موقع طراحی چی گوش میدیم؟

موقع طراحی چی گوش میدیم؟

• مجموع رای دهندگان
    4
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

eedeh

کاربر بیش فعال
من وقتی طراحی میکنم دوست ندارم به چیزی گوش کنم (منظورم وقتیه که طرح داره شکل می گیره ) مخصوصا موسیقی ایرانی که توجهم رو زود تر به خودش جلب میکنه(گاهی وقتها گوشی مخصوص جوش کاری که چوب پنبه ایه می ذارم تو گوشم)
اما وقتی طرح در اومد یه نفس راحت میکشم و جدید ترین آهنگ های روز رو میزارم و شروع میکنم به بستن کار(اتوکد---راندو ....)
اگه آهنگ جدید نداشتم پیانو گوش می دم .

آخرین ویرایش:

sadafe tanha

عضو جدید
منم اصلا بدون اهنگ نمی تونم کار کنم همه جوره گوش میدم ولی بیشتر داریوش گوش میدم هم معنی داره هم فکر رو زیاد پرت نمی کنه از موضوع کار البته موقع کار گاهی هیچی نمیشنوم :smile::biggrin:

hani_0t

عضو جدید

:smile:
البته یه سری نخاله داره توش.... ولی بیشترشون آهنگای نابی هستن...
و 100 البته ونجلیس هم زیاد گوش میدم و یه سری light دیگه ...

و به طرح هم بستگی داره که چه آهنگی رو میطلبه ...;)

ozra.m

عضو جدید
من هايده گوش ميدم كلا آهنگاي آروم كه بتونم تمركز كنم رو طرحم

niloufary

کاربر فعال
من معمولا وقتی میخوام طراحی کنم باید یه آهنگ خیلی آروم گوش بدم بی کلام خیلی بهتره ولی آهنگای استاد شجریان یا پسر استاد(همایون) و، داریوش رو حتی بیشتر از آهنگای بی کلام دوس دارم

milad.ebadi

عضو جدید
Leonard Cohen;)

Dariush:heart:

Pink Floyd:gol:

اینم یکی از آهنگ های Cohen:

If you want a lover
I'll do anything you ask me to
And if you want another kind of love
I'll wear a mask for you
If you want a partner
Take my hand
Or if you want to strike me down in anger
Here I stand
I'm your man

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من محیط ساکت رو برای طراحی ترجیح میدم.هیچی!
دوست دارم حواسم 100 درصد روی طرحم باشه.
امتحان کنید،جواب میده.

semiramis261

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
من بعضی وقتها آهنگهای شاد رو ترجیح میدم و بعضی وقتها که احتیاج به تمرکز بیشتری دارم هیچی گوش نمی دم!!:)

maryam28

عضو جدید
آهنگ آروم ترجیحا انگلیسی
enrique
فارسی هم خوبه اما تمرکزمو به هم میزنه
عاشق طراحی و راندو ام

eng.memar

عضو جدید
سلام به دوستان
من بعضی وقتها آهنگهای شاد رو ترجیح میدم و بعضی وقتها که احتیاج به تمرکز بیشتری دارم هیچی گوش نمی دم!!:)

منم در اصل وقت کار و طراحی هیچی گوش نمی دم و در بستس و کوچکترین صدایی نباید بیاد.بین طرحا که خسته میشم گوش میدم :smile:

amin_architect22

عضو جدید
من که اصلا بدون موزیک نمیتونم کار کنم...همه جور آهنگی گوش میدم بیشتر به حس و حالم بر میگرده ولی معمولا رندم گوش میدم.

rozan

عضو جدید
بیشتر اهنگهای لایت و بی کلام رو ترجیح میدم اینطوری تمرکزم بشدت میره بالا

amitist

عضو جدید
کسی فیلم سه رنگ اثر کیشلوفسکی رو دیده؟من موسیقی متن های اونا رو گوش میدم.یا آهنگای الهام بخش.شایدم کلاسیک

mofi

عضو جدید
من سلکشن راک و متال دارم که اونو همیشه گوش میدم ربطی به موقع کار نداره صبح ظهر شب حتی موقع خواب

ebrahim0229

عضو جدید
سلام من اگه آهنگ نباشه پشت کامپیوتر نمیشینم من آهنگ های غمگین رو خیلی دوست دارم نام خواننده ها رو هم براتون مینویسم شاید شما هم خو شتون اومدامیر پیشه ور -علیرضا روزگار-محسن یگانه-ساوش قمیشی-واز همه مهمترداریوش که عاشقشم من فکر میکنم موقع طراحی آهنگ کمک میکنه تا زود خسته نشیم وبه آدم آرامش میده

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همه چی و هیچی بستگی به حالت روحی آدم داره...فقط میدونم موقع طراح یازاین دنیامیرم اگه ام اهنگ بذارم اصلا حواسم بش نیس:)
گاهی سکوت هم حرف میزنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا