدا دروغ محضه...
شاید باشه تکو توکی که این طوری باشن ولی محاله دختر بپای پسری بشینه که هیچ نداره محاله!!!!
میتونم 10000000تا مثال برای حرفم بیارم در برابر این یه مثال شما.کار درستم همینه منم توقع ندارم دختر به پام بمونه تا زمانیکه دستم تو جیبم نیست ولی خداوکیلی شعار ندین.من از فضا نیومدم همه چیزو میبینم اصن خودم دوتا خواهر دارم.میدونم فلسفه ی دختر شوهر دادن چیه.
نمیخوام بحث رو دخترونه پسرونه کنم بخدا.اصن مگه من دشمن دخترام یا دخترا دشمن منن!!!؟؟؟
این همه بحث ازدواج میشه هیچ درس عبرت نمیگیریم.مگه من قراره برم یه دختر از فضا بگیرم؟؟؟نه بخدا باید یه دختر از بین همین شماها (منظورم همین دخترایی که اطرافمن) بگیرم.من میدونم پسر باید علاوه بر سالم بودن استقلال مالی هم داشته باشه تا روش بشه بره دم در خونه دختر این از من!ولی شماهم اینو یاد بگیرین توقعتون بیاد پایین.
فرض کنین من کارمند هستم و تازه رفتم سرکار با حقوق 1.5 میلیون.چه انتظاری از من دارین؟
نمیتونم همون اول زندگی همه چیز فراهم باشه!
نمیتونم عروسی بگیرم و سرویس طلای آنچنانی بگیرم!ندارم ماشین بخرم !بیشتر از یه سوییت کوچولو و لوازم خونه ی معمولی نمیتونم جور کنم.بحث من رو اینهاست.سخت نگیرین.بذارین زندگی شروع بشه بعدش با کار کردن مرد و مدیریت زن تو خونه این چیزا حل میشه.کی قبول نداره این حرفارو؟
:smile:
دیدتون جالب بود ولی همه مثل هم نیستن شاید ادمای دور بر من با شما یکی باشن ولی دید من با دید شما فرق داره......شاید فک کنید شعار میدم ولی من اصلا اهل شعار دادن نیستم اتفاقا ادم رکی هستم و اون چیزی که بنظرم درسته رو میگم وانجامشم میدم
بازم خداروشکر اینو قبول دارین
اوه اوه شما چه مایه داری؟؟!!!1.5 میلیون حقوق واس اول کار:surprised:

خوب حرفای شمارو قبول دارم ...ولی شاید گاهی لقمه بزرگتر از دهنمون بر میداریم که اینجوری توقعات میره بالا

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عیب نداره این چیزا تو دخترا طبیعیه!:دی....
شوخی میکنم...
بچها بخدا باهاتون یکم حرف زدم حالم بهتر شد...دمتون گرم...
واس من یکی که طبیعیه...دی:redface:

خداروشکر
تکبییییییییییییر!!!!

اااااااااا ابجی از همون اول گفت اون حالا حالا قصد زن گرفتن نداره پس نمیخواد نمک به زخمش بپاشی...دی

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
الله اکبر الله اکبر....
آره هست.هم دختر خوب هست هم قانع...
مطمئنم هست.اگه نبود عدالت خدا میرفت زیر سوال.چ.ن حق پسرای خوبی که اهل هیچ کاری نبودن ضایع میشد....ماهم دلمون بهمین چیزا خوشه...
ماکه حالاحالاها مجردیم و قصدی نداریم.

طرز تفکرتون منو یاد داداشام میندازه.....
26 و 27 سال دارن و هنوز مجردن......واقعا ناراحت میشم به خاطر این طرز تفکرشون به نظرم از زندگیشون عقب افتادن...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:smile:
دیدتون جالب بود ولی همه مثل هم نیستن شاید ادمای دور بر من با شما یکی باشن ولی دید من با دید شما فرق داره......شاید فک کنید شعار میدم ولی من اصلا اهل شعار دادن نیستم اتفاقا ادم رکی هستم و اون چیزی که بنظرم درسته رو میگم وانجامشم میدم
بازم خداروشکر اینو قبول دارین
اوه اوه شما چه مایه داری؟؟!!!1.5 میلیون حقوق واس اول کار:surprised:

خوب حرفای شمارو قبول دارم ...ولی شاید گاهی لقمه بزرگتر از دهنمون بر میداریم که اینجوری توقعات میره بالا

کلا از طرز فکر شما خوشم میادو تو هر تاپیکی هستین باهم یه بحثی داشتیم.
لقمه بزرگتر از دهنم هیچوقت برنمیدارم و تا جایی هم که ممکن باشه خاکی هستم همیشه.خوشحالم که شعار نمیدید.آره شرکت نفت میده ماهی 1.5 برای اول کار.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واس من یکی که طبیعیه...دی:redface:

خداروشکر

اااااااااا ابجی از همون اول گفت اون حالا حالا قصد زن گرفتن نداره پس نمیخواد نمک به زخمش بپاشی...دی

اره گفت....ولی به نظر من داره اشتباه میکنه.....
گفتم که من دو تا داداش دارم و طرز تفکرشون شبیه ایشون هس....
تا حالا هم ازدواج نکردن...... و متاسفانه هر چی جلوتر میرن شرایط هم سخت تر میشه...چون مسلما توقعی که از یه پسر 27 ساله دارن خیییلی بیشتر از پسر23-4 ساله هس....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرز تفکرتون منو یاد داداشام میندازه.....
26 و 27 سال دارن و هنوز مجردن......واقعا ناراحت میشم به خاطر این طرز تفکرشون به نظرم از زندگیشون عقب افتادن...

26 و 27 که زوده هنوز!!!
من بیس رو رو 30 بستم....زیر سی سال اصن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا هم ازدواج نکردن...... و متاسفانه هر چی جلوتر میرن شرایط هم سخت تر میشه...چون مسلما توقعی که از یه پسر 27 ساله دارن خیییلی بیشتر از پسر23-4 ساله هس....

من خیلی ازدواج برام مهم بودو دوستم داشتم زود ازدواج کنم ولی الان با شرایط کنونی زیر سی سال نمیشه.محاله.من کسیو ندارم حمایتم کنه باید خودم رو پا خودم وایسم به کلی و از صفر باید شروع کنم.تازه این 30 سال که میگم تاریخیه که به مادرم تو بحثاش میگمو وقتی میگه کی بریم برات زن بگیریم میگم که دست از سرم برداره.
بالاترم شاید بره.باید اول بار خودمو ببندم بعد

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا از طرز فکر شما خوشم میادو تو هر تاپیکی هستین باهم یه بحثی داشتیم.
لقمه بزرگتر از دهنم هیچوقت برنمیدارم و تا جایی هم که ممکن باشه خاکی هستم همیشه.خوشحالم که شعار نمیدید.آره شرکت نفت میده ماهی 1.5 برای اول کار.
ممنون نظر لطف شماست.
خوب خداروشکر.....باریک شرکت نفت..خوب شما که جز مایه دارا حساب میشین پس واس چی از بی پولی مینالین:surprised:

اره موافقم باحرفات....واقعا خدا لعنت کنه اونایی که شرایط ازدواج وسخت کردن
بچه هایی که دهه 60 هستن بدبختن الان دهه 70 خیلیهاشون ازدواج کردن ولی این دهه 60 تیا بخصوص 60 تا66 هنوز مجردن و قصد ازدواجم ندارم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی ازدواج برام مهم بودو دوستم داشتم زود ازدواج کنم ولی الان با شرایط کنونی زیر سی سال نمیشه.محاله.من کسیو ندارم حمایتم کنه باید خودم رو پا خودم وایسم به کلی و از صفر باید شروع کنم.تازه این 30 سال که میگم تاریخیه که به مادرم تو بحثاش میگمو وقتی میگه کی بریم برات زن بگیریم میگم که دست از سرم برداره.
بالاترم شاید بره.باید اول بار خودمو ببندم بعد

واقعا که الان احساس میکنم دارم با داداشم سر ازدواجش کل کل میکنم!! عین داداشم یکدنده و لجبازین!!!
داداشم هم برای اینکه ما دیگه بهش گیر ندیم گفته تا 2 سال دیگه صبر کنید تا من پول پس انداز کنم!!
ولی مطمئنم که ضرر میکنید......هم شما..هم داداشام .......مگه یه ادم چند سال جوون و پر انرژی می مونه؟؟؟ که تازه از 30 بخواد شروع کنه!!نمیدونم والا!!
از ما گفتن بود و از شما نشنیدن!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون نظر لطف شماست.
خوب خداروشکر.....باریک شرکت نفت..خوب شما که جز مایه دارا حساب میشین پس واس چی از بی پولی مینالین:surprised:

اره موافقم باحرفات....واقعا خدا لعنت کنه اونایی که شرایط ازدواج وسخت کردن
بچه هایی که دهه 60 هستن بدبختن الان دهه 70 خیلیهاشون ازدواج کردن ولی این دهه 60 تیا بخصوص 60 تا66 هنوز مجردن و قصد ازدواجم ندارم

واااااااااااااای بدبختی اینه که باید یه دهه هفتادی بگیرم!!!!!!یا ابوالفضل خودت به خیر بگذرون!!!
نه بابا با 1.5 نمیشه کاری کرد!
تازه کو شرکت نفت!!!!
اینا همش جز آمال و آرزوها هستن...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااای بدبختی اینه که باید یه دهه هفتادی بگیرم!!!!!!یا ابوالفضل خودت به خیر بگذرون!!!
نه بابا با 1.5 نمیشه کاری کرد!
تازه کو شرکت نفت!!!!
اینا همش جز آمال و آرزوها هستن...
چرا باید دهه 70 بگیرین؟؟؟؟!
اهان.....خوب ارزو بر جوانان عیب نیست...ایشالا شما هم به امال ارزوهاتون میرسید
منم دیگه برم لالا :redface:

شب خوش

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا که الان احساس میکنم دارم با داداشم سر ازدواجش کل کل میکنم!! عین داداشم یکدنده و لجبازین!!!
داداشم هم برای اینکه ما دیگه بهش گیر ندیم گفته تا 2 سال دیگه صبر کنید تا من پول پس انداز کنم!!
ولی مطمئنم که ضرر میکنید......هم شما..هم داداشام .......مگه یه ادم چند سال جوون و پر انرژی می مونه؟؟؟ که تازه از 30 بخواد شروع کنه!!نمیدونم والا!!
از ما گفتن بود و از شما نشنیدن!!

همین الان احساس میکنم 190 سالمه و پیر شدم!!!
بابا نشاط و زندگی سیخی چنده؟؟؟عشقه چی؟؟؟کشک چی؟؟؟؟زندگی سراسر جنگه و نبرد برای بقا!!!همین.
کار کار کار کار برای رفاه...زن جزء قسمت رفاه هست پس در مرحله ی بعدی قرار میگیره...کار کار کار سه بار باهم بگین کار کار کار...واسه مرد کارش مهمترین چیزشه/
من باید حداقل 4 سال کار کنم تا بتونم خودمو جمعم جور کنم...بعدش خونواده اگه خواستن برن هرکسیو دوس داشتن دستشو بگیرن بیارن بگن بیا اینم زنت...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا نشاط و زندگی سیخی چنده؟؟؟عشقه چی؟؟؟کشک چی؟؟؟؟زندگی سراسر جنگه و نبرد برای بقا!!!همین.
کار کار کار کار برای رفاه...زن جزء قسمت رفاه هست پس در مرحله ی بعدی قرار میگیره...کار کار کار سه بار باهم بگین کار کار کار...واسه مرد کارش مهمترین چیزشه/
من باید حداقل 4 سال کار کنم تا بتونم خودمو جمعم جور کنم...بعدش خونواده اگه خواستن برن هرکسیو دوس داشتن دستشو بگیرن بیارن بگن بیا اینم زنت...
از همه حرفاتون اون قسمت که پررنگ کردمو بشدت قبول دارم....طرز تفکر اکثریت مردا همینه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا باید دهه 70 بگیرین؟؟؟؟!
اهان.....خوب ارزو بر جوانان عیب نیست...ایشالا شما هم به امال ارزوهاتون میرسید
منم دیگه برم لالا :redface:

شب خوش

به خاطر اینکه باید یه دختری بگیرم 4و5 سال ازم کوچیکتر باشه.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

ازین که گفتین زن جزو قسمت رفاه هست شاخ دراوردم!!!......منظورتون رو نفهمیدم فک کنم!!!!!
خونواده اگه خواستن برن هرکسیو دوس داشتن دستشو بگیرن بیارن بگن بیا اینم زنت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی دید جالبی دارین......
واقعا نمیدونم چی بگم........ولی اینکه اصلا انگیزه ای ندارید خیلی بده....سعی کنید حداقل یه انگیزه ای چیزی در خودتون ایجاد کنید...
زندگی اونقدرا هم که شما سخت میگیرید سخت نیست...به قول شاعر:سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت گیر!(اولش یادم نیس!! :دی)
شبتون بخیر...موفق باشید..

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه مشکلی دارم اونم اینه که دیگه نه از هیچ چیز به اون صورت خوشحال میشم و نه از هیچ چیزی ناراحت. یه جورایی کرخت شدم.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که مشکل نیست...خیلی هم خوبه

نه بابا, اصلا زندگی برام بی معنی شده. یه جورایی فک میکنم همه چیز بیخوده. دیگه هیچ سورپرایزی واسم وجود نداره. خب این باعث شده انگیزه هام هم فروکش کنند که این واقعا بده. در کل این حالت باعث بوجود آمدن روزمرگی در زندگی اینجانب شده که کشنده هست.

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا, اصلا زندگی برام بی معنی شده. یه جورایی فک میکنم همه چیز بیخوده. دیگه هیچ سورپرایزی واسم وجود نداره. خب این باعث شده انگیزه هام هم فروکش کنند که این واقعا بده. در کل این حالت باعث بوجود آمدن روزمرگی در زندگی اینجانب شده که کشنده هست.
...
منم یه مدت وقتی دبیرستانی بودم اینجوری شدم...
1-این حالت اکثرا موقتیه و از بین میره
2-قرآن خوندن(باترجمه)به شدت به من کمک کرد...

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
منم یه مدت وقتی دبیرستانی بودم اینجوری شدم...
1-این حالت اکثرا موقتیه و از بین میره
2-قرآن خوندن(باترجمه)به شدت به من کمک کرد...

1- این حالت نزدیک 3 سال هست در من ایجاد شده و هر روز هم قوی تر میشه

2- موندم خواندن قرآن که اینقد معجزه میکنه چطوری هست که تا یه آخوند تب میکنه واسه درمان می برنش آلمان و فرانسه. البته احترام میذارم به عقاید و منکر این نیستم که خوندن قرآن به بعضیا آرامش میده اما من هر وقت امتحان کردم اثر نداشت روم

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- این حالت نزدیک 3 سال هست در من ایجاد شده و هر روز هم قوی تر میشه

2- موندم خواندن قرآن که اینقد معجزه میکنه چطوری هست که تا یه آخوند تب میکنه واسه درمان می برنش آلمان و فرانسه. البته احترام میذارم به عقاید و منکر این نیستم که خوندن قرآن به بعضیا آرامش میده اما من هر وقت امتحان کردم اثر نداشت روم
نمیخوام ادای آدمای مذهبی رو در بیارم ولی واقعا قرآن معجزه است...فقط یه خورده باور میخواد.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
نمیخوام ادای آدمای مذهبی رو در بیارم ولی واقعا قرآن معجزه است...فقط یه خورده باور میخواد.

قرآن رو خوندن بدون دونستنش چه فایده داره؟
مثلا یه جایی هست میگه "بکشید و اصراف نکنید"
اگر کسی در جریان نباشه که یعنی چی و به چه چیزی اشاره داره ممکنه بدتر گمراه شه

یا همون سوره قلم
کسی میدونه منظورش چیه؟ پیامبر گفت برام قلم بیارید که چی رو بنویسه؟ چرا براش نیاوردن؟ چه مسائلی پیش اومد؟ ....

پس قرآن خوندن هم اطلاعات میخواد، وگرنه خوندنش میشه روخونی، کاری که خیلیا این روزا میکنن بدون درک درستی ازش

وضعیت
موضوع بسته شده است.