مقایسه واحد های دانشگاه آزاد و علوم تحقیقات دانشگاه آزاد؟

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمایی کنین علوم تحقیقات یهتره یا خود دانشگاه آزاد؟لطفا راهنمایی کنین هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم..............

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمایی کنین علوم تحقیقات یهتره یا خود دانشگاه آزاد؟لطفا راهنمایی کنین هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم..............
هیچکس نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n!mv

عضو جدید
بستگی به واحد علوم تحقیقات داره ، در کل که دانشگاه آزاد باعث طرح شادمان سازی جوانان در مقطع ارشد داره میشه ، هر دوقوز آبادی یه واحد علوم تحقیقات داره ، به نظر من خود واحد سر یه سوزن اعتبارش بالاتره...در کل خیلی واسه آزاد سخت نگیر... فقط سر جلسه برو ، بقیشو خودشون زحمتشو می کشن ...

noorani 2001

عضو جدید
من دانشجوی ارشد علوم و تحقیقات تهرانم، راضیم، سطح هم دانشگاه هم اساتید و هم دانشجو ها خیلی بالاست.به نظرم توی آزاد، علوم و تحقیقات تهران از همه بهتره.

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشجوی ارشد علوم و تحقیقات تهرانم، راضیم، سطح هم دانشگاه هم اساتید و هم دانشجو ها خیلی بالاست.به نظرم توی آزاد، علوم و تحقیقات تهران از همه بهتره.
مرسی از راهنماییتون

mahshid shz

عضو جدید

من تهران مرکز هستم، استادای ما از علوم تحقیقات خیلی بهترن:)
صارمی، دیبا، احمدی، بهبهانی،... و خیلی از استادای خوب دیگه

mahsa.key

عضو جدید
کسی می دونه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیتاشو به آیت الله آملی هم می فرسته؟

pedram131

عضو جدید
پردیس علوم تحقیقات آزاد بالاتره یا واحد دانشگاهی تو مدرک

پردیس علوم تحقیقات آزاد بالاتره یا واحد دانشگاهی تو مدرک

دوستان کسی نمیدونه وقتی میخوان مدرک رو بدن واحد دانشگاهی بالاتره یا پردیس علوم تحقیقات
تو انتخاب دانشگاه آزاد میخوام بزنم میخوام بدونم

tehrangharb

عضو جدید
دوستان کسی نمیدونه وقتی میخوان مدرک رو بدن واحد دانشگاهی بالاتره یا پردیس علوم تحقیقات
تو انتخاب دانشگاه آزاد میخوام بزنم میخوام بدونم

تا اون جایی که یادمه یه سری تو اخبار میگفت واحد دانشگاهی بالاتره نه پردیس......پردیس ها باید چندسالی کار کنن تا شرایط مربوطه برا واحد دانشگاهی شدن رو کسب کنن...

تو مدرک پردیس ها میخوره پردیس ...

pedram131

عضو جدید
میدونم میخوره
مثلا منظورم اینه الان ما از هنرستان داریم معماری میخونیم
اگه پردیس بگبریم جایی اشنا داشته باشیم واسی تدریس با فوق لیسانس
مدرکش معتبره یا مثلا ایراد اینا داره؟؟

tehrangharb

عضو جدید
میدونم میخوره
مثلا منظورم اینه الان ما از هنرستان داریم معماری میخونیم
اگه پردیس بگبریم جایی اشنا داشته باشیم واسی تدریس با فوق لیسانس
مدرکش معتبره یا مثلا ایراد اینا داره؟؟

راستش نمیدونم:( (بعید میدونم مدرکش ایراد میراد داشته باشه:razz:) ولی خب زنگ بزن مرکز آزمون دانشگاه آزاد بهتر و مطمئن تره.......سخت هست ولی تلاش کنی میتونی باهاشون صحبت کنی.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشکلی نیست واسه تدریس .... معتبره

لوتوس

عضو جدید
مشکلی نیست واسه تدریس .... معتبره

تدریس! اآدم اگه چیزی حالیش هست باید بره تدریس.کسی که پردیس آزاد مدرک ارشد میگیره ارشدم نابود کرده چه بخواد بره تدریس کنه یه نسل دیگم مثل خودش خیانت کنند به معماری.البته این نظر منه.

arezooo82

عضو جدید
تدریس! اآدم اگه چیزی حالیش هست باید بره تدریس.کسی که پردیس آزاد مدرک ارشد میگیره ارشدم نابود کرده چه بخواد بره تدریس کنه یه نسل دیگم مثل خودش خیانت کنند به معماری.البته این نظر منه.

من پردیس آزاد قزوین دارم درس میخونم.استادام همونایی هستن که تو واحد اصلی دانشگاه آزاد قزوین تدریس میکنن.اساتیدی مثل دکتر رئیسی،دکتر سلطان زاده و ... نمیدونم منظور شما از نابود شدن مدرک ارشد ما چیه!

لوتوس

عضو جدید
آرزو جان از بجه های قزوین بپرسید.یه بار سر کرکسیون یه بنده خدایی بنده با اون بنده خدا بودم.فرم هایی رو اون تایید می کرد که برای دیبا می بردی از دانشکده هنرها مینداختد بیرون و میگفت برو حسابداری بخون.از بد روزگار من حکمتم رو با این عزیز پاس کردم.املایی از مطالب بیش نمیگه

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واا... من 5 ساله پروانه آموزش فنی حرفه ای دارم و دارم توی موسسات آزاد و فنی تدریس انواع دروس معماری میکنم .... اما هنوز فکر میکنم تدریس توی دانشگاه و برای بچه های معماری ( اونم با این وضعیت معماریمون ) کار اصلا راحتی نیست .
لوتوس عزیز راست میگن . من خودم رو میگم ، آخه چی میدونم درباره معماری که بخوام برم به دیگران توی دانشگاه یاد بدم ؟؟؟

architectmoradi

عضو جدید
دوست عزیز سلام...

دوست عزیز سلام...

دوست عزیز سلام...مدرک علوم تحقیقات دانشگاه آزاد بسیار معتبر تر از مدرک دانشگاه آزاد می باشد و متاسفانه خیلی از دانشجویان فرق این دو رو نمی دونند و حتی اطلاعی راجب این مسئله ندارند.
اساتید علوم تحقیقات از مدارج علمی بالایی برخوردارند و اکثرا سمت استادی دارن و صرف به داشتن مدرک دکترا نیستند در ضمن دانشگاه های علوم تحقیقات چه سراسری و چه آزاد علاوه بر اساتید از امکانات ویژه ای برای استفاده کلیه دانشجویان برخوردارند که ساده ترین آنها دسترسی به صورت آنلاین به سایت دانشگاه های معتبر دنیا و استفاده از مقالات و پیشرفت علمی و اطلاعات به روز آنها می باشد...امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم
در پناه خدا
موفق و شاد باش

MHMAX

عضو جدید
دوست عزیز سلام...مدرک علوم تحقیقات دانشگاه آزاد بسیار معتبر تر از مدرک دانشگاه آزاد می باشد و متاسفانه خیلی از دانشجویان فرق این دو رو نمی دونند و حتی اطلاعی راجب این مسئله ندارند.
اساتید علوم تحقیقات از مدارج علمی بالایی برخوردارند و اکثرا سمت استادی دارن و صرف به داشتن مدرک دکترا نیستند در ضمن دانشگاه های علوم تحقیقات چه سراسری و چه آزاد علاوه بر اساتید از امکانات ویژه ای برای استفاده کلیه دانشجویان برخوردارند که ساده ترین آنها دسترسی به صورت آنلاین به سایت دانشگاه های معتبر دنیا و استفاده از مقالات و پیشرفت علمی و اطلاعات به روز آنها می باشد...امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم
در پناه خدا
موفق و شاد باش

سلام
خدمت شما و دوستان دیگه عرض کنم که من تو علوم تحقیقات تهران استاد به اون معنی که شما فرمودین ندیدم.

برنامه ریزی اموزشی شون که داغون

همه اساتید دارن فرار میکنن.

امکانات هم درحد مدرسه!!

کلاس طرح رو تو کلاس با صندلی دانشجویی برگزار میکنن. کلاس تئوری رو تو کلاسی با میز نقشه کشی!!!!!

tehrangharb

عضو جدید
در پناه خدا
موفق و شاد باش

فقط دوست دارم بدونم اینا رو از کجا آووردی!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:

آنستان

عضو جدید

عزیزم تا جایی که من میدونم علوم تحقیقات تهران با شهرستان ها خیلی خیلی ، لولش فرق داره ، فقط تهران

بالا