شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

Candyman

کاربر فعال
این تاپیک رو برای اون دسته آقا پسرهای گلی درست کردم که وقت مرد شدنشون رسیده و باید برن سربازی، دوران خوبی هستش لذت های خاص خودش رو داره، همه فکر می کنن سخته اما فقط هفته اولش سخته بعدش خیلی آسونه، زیباترین روزهاش همون روزهایی هستش که داخل پادگان هستید.

:w10::w10:
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

aminrokh

عضو جدید
الهی
ولی شما پسرا هم بالاخره باید یه جوری مرد بشید
مرد آنست که در کشاکش دهر /سنگ زیرین آسیا باشد
شایدم اگه واسه ما هم اجباری بود
دلمون نمی خواست بریم
اشکال نداره زود تموم می شه
همه اینا میشه خاطره
مرسي از همدرديتون.
من كه تمام كردم ولي خودمم تمام شدم.

هيييييييييييييييييييييييي...................

s_talone

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
به نظر من سربازی درسته سخته وقت آدم بی خودی تلف میشه و از این جور حرف ها ولی خدایش پر از خاطرات شیرینه مخصوصا دوران آموزشی الان یه شش ماهی هست که خدمتم تمام شده
خوب همگی بگید سربازی در سربازی سر بازی سرسره بازی سر سربازی را شکست

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سربازی درسته سخته وقت آدم بی خودی تلف میشه و از این جور حرف ها ولی خدایش پر از خاطرات شیرینه مخصوصا دوران آموزشی الان یه شش ماهی هست که خدمتم تمام شده
خوب همگی بگید سربازی در سربازی سر بازی سرسره بازی سر سربازی را شکست
سلام.همه به من میگفتن اگه یکی حتما لازمه بره سربازی اونم تویی(منو میگفتن)
اما من از سربازی معاف شدم.
خیلی ها به آرزوشون نرسیدن.دیگه شدددددددددددددددددد

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی
ولی شما پسرا هم بالاخره باید یه جوری مرد بشید
مرد آنست که در کشاکش دهر /سنگ زیرین آسیا باشد
شایدم اگه واسه ما هم اجباری بود
دلمون نمی خواست بریم
اشکال نداره زود تموم می شه
همه اینا میشه خاطره
والله واجبه این دخترا هم برن سربازی قدر عافیت بدونن

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم تو این تاپیک چرا بوی آش میاد شما هم حس کردید ؟

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو سربازی اینقدر تنوع آش زیاده؟؟!
چه حالی میده پسرای باشگاه همشون یه جا برن سربازی باشگاه کلا بشه دخترونه :redface: واییییییییییی تصور کنین
یه پادگانم بزنن پادگان سربازای مهندسان:cool:

• Like
واکنش ها: sh85

mobilemasoud

عضو جدید
نمی دونم تو این تاپیک چرا بوی آش میاد شما هم حس کردید ؟

نخیر بوی آش که نیست بوی اش خوره

سربازی خیلی هم خوبه هر چند سخته مرد میشی چون غرورت لگد مال میشه بزرگ میشی چون یاد می گیری خودت از عهده مشکلاتت بر بیایی نگاهت به زندگی عوض میشه چون چون یاد میگیری نگاهت به مشکلات باید از زمان آزادی و خوش گذرونی کلی توفیر داشته باشه و هزارررررررررررتا دلیل دیگه که سربازی خوبه اماااااااااا بده چون به ول دوستمون یکی کمتر از خودت داره درس زندگی بهت یاد میده بده چون توی محیطی هستی که شاید ادم بده خیلی زیاده ولی باید بتونی تحملشون کنی

همه بعد از سربازی سیگاری نمیشن حتی اگه از 50 نفر هم خوابگاهی 40 تاش سیگاری باشن (متاسفانه شرایط من یه چیزی توی این مایه ها بود)

خوش باشید
مرسی پیر جو که منو به گذشته بردی
مرسی میر حسین که بازم یه چاشنی طنز توی پستت منو خوشحال کرد
منم فکر می کنم پیرجو همونیه که میر حسین می گه

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر بوی آش که نیست بوی اش خوره

سربازی خیلی هم خوبه هر چند سخته مرد میشی چون غرورت لگد مال میشه بزرگ میشی چون یاد می گیری خودت از عهده مشکلاتت بر بیایی نگاهت به زندگی عوض میشه چون چون یاد میگیری نگاهت به مشکلات باید از زمان آزادی و خوش گذرونی کلی توفیر داشته باشه و هزارررررررررررتا دلیل دیگه که سربازی خوبه اماااااااااا بده چون به ول دوستمون یکی کمتر از خودت داره درس زندگی بهت یاد میده بده چون توی محیطی هستی که شاید ادم بده خیلی زیاده ولی باید بتونی تحملشون کنی

همه بعد از سربازی سیگاری نمیشن حتی اگه از 50 نفر هم خوابگاهی 40 تاش سیگاری باشن (متاسفانه شرایط من یه چیزی توی این مایه ها بود)

خوش باشید
مرسی پیر جو که منو به گذشته بردی
مرسی میر حسین که بازم یه چاشنی طنز توی پستت منو خوشحال کرد
منم فکر می کنم پیرجو همونیه که میر حسین می گه

داداش دومی که خیلی بدتره من سربازی نرفتم میرفتم مطمئنا سیگاری میشدم

aminrokh

عضو جدید
تو سربازی اینقدر تنوع آش زیاده؟؟!
نه بابا اين اسم بخاطر اينكه در زمان هايه قديم آش به سربازا ميدادن روش مونده.زمان شاهن شاه آريا مهر.

تو دوره سربازي فقط يه بار آش سبزي دادن.تو آموزشي.

آبكي بود.بيشتر آب بود تا آش!!!!!!!!!!

shahram3

عضو جدید
وجدانا من بچه تنبلي نيستم .نميخوام از سربازي بترسونمتونا،نه!!!
سربازي به شانس آدم هم بستگي داره.من آدم بد شانسي هم نيستم
ولي اصلا سربازي حال كه نداد هيچ سخت هم بود.
خيلي كار مسخره وبيهوده اي هست.شايد آدم خيلي چيزا ياد بگيره ولي بنظرم خاطراتش نباشن بهتره تا باشن.در كل خيلي كار احمقانه اي هست
دقيقا امروز 2ماه تمام شده.
نيروي انتظامي ايران ايم درخدمت مكتب و قرآن ايم.

یادش بخیر ما ز جان گذشتگان ...

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تاپیک رو برای اون دسته آقا پسرهای گلی درست کردم که وقت مرد شدنشون رسیده و باید برن سربازی، دوران خوبی هستش لذت های خاص خودش رو داره، همه فکر می کنن سخته اما فقط هفته اولش سخته بعدش خیلی آسونه، زیباترین روزهاش همون روزهایی هستش که داخل پادگان هستید.

دو سال اتلاف وقت و انرژیه
بیگاری مجانی به نظر شما لذت بخشه؟؟؟:confused::confused:

chelsea2011

عضو جدید

درود به همگی
من شاید روزی خاطرات سربازی رو نوشتم
الان سربازم تو منطقه عملیاتی جنوب کنار مرز
سربازی تو نیروی زمینی ارتش خیلی سخته
اونم همچین جایی
این عکس هم مال مفتخور خونه های سپاه هست که از خونه راحت تره
نه جایی که من احتمال خطر مردنم زیاده
ولی فعلا تو ارتشم و تو سربازی تا حالا نزدیک به 25 کیلوگرم وزن کم کردم

shahram3

عضو جدید

پادگان آموزشی که بشه به این راحتی توش عکس یادگاری گرفت به درد لای جرز هم نمیخوره

Mohsen_1111

عضو جدید

درود به همگی
من شاید روزی خاطرات سربازی رو نوشتم
الان سربازم تو منطقه عملیاتی جنوب کنار مرز
سربازی تو نیروی زمینی ارتش خیلی سخته
اونم همچین جایی
این عکس هم مال مفتخور خونه های سپاه هست که از خونه راحت تره
نه جایی که من احتمال خطر مردنم زیاده
ولی فعلا تو ارتشم و تو سربازی تا حالا نزدیک به 25 کیلوگرم وزن کم کردم

دوست من در اینکه خدمت توی نزاجا سخته و سپاه راحت شکی درش نیست ولی کاربرد لفظ "مفتخورخونه" جالب نبود در ضمن این عکس مربوط به سربازهای نیروزمینی ارتشه ( آرم آجا روی سینه سمته راست و تقریبا دایره ای شکله ولی آرم سپاه روی سینه سمته چپ و مستطیل شکله ) که 2 ماه آموزش تموم شده و درحال گذروندن 2 ماه دوره کد هستند اینم از نوار قرمز رنگ روی شلوارشون مشخصه
از شما که در ارتش خدمت می کنی بعیده اینها رو ندونی!!!
ظاهرا وزن شما خیلی بوده که 25 کیلو کم کردی آموزشی کجا بودید؟

FREE DOOM

عضو جدید

يه كره شتر اومده در خونه ما خوابيده :surprised:

3ماهو 18 روز خدمت دارم كه از پس فردا 18 اسفند 89ساعت 7 صبح آغاز ميشه:cry:

هنوز موهامو نزدم.( قبلا دقيقا يك سال موهامو كوتاه نگه داشتم خيلي بهم مياد ):cool:

كد محل آموزشم هنوز معلوم نشده گفتن روز اعزام بهت ميگيم از اونجايي كه خيلي خوش شانسم خودمو براي هرچيزي آماده كردم.:confused:
خيلي حس بدي هست دوستام ترم 2 رو شروع كردن من بايد برم سربازي.:razz:
يكي از دوستام ميگفت روت ميشه بري سربازي با اين كسري خدمت .
درسته ميگن با اونايي كه كسري خدمت دارن خيلي ناجور برخورد ميكنن؟:cry:

shahram3

عضو جدید
يه كره شتر اومده در خونه ما خوابيده :surprised:

3ماهو 18 روز خدمت دارم كه از پس فردا 18 اسفند 89ساعت 7 صبح آغاز ميشه:cry:

هنوز موهامو نزدم.( قبلا دقيقا يك سال موهامو كوتاه نگه داشتم خيلي بهم مياد ):cool:

كد محل آموزشم هنوز معلوم نشده گفتن روز اعزام بهت ميگيم از اونجايي كه خيلي خوش شانسم خودمو براي هرچيزي آماده كردم.:confused:
خيلي حس بدي هست دوستام ترم 2 رو شروع كردن من بايد برم سربازي.:razz:
يكي از دوستام ميگفت روت ميشه بري سربازي با اين كسري خدمت .
درسته ميگن با اونايي كه كسري خدمت دارن خيلي ناجور برخورد ميكنن؟:cry:

تو نگی کسری داری از کجا می خوان بفهمن که بخوان ناجور برخورد کنن

کدت 226 هست؟

FREE DOOM

عضو جدید
تو نگی کسری داری از کجا می خوان بفهمن که بخوان ناجور برخورد کنن

کدت 226 هست؟

14ماه و 12روز كسري خدمت دارم بهشون نگم؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

من 1سالو 3ماه پيش درخواست اعزام به خدمت دادم كدم معلوم نيست در حالي كه پسر عموي من 2 ماه پيش درخواست داده كدش اومده افتاده تو ارتش.اين خيلي نامرديه كه كدمن 226سهميه مازاد بشه.:mad:

همه چيز تخيلي صورت ميگيره اين به من اثبات شده:confused:

shahram3

عضو جدید
14ماه و 12روز كسري خدمت دارم بهشون نگم؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

من 1سالو 3ماه پيش درخواست اعزام به خدمت دادم كدم معلوم نيست در حالي كه پسر عموي من 2 ماه پيش درخواست داده كدش اومده افتاده تو ارتش.اين خيلي نامرديه كه كدمن 226سهميه مازاد بشه.:mad:

همه چيز تخيلي صورت ميگيره اين به من اثبات شده:confused:

نه بابا منظورم این نبود که مدارک ارائه نده .

شما دو ماه تو پادگان آموزشی خواهید بود و اونجا کسی نمیدونه که شما کسری داری هروقتم پرسیدن نگو کسری داری بعد دو ماه اعضام میشی به یگان خدمتید که اونجام تا خودت نگی کسی متوجه کسریت نمیشه یه هفته مونده به تاریخ ترخیصت باید بری و درخواستت رو بدی و ترخیص بشی بری پی کار و زندگیت. شما نامه کسری رو به سازمان خدمت عمومی تحویل میدی و فرماندهان گردانتون دسترسی به این مدارک ندارن و اگرم داشته باشت توجه نمیکنن.

seydhojat

عضو جدید
سلام.
این عکس پادگان حسنرود هست. گردان3 گروهان3. فرمانده گروهان هم جناب مهری بود که بعد عوض شد. من هم تو این گروهان بودم. دوره 43 آموزشی.
اگه میشه خودتونو معرفی کنید؟ ممنون

FREE DOOM

عضو جدید
نه بابا منظورم این نبود که مدارک ارائه نده .

شما دو ماه تو پادگان آموزشی خواهید بود و اونجا کسی نمیدونه که شما کسری داری هروقتم پرسیدن نگو کسری داری بعد دو ماه اعضام میشی به یگان خدمتید که اونجام تا خودت نگی کسی متوجه کسریت نمیشه یه هفته مونده به تاریخ ترخیصت باید بری و درخواستت رو بدی و ترخیص بشی بری پی کار و زندگیت. شما نامه کسری رو به سازمان خدمت عمومی تحویل میدی و فرماندهان گردانتون دسترسی به این مدارک ندارن و اگرم داشته باشت توجه نمیکنن.

سلام.خيلي ممنون از راهنماييتون.اما اصلا منو اعزام نكردن.
من آذر ماه سال 88درخواست اعزام به خدمت دادم براي اينكه موقع ثبت نام دانشگاه بايد برگه سبز تحويل ميدادم.اول مهر ماه89 دانشگاه ثبت نام كردم وبرگرو تحويل دادم.دانشگاه اول آبان براي من در خواست معافيت تحصيلي كرده از ناجاي تهران .اما براي من معافيت تحصيلي ثبت نكردن.من يه ترم خوندم و ترم دومو چون كسري خدمت داشتم از دانشگاه مرخصي تحصيلي گرفتم وبراي اعزام به خدمت اقدام كردم .رفتم هنگ ودرخواست اعزام دادم به من گفتن كه هنوز درخواست قبليت باطل نشده و مرخصي وكسري خدمتتو تو همون درخواست قبلي ثبت ميكنيم وتاريخ اعزامت 18/12هست.
من تاريخ 18 اسفند يعني ديروز رفتم براي اعزام و بعد از ساعت ها الافي به من ميگن كه چون موقع در خواست مرخصي معافيت تحصيلي از تهران صادر نشده بوده مرخصي هم ثبت نشده و در تاريخ 17 اسفند تازه براي من معافيت تحصيلي صادر كردن و برگه سبزمو باطل كردن.
خدا ازشون نگذره.پدرمنو درآوردن.اين قدر بد شانسم كه سربازي هم نمي فرستنم.

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم الان درحین خدمت مقدس سربازیم !

پادگان نیروی دریایی حسن رود (بندرانزلی) ،.

الانم واسه دو روز اومدم مرخصی (جیم زدم) ! فرمانده عقده ای الکی مرخصی آخر هفته م رو لغو کرد و بهم پاس تنبیهی داد منم با برگه مرخصی یکی از دوستام اومدم مرخصی ! امروز ساعت 5 باید پادگان باشم ، خدا کنه نفهمیده باشه که بفهمه بازداشتم !

در کل حال میده ، همش الافی !

دانیال پارسی

عضو جدید
سربازی افتادم شهید بهشتی شیروان.چطور جایی هست؟کسی رفته؟؟

سربازی افتادم شهید بهشتی شیروان.چطور جایی هست؟کسی رفته؟؟

بعد از عید اموزشی افتادم شهید بهشتی شیروان
فکر کنم سپاه باشه.
یعنی 99.9 درصد امکانش هست.یعنی یک خورده شانس وجود داره که کارم درست بشه و بیوفتم نزدیک تر که البته خیلی امیدی ندارم.
ایا کسی تو این مکان خدمت کرده؟؟؟
لطفا کلا اگر اطلاعی از اینجا دارید به من بگید
تاپیک قبلیم به خاطر اسپم و دعوا قفل شد.